המחזור ה28 בליגת העל: תל אביב שוב אדומה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏6/4/06.

1. ירוק לעד Member

אם הפועל יפסידו למכבי - זאת תהיה אחת הפאשלות האדומות הגדולות!
    אוהדי הפועל נראה לי הולכים לדפוק הופעה- לעומת מכבי שיעודדו את נימני!

יההי משחק טוב אני מאמיןןן....שונא את שתי הקבוצות..
    את שתי מחנות האוהדים....אבל למכבי אני מאחל שלא יזכו לאושר מהעונה הזאת- ולא ינצחו את הדרבי הזה!

2. מכבי הרצליה ! Member

מצד אחד אני לא רוצה שמכבי תתקרב לבני יהודעה ולמקום הרביעי שמוביל לאירופה, מצד שני אני רוצה שביתר תגמור שנייה.
    תיקו ישמח אותי.

3. Apu Member

איפה מבטלים הזמנות באתר של לאן?
    (קניתי ל-2 וראיתי שפתחו ב-8)

4. משוגע בירוק Member

תיקו ומעלה לטובת מכבי מחר בדרבי וניצחון של חיפה באשדוד והיא חוגגת אליפות ביום שבת הקרוב.

אליפות מס' 10!!!
    אליפות חמישית (!!) בשש שנים!

5. אלי מתחן Member

מאז התצוגה בקריית אליעזר מול מכבי חיפה בעונת 99\98 לא הייתי בכזה משחק טוב של בית"ר.
    אני מחכה לתקציר בשביל לתת את הדעה שלי לגביי המשחק.

6. FelaKaT Member

מחצית שנייה די טובה של בית"ר ירושליים, תרגיל ענק של בן שושן(רונאלדיניו מקנא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) ועידוד ענק של קהל בית"ר ירושליים שחייב להמשיך בקו הזה.
    זה מה שיצא לי לראות היום, אפשר להיות מעודדים מהמשחק אך צריך לרדת לקרקע ולהביא בראש גם לקבוצה השלישית בת"א.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אנמייה עושה בספסל ?!

8. Raulito Madridista

כל הכבוד לבית"ר ירושלים אני מאוד מאוכזב ויש לי הרבה טענות לבני יהודה על משחק חלש, ראובן עובד לא יכול לבד, וללא באטורינה הקבוצה נראית רע, איך זה היה ברור שהם יתפרקו, פשוט קבוצה שחכמה על חלשות, רק על החוסר יכולת נגד הגדולות לא מגיע להם להיות באירופה.

כמה מצחיק לראות שנתניה היו מקום שישי וירדו למקום שמיני, לנתניה היו הרבה הזדמנויות לנצל את הכושר החלש של בני יהודה ואת מכבי החלשה לאורך רוב העונה אבל הם לא עשו זאת. ידעתי שהם יפסידו לחיפה, הם הובילו בקלות מדי(חיפה), נתניה השוו אבל לחיפה היה מי שיכריע את המשחק.

הפועל כפר סבא הייתה צריכה לנצח את פ"ת לפי מה שקראתי באינטרנט, אני מקווה שהקבוצה תישאר בליגה, לא יודע אם נקודה זה טוב בשבילה, בעיקר בגלל שתמוז היה חלש מאוד ולא סיכן אותה והוא הכי מסוכן בפ"ת.

עומר גולן מקרב את מכבי פ"ת לבני יהודה ועם הכושר החלש של הכתומים אולי הם יעפילו לאינטרטוטו עוד, צריך לזכור, אם הפועל ת"א או מכבי חיפה לוקחות גביע, אז הקבוצה שגומרת מקום רביעי תיהיה במוקדמות אופ"א. איווניר מתקרב ללאומית, עונה חלשה מאוד שלהם, לא מנסים לשחק התקפי בכלל, חבל לי עליו. הם רק נקודה מהקו האדום.

בהצלחה להפועל ת"א בדרבי מחר, לפחות תוצאה אחת תיהיה כמו שרציתי, כי באיירן הובסו על ידי ברמן, ריאל סיימה בתיקו חלש בברנבאו נגד סוסיאדד, בית"ר שרציתי שיפסידו ניצחו, טוטהנאם שרציתי שיפסידו ניצחו..אין כח להמשיך.

שיהיה לנו שבוע נהדר ודרבי מהנה!

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדיניו יכול להיות גאה בתרגיל שהוא המציא מבוצע גם בארץ הקודש.

כל הכבוד בן שושן.
    ובכלל כל שלושת הצעירים , ענקים .

10. FelaKaT Member

אניימה היה פצוע.

שבוע הבא בית"ר בבלומפילד(סוף סוף קרוב לבית[שלי]). לרואה חוזר. מי, אם בכלל, צריך לשלם את המחיר?

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שזה נראה היום , אף אחד .

אבל פרננדז ימצא מישהו

12. לא מצאתי כינוי Member

אך איזה ניצחון מתוק וטוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    היה תענוג לראות את בן שושן ברוכיאן ויצחקי. שברוכיאן הוא המצטיין שבמשחק היום עם שער ובישול.
    אגאנסו ממשיך לאכזב לצערי ממשחק למשחק,כי חוץ מדריבלים וכו' הביאו אותו למטרה דיי ברורה - לכבוש. דבר שהוא לא כ"כ עומד בו לצערי.
    סה"כ כל הקישור חוץ מפבריס פרננדז היה דיי טוב,להגנה לא היה אתגר רציני היום והיא שמרה על שקט מצויין וגרמה לבני יהודה להתקשות מאוד מאוד.
    שרק ימשיך ככה,שבוע הבא אני מקווה גם לניצחון.

13. אלי מתחן Member

השחקן היחיד שאני יכול לחשוב היום שאפשר להחליף אותו זה פבריס פרננדז.

14. בית"רי מלידה Member

ומה תאמר על התפוח? אה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ולמי שלא יודע: תנועת היד שהוא עשה אחרי הגול אינה מקורית, אבל אותי היא מאוד מרגשת: ככה בדיוק עשה הדוד שלו , אורי.

חג שמח וכשר ולרצ'יק, לך , למשפחתך, ולכל מי שאתם אוהבים. שתלכו לבקר הרבה בבית חולים, אבל רק יולדות!

15. מכבי הרצליה ! Member

למה נראה לך שהוא המציא את התרגיל הזה? רוצה שאני ישלח לך סרטון מהימים הטובים של רונאלדו שהוא עושה את זה.. עוד לפני שרונאלדיניו נולד.