המחזור ה29 בליגת העל: קאנן ומכבי מנצחים את בית"ר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏13/4/06.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בקופסא והשיפוט היה מצוין, אם כבר אז אתה יכול להתלונן לקוונים שהיו אחראים להרחקות (ששתיהן היו מוצדקות) ושהרגו את קימוטו האפס עם אופסיידים שחלקם לא היו. נתנינה חייבת חלוץ בדחיפות כי כל החלוצים שלה נכים, אוקוצ'ה וקימוטו הם זרים בשקל, ושלומי אדרי פשוט שחקן טיפש, למה הם שיחררו את לידנוב?

אגב תעודת עניות לקהל הנתנייתי שלא רק שתק כהרגלו כל המשחק אלא בסיום גם זרק מקלות של דגלים על אבוקסיס והקוון, וגרם לכך שקינן יסיים את המשחק מוקדם, וכל הכבוד לאוהדי הפועל שעודדו באמת 90 דקות ללא שום קשר למהלך המגרש, אין מה להגיד מדובר בקהל מספר 1 בארץ.

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לסיים את העונה הזאת בטעם טוב כבר אי אפשר, למרות שיהיה נחמד אם נצליח להבקיע היום.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/06
  3. לא מצאתי כינוי Member

ואבוקסיס צדיק הדור,נכון?
    לא שאני מצדיק את ההתנהגות של הקהל שלהם - אבל לפני שמאשימים את הקהל שישימו לב איך שאבוקסיס מתנהג שבכל מקום שהוא מגיע אליו "משום מה" הוא השחקן שכל הנהמות הקללות והחפצים למינהם מופנים אליו. עם כל הקטנות שלו,ההערות הקטנות לקהל וכמובן המעשה שהוא עשה אתמול.

4. ReL Member

א. הקהל של נתניה תמיד מתנהג כמו שצריך , אתמול לא מספיק שהשיפוט היה על הפנים , בתור אוהד הפועל ברור שתגיד שהוא היה טוב , יבוריאן כששם את הגול רץ עד אלינו עם אצבע על הפה בשביל כביכול להשתיק אותנו , תוסיף לזה את אבוקסיס השחקן המלוכלך ביותר בהיסטוריית הכדורגל הישראלי (רק משכתי במכנסיים!!) - זה היה ברור שזה יתפרץ ככה , בקשר למכות בסיום אני מגנה את זה באמת מגעיל .

ב.החלוצים שלנו אפסים? קימוטו עם 9 גולים ו3 בישולים , אוקוצ'ה מילא אבל הוא שיחק כולה איזה 8 משחקים , הכניס 3 או 4 גולים . חלוצים לא נמדדים ביכולות אישיות וטכניות , רק במספרים .
    ומה לעשות שלנו אין תקציב? אני רוצה לראות איזה קבוצה קשטן היה מעמיד בתקציב של עטר , הפועל אתמול לא שיחקו כדורגל , וכמו תמיד , עוד גול שבא ממצב נייח סידר להם נקודה .

5. לא מצאתי כינוי Member

מחזק.
    לנתניה יש את התקציב הכי נמוך בליגה שאם אני לא טועה לא עובר את ה8-7 מליון אם בכלל.
    מעניין שנה הבאה איזה קבוצה יבנה ראובן עטר עם תקציב כפול ואולי אף יותר.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון אני לא אוהד הפועל, אני אוהד בית"ר ירושלים ובכלל ישבתי ביציע של נתניה. כך שנקודת המבט שלי יותר אובייקטיבית משלך. השיפוט היה מצוין, כל ההחלטות השנויות במחלוקת היו ע"י הקוונים בנושאי אופסייד, אגב שני האדומים יצאו אחרי שהקוונים עידכנו את קינן. אני יודע שיבוריאן הוא אפס ואבוקסיס הוא נבלה וחלאה, זה מצדיק זריקת מקלות?

קימוטו יכול להיות עם עוד 7 שערים, זה לא משנה את העובדה שאין קשר בינו לבין ענף הכדורגל, ועוד הוא החלוץ הכי טוב של נתניה כשמשווים אותו לגולם אדרי או לאוקוצ'ה, אחד הזרים הגרועים בליגה. בקיץ אני מאמין שכבר יהיה לכם תקציב לקנות חלוץ חדש.

לא, אבוקסיס הוא אחד השחקנים הכי אפסים בתולדות הכדורגל, אבל מה זה קשור למה שאמרתי?

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי..מכבי ת"א הולכים לקבל בראש.
    בית"ר עלתה ליתרון משער יפה של ברוכיאן.
    איזה משחק שלו ובמיוחד של עמית בן שושן, א-י-ז-ה ש-ח-ק-ן !!!

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר עושה קרקס למכבי .

מכבי גם אם יהיו בליגה הלאומית לא יתמודדו שם על הלייה , פשוט לא קבוצה .

9. Melixon 15 Member

אני כל כך שמח שפרננדז בחר לתת את הקרדיט לברוכיאן ובן-שושן כי באמת מגיע להם..
    חבל שיצחקי לא הצליח להתברג אבל האמת שאין לו את המקום הערב, זה מצויין יש סגל כזה רחב אבל זה קיים רק בהתקפה וחבל, לקראת העונה הבאה חייבים חיזוק בהגנה.

אגאנסו רואים שהוא שחקן מצויין, יש לו חוזק פיזי, רגל שמאל חזקה מאוד ושליטה טובה בכדור אבל הוא פשוט יותר מדי מתוסכל וילך עם הראש בקיר עד שהוא יבקיע את הגול הזה וחבל זה נראה כאילו הוא לא מכיר דבר כזה שנקרא קבוצה, מקווה מאוד שהוא יצליח להבקיע ויכנס לכושר טוב

אינ מקווה שהוא לא יוציא את אגאנסו ויכניס את אסולין בכל זאת, כי גם שאגאנו לא טוב הוא יכול בהרקה אחת לתת גול ולגמור את המשחק מה גם שאסולין לא מספיק חזק כן להיות חלוץ בודד.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה טיפש קאנן , דממיטרדזה כל כך רע !! כל כך רעע !!
    והוא מוציא את אופיר חיים במקום דמיטרדזה .

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לכו לישון,על האף אפילו.

עוד ב1-0,וגם לפניו,אמרתי לאבא שלי ולאחי,תרשמו,מכבי ינצחו. כי גם תרנגול עיווור תופס לפעמים גרגר.

קאנן >>>פרננדז.

12. משוגע בירוק Member

איזה משחק מעניין ונחמד בבלומפילד.... מסכנים מכבי כבר רציתי שהם ינצחו היום...

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

גבירותיי ורבותיי, מהפך!!
    לא יעזור, כמה גרועים אנחנו, או כמה גרועה העונה הזאת, בבלומפילד בית"ר לא תנצח.

14. Engel Del Madrid Member

לעזאזל עם כולם ולעזאזל עם רוסו

15. Makaay#10 Member

בגלל רגעים כאלה אני חי.