המחזור ה28 בליגת העל: תל אביב שוב אדומה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏6/4/06.

1. Apu Member

תגידו ראו בטלויזיה את הכמויות המטורפות של הקונפטי?
    ואי היה ענק, אין הרבה מה לנתח את המשחק, פשוט חד-צדדי לגמרי.

2. תונל Member

ארבייטמן היה פצוע.
    עם ובלי קשר לזה, העיתונים מחפשים לעשות כותרות מכל דבר בלי קשר לשם הקבוצה (רק עם קשר לגודל שלה) ואין לך מה להיות פרנואיד.
    לא עשו כותרות מזה שמול בני-יהודה רוני לוי גמר את 3 החילופים שלו עם בן-בסט ותומר חמד כשארבייטמן נשאר בחוץ?

3. אלי מתחן Member

למכבי יש פוטנציאל, כשנימני וברקוביץ' על המגרש ראינו מה הם יכולים.
    האמת אני חושב שמכבי ת"א לא נפלה מהפועל בדרבי הזה, שני השערים של הפועל הגיעו ממצבים נייחים ולא היה חסר הרבה בשביל שמסיקה או דמיטרדזה יתנו איזה שער שוויון לפני הבעיטה החופשית (האדירה) של אבוטבול.
    לדעתי טון קאנן צריך להישאר במכבי, לבנות את הקבוצה סביב ברקוביץ' ונימני והם מסוגלים להתמודד על האליפות.
    ד"א, זה רק אני או שמאז שאיציק זוהר פרש לא ראיתי בעיטה חופשית מסובבת מעל החומה לתוך החיבור?

4. נדב מיכאלי Member

קודם כל על בית"ר -היה אחלה משחק ביום שבת (והיה גם כיף להיות בטדי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )
    בית"ר שיחקה מצויין והמשחק היה יכול להיגמר בקלות ב-0-6 .
    בני יהודה השיגה נקודה אחת בלבד מתוך 27 במשחקים מול חיפה,הפועל ,ובית"ר .
    וכבשה בסה"כ 4 שערים.
    אגב את התיקו היחיד שלה נגד הקבוצות האלה ואת ה-4 השערים היחידים שהם הבקיעו במשחקים האלה הם עשו נגד בית"ר
    בני יהודה פשוט קורסים בלחץ .
    היה תענוג לראות את כל הילדים של בית"ר ובעיקר את בן שושן ברוכיאן .
    לגבי הדרבי ,כל כך צפוי שהפועל תנצח,אין במכבי בכלל מחוייבות למועדון.
    זה דרבי אולי המשחק הכי חשוב לאוהדים ולשחקנים זה לא מזיז בכלל.
    הפועל "מצבים נייחים " ת"א היתה יותר טובה וניצחה בצדק,חבל שהם שוב במקום השני .

5. M_T_A Member

הדרבי הזה לא חידש כלום, וברקוביץ' צריך לעוף בסוף העונה גם אם הוא היה לא רע אתמול.
    נימני, שפונגין, דמיטרדזה וגונזאלס צריכים להישאר(אולי גם רוסו), כל השאר הביתה ומהר(גם יצא חרוז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכן אייל ברקוביץ', כל כך מסכן. הוא היה השחקן הכי טוב במגרש, חילק כדורים יוצאים מן הכלל שפשוט שטפו את העיניים, אבל מסכן, החברים שלו לקבוצה פשוט חסרי יכולת.

ההפך, הוא הראשון שחייב להישאר, כי גם אם זה לא מוצא חן בעיניי כולם בגלל ההתנהגות שלו, הוא עדיין המוסר הכי טוב בליגה ואחד השחקנים הטובים ביותר שיש בליגה (למרות גילו המבוגר). אני יודע שאתה תחשוב שאני מטומטם, אבל לדעתי כל מה שהוא צריך זה מישהו שיציב לו גבולות ואז הוא יפרע את השטרות. תאמין לי, אני גם לא אוהב את ההתנשאות שלו, אבל אם לזרים של בית"ר ירושלים סולחים, אז לו בטח צריך לסלוח.

7. הרצליה Member

כי רמי אבו-לאבן בלאומית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .

8. hai6060 Member

ללא ספק אחד המשחקים הכי טובים של ביתר העונה , התפוצצו על בני יהודה המסכנה.

9. תונל Member

וערן לוי בכלא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

לעידן טל היה בערך כזה נגד הפועל ת"א בגביע הטוטו ולדירסאו היה בגביע נגד הפועל חיפה שנה שעברה.
    טועמה ונימני ואולי גם פיטו הם הסיכוי שלנו לראות בעיטות כאלה.

10. אלי מתחן Member

אז זה רק אני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בכל מקרה, אם מסתכלים עכשיו ולפני 5-6 שנים יש הבדל ענק בכמות השערים מבעיטות חופשיות ישירות, לעומק עלייה בכמות השערים מבעיטות חופשיות לא ישירות.
    אין היום בועטים ברמה שאיציק זוהר היה בזמנו, אם נימני, שפגע ביותר חומות בקריירה משערן לוי הרג ציפורים עם הבעיטות שלו, נבחר לבועט הטוב בליגת העל אז זה מראה כמה המצב קשה. נימני הוא בועט בינוני ביותר, בבית"ר הוא כבש בעיטה אחת שהלכה לפינה של השוער מול הפועל ת"א בבלומפילד, מלבד זה הוא לקח עשרות בעיטות (הרוב בגלל עבירות על מליקסון) ופשוט ביזבז את כולן.

11. EL Capitan Member

אלעד, פשוט זוכרים לו את השער נגד בני יהודה במחזורי הסיום של עונת האליפות ב2003, ואת השער בתחילת העונה, כשאז ה'גלאקטיקוס' עוד היו להיט, ועוד לא נהפכו לבדיחה.

בקשר לדרבי (עדיין לא הגבתי, נכון?), הדרבי האחרון של קשטן אדום. נתחיל עם מכבי, קאנן זה כבר בדיחה שלא מצחיקה. עד לא מזמן הייתי צוחק ושר "טון קאנן טון קאנן טון קאנן.. אוי אוי אוי אוי..". אבל היום גם אותי זה כבר לא מצחיק. השחקנים של מכבי פשוט לא יודעים מה לעשות, זה לא קבוצה. הפועל רצו יותר, נלחמו יותר והיו מאורגנים בצורה קשטנית, ההבדל הגדול בין שתי הקבוצות. פנדל של גרשון ובעיטה חופשית של אבוטבול סגרו סיפור עם 2-0. כמובן שהפועל הייתה יכולה וצריכה הייתה לכבוש עוד שערים, ובמיוחד יבוריאן, אבל ככה זה הולך אצל קשטן. דרבי אחרון שלו היה כמו שצריך להיות.