המחזור ה30 בליגה הלאומית:- הרצליה נוגעת בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏21/4/06.

1. כפר סבא בנשמה! Member

הרצליה עולים -מילה
    בע"ה שנה הבאה דרבי השרון בליגת העל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. הרצליה Member

את זה אומר את זה לפני כל משחק שלנו, דרך צלחה חביבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ונאמר אמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל איפה הקהל הזה היה כל העונה ? 4 מחזורים לסוף נזכר הקהל לבוא בהמוניו .

אבל זה לא רק אצלכם , זה בכל קבוצה בארץ.

ועוד משהו קטן , בגלל ערוץ 1 קבוצות (שמשודרות)צריכות לסבול את החום של 4 בצהריים ??
    מה יקרה אם המשחק יהיה ב4 שהחום פחות משפיע ולקראת המחצית השנייה בכלל ירדו הטמפרטורות

4. לא מצאתי כינוי Member

התכוונת אליי או להרצליה?

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

להרצליה.

וקצת על המשחק , הרצליה משחקת נהדר ומוכיחה שהיא הכי טובה בליגה הזו , ומובילה 1-0 ותנצח ובצדק

6. Spanish Weapon Member

ברכות להרצליה.

7. idans Member

ברכות להרצליה.

רק אותי הצחיק לשמוע את אוהדי הרצליה שרים מה זה הפועל??

ושוב ויקטור יונה הוכיח כמה הוא זבל, שלמשחק כזה לא יוצאת הסעה לאוהדים והרבה אוהדים כמוני למשל לא יכלו לבוא למשחק..ויקטור יונה תתבייש!

עדיין לא הרמנו ידיים, לדעתי אם ננצח את 3 המשחקים שנשארו נעלה ליגה.
    שוב ברכות להרצליה, קבוצה מצוינת, אני שמח שיניב לוזון חוזר לליגת העל..שחקן ענק.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה חי בנדמה לי כנראה. זה שהייתה יותר תפאורה וכו' זה נחמד. הכמות נשארה אותה כמות.זה מה יש.מזה הפסקתי להתרגש.

אני הולך לליגת על
    אני הולך לליגת על
    אני הולך לליגת על
    אני הולך לליגת על

.

אם יש קבוצה שמגיע לה,אחרי 6 שנים,אחרי אינספור האכזבות לעלות,זה הרצליה. עם כל הכבוד לב"ש(שחייבית להיות בליגת על) וכו', מגיע גם לקבוצה קטנה,בלי הרבה אוהדים,בלי הרבה מסורת,לעשות פעם אחת היסטוריה. מה קרה,פעם אחת גם לנו מותר.

אפילו היו אידיוטים ששרו מה זה יולב קאפ. עזוב,בכל קהל יש את הדפוקים שלו. לצערי,בהרצליה,יש הרבה מפגרים שמעדיפים לקלל את היריבה במקום לעודד. לא בשליטתי.

9. שונא בית"ר Member

ברכות להרצליה על העלייה, הגיע להם פשוט היו הכי טובים השנה.
    הפועל שיחקה רע מאד ושלושת החילופים של יאיר היו חילופים של מאמן שלא מבין את המשחק

ומילה רעה לקהל של הרצליה (אני לא מדבר על הכמות- כמה מאות למשחק עלייה) הקבוצה במשחק העלייה שלה במקום לעודד בטירוף כל האוהדים מתרכזים בשירים "מה זה הפועל".
    עצוב.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תגיד לי,אתה היית בקהל שאתה יודע?. שרנו הרבה שירי עידוד ויחסית העידוד היה סביר. באמת,הרבה עידוד לקבוצה ולשחקנים.

וכן,היו גם כמה כאלה ששרו מה זה הפועל ואפילו אני יגיד לך שהיה פעם אחת שכל הקהל שר את זה. אבל להגיד שהתרכזנו בזה וחוץ מזה לא עודדנו זה הדבר הכי שקרי ששמעתי. באמת שהיום העידוד היה לא רע בכלל.

11. idans Member

מה זה היה הבלונים סביב המגרש? זה התצוגת עידוד? עבלק ילד בן 9 חוגג יומולדת בפארק זה היה נראה.

12. שונא בית"ר Member

הייתי במשחק, וכמו שראית לא היינו כ"כ רחוקים ממכם (האוהדים)
    אני לא מדבר על המשחק עצמו, אני מדבר על לפני המשחק ברוב הזמן שעודדתם לפני המשחק אני שמעתי "מה זה הפועל" וחבל שזה מה שאתם שרים במשחק עלייה שלכם.

לדעתי העידוד שלנו היה יותר טוב, במיוחד עד הגול שלכם. אבל זה בגלל שהכמות שלכם היא מעטה פשוט.

שיהיה בהצלחה בליגת העל.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אני אומר לך,שרנו את זה,לא יגיד לך שלא,אבל גם אתה אם היית במשחק יכולת לשמוע שהשיר הזה היה אחד מיני רבים(חבל שאפילו האחד הזה...) וזה שאמרת שהתמקדנו בזה, זה ממש לא נכון. היו (יחסית ) הרבה שירי עידוד לקבוצה.נכון,חבל ששרנו מה זה הפועל,אבל בין זה לבין להגיד שרק בזה התמקדנו,זה ממש מרחק עצום.

לדעתי אתם באתם בכמות יפה,הרבה צבע,הרבה אדום,אבל תעשו לי טובה,לעודד בהתחלה זה נחמד ויפה,אבל שהקבוצה בפיגור 0-1 פשוט 40 דקות לא נשמע קולכם,ועם כל הכבוד לנו,זה גם המשחק הכי חשוב שלכם העונה. ועצם הנוכחות המרשימה שלכם מוכיחה את זה. אז מה קרה?0-1,לא ביג דיל,ומשום מה הפסקתם לעודד. חבל.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  14. שונא בית"ר Member

אוקיי,
    לא אמרתי שהתמקדתם בזה במהלך המשחק אלא שלפני המשחק התמקדתם בזה ופחות בשירים עידוד לקבוצה, אבל יכוללהיות שאני טועה.

מיד אחרי הגול שרנו הפועל עולה כל האוהדים, ממש כל הקהל שהיה שר אבל מה לעשות שאתה בפיגור, במשחק שהפסד בו והלך לך חלום העלייה, שהקבוצה לא מתפקדת ולא בועטת לשער, קשה לעודד-אין מה לעשות.
    אבל אני מקוה שראית שבסוף המשחק כל האוהדים הריעו לשחקנים על העונה (או יותר נכון על ה8 משחקים האחרונים).

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי אבל אם אתה אומר אתה בטח לא משקר. כל הכבוד.
    ובכלל,מבין כל הקבוצות שבאו לכאן אתם באמת באמתם בכמות הכי גדולה והכי שוב,הכי צבועניים. באמת היה הכל אדום. ממש יפה.

סחה,ובהצלחה בהמשך...