המחזור ה28 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/4/07.

1. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ע"פ האתר של באיירן כן. ע"פ ההרכב של סלע הביא ואני רק יכול לנחש שזה מהקיקר, הוא ישחק בעמדת הקשר האחורי. אבל שוב, אני נוטה להאמין לאתר של באיירן שבדרך כלל מצליחים יותר עם ההרכב המשוער.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

צריך לחכות ולראות מה היצפלד מחליט, ולא התקשורת (עם כל הכבוד לאתר של באיירן, זה לא היצפלד). ברגע שנראה א ההרכב, נראה מי יושב על הספסל, אז גם נבין על מי בונה היצפלד ביום רביעי.

אה כן, ולא לשכוח לנצח היום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לגבי מירוץ האליפות השאלות הנשאלות הם הכושר המאוד מתנדנד של שאלקה וברמן. מתי החלודה של קלוזה תרד? מתי פרינגס יתאפס ויחזור לכושר אחרי כל דיבורי המעבר ליובה? האם שאלקה תצא מהחודש החלש הזה בזמן הקרוב?

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קונטרה לסלע :

לגבי מירוץ ההישארות השאלות הנשאלות הם הכושר הרע מאוד של כולן. מתי החלודה של ואלדז תרד? מתי דורטמונד תתאפס ותחזור לכושר ? האם גלדבאך תנצח סוף סוף בעונה החלשה הזאת ?

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שבילפלד ובוכום יעפו... צריך את גלאדבך בליגה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ומי תהיה השלישית שלך ?

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1-0

בורוסיה דורטמונד מובילה עם שער של כריסטיאן וורנס בנגיחה מבישול של מארק אנדרה קרוסקה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יותר חשוב לי מי אני רוצה שישארו מאשר מי אני רוצה שירדו. דורטמונד, המבורג וגלאדבך חשובות לליגה.

באיירן בסוף כן פתחו עם דמיכאליס וגרליץ בהגנה, לל בהתקפה והאגריבס נח.

אני רואה את המשחק של המבורג שטוטגארט אגב, ושם כבר 2-0 מהיר!!! קאקאו נגח את הראשון וקדירה ת'שני. ווואו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/07
  9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2-0

אלכסנדר פריי כובש עוד שער לאוסף שלו ! ! !

יופי !

ohhhh wie ist das schoen ohhh wie ist das schoen so was hat man lange nicht gesehen so schoen so schoen

3-0

alex frei !!!!!!!!!!!!!!!!

4-0

TINGA !!!!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/07
  10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק קטסטרופלי של באיירן, שלא הייתי מופתע אם תוצאת הסיום הייתה 3-0 להאנובר, כי פשוט באיירן של היום נראתה קבוצה שתשחק בעונה בגביע אופ"א ולא קבוצה שמתיימרת לשחק בעוד שבועיים וחצי ב"ה בחצי גמר ליגת האלופות. הפתיחה הייתה על הפנים וכבר מהדקות הראושונות ניתן לראות שאלו היו אותם דקות כמו בסן-סירו, באיירן פותחת בהלם מוחלט ולא יודעתי מימינה ומשמאלה, הרחקות סתמיות, אין קשר בין הקישור וההתקפה ושום דבר לא עובד. למעט הרבה מאוד מזל וקאן אחד גדול היינו יכולים להפסיד דיי בקלות. הרבה מזל שהיום שיחקנו מול הגנה חלשה מאוד ולמרות שהחלוצים שלנו היו חלשים הצלחנו להבקיע פעמיים. מההרחקה המשחק הפך לגארבץ' טיים ובאיירן במקום לתרוף העדיפה לשמור את הכוחות ליום רביעי, שזה בהחלט בסדר גמור.

הרבה מאוד תיקונים אוטמר, אם לא היינו מנצחיפ בהאנובר היינו מצטרפים למאבק של לברקוזן ונירנברג על מקום בגביע אופ"א, אבל הנצחיון הזה משאיר אותנו חזק בעניין הצ'מפיונס, ואני מאוד מקווה לטוב כי הסדר משחקים שלנו הוא קשה מאוד בשבועות הקרובים עם מפגשים עם לברקוזן, שוטגארט והמבורג ולאחר מכן עם קבוצות התחתית הנלחמות על חייהן, נצטרך לקוות לטוב.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אכן מחזור פורה בשערים (27 במספר עוד לפני שברמן ולברקוזן שמרבות לכבוש שיחקו). נאה.

את המשחק של באיירן לא ראיתי (ראיתי המבורג שטוטגארט), אך כבר לפי ההרכב היו לי את החששות שכך יקרה במגרש שבו קשה לנו על בסיס קבוע. זה היה הרכב שני לכל דבר, והראש של באיירן 100% ביום רביעי הקרוב.

12. C-J Member

הנובר רצו בטירוף, אבל אחרי 45 דקות נגמר להם הכח.
    ביירן שיחקה בשביל לשמור את הרגליים ליום רביעי. מזל שגם ניצחה!

אולי הונס פותח את הפה על שוויני (לפי הבילד) ואומר שהבחור צריך להתעורר.
    נכון ששוויני ישן בעמידה כל המשחק כמעט, אבל נתן גול תותח, ולא פחות חשוב גם הציל כדור מהקו שהיה גומר את המשחק עם הפסד.

עכשיו, עם 3 נקודות בכיס, כל הראש צריך להיות ביום רביעי!

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

Suuuper VFB :aaa021:

14. רפאל Member

משחק רע מאוד של באיירן אבל לפחות 3 נקודות עם שער קבוצתי מקסים של שוויני.

15. נעם Member

עוד צמד לזידאן שקובע בבירור - שיחרורו הייתה טעות השנה אוליי באירופה. 11 שערים כמו המלך הפרטי של ברמן מירוסלב קלוזה אחרי רק שער 1 במחצית העונה.
    שחקן ענק שלמרות ההפסד כנראה ומציל את מיינץ.. כמה אני מתגעגע אליך.