המחזור ה31 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏26/4/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אופיר!!!!!!
    די עם עין הרע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

אתה יותר מה אומרים, חייה מוכה היא הכי מסוכנת. הגיע הזמן שאנשים יישמו את זה.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הניצחון של בוכום נותן לה המון אוויר והיא כרגע רגועה מכל המתמודדות לירידה . ניצחון חשוב מאוד גם מוראלי
    בשביל הקבוצה להמשך הדרך.שאלקה פיספסה אתמול הזדמנות גדולה בדרבי הרוארפוט.אני שמח מאוד שבוכום
    ניצחה את שאלקה מטעמי האי אהבה שלי לשאלקה.היום יום מאוד חשוב לנו חייבים לקחת את כל הנקודות בבית
    בלי שום נפילות ולהמשיך על מנת להישאר בליגה.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

צחוק צחוק, יש לו חלק בשער שהראשון של באיירן. מי יודע אולי עוד ישאירו אותו.

4. רפאל Member

איזה שער ענק של רפאל ואן דר וארט!
    גם השער של גררו היה יפה.

5. riquelme1 Member

באיירן נראת יותר גרוע עם היצפלד מאשר עם מ'גאת, הקבוצה פשוט מפורקת.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מהיצלברגר אף אחד לא נראה טוב במשחק היום אבל בכל זאת ניצחנו וזה מה שחשוב,באיירן גם הפסידה
    אז בכלל זה מצויין.

ואיך שקאקאו עבר איזה שחקן,נראה לי יוהנסון זה משהו מדהים.

7. אפנברג Member

אני לא מבין את זה: כשהיצפלד הגיע באיירן נראתה הרבה יותר טוב במשך כמה מחזורים ושוב יש התפרקות טוטלית. אולי בגלל שחלק מהשחקנים באווירת סוף קורס, ויודעים שלא יהיו בזבנר שטראסה בעונה הבאה. שלא יאבדו גם את המקום בגביע אופ"א...

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בגלל השער, למרות שזה נותן לי תמריץ לרשום שוולף של נירנברג הוא הבלם שהכי ראוי לציון העונה בליגה הגרמנית.

9. Raulito Madridista

אין מאמן כדורגל שהוא קוסם. כמה שאוטמאר היצפלד גאון, הוא לא יכול להשיג תוצאות גבוהות מבאיירן מינכן של היום, קבוצה בינונית מאוד, זו המציאות הכואבת לבווארים. באיירן יכלו לגמור את העונה הזו בטעם טוב יותר גם אם הם יסיימו רק במקום החמישי, אבל שלא הולך, אז לא הולך. אני כרגע תוהה לעצמי אולי התקופה הטובה של באיירן כאשר היא גם ניצחה את שאלקה, גם השיגה תיקו עם שני שערים בסאן סירו ובקיצור התקרבה למקום הראשון יותר, אולי התקופה הזו הייתה רק שקר.
    אני מקווה מאוד שכל אירופה תראה את השער של ואן דר והארט, הוא שחקן מדהים. מאז שהוא חזר מהפציעה הארורה לפני הרבה זמן, המבורג השתפרה פלאים, וגם שלא הלך הוא היה מספר 1. אני מקווה מאוד שהוא ייברח מהקבוצה הבינונית הזו ויגיע גם לליגה טובה יותר, יש לו מקום בקבוצה הרבה יותר טובה. באיירן מינכן, תתחיל להשיג תוצאות רק שיינקו את הזבל הרב שיש שם.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אלכסנדר פריי פשוט גדול , תמיד הוא נמצא שם בכדי לכבוש בגלל זה גם סלטיק כבר אחריו אני מקווה שישאר
    לשנה הבאה תהיה לנו קבוצה הרבה יותר טובה.היום אנחנו כבר נמצאים ועומדים במקום בטוח על ההישארות
    בליגה.לבאיירן מינכן נכבו המנועים במחזורים האחרונים לא רואים את האור שבקצה המנהרה אפילו משהו
    מאוד מוזר קורה שם,אולי התפרקות טוטאלית.שטוטגארט לא במשחק גדול מוציאה ניצחון חשוב וחמישי ברצף
    שלא קרה העונה כמו שהזכיר לירן בפרייוייו שלו למשחק.ברמן חייבת מחר לנצח את המשחק מול בילפלד.אני
    חושב שיש עוד יורדת רישמית לליגה השנייה והיא אאכן שפשוט נפלו מכנסייה בבית מול הרטה היום ותבוסה
    כואבת זאת לא מילה קלה למועדון שרק השנה חזר לליגה לאחר 36 שנים בליגה השנייה.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק גדול של המבורג ! ניצחון ענק על באיירן ששם את הקבוצה במקום ה-9.
    ואן דר וארט פשוט שחקן ענק,באמת מגיע לו לשחק בקבוצה הרבה יותר טובה מהמבורג של העונה..
    פאולו גררו שוב כובש,אני עוד מהתחלה תפסתי מימנו שחקן שיכול להיתפתח לחלוץ מצויין,ובמחזורים האחרונים הוא הוא כובש שוב,ושוב.
    ניצחון שנותן דחיפה מוראלית ענקית לקבוצה של הוב סטיבנס,אני מקווה מאוד שהוא ידע בקיץ להפיק לקחים והוא יצטרך לבצע לא מעט שינויים בסגל של הקבוצה,שבראש ובראשונה זה להביא קשר אחורי חזק לאמצע (דה יונג לא כזה !).

:aaa021: :aaa021: :aaa021:

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

על באיירן כבר כתבתי שם, אבל מכיוון שכמה התייחסו כאן אני אגיב. אי אפשר לבוא להיצפלד בשום תלונה (חוץ מזה שבמשחקים כאלה הוא לא מעלה יותר שחקני נוער או קבוצת החובבים). אין לו שום קשר יצירתי בריא (מה שהיה למאגאת, שדרך אגב הוא שבנה את הסגל הזה. ויתר על זה רוברטו, הוא העדיף להשאיר את סנטה קרוז ולא את גרר, הוא לא לחץ להביא את שלאודרף בפגרה והוא טען שאין צורך להביא אף שחקן אחר בפגרה), סניול פצוע, פולדי פצוע. אין לו את מי להרכיב.

עוד כמה מילים על המשחק של שישי. גקס, הוא אחד השחקנים שהכי פחות נגעו בכדור בליגה הכי פחות בנבדל ובכל זאת הוא עם הכי הרבה גולים. צריך להוריד את הכובע. הוא כבש 19 מתוך 42 השערים של בוכום ו - 9 שערים ב - 7 המשחקים האחרונים.
    בוכום במסע בריחה מהתחתית עם 4 נצחונות מ - 5 המשחקים האחרונים שלהם וכנראה מבטיחים עוד עונה בליגה.

וולפסבורג ונירנברג במשחק בינוני עם בישול (שמיני בפחות מחצי עונה - שכן הוא הגיע רק בחורף) למרסליניו על 45 מטרים לצ'ינובק. איזה בישול. סאנקו היה המצטיין בנירנברג (שלא הייתה משהו היום) יחד עם שפר השוער.

גם אזואג ממיינץ נתן מסירה דומה על 45 מ' רק שזו הסתיימה בהחצמה של זידאן. שהחמיץ היום לא מעט ובכל זאת כבש את שערו ה - 12 בסיבוב השני (אז הגיע למנייץ). בדקה ה - 90 מיינץ עוד הספיקו לנגוח למשקוף.
    מרכז המגרש האחורי ומרכז ההגנה של מיינץ היו חור אחד גדול היום ומשם באו שני השערים של האנובר, שאצלה החלוצים הבקיעו הכי פחות מכל שאר הקבוצות בליגה. אצלה מבקיעים הקשרים.
    היו במשחק הזה לא מעט מבצעים יפים. מה שלא ממש מנחם את מיינץ שאחרי שפתחה את הסיבוב השני בסערה חוזרת לאט לאט למקום ממנה התחילה אותו (מתחת לקו האדום).

ההגנה של אאכן חטפה הכי הרבה גולים בליגה והיום היא הראתה לנו גם למה. פשוט ור אחד גדול. מצד שני המון המון החמצות של אאכן שהיום הפסידה את הפסד הליגה הכי גבוה בתולדותיה, בליגה הראשונה. כולל עצירה של פנדל ע"י שוער הרטה, פידלר (בסה"כ פעם שניה בקריירה) שעלה לשחק עם אף שבור. מנגד הרטה לא ממש התאמצה וניצחה. הרטה, פעם שניה ב - 10 משחקים אחרונים שהיא מובילה במחצית ובאשטורק עם שער ראשון העונה.

אלברט שטרייט (עליו שאלתי השבוע) חזר לשחק וזה לא עזר לפרנקפורט שבניגוד לשאר הפעמים בהם היא הפסידה, אז היום היא גם לא הייתה טובה. פריי מבקיע צמד רביעי העונה. דרך אגב, שני השערים שלו היו מבעיטות עונשין.

שטוטגרט חזק חזק בצמרת. הפעם (שוב) לא משחק מי יודע מה שלה, אבל מה זה חשוב. נצחון ו - 3 נקודות יקרות. גלדבאך דווקא היו טובים יותר, אבל מה זה עוזר להם. הם ירדו ליגה (ואם בילפלד מנצחת מחר אז גם באופן תיאורטי). גם היימרוט, השוער המחליף ששיחק היום בגלדבאך, הראה שהוא שוער טוב. אני זוכר אותו משאלקה (בפעמים שרוסט היה פצוע) וגם אז הוא הרשים אותי.מנגד אינסואה מאוד מאוד איכזב אותי היום. מעניין מי מהשחקנים המצויינים של גלדבאך יישאר (פולנסקי, קלוגה, דלורה, יינסן, קלר) לשחקן בליגה השניה.

13. Jose Mourinho Member

אחרי שבחצי הראשון של העונה המבורג נראתה כמו קבוצת אמצע טבלה בלאומית, הגעתו של הוב סטיבנס שיפרה פלאים את המצב של הקבוצה בטבלה ועכשיו VDV ושות' יכולים לתפוס אפילו את המקום החמישי, שמוליך לגביע אופ"א אם אני לא טועה. מי היה מאמין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. rami87 Member

מפחיד לחשוב עד כמה מהר יתעופפו בשנה הבאה הקבוצות הגרמניות מאירופה.
    אני מתאר לעצמי שאף גרמניה מבין השלוש (שאלקה, ברמן בלי שחקני המפתח מהשנה ושטוטגארט) לא יעברו את שמינית הגמר, אם בכלל יגיעו אליה, בליגת האלופות.
    נירנברג תתקשה להגיע גם לשלב הבתים של אופ"א, ובאיירן...גם במקרה שבאיירן יתנו פוש ויגיעו רחוק בגביע אופ"א, אז הם לבד לא מספיקים לכלום.
    בקצב הזה, עוד מעט שולחים 2 קבוצות לצ'מפיונס ליג, ו-4 סה"כ לאירופאישה פוקאל

15. Chievo Member

ההפסד כולו לליגה הגרמנית, כך שקבוצה כמו באיירן יכולה לייצג את הכדורגל הגרמני בצורה הכי טובה בליגת האלופות חבל שלא נראה אותם השנה הבאה משתתפים במפעל זה, עדין מאמין ששאלקה תזכה באליפות. יש לי איזה תחושה שורדר תכנס לאיזה לחץ במשחק היום ולא תצליח לקחת את שלושת הנקודות, הלוואי !!

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/07