המחזור ה32 בליגה הלאומית: הכח ר"ג בליגת העל!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏5/5/06.

1. Jose Mourinho Member

איכסה הפועל ב"ש, אין כבוד לקבוצה הזאת...

2. הרצליה Member

לא יהיר ולא בטיח, והיום גם קיבלת את ההוכחה לכך.
    לבנאדם כמו איזי שירצקי יש מספיק כבוד בשביל לא למכור משחקים ולסיים את העונה הזאת בכבוד.

בקשר למשחק שלנו חבל על כזאת תצוגת נפל עד שמגיע קהל,חגיגות סודליות ונחמדות, לאחר המשחק וזהו.

פרדי נתן את הבמה בעיקר לשחקנים צעירים היום כמו אחדות,ביטון,הראל מלכה,רגב וולק.
    כאשר על הספסל של הקבוצה ישבו:יניב לוזון,אוהד קדוסי,דייהו דיוויס,פטר אמולה,רמי אבו לאבן,ואייל טרטצקי.

כמובן ברכות להכח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. נדב מיכאלי Member

סוף סוף מצאתי אוהד הכח ברשת.
    מזל טוב.
    יוגב -אשקלון קבוצה סימפטית,את אחד השחקנים הכי טובים של בית"ר בשנתיים האחרונות אתם הוצאתם -ברק יצחקי.
    מאחל לכם להתייצב מכל הבחינות ואולי לחזור לליגת העל .

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חזרתי כרגע מהחגיגות הגדולות. כבוד למארגנים,כבוד לפרדי ששיחק עם הרבה שחקני נוער. התוצאה פחות חשובה.

הכח ר"ג,מזל טוב. בושה ותעודת עניות לליגה הזו.
    קבוצה שלא ניצחה תקופה של שלושה חודשיים בבית, פלוס כמובן סיבוב ראשון חלש מאוד וסיבוב שני סביר,עושה סיבוב אחד מעולה והופ,היא בליגת העל. איפה נשמע כזה דבר...

וזה לא שלאחרות הגיע,אבל זה רק מראה על הליגה החלשה הזו.

אני הולך לליגת על.

שבוע טוב.

*
    ואגב,למי שאמר "מאבק האליפות נפתח" אז השבוע,וגם בשבוע הבא,פרדי יעלה עם לפחות 7-8 שחקני נוער,מראה לך עד כמה זה "חשוב".

5. אלכס לויט Member

הרבה מהמרים אכלו אותה...
    בכל מקרה ראשון ממשיכה לחרוץ את גורלה!!

6. Ro(y)naldinho Member

ניצחה או לא ניצחה, סיבוב ראשון גרוע או לא אבל בכל מקרה אם תציץ בטבלה לכמה שניות ותראה את מספר הנקודות גם שלנו וגם שלכם אז בוודאי תראה שהמספר זהה....
    אז אם כל הכבוד, הטבלה מדברת בשם עצמה ולפי הטבלה אנחנו לא נופלים ממכם שלא נדבר על האופצייה שאנחנו נעלה מהמקום הראשון ונעבור אותכם...

אז תעשה לי טובה אם הליגה גרוע ולנו לא מגיע לעלות כנראה שהרצליה באותה סירה.....

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/06
  7. נדב מיכאלי Member

אין בליגה הלאומית קבוצות ברמה כל כך גבוהה שמציגות כדורגל טוב לאורך כל העונה.
    כל קבוצה שעולה מהליגה הלאומית היא בינונית .
    ומה זה חשוב המאזן של הכח בסיבוב הראשון והשני?
    בסיבוב השלישי הם ניצחו את כל המוליכות /הקבוצות שנאבקות על העליה על האפס ,הם לא ספגו שער כל כך הרבה זמן והגיע להם לעלות בגלל הרצף המדהים של ניצחונות על האפס על כל קבוצות הצמרת.
    נכון הכח לא קבוצת כדורגל מבריקה,אין לה קהל גדול אבל היא בליגת העל.
    גם להרצליה אין קהל כל כך גדול וגם הרצליה קבוצה די בינונית .
    אז תקחו דברים בפרופורציות.
    גם סכנין כשעלתה היתה קבוצה בינונית,גם כפ"ס שנה שעברה,נצרת עילית,הפועל חיפה,נתניה כמעט כל קבוצה שעולה ליגה היא קבוצה בינונית .

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חח,נו באמת. שאתם נאבקים אנחנו הבטחנו את העלייה וכמו היום הרצליה בכלל לא הייתה בסגל החזק. מן הסתם יש ירידת מתח אדירה בקבוצה.
    איך אפשר להשוות קבוצה שהייתה יציבה והוליכה את הטבלה מהמחזור ה10 לקבוצה שנתנה סיבוב אחד טוב מאוד ועכשיו עלתה. "לפי הטבלה", אז אם "לפי הטבלה" היה לנו עניין בליגה,פרדי לא היה עולה עם ההרכבים שהוא עולה.

נכון,עונה נמדדת לפי סיבוב אחד.לא לפי עונה שלמה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .

9. idans Member

אתה ממש ילד מסכן

תודה להפועל ירושלים שנתנו לנו להיות גאים בקבוצה הזאת במשך סיבוב וחצי.
    עצוב ששנה הבאה רק 6 וחצי קבוצות יביאו קהל למשחקים.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם צחקתי , באמת להרצלליה או הכח לא מעניין לסיים במקום ה1 או השני (חוץ מהמענקים) .

אבל גם לסיים עם צלחת אליפות זה נותן הרגשה עוד יותר טובה בנוסף לעלייה

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עידן,סך הכל,לא היה לכם סגל לעלות ואני חושב שעצם זה שהייתם בעניין עד המחזור הלפני האחרון זה די הצלחה. במיוחד אחרי החורבה ששייע השאיר לכם.

מאוד קיוותי שתנצחו היום..אבל מה לעשות. עם הגולים המצחיקים שספגתם(הרביעי) וטעויות(ברטו בגול הראשון) מה לעשות,משלמים.

בכל מקרה,שיהיה המון בהצלחה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. idans Member

אני יודע שאין לנו סגל לעלייה..יאיר אסיאג לדעתי אחד המועמדים למאמן השנה.הפיק את המקסימום מהשחקנים.
    בתחילת העונה הוא בנה את הקבוצה והאמין בה ובשחקנים, לרוע מזלו הוא עבר אירוע מוחי, ברוך השם הוא החלים, אבל עד שהוא החלים בה איזה ליצן שאין לי מושג איך ומי נתן לו להיות מאמן כדורגל, והצעיד אותנו בדרך הבטוחה לליגה השלישית.
    יאיר חזר כשהקבוצה היתה במקום הכי נמוך עם שחקנים ללא בטחון, כולם הספידו את הפועל ואמרו שהיא תירד ליגה, אבל הוא המשיך לאמין בשחקנים ברגעים הכי קשים וטען שהמקום שלהם למעלה ולא למטה..ובאמת הוא הצליח להביא אותנו הכי קרוב לליגת העל (אי אפשר לדעת מה היה קורה אם הוא היה מאמן כל העונה)
    כל הכבוד ליאיר, אני מצדיע לו (ואני הייתי מאלה שקללו אותו בהתחלה)

שנה הבאה אני מקוה שפסו יהיה בהרכב בהגנה (במקום אוחיון) יחד עם ביטון (תגלית העונה)
    ושנביא עוד 2 קשרים וחלוץ (למרות ששי אהרון חוזר מהשאלה)
    בעיתונים של יום שישי הוזכרו אדריאן פיטו (למרות שבחיים הוא לא יבוא) וולנטין תאודוריקה שכנראה יחזור מכפר סבא.

13. הרצליה Member

לא רק שלמוטי אוחיון לא הגיע אדום, אני אפילו לא ראיתי שם פאול.

14. idans Member

אני לא האמנתי ששלפו את האדום אבל עזוב זה כבר שטויות..מזל טוב להכח ולהרצליה באמת מגיע להם.
    הפועל נצחו ונצחו במחזורים האחרונים (חוץ מבהרצליה) וכל הזמן קויתי שהכח תאבד נקודות, אבל זה לא קרה, באמת מגיע להם.

אךךך אם לא היינו סופגים כל משחק גול בדקה ה90, ואם לא היו מביאים את שייע...אם ואם ואם, אבל הכל לטובה.

ויש לי שאלה, יהיה פה דיון שנה הבאה בלי כל אוהדי הרצליה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

15. נדב מיכאלי Member

לאוחיון לא הגיע אדום,זה קיפוח מצד השופט.
    למרות שמצד שני עם אוחיון הפועל ירושלים ספגה 2 שערים ובלעדיו היא ספגה עוד 2.
    מאחל לירושלים לעלות שנה הבאה לליגת העל ולהחזיר את המסורת "דרבי ירושלמי" .
    הפועל ירושלים עם קצת חיזוק יכולה לעלות ליגה בעונה הבאה,אחרי שהרצליה שברה נאחס של 6 שנים הגיע הזמן של הפועל ירושלים.
    ירושלים לא עלתה בגלל שהיא התעוררה מאוחר מדי ,היא איבדה המון נק' עם שייע וספגה המון גולים בדקות הסיום.
    ושוב פעם אחרי שראיתי את התקציר בערוץ 11 -הגול השני של הכח היה מדהים,25-30 מסירות באין מפריע.כל הכבוד.