המחזור ה31 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏26/4/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רוזנר, יש לכם את המשחקים הכי קלים בפער. אין לכם משחק בברלין, וגם לא בדורטמונד. אתם משחקים מול קבוצות אמצע טבלה בבית, וקבוצת תחתית בחוץ (משחק חוץ אחד בלבד!). זה ביידים שלכם, ויהיה לוזרי בטרוף לתת להזדמנות הזו שמגיע אחת ל 15 שנה לברוח!

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

וואי וואי אני הולך על הפתעה גדולה העונה . . . ברמן פשוט מאכזבים כל פעם מחדש חבורה של לוזרים גועל
    נפש ממש ליצנים.אני מקווה שאנחנו לפחות ניתן את האליפות לשטוטגארט ונפיל את שאלקה אצלנו בבית.
    כרגע אני בעד האליפות של שטוטגארט ולא אף אחד אחרת,היא משחקת את הכדורגל הכי יפה בלי לנאחס.

3. Brian the Lion Member

משחק גרוע של לברקוזן היום, מה שפותח את הקרב באופא (יחסית, בכל זאת יש לנו פער 4 נקודות על מקום 7) שלא נדבר שאנחנו גם בשיוויון נקודות עם נירנברג, בקיצור, כל מה שקשור בקרב על אופא כמעט חם כמו הקרב על האליפות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה מדבר על הנייר, אבל שכחת פרט קטן ואולי שולי הלחץ.
    עד עכשיו אף אחד לא דיבר על שטוטגארט כמועמדת לאליפות, ופתאום כל הפרשנים יוצאים כמו עכברים מכוערים מהחורים שלהם ושמים את ההימור שלהם על שטוטגטארט. עכשיו הקבוצה עם החוסן המנטלי הטוב ביותר תזכה בתואר.

רק שלא יחזור תסמין באייר לברקוזן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. נעם Member

הנה נדב באה התשובה שלך לפטרי פאסאנן - ביזיון.
    סתכל על מאזן השערים שספגנו במשחקים מאז שהוא פותח ועל המאזן של פר...
    תקשיבו זה כבר לא צחוק - כמה שברמן משחקים התקפי ויפייפה הם קבוצה מאוד מאוד לוזרית.
    הם רועדים ברגעים המכריעים ועונה שעברה במזל השיגו את המקום השני.
    פשוט צריך לעבוד על מנטליות ברגעים המכריעים ולהשתמש יותר בטקטיקות.
    האליפות הייתה בידיים שלהם, גביע אופ"א גם כמעט ואפילו המאט'צ המושמץ נגד בארסה.
    אם נסיים בלי תואר השנה חוץ מגביע פילסן וגביע הליגה אז אין לוזרים מאיתנו.

6. Brian the Lion Member

לירן אני חושב שהקבוצה שתזכה בתואר, זאת הקבוצה עם החוסן המנטלי הפחות גרוע.. :)
    כי כל שלושת הקבוצות די מגמגמות לכן מי שהביצים שלה לא יתכווצו , זאתי שתזכה.

7. cazzo Il Capocuoco

עאלק שיר אליפות.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

8. Raulito Madridista

ווורדר ברמן שוב עושים במכנסיים. קבוצה בלי אופי, פשוט ככה. ברמן הפסידה לקבוצה חלשה מאוד שקרובה לרדת ליגה. הם כנראה גומרים את העונה הזאת ללא תארים. מדהים אם שטוטגארט שכל העונה היו אנדרדוג ולא דיברו עלייהם כאופצייה בכלל, והמטרה הייתה אך ורק גביע אופ"א, ייזכו באליפות בסופו של דבר. בכל מקרה זה בידיים של שאלקה, אסור לה לעשות עוד שטויות. ההגנה של שאלקה הכריעה עבורה כנראה את הזכייה באליפות, ההגנה הטובה ביותר בבונדסליגה. ברמן חייבת להתחזק בחלק ההגנתי.

9. rocklee Member

ראוליטו היקר על תשכח שקבוצות קטנות הם הקבוצות הכי מסוכנות במחזורים האחרונים אסור לשכוח את זה
    אף קבוצה תחתית לא מוכנה להפסיד בסוף
    לעומת זאת ברמן בהחלט מאכזבים
    והאמתי נראה לי שהשנה הכי הוגן יהיה אם שטוטגרט יקחו
    למרות שברמן מראה את הכדורגל הכי מעניין מכל 3 הקובוצות שרצות לאליפות

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אל תהיה בטוח,שטוטגארט ושאלקה לא נופלות ממנה אפילו טובות יותר.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לברקוזן וגם נירנברג ישחקו בעונה הבאה בגביע אופ"א מכיוון שנירנברג העפילה לחצי גמר גביע המדינה, כך שמי שמביניהם תסיים שישית תעפיל גם היא. אלא אם כן יברח ללברקוזן המקום השישי והיא תסיים רק שביעית.

ברמן פשוט בתקופה רעה, מאופ"א הם הודחו, היום הם הפסידו את המשחק הכי חשוב שלהם העונה ולכן אני לא מאמין שאחרי משחק כזה ובכזה מומנטום עוד אפשר להשוות ביניהם ובין שטוטגארט ושאלקה שמשחקות כדורגל מעולם אחר. העונה הייתה תור הזהב של הקבוצה של שאף, בעונה הבאה בלי קלוזה, ואולי גם בלי דייגו זה יהיה שונה לחלוטין. והעובדה שהקבוצה תסיים ללא שום תואר, מראה שאפשר לומר כישלון על העונה הזאת. אלא אם כן מחשיבים את גביע הליגה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx .

12. Brian the Lion Member

זה לא היה ברור מההודעה שלי?
    רשמתי שאנחנו עוד יכולים לפול למקום 7, וגם נירנברג (נירנברג בכל זאת תשחק בגביע אופא )
    אנחנו יכולים לפול למקום 8 ונירנברג ל7 וברלין והאנובר יגיעו למקומות 5ו6.

חוץ מזה שנירנברג תשחק בגביע אופא שום דבר לא סגור בנושא אופא (גם לא באיירן, למרות שרק נס יגרום להם לנצח 3 משחקים רצוף ולברמן להפסיד 3)

13. rocklee Member

מספר השערים של ברמן אומרים הכל ממוצע יותר גדול מ+2 למשחק !

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

התבלבלת ידידי. אני תמיד חשבתי כמוך בעניין פאסנן. אבל, כמו שכתבתי במקום אחר גם לשאאף יש חלק בזה. יש משחקים שבהם משחקים כדי לעשות תוצאה טובה (או לשמור על יתרון) הוא עוד לא הבין את זה, לדעתי.

דרך אגב, גם היום פיפליצה עם השטויות היומיות שלו. ואם נחזור רגע לדיון שלנו (של לירן ושלי) ועם כל הכבוד והחיבה לקוטבוס (צריך להוריד את הכובע בפני פטריק סאנדר המאמן) אני מקווה שהם לא יגיעו לאופ"א.

ולחשוב שבמחזור השני/שלישי הכיסא של ארמין פה התנדנד חזק מאוד והוא כמעט פוטר. היום אפשר לגלות את סוד ההצלחה של שטוטגרט למי שלא יודע. התלבושת. אחרי שהקבוצה פתחה את העונה נורא, היה לה משחק חוץ בו היא נאלצה לשחק בתלבושת החוץ האדומה (תלבושת הבית של שטוטגרט למי שלא יודע היא לבנה). שטוטגרט ניצחו וארמין פה החליט שמאותו היום משחקים עם תלבושת החוץ האדומה גם בבית ורק כשאין ברירה (נגיד משחק בלברקוזן) משחקים עם התלבושת הלבנה או תלבושת הזהב. עובדה, זה עבד. וזה אמיתי ולא המצאה או צחוק שלי.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היה לנו כבר את הדיון הזה, אבל קבוצות כמו קוטבוס, אאכן ובוכום לא מתאימות לבונדסליגה.
    אני כבר מעשיו מהמר שבעונה הבאה קוטבוס יורדת חזרה. עם פיפליצה ( מה לעשות ליצן נשאר ליצן גם אם הוא לפעמים פנומן) או בלעדיו.

נדב, סוד ההצלחה הוא בבניה של הסגל ובעבודה השקטה מאחורי הקלעים של הלדט וכמובן הניהול הנכון של פה. שרק ימשיך ככה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx