המחזור ה28 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/4/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

SUPER BVB

האנובר המפסידה הגדולה של המחזור כאשר היא נתנה באמת תצוגת כדורגל מול האלופה,נהנתי מהדקות
    המועטות שראיתי.
    שאפו מגיע לוולפסבורג שחזרו פעמיים למשחק ולבסוף כבשו גם שער ניצחון מול מאיינץ במאבק כנגד הירידה.
    המנצחת הגדולה היא ללא ספק בשבילי בורוסיה דורטמונד שהראתה שהיא מסוגלת לכבוש,סלע מה אמרתי
    לך היום?מי תנצח?

2. joe Member

האמת יוני.. אני לא מבין כלכך מה אתה שמח כאילו לקחתם אליפות או משהו.
    ניצחון 4-1 זה ניצחון מרשים ויפה... אם לא נתייחס כמובן שהיריבה היא אאכן.
    אבל אני לא מזלזל כמובן באאכן.. בכל זאת, ניצחו כבר פעמיים העונה את באיירן.
    אבל היא קבוצת תחתית.. ולא זכור לי מתי לאחרונה ניצחתם קבוצה גדולה.
    אתם רחוקים 2 נקודות מהקו האדום .. ואם תפסידו מחזור הבא אז הניצחון היום לא שווה כלום..
    אני לא רוצה גם שדורטמונד תרד ליגה.. כי כמו שאמרו פה כבר דורטמונד חשובה לליגה
    השם .. האוהדים .. זה יהיה בזבוז.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/07
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגיל אוהדי באיירן רואים שחורות. אני לא לגמרי מסכים איתם ואכתוב בטופיק שם.
    לגבי שאר המחזור 27 שערים ב - 7 משחקים (כמעט 4 ממוצע למשחק) במחזור מעניין כרגיל.

כריסטוף פרוייס מפרנקפורט (שכבש את השער המדהים נגד באיירן) כבר נותח אחרי פציעה נוראית. הוא נכנס בשוער של ניקולוב ונפער לו חור באורך של 15 ס"מ ובעומק של כמה ס"מ בירך. החלמה מהירה. פרנקפורט שוב מפסידים משחק שבו הם היו יותר טובים וגם הובילו. ובסוף נגמר 3:1 עם שערים למונטיאנו וראדו הנהדר (איזה חלוץ) שכבר יש לו 11 העונה. פיפליצה (השוער של קוטבוס) כרגיל תופס אויר. אני לא ראיתי אותו עוצר כדור אחד, כן ראיתי אותו תופס פרפרים 3 פעמים בהתקפה אחת, את הקורה מצילה אותו ועוד שחקן מהקבוצה מרחיק מהקו. גם בשער שהוא ספג, לא ראיתי שהוא בכלל ניסה לתפוס את הכדור. מין קפיצה משונה שכזו. כל הכבוד לקוטבוס שנמצאים במקום לא רע למרות שהם משחקים קבוע בלי שוער. קוטבוס כבר עם 3 נצחונות חוץ רצופים ו - 4 נצחונות מ - 6 משחקים. באמת יפה מאוד.

במשחק של מיינץ וולפסבורג שני צמדים. לזידאן ולמרסליניו שנתן שניים כל אחד יותר יפה מהשני. מיינץ כבר הובילו 2:1 אבל חטפו שניים ב - 10 הדקות האחרונות. מיינץ ירדו חזרה מתחת לקו האדום. אחרי מסע התאוששות מופלא פתאום הפסד שלישי רצוף.

עוד צמד היה במשחק של דורטמונד, של פריי. אחרי כל הבלאגן שהיה שם השבוע (קרינגה נזרק לחובבים, שוחח עם המאמן והוחזר ישר להרכב הראשון וכאלה) נצחון חשוב חשוב. איך השופט לא ראה שדדה הציל את הכדור עם היד מהקו אין לי מושג. היה צריך להיות פנדל ואדום, אבל ככה זה. זה גם ממילא היה כשכבר היה 3:0. טינגה בשער יפה. היום שיחקו גם הוא וגם פינאר.

הרטה ממשיכים להראות רע מאוד. אמנם תיקו, אבל זה לא זה. בכל המחצית הראשונה איום אחד על השער וגם הוא לא משהו ועוד נבדל אחד שלא היה ומנע מבשטורק שער. אבל הקבוצה היא החלשה ביותר בליגה בסיבוב השני עם 8 משחקים ללא ניצחון ו - 2 נק' מתוך 24 אפשריות. ואיך שגלגל מסתובב. פנטליץ' שהיה השחקן החביב על דיטר האנס בסיבוב הראשון והיה בדרך למלכות שערים כבר 12 שעות בלי שער והשבוע ספג ביקורת קשה מהאנס. נראה שהכיסא של גוץ מתנדנד, ובכל מקרה הוא לא יהיה בברלין בשנה הבאה. לפחות לא כמאמן.

שטוטגרט בנצחון מאוד חשוב. 4 שערים של 4 שחקנים שונים. כולם בנגיחות (אם כי הראשון היה תוך כדי עבירה של קקאו). בכלל היה משחק סוער עם שני מורחקים כבר במחצית הראשונה. בן חתירה מהמבורג והיצלספרגר משטוטגרט. גם מניין קיבל צהוב חמישי ויעדר בשבוע הבא. גם הדהירה של המבורג קצת נעצרה.

שאלקה במשחק לא רע. עם אוזיל (שהיה היום המצטיין, לדעתי). קיי קיי מבשל ומבקיע (אחרי שבעה שבועות בלי שער בליגה) ואסמואה מבקיע לראשונה העונה. וכל זה כשגלדבאך פגעו פעמיים בקורה.
    היה כאן ויכוח איך שאלקה ישחקו בלי לובנדרקנדס. אז הם שיחקו 3-3-4 עם אסמואה מימין, קיי קיי באמצע ואוזיל בשמאל. את המקום של לינקולן (כמס' 10) תפס היום חמיט (שיהיה אצלנו בשנה הבאה).

שימו לב. בין מקום 17 לבין מקום 7 מפרידות רק 5 נקודות. איזה פחד שם למטה.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

זה כמו הר געש שהתפוצץ אחי,הרבה זמן כבר לא ניצחנו וזה מאוד קשה להיות בלי ניצחון ולכן היום זאת התחלה
    חדשה בשבילנו שאנחנו יוצאים לדרך של מאבק ! והתחלנו טוב עכשיו.ניצחון חשוב.

5. Brian the Lion Member

4-1 לבוכום, בחוץ, בביי ארינה.. אין מילים איך הגענו לרצף משחקים כזה , 7 שערים ב2 משחקים!
    אפשר לשכוח מהמקום הרביעי.. שבוע הבא יש לנו את באיירן בחוץ וחסר לנו את שניידר וקיסלינג.

אני פשוט עצבני על קיסלינג.. כל משחק הוא עושה טעות מטופשת וגם הפעם זה עלה לנו בגול, גול שהפך הפסד להשפלה. שלא נדבר על הופעה לא מספקת שלו למרות כמה הצלות טובות.. אני מקווה שנגד ביירן סקיבה יעלה את בוט, ואם לא אז אולי נקבל מהם 5 והוא יתפטר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא יאמן. הגעתם לאיזשהו שיא מסויים לפני שבועיים בלבד, ומאז צניחה חופשית אל תהום חשוכה ביותר. החוסר יציבות המוכר שלכם מעולם לא נראה כך בדמות תבוסות מבישות. המקום לאירופה בורח...

ברמן בקושי בקושי, אבל עשו את שלהם.

7. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אני יגיד לך מה לא יאומן.
    לא יאומן שמאז שבאייר מתחילה להשתפר, 3 הראשונות שמעליה לא מפסיקות לנצח

8. Brian the Lion Member

כי מה"שיא" הזה שוב שונה ההרכב ושוב שונתה הטקטיקה.
    אני לא מבין את החשיבה של סקיבה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    חייבים לעשות שינוים במועדון--דחוף.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערך בראיין האריה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx (וגם לצערי) הסיכוי לשינוי קטן מאוד, כל זמן שרודי פלר מנהל את העניינים ומכיוון שרודי פלר עמד על הקווים ועשה עם השפתיים כאילו הוא מחלק הוראות ביפן וקוריאה (שכחו לו משום מה את היורו המביש) אז הוא כאילו אליל ולכן גם סיכוי קטן שהוא יועזב. הוא בטח לא יקח אחריות וילך.

ברמן, למרות הניצחון לא נראו משהו. שוב דייגו לא מספק את מה שמצפים ממנו (ובגלל זה אני נגד שיטה של פליימייקר) ושוב קלוזה לא עושה שום דבר נכון והכל הולך לו הפוך. אני חושב שהיה צריך להושיב אותו היום. כמה טימבו חסר. אני ממש מקווה שהפציעה של מרטסקר לא רצינית. למרות שזה נראה מאוד מאוד רציני.

ואני מבקש מכל אוהדי באיירן לשים לב למשהו. גם באיירן וגם ברמן בשבועיים של 4 משחקים (ליגה ואירופה), גם באיירן וגם ברמן מנצחות השבת בליגה. גם באיירן וגם ברמן לא סיפקו משחק ספקטקולרי. אבל, ההבדל הגדול (וזה מה שעושה את היצפלד לכזה ענק הוא) שבאיירן הושיבה, מבחירה, על הספסל 3וחצי שחקנים בשבת ונתנה להם לנוח (הארגריבס, ברצו, לוסיו ופולדי/מקאיי (שניהם ביחד זה חצי כי חילקו את המשחק ביניהם) ועוד שחקן אחד חסר מפציעה (סניול). בעוד ברמן לא יודעים לעשות את זה. זו הגדולה של היצפלד (גם מאגאת לא היה עושה את זה בחיים).

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/07
  10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

פייי לברקוזן אכלו אותה חזק מאוד וחבל...כי הם הציגו כדורגל יפה בחלק מן העונה הזאת.בוכום מאוד מפתיעה
    אותי.ורדר ברמן במשחק חלש פלוס ניצחה את נירנברג שהציגה גם כדורגל לא מדהים,משחק משעמם משהו

11. דנידין Member

לברקוזן יחסרו מאוד לאירופה, חבל.

בצמרת אף אחת מארבעת הקבוצות לא מאבדת נקודה. הלחץ הולך וגובר בקרב האדיר על הכתר שיש בליגה.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בקצב הזה אני חושב שלברקוזן תהיה ה"המבורג" של גביע אופ''א בעונה הבאה ואנחנו לא צריכים את זה עדיף
    שיתעסקו בליגה כרגע הם לא יחסרו.לפי הכושר והיכולות היום אני מעדיף את נירנברג ואפילו את האנובר על גבי
    לברקוזן.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ראיתי עכשיו ב DSF את התקציר של ברמן ונירנברג, ואני חייב לומר שלא היה קל לברמן לשחק תחת הלחץ שכל שאר קבוצות הצמרת ניצחו. הירוקים היה מעט חלשים מהרגיל (או בעצם ביכולת הבינונית שלהם לאחרונה), ונירנברג יכלו בקלות לגנוב נקודות. הגול היה לגמרי לא מחוייב למציאות.. דרדלה של אי סדר ברחבה.

מה שכן, לקראת הסוף, קלוזה חוטף כדור ומגיע לאחד על אחד מול שפר. באותה שניה השופט שרק לסיום המשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    דבר זהה קרה לבאיירן בליגת האלופות לפני כמה שנים טובות, אך הגול אושר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. C-J Member

איך אתה רואה את הערוץ הנפלא הזה?
    אתה נמצא בגרמניה כרגע?

15. Brian the Lion Member

אני לא חושב שהוא הבעיה העיקרית, קודם כל זה המאמן, אני לא יודע מה הולך "מאחורי הקלעים" של המועדון (אמנם זה די ברור שרודי לובש את המכנסיים בבית הזה) אבל עדיין המאמן קובע את ההרכב, הטקטיקה שיטת המשחק וכו'.

צריך להביא מאמן קצת יותר מבוגר עם קצת יותר ניסיון.. הייתי רוצה את דאום בקבוצה.

אם גם המאמן הבא יכשל אז כבר נדע להתלונן יותר למעלה.