המחזור ה31 בליגה הלאומית: מכבי הרצליה בליגת העל!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏28/4/06.

1. מכבי הרצליה ! Member

חח אפשר לחשוב שמישהו יושב שם, זה יציע נטוש. גם לנו יש 3 נטושים אבל לא תקוע עצים בין הכיסאות :\

2. נדב מיכאלי Member

כמו שכתבו בעיתון כשהפער הוא 5 נק' ממקום שלישי ויש עוד 6 נק' בקופה צריכים להיות מטומטמים כדי לאל לעלות ליגה

3. הרצליה Member

זה היה סגור אם הכח לא הייתה משחקת נגד ירושלים במחזור הבא, תיקו והם עולים.

4. הפועל אשקלון Member

אם ירושלים ינצחו את הכח אז יהיה 2 נקודות הפרש ואז אשקלון הולכים לנצח את הכח מחזור אחרון אז הכח לא עלו
    חחח סתם הכח כבר עלו לדעתי תיקו נגד ירושלים ומבטיחים תעליה
    להגיד שהכח לא יעלו זה כמו להגיד שמכבי ב"ש לא ירדו

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/06
  5. idans Member

תשמעו, אני בחיים שלי לא זוכר את הפועל מראה כ"כ הרבה אופי, אני בחיים לא זוכר אותם חוזרים מפיגור בבית ועוד ב10 שחקנים (כבר 2 משחקי בית רצופים אנחנו חוזרים מפיגור ומנצחים).
    יאיר אסיאג שאפו על ניהול המשחק, הוא עשה מהלך ענק למרות ששיחקנו ב10 שחקנים, הוא הוציא את מוטי אוחיון הבלם והכניס שחקן התקפי כבשנו שני שערים וחזרנו למערך הגנתי.

אני יודע שאנחנו לא נעלה רק בגלל שזאת הפועל ירושלים, אבל לפחות אנחנו שמחים בתקופה הארחונה וגאים בקבוצה שלנו, וזה הכי חשוב.

אני אומר לכם מעכשיו שהכח מפסידה לאשקלון במחזור האחרון, גם בגלל שאני מאמין שאשקלון קבוצה טובה, וגם בגלל שמישל על הקוים והוא ירצה לעזור לנו, ושי אהרון (לצערי) חוזר להפועל שנה הבאה והוא ירצה לחזור שהפועל בליגת העל, עד כאן הכל טוב ויפה, הבעיה היא שהופעל כמו הפועל לא תנצח בוינטר, ותחזיר את מאות האוהדים שלנו מאוכזבים לבית.

:aaarse: