המחזור ה32 בליגת העל: עדיין סטטוס קוו בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏5/5/06.

1. mr.shmactics Member

מישהו יודע איזה משחקים הולכים שבוע הבא להיות בערוצים בתשלום
    זה ממש חשוב לי

2. Raulito Madridista

אני אתחיל במשחק שנערך ביום שישי: שי הולצמן הוכיח שהוא חלוץ מעולה, שלדעתי ביזבז יותר מדיי זמן במכבי פ"ת, ראשון לציון ואשדוד, היה יכול להיות חלוץ צמרת, אולי אפילו אירופה, אבל בגיל 30 זה לא עומד על הפרק, הוא לא קיבל את ההזדמנויות בנבחרת וחבל. בני יהודה כבר פתחה שנתיים רצוף מעולה
    (04\2003: היא הוליכה את הטבלה 12 מחזורים ואז הידרדה בסוף סיימה שישי, 05\2004: פתחה טוב, הייתה שנייה אפילו כמה מחזורים וירדה שוב לשישי), והפעם היא פשוט לא תתן לזה לחמוק ממנה, היא תהיה באופ"א וכל הכבוד לה, לאשדוד נגמרה העונה כבר, ההפסד לא ישפיע עלייה, יוסי מזרחי, צריך לחזק את ההגנה שלה לקראת העונה הבאה.

הפועל ת"א הציגה לשם שינוי יכולת טובה בתצוגת ורמוט עם שלושה בישולים!!!, הפועל גם לא ספגה וזה מעולה. אוגבונה כבש גם ב2004 צמד נגד פ"ת וגם אז נגמר 3-0 לנו. זיטו בינתיים עם תשעה שערי ליגה, ויבוריאן בחצי עונה בערך או קצת יותר עם שמונה. אני ידעתי שמתי שורמוט יהיה טוב, הפועל תהיה טובה. סתם לקטע אני מקווה שהפועל תספוג פחות מחיפה, כבר שלוש שנים שלא היינו ההגנה מספר 1 בארץ. הפועל נפרדה מקשטן כמו שצריך, הפער מהמקום השני 4 נקודות, אם בית"ר לא מנצחת מחר אנחנו מקום שני, הלוואי נצרת תעשה תיקו עם בית"ר וכפר סבא תנצח ותברח מהתחתית. אני חושב שזה בידיים שלנו, למרות שמחזור הבא פ"ת ואף פעם לא הולך לנו נגדם.

מכבי חיפה לא ביכולת מרשימה, נפרדה מעידן טל, וחגגה את האליפות עם ניצחון. זנברג שחקן שלא מתאים לו לקבל אדומים, הוא לא שחקן שבדר"כ מתחמם מהר, העונה לא יודע מה קרה לו, זה פעם שנייה שזה קורה לו לדעתי. סופו ממשיך להרשים בפ"ת, שיכולה עדיין לגמור חמישית.

לפי מה שהבנתי, מכבי נתניה נראתה רע מאוד מול מכבי, שהציגה משחק טוב מאוד. אופיר חיים לא כבש שער בסלאלום מאז ימי באר שבע העליזים, לפני המעבר לתורכיה. דמיטרדזה כבש את הרביעי שלו העונה נראה לי, כאשר 3 מהם בבעיטות חופשיות ואחד בנגיחה. נחמד לראות צעירים משתלבים במכבי ומוכחים את עצמם שהגלאקטיקוס עושים בושות. ברכות לשמש על שער בכורה בליגת העל אם אני לא טועה. שטראובר שוב הראה שהוא לא יכול לשמור על יציבות, והוא לא למד לצאת לכדורי גובה.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בית"ר ירושלים-הפועל נצרת-עילית(20:50,ראשון) טדי

אחת משתי הקבוצות שנמצאות במאבק הגדול בתחתית תצא מחר למשחק אולי החשוב ביותר שלה העונה,ודווקא באחד המקומות הקשים מול בית"ר ירושלים הנמצאת בכושר טוב.

בית"ר ירושלים תגיע למשחק הזה משוחררות,אך עם עין אחת לעבר המאבק על המקום השני.
    בשני משחקי הבית האחרונים שלה, בית"ר ניצחה בגדול - 0:4 את נתניה ו-0:3 את בני-יהודה. בנוסף, מדובר במשחק בית אחרון של המאמן לואיס פרננדז והקבוצה בכלל העונה. ברור שהבית"רים ירצו להיפרד עם ניצחון גדול.

אז כן,הפיקנטריה חוגגת,וזה שוב אוחנה ובית"ר שהולכים ביחד. בית"ר יכולה מאוד לעזור לאוחנה אם תנצח את יריבתו לתחתית.

חלוצה של בית"ר, דוד אגאנסו, שלא הרגיש טוב ביום שישי, חזר להתאמן וערך אימון אישי עם מאמן הכושר אריק בלונדל. הספרדי, ככל הנראה, יפתח בהרכב ביום ראשון. עמית בן-שושן הפצוע הצטרף למאור מליקסון, ליאור אסולין ואיגור מיטרסקי (שלושתם מורחקים), לעידן מליחי החולה ולעמרי אפק (סיבות מקצועיות אם מישהו זוכר..) ולא ייכלל בסגל.
    תחת חום כבד ערכה הקבוצה אימון כושר קל, אימון בעיטות ומשחקונים פנימיים בהם השתתף גם המאמן הצרפתי, לואיס פרננדז, שהיה במצב רוח מרומם.

יואב זיו, שבשנה שעברה שיחק בנצרת-עילית, אמר: "אני מאוד מעריך ואוהב את אוחנה שלמעשה הביא אותי לבית"ר. לנצרת-עילית יש את מוטי איוניר שאיתו עשיתי את השנתיים הכי טובות בקריירה שלי ויש לי חברים בקבוצה ששיחקתי איתם. המאבק על ההישארות בליגה לא נוגע לי. הוא בין כפ"ס לנצרת-עילית. ברגע שאני עולה לשחק, אני משחק בשביל בית"ר י-ם ובשביל לקחת 3 נק'".אם נצרת עילית יירדו, זה לא בגללי. אמרתי את זה כבר כמה פעמים".

בבית"ר מצפים לקהל רב ובסביבת המאמן הצרפתי מאמינים שהאוהדים יגיעו להיפרד ממנו.

הרכב משוער: איציק קורנפיין, יואב זיו, דוד אמסלם, תומר בן-יוסף, אלירן דנין, מזואה אנסומבו, פבריס פרננדז, ז'רום לרואה, גל אלברמן, ברק יצחקי (אבירם ברוכיאן) ודוד אגאנסו.

http://images.one.co.il/images/d/gg96093.Xxx
    בפעם האחרונה בטדי.פרננדז.

בנצרת-עילית בטוחים שעדיין אפשר לעשות את זה, ובאימון המסכם לפני המשחק בטדי שררה דריכות שיא. נצרת עילית רחוקה רק בהפרש שערים מכפ"ס,אבל גם היא יודעת שכפ"ס לא צפויה למעוד מול סכנין,מה שמותיר אצלה את כל הלחץ.בשבוע שעבר נצרת עילית פיספסה הזדמנות אדירה לעלות מעל הקו האדום כשסיימה רק בתיקו 1-1 עם הפועל ת"א.

לרשותו של המאמן מוטי איוניר יעמוד סגל מלא ולהרכב צפויים לחזור הקפטן אבישי ז'אנו והקשר שחר סימן-טוב, שנעדרו מהמשחק הקודם בגלל צהובים. החלוץ גיורגי חריסטוב, שכבש את השער מול הפועל ת"א, עשוי לפתוח בהרכב לצידו של איתי שכטר הצעיר.

המנכ"ל יניב כהן אמר: "אנחנו באים לקחת את הנקודות בטדי. נחכה לבשורה טובה גם מכיוון סכנין ונעשה הכל על-מנת לדחות את ההכרעה למחזור האחרון".

הרכב משוער: אושרי לוי, אבישי ז'אנו, אלירן אלקיים, קובי נכטיילר, דודי פדלון, ולדימיר קוקול, שחר סימן-טוב, איגור ישנבסקי, גיז'רמו ישראלביץ', גיורגי חריסטוב, איתי שכטר.

http://images.one.co.il/images/d/gg72420.Xxx
    להיות או לחדול.שכטר.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/HapoelKfar-Saba.Xxx הפועל כפר סבא - בני סכנין http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/HapoelBnei-Sakhnin.Xxx

ראשון, 20:50, לויטה

http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/hapoelkfarsaba-home.Xxx

האם הרגע הגדול של כפר סבא הגיע? סימנים רבים מצביעים על כך שכן. הירוקים יארחו הערב את הקבוצה החלשה בליגה שכבר ירדה סופית אל הליגה הלאומית לפני שבוע ותשחק את שני המשחקים הנותרים לפרוטוקול בלבד, בעוד שהיריבה הגדולה בהתמודדות נגד הירידה, נצרת עילית, שמרוחקת מהפועל כפר סבא רק בהפרש שערים, תיסע לא פחות ולא יותר לטדי למפגש מול בית"ר ירושלים, שם היא לא צפויה להוציא יותר מנקודה אם בכלל. במידה וההפרש אכן יצמח ל-3 נק' בין שני היריבות, הרי שכפר סבא תבטיח לעצמה את ההישרדות בליגת העל, שכן מאזן השערים של חניכיו של אלי אוחנה טוב ב-12 מאשר זה של נצרת עילית וסביר להניח שהפער הזה לא יצטמצם משמעותית בשני המחזורים האחרונים לעונת 05/06.

הרכב מנצח לא מחליפים, ולשמחתו של אלי אוחנה כבר כמה שבועות רצופים אין לו שום סיבה לשנות את ההרכב שלו לא מבחינה מקצועית וגם לא מבחינה רפואית. גם הפעם יעמוד לרשותו של אוחנה סגל כשיר וזהות ה-11 שיפתחו צפויה להיות זהה לזאת מלפני שבוע במשחק התיקו של הקבוצה בבלומפילד מול מכבי תל-אביב.

כפר סבא טרם הפסידה בסיבוב השלישי ובכלל מגיעה למשחק הזה עם רצף של 10 משחקים ללא הפסד, אם כי את שני משחקיה האחרונים סיימה הקבוצה בתוצאות תיקו די מאכזבות מבחינתה, שכן גם מול מכבי פ"ת וגם מול מכבי ת"א חניכיו של אלי אוחנה היו ראויים לקטוף את מלוא ששת הנקודות. כל זה לא ישנה אמנם הרבה לשחקני הקבוצה במידה והם ישיגו היום את הניצחון המיוחל על האחרונה בטבלה ובמקביל יזכו למתנה נעימה מקבוצתו הקודמת של אוחנה בטדי.

הרכב משוער: אבי איבגי, אייל משומר, לירון זרקו, דגלאס דה-סילבה, עמנואל פאפו, אביחי ידין, יעוזה אבובקרי, שליו מנשה, בן לוז, אבי קנפו, סמואל יבואה.

http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/sakhnin-home.Xxx

הנציגה מהמגזר סיימה כאמור את דרכה בליגת העל באופן סופי בשבוע הקודם וכעת מסתכלת בחשש לעבר עונת החזרה אל הלאומית. לא חסר דוגמאת של קבוצות שירדו מליגת העל ומיד התדרדרו גם עד למעמקי הכדורגל הישראלי כאשר לא הצליחו לשמור על הסגל ולהעמיד קבוצה שתתמודד על העלייה בעונה שאחרי הירידה. אחי נצרת, שרק לפני שנתיים הייתה חברה בין 12 הקבוצות הבכירות בכדורגל הישראלי הבטיחה רק בשבועות האחרונים את העלייה... לליגה הלאומית. צפרירים חולון, שהייתה קבוצת נדנדה במשך שנים וירדה בפעם האחרונה מליגת העל בעונת 01/02 ירדה לפני שבוע לליגה א' ועירוני ראשון לציון, שגם עדיין זוכרת את ימיה בליגת העל צפויה לרדת בקרוב אל הליגה הארצית. בסכנין מקווים לגורל שונה מהרשימה הנ"ל והיו"ר מאזן גנאים כבר הבטיח כי הקבוצה עוד תחזור במהרה אל הליגה הבכירה, בינתיים, בסכנין יקוו לפחות לקלקל קצת לאלי אוחנה והפועל כפר סבא, ולסדר לנו מחזור סיום עם פוטו פיניש מרתק, אפילו כשסכנין בעצמה לא תהיה צד בו.

אחמד קאסום ועבאס סוואן צפויים להיעדר מהמשחק בגלל פציעות, אך שאר הסגל צפוי להיות כשיר ולעמוד לרשותו של המאמן שייע פייגנבויים, שכנראה כהרגלו לא ימשיך עם הקבוצה לעונה הבאה. המאמן התחייב כי למרות שהעונה כבר גמורה לחלוטין מבחינת קבוצתו, הוא יעלה את ההרכב הכי חזק שיתאפשר כדי להילחם על שאריות הכבוד של מי שהייתה רק לפני שנתיים מחזיקת הגביע הטרייה של ישראל.

בסכנין כאמור יחפשו רק לסיים את העונה בטעם טוב בפה עד כמה שזה עוד אפשרי, בתור התחלה, בקבוצה יחפשו ניצחון ראשון בעשרה משחקים דווקא על חשבון הקבוצה שצריכה את הנקודות יותר מכל אחת אחרת בליגה. נציגת המגזר תגיע אמנם למשחק הזה עם ארבעה הפסדים רצופים, אך היא תקווה שדווקא היא תהיה הקבוצה הראשונה שתצא עם מלוא הנקודות מול הפועל כפר-סבא בסיבוב השלישי.

הרכב משוער: מאיר כהן, עבד רבאח, אלירן חודידה, גבע ברקאי, באסם גנאים (שוקי נגר), ניקולה ולנטיץ', חלאד חלאילה, חלאח חסארמה, אדריאן פיטו, יניב אברג'יל, פסקל קונדופוני.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/704429/3_wa.Xxx
    ייתכן מאוד שנראה תמונות כאלה גם היום בלויטה

5. נדב מיכאלי Member

הלחץ היום הוא על כפ"ס ,הם צריכים לנצח בכל מחיר והם לא צריכים לחשוב על מה שקורה בטדי הם צריכים לעשות את העבודה שלהם.
    לדעתי נצרת יפסידו וכפ"ס ינצחו היום.

6. Luca_Toni Member

לא נראה לי שכפ"ס ינצחו לצערי...סכנין יכולה לנצח אותם בחוץ...נצרת עילית אל תזלזלו בהם..אם ישראלביץ וסימנטוב יהיו טובים ושכטר יקבל הזדמנות או שתיים מול קורנפיין הם בהחלט יכולים להפתיע

7. נדב מיכאלי Member

נצרת יראו את לרואה,אלברמן,אנסומבו ופבריס פרננדס וישקשקו מרוב פחד.
    הם חוטפים גול ונשברים

8. כפר סבא בנשמה! Member

כל כך התרגלנו לאכזבות בדקה ה-90 ואני כל כך מקווה שזה לא יקרה הערב.
    איצטדיון לויטה הוא מנחוס רציני בשנים האחרונות במשחקי ההכרעה משום מה.
    נקווה שהפעם לשם שנוי נעשה זאת ונסיים מסע מופלא

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפ"ס נלחמת על הירידה באחד ממחזורי הסיום...
    היא מארחת בביתה..
    היא פוגשת את יניב אברג'יל שישחק בקבוצה האורחת..
    מזכיר לכם משהו ?

10. ReL Member

וואלה , יניב אברג'יל השלים ירידה עם עוד קבוצה - כמה זה במספר ?

11. משוגע בירוק Member

ירד עם בית"ר ת"א, פעמיים עם הפועל כפר סבא, עם הפועל ב"ש ועם סכנין...

סה"כ 5 ירידות

12. Luca_Toni Member

עם כל הכבוד לארסנל שהיום קיבלו מקום בליגת האלופות עונה הבאה

ועם כל הכבוד לבניון שכבש שער נאה היום וניצח את טוטנהאם

ועם כל הכבוד שואן ניסטלרוי יעזוב את מנצסטר

ועום כל הכבוד שיובה היום לקחה אליפות כמעט רישמית

ועם כל הכבוד שלוקה טוני כבש 30 שערים [עם צמד היום]

ועם כל הכבוד לגמר הגביע ההולנדי

הדבר האמיתי בשבילי קורה כאן ועכשיו , שהוים אני מקווה שכפ"ס ישארו ליגה ויעשו באמת את האמא של כל הקאמבקים , ובית"ר ירושלים קבוצתי תעזור לה..היום יקרה הדבר שחיקיתי לו סכנין ונצרת ירדו ליגה..

היום...אמן

13. Luca_Toni Member

נצרת עילית כובשת...

WTF???????????????????

14. ReL Member

מחצית מצויינת של נצרת עילית - איפה הם היו כל העונה? אם זה ימשיך ככה ההכרעה רק במחזור האחרון

15. נדב מיכאלי Member

אינעל אמא של פולופ הוא לא הפסיק להחמיץ ממצבים שאי אפשר בכלל להחמיץ מהם ודווקא היום הוא מבקיע?
    אם בית"ר לא מנצחים היום זה ביזיון !
    כולם בינוניים היום ,פבריס פרננדס משחק כאילו הוא עושה טובה למישהו
    לרואה בינוני ,זיו בינוני מאד.
    חליבה ממשיך את הבינוניות שלו מכל העונה.
    אני מקווה שנשווה אבל זה לא ניראה טוב.