המחזור ה28 בליגת העל: תל אביב שוב אדומה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏6/4/06.

1. reda Member

אם אגאנסו יישאר בביתר בשנה הבאה לדעתי היא רק תרוויח...
    אנלא מבין מה רוצים ממנו..הוא לא מפסיק לסבסב את המגנים האומללים שלא יכולים לעכשות מולו כלום..אז מתפקשש לו בסיומת אבל זה שטויות תנו לו זמן להתאקלם והוא ייכבוש ולא יפסיק לכבוש..

אה וכמעט שכחתי...היום הדרבי!! יאללה הפועלללללללללללל

למרות שתאמת אין לי הרגשה כ"כ טובה...חחח נקווה לטוב :]

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/06
  2. אלי מתחן Member

השליטה של אגנזו בכדור זה משהו שלא ראו בארץ עדיין. קצת יותר חדות מול השער והוא מסיים כל משחק עם שער אחד לפחות.

מילה טובה מגיעה לשלושת הצעירים של בית"ר שאתמול פשוט היו מדהימים, ברוכיאן בראש, בן שושן ויצחקי עשו להגנת בני יהודה המסכנה מה שהם רצו, חבל לי שמליקסון לא השתתף בחגיגה אבל בקצב הזה עם לרואה ובן יוסף בשבוע הבא אנחנו הולכים לנקום על ה7-0.

3. FelaKaT Member

מליקסון הוא סוחט האדומים הטוב בארץ. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

אתמול פאבריס פרננדס נתן את משחקו הטוב ביותר בבית"ר ועשה ככל העולה על רוחו במגרש והתעלל בשחקני בני יהודה כאילו היו קונוסים.

שבוע הבא אני קונה 1-0 קטן. אל תשכחו שלא ניצחנו בבלומפילד 19 שנה ככה שלא צריך להיות חזירים.

4. EL Capitan Member

הדרבי התל אביבי הגדול? כבר לא ממש נכון. תשנו את הכותרת לדרבי האחרון של קשטן.

5. לא מצאתי כינוי Member

ד"א שימו לב מי בחיפה לא משחק שוב.. שלומי ארבייטמן.
    אני מאמין שהדרך שלו מחוץ לחיפה כבר מזמן סלולה,כי אם רוני לוי לא מוכן להכניס אותו אפילו בחילופים זה אומר משהו.

6. אלי מתחן Member

אבל מוזר שלא מפרסמים על כותרות ענק, רק מה קורה שאסולין או אפק לא משחקים בבית"ר כל העיתונות גועשת.

7. EL Capitan Member

דווקא כבר מזמן יש דיבורים על ארבטמיין בעיתונים. ואלעד, זה לא אסולין או אפק, זה פרננדז.

8. Mourinho Member

הפועל עולה על מכבי בכל פרמטר, מכבי זה 10 ליצנים+יהלום שכבר גמר את הסוס, ובכל נגיעה הוא מזכיר למה הוא השחקן הישראלי הכי טוב בכל הזמנים.

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

די.. אנחנו פשוט עלובים. איך זה יכול להיות שהיחיד שמגיע אצלנו למצבים זה ארז מסיקה?! בכל קבוצה נורמלית הבן-אדם היה נשאר בהגנה/על הספסל, אצלנו הוא מתופקד כאילו חלוץ...
    עכשיו זה כבר 2-0. מזל שהעונה הזאת מסתיימת.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חרא של שחקניןם יש במכבי תל אביב .

אייל ברקוביץ היחיד שכל כך רוצה לנצח היחיד שנלחם ולא פלא שהוא מתלונן על כל שריקה של השופט ,ועושה את הפרצופים שעשה ושנתפס במצלמה אומר "איזה בן זונה השופט הזה , מאיפה הבאתם אותו" .

אייל ברקוביץ היחיד שרצה בכל מכבי לנצח את המשקח הזה , פשוט בדיחה כל יתר השחקנים שם.

11. Raulito Madridista

יש לי הרבה להגיד על הדרבי הזה, אני אתחיל מאיזשהו מקום

כל-כך כיף לנצח את מכבי ת"א, זו הפעם השנייה במשחקי ליגה והרביעית בסה"כ העונה כולל גביע הטוטו. יחס השערים עומד על 10-2 בסיכום כל ארבעת המשחקים, לטובת הפועל ת"א כמובן. טוב לגמור את הדרבים עם קשטן בצורה ראויה, בסה"כ חוץ מעונת 04\2003 שהפועל ראתה עם קשטן 3 הפסדי דרבים מביכים, הם היו טובים עם קשטן בדרבים מאז עונת הדאבל.

שמעון גרשון הבקיע בקור רוח נהדר, סוף סוף השופטים לוקחים אומץ ושורקים על דברים כאלה מכוערים ברחבה. יכול להיות שגם למכבי ת"א הגיע פנדל אבל דווקא במחצית הראשונה הפועל היו יותר טובים. בדקות הראשונות היו הרבה מאוד כדורי רוחב,איזה 5-6 מסירות רוחב ברבע שעה הראשונה שזה הרבה מאוד, תמיד אחד השחקנים של הפועל פיספס את המגע עם הכדור. איליה יבוריאן היא לא טוב ולא הגיע מוכן לדרבי, כמו אליניב ברדה שהיה איום ונורא, לא הולך לו בדרבים לבחור הזה. ג'ובאני רוסו לטעמי חזר לשחק מוקדם מדי לא תרם שום דבר למשחק. ההגנה של הפועל הייתה מעולה במחצית הראשונה אבל במחצית השנייה מכבי הייתה יותר טובה ולחצה, לא נורא. שמעון גרשון היה מעולה עד שיצא, אנטבי סגר טוב מאוד את רוסו להבדיל מהמשחקים נגד מכבי חיפה שהקרואטי היה חוגג עליו, טל חן היה טוב וגם פנסטיל. אבוקסיס חילץ כדורים, באדיר היה איטי מדי לטעמי אבל זה בסדר. דגו שהיה השחקן החופשי במגרש היה לא טוב, הוא מתרגש או לא יודע מה, הוא לא טוב בכל העונה הזו בהפועל. ורמוט היה תענוג, איזה טכניקה מעולה, איך הוא עובר שחקנים בקלילות, חבל שבהפועל ת"א לא מנצלים את זה.

הגול השני של הפועל היה תענוג איזו בעיטה א-ל-ה-ה מ-ר-א-ד-נ-ה של אבוטבול, הוא נכנס רק כמה דקות לפני זה במקום דגו, חילוף שהיה תמוה לדעתי, לא הבנתי למה הוא נכנס דווקא אבל כל הכבוד לו.
    קשטן עשה חכם שהכניס את זיטו שהוסיף בחלק הקדמי, היה לו מצב למסור רוחב לאנטבי אבל הוא בעט. ב20 דקות הוא בעט 4 פעמים, בערך חצי ממה שהפועל בעטו למשחק או קצת פחות מחצי. איך הוא עבר שם במהירות, היה יפה.

דאגתי קצת שדומב החליף את גרשון בגלל האיטיות של דומב אבל היה בסדר. אני מקווה שגרשון יהיה בסדר ושזה לא הדרבי האחרון שלו בהפועל.

מכבי ת"א הגיעה למצבים אבל נמני במקום לבעוט מקרוב עושה הטעיות, ברקוביץ לא היה כלכך טוב לטעמי, חיים לא נגע כמעט בכדור, בכל מקרה ארז מסיקה מסוכן מאוד. לאייל היו שתי מסירות טובות שאחת מהם הייתה מסירה על שטח מת לאגף , לעמדה של כדור רוחב והשנייה דומה מאוד אבל מסיקה היה קרוב לאלימלך.

היה מדהים לראות את ברקוביץ מתווכח כל הזמן עם השופטים יותר מאשר לשחקן כדורגל.

תודה רבה לך הפועל, כיף לחזור למקום השני ושיישאר ככה. הפועל תיהיה באירופה זה בטוח, הלוואי בדרך לעוד טורניר גדול באופ"א. הפער מבני יהודה 13 נקודות ונותרו 5 משחקים. גם תיאורתית זה סגור.

12. city Member

ברקוביץ ממש הרשים אותי היום. אלו שאמרו שהוא בא לארץ כדי להשתזף צריכים לאכול את הכובע, הוא נלחם ורצה לנצח יותר מכל שחקני הבית האחרים שהיו על המגרש. היה לו משחק מצוין, רק חבל שהוא משחק עם ליצנים מסביבו כמו אופיר חיים ודמיטרדזה שלא מצליחים לכדרר חצי מטר בלי לאבד. ברקוביץ' היה היום איש המשחק לפי דעתי - ואם הוא היה משחק במכבי חיפה למשל, עם שחקנים קצת יותר טובים מסביבו, הוא יכול לפרוח.

13. George Best Member

אייל ברקוביץ' ציון 10 היום, תענוג לעיניים.
    כל שער השחקנים יקבלו ממני ביחד 10, תחלקו איך שבא לכם.
    ה10 לכל היתר ביחד זה כי אני לארג' ובמצב רוח טוב אחרי הניצחון הגדול היום על האוכלי חלזונות.

14. לא מצאתי כינוי Member

סה"כ המשחק היום לא היה כל כך גדול - שתי הקבוצות היו לדעתי שוות בכוחן והפוע לא הייתה מעל מכבי היום.
    אחת הבעיות הלא קטנות של מכבי היא החוד - אין שחקן נורמלי שיכול לעמוד ולקבל כדור ופשוט לסיים התקפה כמו שצריך. מרגע שנימני נכנס מכבי התחילה לשחק יותר טוב.
    כמו כן ראוי לציין שלדעתי זה המשחק הגדול ביותר של הקוסם מאז שחזר לארץ,הרבה זמן(גם נגד חיפה) לא ראינו אותו ככה - רק חבל שבהתנהגות הוא לא כל כך גדול.
    סה"כ רציתי שמכבי תנצח,כי זה היה משאיר את בית"ר במקום ה2. אבל אני מאמין שעד סוף העונה אפשר להשיג את המקום השני שוב.

15. הרצליה Member

איזה כיף להיות בדרבי.
    איזה אווירה מחשמלת.

נהנתי מכל רגע.