המחזור ה32 בליגת העל: עדיין סטטוס קוו בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏5/5/06.

1. בית"רי מלידה Member

לנצרת יש משחק בית ( לא קל בכלל ! ) נגד עוד קבוצה שממש "תילחם" בשיניים עבור אוחנה, וגם תגיע מאוד רעננה אחרי הגמר...

לכפר סבא יש משחק סופר קשה, כי הם הולכים לשחק מול אחד המאמנים והספורטאים הכי ישרים בליגה - רובן עטר.

אם כפר סבא, במשחק בית, מול 10 שחקנים של קבוצה שירדה, מוציאה רק 1 : 0 קטן וגם זה ממתנה - אין לה זכות קיום בליגה.

נצרת תנצח, כפר סבא אולי תוציא תיקו. אתם יכולים כבר לדמיין את הראיון עם רובן עטר, לאחר המשחק, ואת טורו המתבכיין של רון "אוחנה" עמיקם ביום שני ...

2. Luca_Toni Member

אוי ואבוי אם בכסף של בית"ר אלה הזרים שהיא יכול הלהביא..פבריס חלש , על אגאנסו אני לא יתחיל לדבר בכלל , לרואה עצבני , מנסה אבל עצבני..

אני לא מאמין איך עמומנטום עובר לנצרת עכשיו...משחק בית שהם כנראה ינצחו ומה הסיכויים שכפ"ס ינצחו בנתניה??

איך התהפך שוה הגלגל...לא יאומן , סמרטוטים בית"ר אחד אחד

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר במשחק הכי רע שראיתי ממנה השנה. התבטלות מוחלטת בפני נצרת עילית, מלבד אנסומבו שהיה צריך לקבל אדום ואולי אלברמן, אף שחקן לא הופיע למגרש. אגאנזו צריך לקבל איזו כאפה טובה וכרטיס טיסה לכיוון אחד מחוץ לישראל (או מקסימום חוזה בהפועל ת"א), בכלל חצי הרכב ששיחק אתמול צריך ללכת. חליבה הערס לא ברמה של קבוצת צמרת, וודאי שאמסלם גם לא. פבריס פרננדז שחקן מצוין אבל עושה רושם שבבית"ר הוא לא משתלב כמו שצריך, הוא מעכיר את האווירה ואחרי הקללות לעזורי אין סיבה שהוא ישאר.

נקווה לסיים את המחזור האחרון בכבוד.

4. לא מצאתי כינוי Member

לפי ידיעות אחרונות איש המשחק אתמול בכפר סבא היה דאגלס דה סילבה הבלם הברזילאי המשתפר(שלדעת שרף הופך להיות ממשחק למשחק הופך לאט לאט לבין הבלמים הכי טובים בארץ)
    בנצרת - בית"ר נגד גיז'רמו ישראלביץ' לאיש המשחק - בחירה סבירה,לא היו יותר מידי שחקנים שהצטיינו אבל היו שחקנים שבלטו. דבר תמוה נראה לי היה ששחקנים כמו אנסומבו (שלדעתי היה השחקן בבית"ר שהיה הכי טוב על המגרש) קיבל 2,בעוד ששחקנים כמו ברוכיאן שלא הורגשו קיבלו 4. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx