המחזור ה28 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/4/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שהתכוונתי. כל זמן שפלר נמצא אף אחד לא יעיף את סקיבה. פלר לא קובע כלום בעניינים מקצועיים, הוא גם לא קבע את ההרכב כשהוא אימן בנבחרת. זה היה סקיבה, הוא רק עשה כאילו הוא מאמן.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

wie auch immer, Nadav ist sehr objektiv was seine Mannschaft angeht...

und hier findet Nadav Argumente nur gegen VFB,
    Stellt sich die Frage warum denn?

Bei dem ersten Tor, es is gar keine Frage, es war Foul von Cacau, aber...
    und das hat sogar Herr Stivens selbst gesagt...
    wie kommt so schnell einen starken Ihnenverteidiger wie Mathjansen zum Fall, beziehungserweise gegen einen Weichei wie Cacau?????????

hier hast du natuerlich nicht erwaehnt, dass auch Van der Vaart fuer die selbe Taetigkeit wie Ben Hatira Rot sehen MUSSTE, und das Hitzselsberger´s Taetigkeit sogar nicht gelbwert war....

NadavWelt, ist eben seine Welt http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/07
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי לירן לירן. מה יהיה הסוף איתך.
    בסה"כ בקשר לשטוטגרט ציינתי נתונים יבשים בלי להביע שום דיעה לטוב או לרע. תסכים איתי שזה לא דבר רגיל שקבוצה מבקיעה 4 שערים ע"י 4 שחקנים שונים וכולם בראש. אנקדוטה מעניינית שראיתי לנכון לציין. אם אדם במשקל ובגודל של מתייסן היה צריך ליפול או לא מדחיפה של קקאו (והוא לא נפל) זה בכלל לא משנה כי פאול היה (לא רק דיעה שלי, אלא גם של השדר של ARD). לגבי ואן דר וארט, ב ARD אמרו שמגיע לו צהוב כהה ואני אומר אדום כהה. אבל הוא לא קיבל אז לא ציינתי את זה.

לגבי באיירן. לא אמרתי שזה היה המשחק הכי טוב של באיירן. אני מעדיף שהם ישחקו ככה וינצחו, מאשר יגיעו ל 10 הזדמניות (לפחות) של שער מאה אחוז ובסוף יפסידו (כמו לאאכן או פרנקפורט וכו') או שיעשו תיקו כמו נגד ברמן כשהיריב עושה התפקה בודדה בכל המשחק. ועוד שבאיירן עושים את זה תוך כדי מתן מנוחה ל - 3 וחצי שחקני הרכב מאוד חשובים כששחקן נוסף פצוע (ותראה את ברמן שמגיעים לאותה תוצאה בלי שהם מסוגלים או מעיזים לתת מנוחה לאף שחקן).

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כן אני בגרמניה, ואכן יופי של ערוץ.

שטוטגארט ניצחו ת'משחק בשליטה מוחלטת לא משנה איך הגולים נכנסו. אז נכון שלא כל יום רואים משחק של השערים של קבוצה אחת נכנסים בנגיחות, אך גם לא כל יום רואים רביעיות גם כן. נדב לא אמר דבר שאנחנו לא מסכימים איתו, הוא רק ציין שזה לא דבר שרגילים לראות במשחקי כדורגל. כולם גם מסכימים על העבירה של קאקאו.. נו מה זה כבר משנה... אין מחלוקות.

באיירן בהרכב שני מצד אחד לא נראו הכי טוב בהגנה, אך השערים היו ממהלכים יפים ביותר. היצירתיות שאוטל הפגין זה דבר אחד, אך השערים הגיעו במשחק נגיעה אחת בין השחקנים.
    המשחקים שלפני ליגת האלופות לא יהיו טובים בדרך כלל לאף קבוצה שולקחת חלק רציני במפעל, ככה זה היה שנים אצל באיירן, וכך קורה גם למנצ'סטר למשל וכו'. זה נורמלי, המצב שאנחנו יודעים לקחת את הנקודות בכל הרכב וגם בסטייל, זה יותר מבסדר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/07
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד אני אוסיף על מה שכתבתי למעלה.
    לירן, על זה שאתה הבנת את מה שהבנת ממה שאני כתבתי ובכלל לא התכוונתי אומרים - על ראש הגנב בוער הכובע.

ולעניין באיירן. אני יותר מחושב שבאיירן שיחקו בסגנון ששיחקו, נגד האנובר, בהתאם להוראות של היצפלד שרצה לראות במשחק הזה גם הכנה למשחק נגד מילאן. בכל הנוגע לעמידה על המגרש. לכן המשחק הסגור מאחור עם כדורים ארוכים.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פשוט לא להאמין שממקום שביעי ומטה כולם בסכנת ירידת ליגה, לא נקלט! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    אני מסתכל על הטבלה כל יום ולא מאמין שהליגה כה צמודה (אולי יותר מאי פעם). גם שנים שלא ראינו מאבק מרובע לאליפות (היו עונות די טובות עם מאבק משולש).

נפלנו על עונה חלומית אנשים, תחוו אותה כמה שיותר כל עוד אתם יכולים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/07
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

?????????????

Nadav, spass bei Seite, du weisst doch, dass alles bei mir nicht ernst gemeint.
    ist .Aber ich hatte das Gefuehl , dass du bei deiner Analyse sehr subjektiv bist. aber naja

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/4/07
  8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא ניסיתי לנתח את המשחק. סתם נתתי נקודות מעניינות (כמו גם לגבי שאר המשחקים. ה"הישג" של הרטה שהוא לגמרי מדעי (לפי נקודות בסיבוב השני) וכדו').

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, עכשיו שאני יכול לכתוב בעברית תרשו לי לרשום כמה דברים על משחקה של שטוטגארט.

אז ככה, כמו שנדב אמר כל 4 השערים של שטוטגארט היו עם הראש, מה שלא נאמר שזה היתה בדיוק תוכנית המשחק של ארמין פה שפתח במערך של 1-2-3-4 שלמעשה בני לאות והילברט תומכים בקקאו כמעין ווינגרים שחודרים כל הזמן למרכז.
    ד"א הפעם האחרונה שקבוצה כבשה את כל ה4 שערים בנגיחות היה ב 2002, אז ניצחה באיירן את בוכום 1-4 , כל הרבעיה של באיירן מנגיחות.

נכון, השער הראשון של קקאו היה עבירה ברורה, ולכן לא שער חוקי, אבל כמו שאמר סטיבנס מאמן המבורג "אם גלמוד רכרוכי כמו קקאו בקושי דוחף ובלם עוצמתי כמו מתייסן נופל גם אני הייתי חושב בתור שופט שיש פה הצגה של הבלם".

להרחקות: כמה דקות לפני העבירה של בן הטירה שזיכתה אותו באדום ביצע ואן דר ווארט אותה עבירה בדיוק על מגאנין.
    כמו שאמרו ב"דופלפאס" או שהשופט מוציא צהוב בשני המקרים או אדום, אבל הוא לא יכול להוציא פעם אחת אדום ופעם אחת צהוב, זה מגוחך. וד"א היתה הסכמה ששני הפאוולים זכאים לאדום.
    לעומת זאת ההרחקה של היצלסברגר לא היתה קשורה למציאות, והיה הרגשה שהשופט מרגיש אשם וחיפש דרך לאזן את הטעויות שלו. בסיום המשחק אמר ריינהארדט על העבירה של היצלסברגר עליו :" זה עבירה רגילה במשחק, יש שופטים שאפילו לא היו מוציאים צהוב...."

עכשיו אחרי שזה נאמר אפשר לסיים את הדיון הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ד"א היצלסברגר ככל הנראה יקבל הרחקה רק למשחק אחד, שטוטגארט ויתרה בכלל על העירעור כי היצלסברגר גם ככה פצוע ורצה לנוח מול הנובר כדי להיות כשיר לבסטרס הבווארים.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביר להניח שאם זה לא היה ואן דר וארט הוא היה מקבל אדום.