המחזור ה29 בליגת העל: קאנן ומכבי מנצחים את בית"ר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏13/4/06.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה דואג..
    שנה הבאה הוא לא ישאר שם,עם כישרון כמו שלו לא חסרות קבוצות שיקחו אותו.

2. ManUtd Fan Member

זה יהיה ביום שבת (לפי מה שראיתי כל המשחקים בחזור הבא יהיה שבת). את השעה גם אני מעוניין
    נכון, אבל חגיגות אליפות נוהגים לחגוג מתי שזה מתי שזה ממש בוודאות, מתי שגם אם נפסיד את שאר המשחקים האליפות שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/06
  3. mr.shmactics Member

אל תיהיו בטוחים לגבי איתי שכטר לצערי מסתכלים בארץ המון על מספרים והמספרים שלו לא בשמיים יש לו המון המון כישרון שליטה בכדור בעיטה טובה ומהירות אני יתאכזב לא לראות אותו שנה הבאה מה גם שלא בטוח שנצרת עלית תשחרר אותו

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הורגים אותי בערוץ 1 .

מביאים את אריק חימוביץ בשביל שיסביר לנו שאנחנו רואים בבירור פנדל ורואים בבירור נבדל.

פשוט אין להם איך להעביר את הדק' האחרונות של התוכנית

5. לא מצאתי כינוי Member

וחשבתי שרק אני חושב ככה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .
    היום לדעתי לא היה אפילו רגע מחלוקת אחד חוץ מהמקרה של קדוסי והם מראים דבר שהיו כל כך ברורים,אבל למרות זאת מחפשים תעסוקה לאדון חיימוביץ' http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. ManUtd Fan Member

קראתי בוואן, שאוקוצ'ה ואבוקסיס לא היו המורחקים היחידים, אולי היחידים בעוד המשחק משוחק. אבל בתום המשחק ניגש אבי פרץ, קפט בני יהודה לקוון משך בחולצה שלו ואמר "משבוע הבא אתה תשפוט רק בליגה הארצית."

בטדי מכבי נתניה תאלץ לשחק ללא אבי פרץ, שכאמור הורחק בתום המשחק אחרי המעשה שעשה, אוקוצ'ה, שהורחק מן המשחק בגלל הכדור שנתן לטל חן בפנים (ולמה לעזאזל טל חן לא קיבל לפחות צהוב על הבעיטות אני לא יודע), ואלן מסודי, בגלל שספג את הצהוב החמישי והעשירי בסך הכל.

7. כפר סבא בנשמה! Member

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/06
  8. נדב מיכאלי Member

אבי פרץ הוא קפטן נתניה ד"א.
    ונתניה בהחלט תחסר את אבי פרץ,מסודי ואבודו (אוקצ'ה).
    אבל מצד שני הם יכולים להיות קצת אופטימיים -המשחק בטדי וכידוע לבית"ר השנה לא הולך בטדי .
    ובכלל הניצחון האחרון של בית"ר בטדי על נתניה היה לפני 4 שנים.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/MaccabiTel-Aviv.Xxx מכבי ת"א - בית"ר ירושלים http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/bj.Xxx

ראשון, 20:50, בלומפילד

http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/maccabita-home.Xxx

הצהובים שספגו השפלה נוספת במחזור האחרון כאשר הפסידו 2-0 בדרבי להפועל ת"א יחפשו איזה שהיא נחמה מול חניכיו של לואיס פרננדז שממש לא מתכוונים לעשות טובות בעודם נמצאים בעיצומו של מאבק על המקום השני בליגה בעוד שמכבי כבר מזמן סיימה את העונה שלה. הצהובים של קאנן נמצאים כבר במשבר עמוק והדבר הכי מדאיג לגבי הקבוצה הוא שלאף אחד, כולל אוהדים, כבר לא ממש אכפת מה קורה העונה, ואין הרבה אופטימיות לגבי העתיד גם כן. התחזיות השחורות ביותר מספרות על נפילה לבינוניות ופרידה התואר "קבוצה גדולה" במידה והתוצאות שאנחנו רואים מהמועדון כבר עונה שלישית ברציפות ימשיכו להגיע גם בהמשך. המשחק הזה הוא לא יותר מנסיון המתקה קלה של הגלולה המרה עד מאוד הזאת שנקראת עונת ה-100 של מכבי תל-אביב.

החדשות הטובות, עד כמה שיש עוד כאלה, עבור טום קאנן הן שקפטן ומלך שערי הקבוצה אבי נמני צפוי לחזור להרכב הפותח. נמני עלה כמחליף בדרבי מול הפועל והשבוע נראה כי חזר לכושר מלא אחרי פציעה ממושכת. ובכלל, לראשונה מזה תקופה ממושכת כל השחקנים של מכבי ת"א כשירים ומוכנים לשחק, אם כי דבר אחד בטוח - אבי סטרול שהסתכסך עם קאנן במהלך השבוע יצפה במשחק מהיציע.

במכבי ת"א צפויים להודיע השבוע על זהות מאמן הקבוצה לעונה הבאה כאשר אברהם גרנט וניצן שירזי הינם המועמדים המובילים לתפקיד, טון קאנן נחשב גם הוא בין הפייבוריטים אך המאמן ההולנדי ללא ספק איבד הרבה מהמוניטין שרכש בזמן שאימן בבית"ר ירושלים מאז שקיבל את המושכות בקרית שלום. מכבי ת"א ממוקמת במקום השביעי, 4 נק' בלבד מבני יהודה הרביעית, דהיינו מגביע אינטרטוטו, אבל גם 7 נק' בלבד מהאיזור המסוכן ואמנם ירידת ליגה היא כמובן לא סכנה ריאלית עבור המועדון אך עצם הקרבה לתחתית בעונה שהייתה אמורה להיות אחת היפות שהקבוצה ידעה, מבזה בפני עצמה.

הרכב משוער: לירון שטראובר, יובל שפונגין, אלווין בקירי, אבי יחיאל (כריסטיאן גונזאלס), סאלם אבו סיאם, אבי נמני, משה מישאלוף (ליאור ג'אן), אייל ברקוביץ', ארז מסיקה, גיאורגי דמטרדזה, אופיר חיים.

http://i51.photobucket.com/albums/f351/AsoccerIL/beitar-home.Xxx

אצל בית"ר ירושלים כאמור ההווה, ואחת על כמה וכמה העתיד נראים הרבה יותר ורודים. 3-0 גדול על בני יהודה בטדי במחזור הקודם סימנו את הפיוס בין לואיס פרננדז והקהל של הקבוצה מהבירה וכעת בבית"ר מתרכזים באופן בלעדי במאבקים על הסגנות נגד הפועל ת"א. לשמחתה של בית"ר, היא פוגשת את אחת הקבוצות הנוחות להגשת נקודות ליגה בזמן האחרון, כאשר מכבי ת"א תגיע למשחק הזה עם רצף איום של שבעה משחקים ללא ניצחון, רק 4 נק' בעצם מתוך 21 אפשריות מאז אותו ניצחון 1-0 על מכבי חיפה. מצד שני, בבית"ר כבר באמת לא זוכרים מתי הקבוצה ניצחה את הצהובים מתל אביב במשחק ליגה בבלומפילד, מכיוון שהניצחון בסיבוב השני העונה היה כזכור באיצטדיון ר"ג.

איציק קורנפיין עורר דאגה בבית"ר בשבוע האחרון כאשר נפצע בידו, אך השוער הותיק צפוי כנראה התאושש וצפוי לפתוח בין הקורות. מי שיחסור בהרכב של לואיס פרננדז הם ברק יצחקי ותומר חליבה הפצועים וגם עומרי אפק שימשיך לצפות בקבוצתו מהיציע למרות השמועות על סולחה בינו למאמן הצרפתי. הבלם תומר בן יוסף יחזור אחרי היעדרות של שלושה משחקים בהם ריצה השעיה וגם דוד אמסלם אמור לשוב לתמונת ההרכב של הירושלמים.

הקבוצה תנסה לנצל את התיקו של הפועל ת"א מול נתניה כדי להשתוות אל האדומים מבחינת הנקודות אם כי גם במקרה של ניצחון בית"ר עדיין צפויה להישאר מאחורי הפועל בגלל הפרש שערים נחות יותר. בית"ר הפסידה רק פעם אחת בשמונת משחקיה האחרונים והיא יודעת שאסור לה להוסיף הפסד נוסף ארבעה מחזורים לסיום העונה אם היא מתכוונת להיאבק על המקום השני עד הסוף.

הרכב משוער: איציק קורנפיין, יואב זיו, איגור מיטרסקי, תומר בן-יוסף, דוד אמסלם, ז'רום לרואה, מזואה אנסומבו, גל אלברמן, פבריס פרננדז (אבירם ברוכיאן), דוד אגאנסו, ליאור אסולין (עמית בן-שושן).

http://img97.imageshack.us/img97/688/nimniavi1ma.Xxx
    הקפטן חוזר, אולי גם הנצחונות?

10. Raulito Madridista

אתמול לא הייתי בבית כל היום, הייתי בטיול לצפון, אז הנה התגובה שלי על המחזור:

הפועל ת"א איכזבה אותי, קשטן פתח במערך מוזר, למה שלוש קשרים אחוריים, לא מובן לי למה הוא לא עשה חילוף, כאשר לנתניה הורחק שחקן. הגיע לנו להפסיד, וזה בושה לדעתי שבעשרה שחקנים הם עולים עלינו עדין. מהלך מיותר של אבוקסיס, לא מתאים לו, אני מקווה שהוא לא ייחסר בחצי הגמר הגביע. להפועל ת"א תמיד קשה בקופסא, חבל שהמקום השני יילך לאיבוד, אני מאוכזב.

מכבי חיפה תחכה שבוע עם חגיגות האליפות ומגיע לה, לולא הטעות של טובול הם היו מפסידים לדעתי. בוודאי השחקנים התעדכנו בתוצאה של הפועל, קבוצה שרוצה לחגוג אליפות צריכה לשחק אחרת. כל הכבוד להולצמן שסוחב את אשדוד.

נצרת עילית הורידה את סכנין ליגה. סוף סוף לקבוצה של איווניר יש ניצחון, עד לדיבורים עם מכבי ת"א הקבוצה של מוטי הייתה מקום שמיני, או שביעי, מאז באה הדרדרות. לדעתי היה אפשר לוותר לקונדופוני על הצהוב, מיותר לחלוטין, השחקן רוצה לחגוג למה אסור לו? היה אותו דבר עם טוטו תמוז והפועל פ"ת לפני כמה מחזורים.

הפועל כפר סבא ניצחה את בני יהודה כזכור, נקמה מתוקה של בן-לוז באוהדים של בני יהודה שלטענתו לא התנהגו אליו בצורה יפה. בני יהודה צריכה לעשות סוויץ, מכבי ת"א תנצח היום(הלוואי), נניח, והפער יהיה רק נקודה. בני יהודה יכולה להעפיל לאופ"א עדיין, לא מובן לי איך קבוצה יכולה להפסיד 4 פעמים רצוף, זה מזכיר את הפועל של קבוצת התחתית בעונה שעברה. חבל על בני יהודה יש כישרון בקבוצה, אולי הבעייה זה שירזי? תפקידו של המאמן להחזיר ביטחון ואת זה הוא לא עושה.

הדרבי של פ"ת איכזב ברמת הכדורגל, תיקו שהיה בסדר לשני הצדדים.

11. ReL Member

איזה שיפוט עלוב היה אתמול בקופסא , פשוט עלוב , ואני עוד אמרתי פעם שקינן הוא השופט מספר 1 בליגה.
    עד שאוקוצ'ה קיבל את האדום היה משחק מצויין , קצבי עם הרבה מצבים , ואז לא מספיק שטל חן בועט 4!!! פעמים ברגליים של אוקוצ'ה , ואוקוצ'ה בתגובה זורק את הכדור בעצבנות , קינן לא רואה שום דבר , הקוונים לא רואים שום דבר , השופט קו לא רואה שום דבר , אבוקסיס מתחיל לצעוק על השופט קו והקוון וראו איזה פלא פתאום הם ראו את מה שקרה והוציאו אדום לאוקוצ'ה , למרות שהגיעה עבירה לזכות נתניה .

מאז נתניה סגרה את המשחק , ובעצם המשחק נהרס ככה , ההגנה של נתניה עמדה מול הפועל בכל המשחק , הפועל בכלל כמעט ולא הגיעו למצבים , ועוד שלומי אדרי יכל לסדר ניצחון כזה מתוק .

אבל לפחות אבוקוף הורחק בסיום זה היה כמו ניצחון בשבילנו , אחרי שכל המשחק הוא מתגרה בנו , צועק על קינן בכל הזדמנות , וכמובן משחק מלוכלך כמו תמיד .

12. נדב מיכאלי Member

לבית"ר יש גם שבוע הבא משחק קשה נגד נתניה בטדי שתמיד מקשה עלינו.
    אבוקסיס שחקן מלוכלך עאלק סידרתי את המכנסיים .
    אני לא מבין למה קשטן כל כך פחד מנתניה ועלה עם 3 קשרים אחוריים,הרי אם נתניה היו מפסידים אז הפועל תל אביב כבר היו פותחים פער מבית"ר עוד לפני המשחק .
    ובגלל שנגמר תיקו אז אם בית"ר היום מנצחת היא משווה את הנק' שלה לנק' של הפועל רק שלהפועל יש הפרש יותר טוב (כשקבוצה מבקיעה איזה 25 שערים ממצבים נייחים זה המצב).

13. ManUtd Fan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx
    איזה טעות...

כבר הזכירו פה, זה היה ברור שזה לא סתם משיכה במכנסיים, הוא עשה תנועה מגונה לעבר אוהדי נתניה, וזה ברור לחלוטין. שחקן מנוסה כמוהו צריך להתעלם מהקללות של האוהדים לעבריו, זה חלק מהכדורגל.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר למשחק היום: בית"ר-מכבי ת"א..
    אני חושב שתוצאה ברורה..בית"ר הולכים לנצח,אנני לא רוצה להגיד "להשפיל" אבל זו אפשרות.
    אפילו השחקנים של מכבי כבר מתים לסיים את העונה,מבחינתם העונה גמורה.
    בית"ר תבוא עםרצון ומוטיבציה לנצח כי הם רוצים את המקום השני.

15. נדב מיכאלי Member

אני לא ממש מסכים איתך.
    נכון שבית"ר יותר טובה כרגע ממכבי בכל פרמטר ,אבל המשחק הוא בבלומפילד ו-19 שנים לא ניצחנו שם.
    מכבי באף משחק ליגה שהיא אירחה בבלומפילד לא הפסידה.
    יהיה משחק קשה.
    מה גם שהמשחק היום הוא המשחק המעניין האחרון של 2 הקבוצות (המשחק האחרון שעוד מעורר עניין בקרב הציבור) ואני בטוח שמכבי ירצו לסיים את העונה בטעם טוב .

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/06