המחזור ה31 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏26/4/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוד פעם, תנו לנו להנות מהסיומת האדירה הזאת לעונה ופחות תתעסקו במה יהיה עם הקבוצות הגרמניות באירופה.
    אני רק מזכיר לכם, אתם הסקפטים אוהדי באיירן, קבוצות כמו פורטו או פ.ס.וו לא טובות יותר מהנציגות הגרמניות שלנו, אבל הן הצליחו ומצליחות עדיין להגיע כל הזמן לשלבים הגבוהים של האלופות, ככה שאל תשללו שום דבר. וכל זה מבלי להיכנס להצהרות.

לגבי המחזור,
    בתחתית המבורג, דורטמונד ובוכום עשו צעד רציני לקראת הישארות בליגה, ככה שהתמונה מתבהרת לה, אאכן, מיינץ, בילפלד או פרנקפורט יצטרפו לגלדבך שכבר ירדה אתמול כמעט רישמי ליגה.

לגבי מאבק האליפות, הכל פתוח, אבל הכל עדיין תלוי בברמן ובשאלקה.
    בברמן ד"א כבר כ"כ בטוחים שהם יזכו באליפות עד כדי כך שהם כבר פירסמו את שיר האליפות ( נלדו ודייגו בשיר פשוט כואב לאוזניים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )
    ברמן אם מנצחת היום הופכת להיות לפיבוריטית הגדולה לתואר ומחליפה את שאלקה. במקרה שברמן לא מנצחת אני מזכיר לכולם הכל עדין יהיה תלוי בשאלקה.
    לגבי שטוטגארט, בשבת מול מיינץ עוד מבחן אופי, השוואבים דוחפים את הלחץ לברמן ולגיזלקירשן ועושים את זה בחוכמה שלא נגיד בגאונות. אבל עדיין לא הכל תלוי בהם.

רק לעשות לכם קצת סדר בעיניים הנה תוכנית המשחקים של 3 המובילות:
    שאלקה:
    נירנברג - בית
    דורטמונד - חוץ
    בילפלד - בית

שטוטגארט:
    מיינץ - בית
    בוכום - חוץ
    קוטבוס - בית

ברמן:
    הרטה ברלין - ברמן
    פרנקפורט -בית
    וולפסבורג - חוץ

תוכנית המשחקים ההכי קשה יש לברמן שתיאבק בברלין מול הרטה שחולמת עדיין על גביע אופ"א, מול פרנקפורט וולפסבורג שנאבקות על החיים שלהם בליגה.
    שאלקה לעומת זאת חייבת לעבור את הדרבי הקשה מול דורטמונד שתעשה הכל ע"מ למנוע מהיריבה השנואה לזכות בתואר.
    שטוטגארט חייבת לנצח כבר בשבת את מיינץ שנאבקת על החיים שלה בליגה, בקרב שעשוי להיות מכריע לשתי הקבוצות.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

http://www.2send.us/uploads/979b32ee25.Xxx

אנרגיי קוטבוס - באייר לברקוזן , אצטדיון הידידות , שריקת פתיחה ב-18:00 שעון ישראל .

האם תירשם הסטוריה חדשה בספרי המועדון המזרח-גרמני ? במידה ואנרגיי קוטבוס תצליח לנצח את באייר
    לברקוזן באצטדיונה הביתי היא תוכל לרשום בספר ההסטוריה שלה שהיא הצליחה להגיע ל-40 נקודות פעם
    ראשונה בתולדותיה.לגבי ההיסטוריה שיכולה להירשם בספרי המועדון החליט מאמן הקבוצה של קוטבוס על
    חשיבות ההישארות בסיום העונה בליגה ולא איך להגיע ל-40 נקודות.בצד השני מתייחס המאמן הצעיר של
    באייר לברקוזן מיכאל סקיבה בשאננות יתר על גבי ההיסטוריה שתבוא לטובה בשביל המזרח-גרמנים "אני לא
    מתעסק בהיסטוריה של אף מועדון אני מתייחס להווה ואנחנו צריכים לנצח את המשחק בשביל להבטיח לנו
    את מקום ההעפלה לגביע אופ''א".

http://www.2send.us/uploads/4318204e34.Xxx-אז נכון שהמשחק בשביל הקבוצה מהמזרח הוא עם חשיבות רבה לעבר של המועדון אבל
    במועדון לא רוצים להתייחס אך ורק להסטוריה של המועדון אלא גם להווה ולעתיד של הקבוצה בבונדסליגה
    ולכן נחוץ למועדון ניצחון חד וחלק על באייר לברקוזן.אקס בית''ר ירושלים איגור מיטרסקי החליט עם ראשי
    הקבוצה שעליו להישאר עוד עונה בקבוצה לא משנה היכן תשחק בעונה הבאה וישמור לקבוצתו אמונים.
    לקבוצה הביתית יחסרו רק שני שחקנים למשחק הקרב ובא היום מול לברקוזן והם:שוקל-נותח בבטון ומתאקלם
    לאט לאט באימונים וטריטקו עם קרע במיניסקוס.

http://www.2send.us/uploads/483019f479.Xxx-בבאייר לברקוזן עובדים קשה יותר מאשר מדברים בשבוע האחרון המטרה שלהם היא להגיע
    כמובן לגביע אופ''א בעונה הקרבה.השמחה הגדולה של המועדון מלברקוזן היא חזרתו של קארסטן רמאלו שהיה
    פצוע לא מעט זמן,על חזרתו של הקשר הדפנסיבי הוסיף ואמר סקיבה :"אני מאוד שמח שהוא חזר הוא בורג
    מרכזי בקבוצה שלנו".החלטה גדולה יש לסקיבה לגבי המשחק הזה והיא עם מי לפתוח ברברז או פרייר עקב
    צבירת הכרטיסים של וורונין המאמן לא החליט מי יפתו בחוד לצידו של קייסלינג כרגע פרייר נראה כשחקן
    שיעלה בהרכב הפותח מול קוטבוס.

הרכבים משוערים:
    Energie Cottbus: Piplica - da Silva, McKenna, I. Mitreski, Cvitanovic - Kukielka, T. Rost - Baumgart, Munteanu - Kioyo, Radu

Bayer 04: Adler - Castro, Juan, Callsen-Bracker, Stenman - Schwegler, Rolfes - Freier, Schneider, Barnetta - Kiessling

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

http://www.2send.us/uploads/85781c8830.Xxx

ארמיניה בילפלד - ורדר ברמן , שייקו-ארנה , שריקת פתיחה ב-18:00 שעון ישראל .

"להיות או לא להיות" שתי הקבוצות הולכות על "כל הקופה" במשחק הכל כך מעניין בין שתי
    הקבוצות האלו.המארחת כרגע נמצאת במקום ה-15 ורוצה לקבל את הנשימה שתיתן לה מרץ על מנת להישאר
    בבונדסליגה מצידה השני מגיעה ורדר ברמן שראתה כמו כולנו את הפסד היריבה הגדולה מהרואר נגד בוכום
    ביום שישי.היום זאת הזדמנות גדולה לשתי המועדונים להשיג את המטרה שלהם,האחת הישארות השנייה
    אליפות.

יש למה לצפות" אמר אחד השחקנים של הקבוצה לתקשורת לפני המשחק כאות לברמן
    שיהיה קשה עד מאוד לנצח את בילפלד בביתה.בילפלד לפי הסטטיסטיקה נמצאת במאזן חיובי נגד הקבוצה
    מהצפון,מתוך 13 משחקי בית היא ניצחה עד כה 7 משחקים מה שמותיר לקהל האוהדים של הקבוצה להיות
    אופטימים עד מאוד.מאמן הקבוצה מיידנדורפ החליט לעלות במערך התקפי ולא רגיל 3-5-2 התקפי.בחוד
    יפתחו כנראה וויטשניארק וכריסטיאן איגלר שעל הספסל יחכה בקוצר רוח סיבוסיסו זומה שנפצע באימון אתמול.

אי שקט שורר במעודון לאחרונה גם מעברו האפשרי של קלוזה לבאיירן מינכן
    וגם לאחר ההפסד המדאיג במוונז'וויק,ברצלונה.
    "היום זה היום החשוב שלנו באמת" אמר שאף מאמן הקבוצה,הוא יודע שאם בסיום המשחק התוצאה תהיה
    לטובתו הוא נמצא במקום הראשון עם מורל גבוה מתמיד העונה ואז להנחיל הפסד לאספניול בבית אבל הוא
    מעדיף להתייחס קודם כל ליריבה החזקה שלו בשייקו-ארנה,בילפלד.כמובן שבקבוצה עדיין מסתכלים על בעיית
    הפציעות של בורובסקי ומרטסהאקר החשובים מאוד למערך הקבוצה,אך זה לא אמור להפריע לתפקוד השחקנים.

הרכבים משוערים:
    Arminia Bielefeld
    Hain - Bollmann, Westermann, Kucera, Rau - Kauf - Tesche, Boehme - Masmanidis - Wichniarek, Eigler

Trainer: Middendorp

Werder Bremen
    Reinke - C. Fritz, Pasanen, Naldo, Owomoyela - Baumann - Frings, D. Jensen - Diego - Klose, Hunt

Trainer: Schaaf

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יוני, אתה ענק. יופי של עבודה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

המחזור המרתק עדיין לא תם. כל המשחקים וכל הקבוצות משחקות למען מטרה שהן צריכות להגשים. ברמן וקרב הצמרת המרתק מצד אחד מעוד מעודד את הקבוצה מצפון גרמניה כאשר שאלקה הפסידו, אך מצד שני שטוטגארט כבר שם, ומשחק במרגש הבייתי של בילפלד שנלחמים על החיים בליגה זה עסק מסובך ביותר.
    לברקוזן רוצים את המקום הקבוע שלהם בגביע אופ"א כאשר הם בשווין בנקודות עם נירנברג. גם בעניין הזה הולך להיות סיום מותח של העונה. קוטבוס רוצים להבטיח סופית הערב את ההישג שלהם להשאר בליגה, כיאה לקבוצה שמגיע מהליגה השניה, זה הבסיס של התחלת מסורת ארוכה בליגה.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה עולם אתה חי? 3:0, הפסד לאספניול 10:3, הפסד כפול נגד ליון 3:1, הפסד לאייקס לברמן, הדחה ע"י נאנסי (בשם האלוהים) לשאלקה, הפסד 5:1 במפגש כפול נגד אוססונה, המבורג עם 0 נצחונות השנה בליגת האלופות, שתי קבוצות בלבד (בדיוק כמו הנציגות הישראליות) שעוברות את שלב הבתים באופ"א השנה, הדחה של שאלקה ע"י שחטור דונייצק בסיבוב הראשון של אופ"א לפני שנתיים, שאלקה לא עוברת את שלב הבתים (בבית עם פ.ס.וו, פנרבחצ'ה ומילאן) בליגת האלופות בשנה שעברה ועוד ועוד.

אתה משווה קבוצות ששנה משחקות בליגת האלופות שנתיים בכלל לא באירופה ושנה באופ"א לקבוצות שמשחקות שנים באופן קבוע בליגת האלופות.

לא טובות יותר מהנציגות הגרמניות באירופה? הלו, תתעורר, איך הגענו למצב העצוב הזה.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

א. אני לא משווה שום דבר.
    ב. למעשה מה שאתה אומר, שמה שפורטו או פ.ס.וו עשו לא יכולה אף קבוצה גרמנית לעשות לעולם?
    אתה זה שצריך להתעורר ולהבין שהכדורגל הגרמני חייב להיות יותר רק מבאיירן. כמה שזה כואב לשמוע, חייבים שהקבוצות הללו יתחילו להיות עם מסורת בכדורגל האירופאי. לברקוזן התחילה את זה ונבלמה בעודה בשיאה, דורטמונד היתה שנים למעצמה גדולה באירופה, ברמן משתדרגת מעונה לעונה (ואל תיתפס לי למשחק באספניול, תראה לי קבוצה ששני הכוכבים שלה מתעסקים בהכל חוץ מכדורגל עוברת את המשימה הזאת בשלום.
    קיצר נדב פתח עיניים ותבין, היכשלון של הכדורגל הגרמני נובע מהעובדה שרק באיירן עד עכשיו ייצגה אותו. זה לא אומר כלום לגבי העונה הבאה, אבל זה מצב נתון ועימו אנחנו חייבים להשלים.
    ג. ונדב אל תזלזל בכוחות של שלושת הנציגות שלנו. שאלקה הוכיחה בעבר למה היא מסוגלת, ברמן העונה כמעט הדיחה את אלופת אירופה, וגם שטוטגארט הוכיחה בעבר שהיא יכולה להציג יכולת לא רעה באלופות.

ד. אל תקבור לי את הכדורגל הגרמני שהוא חיי ונושם רק בגלל שבאיירן שלך משחקת באינטרט..אהההמממ בגביע אופ"א.
    ה. אני נהנה מהעונה הזאת, גם כאוהד של הכדורגל הגרמני, סוף סוף ההונסים והרומנגיאים למינהם מבינים שהליגה הגרמנית היא לא הליגה של באיירן!

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב. לא זה מה שאמרתי. מה שאמרתי שכשהקבוצות הגרמניות יגלו יציבות ויגיעו שנה אחרי שנה באופן רצוף לאירופה (תראה כמה נציגות שונות אנחנו שלחנו לליגת האלופות בשנים האחרונות לעומת מדינות אחרות ותבין) ושהקבוצות הגרמניות (או יותר נכון המאמנים של הקבוצות האלה) יפנימו איך צריך לשחק באירופה ובאופן עקבי אז הקבוצות הגרמניות יחזרו להיות חזקות.
    איך בדיוק ברמן משתדרגת באירופה מעונה לעונה, אם בעונה שעברה הם עברו את שלב הבתים והשנה לא, אני לא מבין, או שפשוט כל תוצאה שהיא פחות מ - 10:3 זה השתדרגות. ואם כבר מי שצריך להפנים ולהבין זה אתה (אתם ששונאים את באיירן), לא באיירן היא הבעיה של הכדורגל הגרמני. והרי לא היא המייצגת היחידה של הכדורגל הגרמני. להיפך, היא היחידה ששומרת על יציבות פחות או יותר ומגיעה לאנשהו. זה הבושות שהקבוצות האחרות עושות (ותראה נגד מי אנחנו עפים באינטרטוטו ובגביע אופ"א) שגורמת לבעיה ולירדה בדירוג.

ג. מה בדיוק שאלקה הוכיחה באירופה? שהיא לא מסוגלת לעלות מבית שבו משחקות מילאן פנרבחצ'ה ופ.ס.וו? שהיא לא מסוגלת לעבור את נאנסי? ואל תדבר איתי על מה שהיה לפני 10 שנים. אז הכדורגל הגרמני היה החזק ביותר ביבשת. אבל המון מים עברו בנהרות בגרמניה מאז והדברים השתנו לגמרי. וזה ששטוטגרט הצליחה לעבור את שלב הבתים זה לא עוזר, כי אם היא תהיה היחידה שעושה את זה ותעוף בשמינית הרי שאנחנו מפסידים נקודות לעומת העונה הזו ועוד ירידה בדירוג. ועם כמעט (של ברמן) לא הולכים למכולת ולא מקבלים נקודות בדירוג אופ"א.

ד. אין יותר גרוע משנאת חינם ומשמחה לאיד. הבעיה היא שהשנאה והשמחה האלו עיוור את עיניך (עיניכם) ואתה(ם) לא מבין(ים) שהסיכוי ששנה הבאה נשיג עוד פחות נקודות באופ"א ממה שהשגנו גדל וזה רק יגביר את הבעיה כי נקבל פחות נציגות באירופה וכך התחלופה תהיה יותר גבוה. אם במשך 5 שנים היו לנו כל שנה אותן הנציגות בליגת האלופות מזמן הן היו מתקדמות ומגיעות רחוק יותר, אבל כשכל פעם יש כמעט 2 מתוך 3 שמתחלפות אז אין המשכיות ואין התקדמות.

ה. אני אגלה לך סוד. גם אני מאוד נהנה מהעונה הזו בליגה ואני חושב שזה טוב וחשוב שבאיירן לא לוקחים אליפות השנה (בדיוק כמו שאני חושב שעדיף ששאלקה יקחו אליפות ולא ברמן ואם לא שאלקה אז עדיף שטוטגרט). אבל זה שבאיירן לא ישחקו בליגת האלופות בעונה הבאה עלול ליצור בעיה קשה של אובדן נקודות באופ"א. כמובן שיכולה להיות הפתעה ושטוטגרט תיקח את ליגת האלופות, אבל הצ'אנס שהפתעות כאלה יקרו הוא נמוך ועל ניסים עדיף לא לסמוך ולכן אני חושש מאוד. וכדאי שגם אתה, וכל מי שהכדורגל הגרמני יקר לו יחשוש.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחד אחד....

ב. זה שאין יציבות זה נכון, על אני לא מתווכח. לגבי ברמן, כמעט גרמה להדחה של אלופת אירופה, בעבר היתה מפסידה את שני המשחקים נגד בארסה העונה, באחד תיקו כ"כ משקר ובשני איבדון חושים של כמה דקות עלה לה ביוקר. באופ"א טיפסה יפה מאד מעל כמה משוכות כמו אייאקס. הבעיה נעוצה בלב הקבוצה שפרינגס וקלוסה ואולי אף דייגו חושבים כבר על ריאל, מילאן או באיירן. חבל שברמן לא חשבו לסדר את העניין הזה לפני המאני טיים של העונה, כי אם היו עושים את זה היה לנו היום כבר אלופה גרמנית ופינאלסטית באופ"א.
    ואני מדבר גם על דרך חשיבה, בנית קאדר, למרות שכל הזמן הולכים להם שחקני מפתח, אני מדבר על מאמן שצובר ניסיון מעונה לעונה, ואני מדבר על קבוצה שבנוייה על גרמנים.

ג. באותו בית שציינת שאלקה היתה מאד קרובה להדחתה של האימפריה המילאנזית, נכון, זה לא קרה ובסוף פ.ס.וו ומילאן עלו, אבל שאלקה הוכיחה שהיא יכולה לשחק ראש בראש עם הקבוצות הללו. הקאדר הנוכחי של שאלקה חייב עוד 2-3 ליטושים, עימם שאלקה יכולה לעשות צרות גדולות לאריות אירופה, ותיזכור מה שאמרתי.
    ואני לא הולך להיות נביא כמו אדונו, אבל יש לי אמונה מלאה שנראה שתי גרמניות בשמינית גמר, אותה תחושת בטן שאומרת לך בדיוק ההפך.

ד. שהייתי קטן סבא שלי אמר לי שאני יגדל הנמשים שלי יעלמו. במקרה הזה הוא צדק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בל ברמה העקרונית הנבואה ניתנה לשוטים. כ"כ לא מתאים לך נדב....
    ותתפלא, אין אצלי שמחה לאיד, ממש לא, זה טוב פשוט קצת גיוון בכדורגל הגרמני. אבל דברי הבל שאני רואה שאנשים רושמים בגלל שבאיירן לא תשחק בעונה הבאה בצ'מפיונס בגלל שהם לא כ"כ טובים כמו באיירן מעלה לי את הסעיף. מבחינתי תגיד מה שתגיד העונה דרכיכם היתה חייבת להסתיים כבר מול ריאל. ככה שאין לי מושג איזה הצלחה אתם מדברים.

ה. 1. למה?
    2. גם אני מעדיף ששטוטגארט תיקח אליפות , אבל משום מה קשה לי להאמין בכך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

ו. נדב, וחוץ מזה אני רואה את עצמי כנותן הקונטרה לכל מה שקשור לבאיירן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב כל מה שאתה מדבר זה כמעט. שאלקה כמעט עברו, ברמן כמעט עברו, אם השחקנים שלהם לא היו חושבים על דברים אחרים אז... וכו' אופ"א לא מחלקת נקודות על כמעט. ואם כבר כמעט מה היה קורה למילאן נגד באיירן אם שוויני, סניול ודייסלר היו משחקים? או אם השער בנבדל היה נפסל והפנדל שלא היה לא היו ניתן? או שכשזה באיירן כמעט זה כשלון וכשזה ברמן או שאלקה זה הצלחה. עזוב. זה כישלון וזה כישלון. רק שבאיירן נכשלו במשחק השני של רבע הגמר והשתיים האחרות בשלב הבתים.
    תומאס שאאף מאמן את ברמן כבר 9(?) (לא זוכר בדיוק כמה) שנים. מתי הוא ילמד? כשיפרוש? אני מאוד מעריך אותו, אבל גם לקרדיט שאני נותן לו יש גבול והוא מתחיל להתקרב אליו. אם פרינגס קלוזה ודייגו לא בפוקוס אל תשחק איתם. שחק בונקר עם אחרים ותגנוב גול ותבוא עם 1:1 לגומלין. גם תוצאה טובה וגם תחנך אותם. לא יודע אם זה היה עובד אבל זה בטח לא פחות גרוע מלחטוף שלישיה ולהראות כמו שהם נראו. או שכמו שאמרת - תסדרו את העניינים לפני זה. גם זה מצביע על כשלון וחוסר התאמה (לפחות בנתיים).

לירן אני לא נביא ולא מתנבא. אני מדבר על מה סביר שיקרה וסביר שבשנה הבאה נגיע לפחות ממה שגענו השנה או בשנה שעברה. שים לב, שתי קבוצות גרמניות בשמינית הגמר זה לא תוספת נקודות. השנה הייתה לנו נציגה ברבע, בשנה שעברה שתיים בשמינית ולפני זה אחת בשמינית ועוד אחת ברבע. אני דיי בטוח שכל אחד שיראה הגרלה של באיירן נגד זאגרב במקודמות יגיד שהסיכוי שהגרמניה תעלה הוא 80% ואם הוא יראה שטוטגרט זאגרב הוא יחשוב מקסימום על 60% לגרמניה. ושלא לדבר על קבוצה אנגלית או איטלקית או ספרדית במקום זאגרב.
    והלוואי ואתבדה - בוא נגיד ככה. אם אחת הגרמניות תהיה בגמר ליגת האלופות בשנה הבאה אני אהיה שם גם.

אני פשוט מאוד חרד וחושש מההשלכות ולא בגלל שזו הקבוצה האהודה שלי.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמוך, כמוני נדבי, בסופו של דבר הכדורגל הגרמני חשוב לכולנו.
    ככה שאני תולה תקוות רבות בקבוצה שלך שתביא לנו את גביע אופ"א בעונה הבאה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

רק עוד משהו קטן, אני מדבר תמיד על כמעט, אתה מדבר על אם ...
    אני מסכים איתך שהתמונה לא נראת אופטימית, אבל אתה יודע בכל קצה מנהרה תמיד מוצאים את האור, או את הגומז, תלוי איך מסתכלים על זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מי היה מאמין?! האליפות בידיים של שטוטגארט לקחת :aaa031:

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סאמק אחרי מה שקרה היום בהולנד, אני מבקש מכוולם, דיי לנחס אותנו!!!

בילפלד עם ניצחון גדול, פשוט אין מילים, ברמן ושאלקה מפסידות, שטוטגארט מנצחת ופתאום 2 נ"ק מפרידות בין מקום ראשון לשלישי, אבל היום ראינו שאת הקלפים הטובים ביותר יש לקבוצה שבמקום השלישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx ( לפחות בליגה ההולנדית). אבל בסופו של עניין הכל עדיין נמצא בידיים של שאלקה, אהיא תנצח את כל המשחקים היא תהיה אלופה!

ארז, יש מצב להמרה של ההתערבות ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

קוטובוס ממשיכה את העונה המרשימה שלה עם ניצחון יקר על לברקוזן שפותח למעשה את הקרב על גביע אופ"א. עכשיו שברור שנירנברג תשחק באופ"א דרך הגביע תוכל הקבוצה שתסיים במקום השישי אפילו (אם נירנברג תסיים חמישית) לשחק באופ"א. הרטה, הנובר וקוטבוס נמצאות רק 4 נ"ק מלברקוזן, שגם המבורג ( מי היה מאמין ?!) יכולה עדיין לחלום, רק 6 נ"ק מפרידות בינה לבין גביע אופ"א....
    בילפלד בזכות הניצחון מתרחקת עד כדי 3 נ"ק מהקו האדום. כרגע אאכן, מיינץ וגלדבך הן היורדות. שלמעשה לבילפלד ולוולפסבורג יש 3 נ"ק ואילו לפרנקפורט רק נקודה אחת יותר מאשר אאכן שנמצאת מתחת לקו האדום.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש!

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נכון, שמח שברמן הפסידו, אבל משחק בדורטמונד ובבית מול נירנברג שנלחמת על גביע אופ"א מול לברקוזן זה עסק לא פשוט. לא לשכוח שמדובר בשאלקה, הם ידאגו לרעוד כדרך המסורת במחזורים האחרונים (התחילו כבר המחזור).

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוב אני מצטט את עצמי, חברים הכל אבל הכל פתוח!
    3מחזורים לסוף, 9 נ"ק בלבד נשארו בקופה. וכרגע לפחות קשה להמר.