המחזור ה27 בליגת העל- ברקו וחיפה נפרדים בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏30/3/06.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מיותרת מהצד של מכבי ת"א לא מבחינת השיפוט וחומרת העבירה.

2. אלי מתחן Member

אני מאמין שהוא התכוון למיותרת מבחינתו של יחיאל

3. George Best Member

"לא מחוייב המציאות"
    כמה שאני שונא את המשפט הזה, רק בליגת עאלק משתמשים בתירוץ העלוב הזה, זה היה מהלך נפלא של חיפה.
    ההרחקה מיותרת?אמת.ככה זה שיש לך שחקן טיפש שעושה תאקל מאחור באמצע המגרש ללא שום סיבה.השחקן הישראלי הממוצע, חלילה וחס שיחשוב טיפה.
    איפה בן חיים שצריך אותו?

4. city Member

מכבי ת"א בעשרה שחקנים, למה רוני לוי לא עושה חילוף?!?
    שיכניס עוד שחקני התקפה!
    תומר חמד היה על הספסל, הוא יכול היה להיכנס במקום מגרשוילי למשל. שמכבי ת"א לא עוברת את החצי אין צורך ב-4 שחקני הגנה.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שעדיין לא ראה את הגול של טוטו תמוז - דחוף לרוץ לYNET ולראות, מדהים הילד הזה

6. Raulito Madridista

אני רואה דמיון קטן בין המשחק אתמול לבין הקלאסיקו הגדול של ספרד.

מכבי ת"א קיבלה אדום כמו ריאל מדריד, והצליחה עם בונקר לשרוד התקפות של מכבי חיפה, שאולי זילזלה ונזכרה לשחק מאוחר מדי.
    טעות השופט הייתה בפנדל שהעניק למכבי ת"א אני לא סגור על זה.
    וכמו ריאל מדריד, גם העונה של מכבי ת"א תיגמר בכישלון אבל לפחות ריאל תעפיל לליגת האלופות ככל הנראה ומכבי לא לאינטרטוטו.

בכל מקרה מזל טוב לברקוביץ, הוא היה בסדר אתמול אם נמני היה משחק מכבי הייתה נראית עוד יותר טוב, היו יותר אופציות מסירה ועוד. היה מצב טוב למכבי בדקה ה-85 בערך כאשר הם היו שני שחקנים על שני בלמים ודוארטה הימר על בעיטה מ20 מטר הוא היה חייב ללכת על אחד על אחד.

למכבי חיפה היו את המצבים שלה אבל רוני לוי באמת היה צריך להכניס חלוץ אולי את ארבייטמן, אולי בן בסט, להכריע את המשחק זה היה ברור שמכבי לא תתקיף בעשרה שחקנים. שטראובר נתן משחק גדול ולבעדיו מכבי ת"א העונה בתחתית נאבקת על הישארות. השוער שקטלתם בשנתיים האחרונות ללא הפסקה"משאיר אתכם בליגה".

ואולי סוף סוף לוני הבין שקאנן הוא לא המושיע? בהתחלה הערכתי את המאמן הזה עם המחברת ועוד, אבל הבנתי שהוא חרטטן כמו הרבה מאמנים. לא כדאי למכבי למנות את איווניר הוא לא אחד שעומד בלחצים. גרנט אופצייה נכונה.

7. אלי מתחן Member

מה קרה לך? זה פנדל של 100%

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תסלחו לי שאני אומר את זה, אבל גם כאוהד חיפה אני חייב פשוט להגיד, המשחק היה פשוט מתחת לכל ביקורת. אולי זה בגלל שאני לא רואה פה כמעט משחקים, אבל זה היה פשוט תצוגת נפל של שתי הקבוצות שטוענות את עצמן לעלית של הכדורגל הישראלי, אם זה מה שמהפכת האולגריכים הביאה עלינו אז עדיף כבר לחזור לשנות ה 80, אז לפחות הכדורגל היה מעניין.
    אוהד אובייקטיבי שלא אוהד לא את חיפה ולא את ת"א היה נרדם או מעביר ערוץ כבר בדקה ה 30. משחק סטטי, השחקנים לא רצים, חיפה משחק מסירות סיגנון אולה כאילו היא מוליכה 0-4 ורוצה להשפיל את ת"א.
    למה השחקנים עומדים במקום ולא רצים?! מדהים פשוט. כדורגל בהליכה, אולי מקצה חדש באולימפיאדה הבאה.
    משהו אמר שזנדברג היחידי שיכול לשחק באירופה, אם הוא באמת יגיע לנירנברג והוא יראה כמו שהוא נראה אתמול הוא יראה הרבה משחקים מהיציע של הפנרקן שטדיון, תאמינו לי, אין לו מקום בהרכב ביכולת פשורת שכזאת.

9. אלי מתחן Member

אני מבקש, לקבוצות האלה אין שום קשר לאולגרכים.
    ומיכאל זנדברג שחקן ברמה, הוא השחקן הישראלי היחיד שהתנועה שלו ללא כדור שווה משהו גם מחוץ לארץ.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הכל קשור למהפכת האולגיריכים כי הביאה עימה סחף והתעוררות בכל הארץ, ולכאורה עשתה את התחרות ליותר מעניינת וקיצבית. במיוחד המילה האחרונה לא מסתדרת לי בראש לאור מה שראיתי אתמול.
    זנדברג שחקן טוב בסטנדטים ישראלים, לפי ההבחנה שלי הוא לא יצליח בליגות הבכירות של אירופה, כי הוא עושה המון שטויות שמהלך משחק, דברים כאלו נחשבים לבלתי נסבלים באירופה. שחקנים בסיגנון שלו לא רואים הרבה דשא באירופה.

11. נדב מיכאלי Member

משחק די משעמם ,אם המשחק הזה חשוב למכבי חיפה היא היתה דורסת את מכבי תל אביב.
    זה פשוט לא מעניין אותה ,הסיבוב השלישי עבור מכבי חיפה הוא לפרוטוקול בלבד .
    בגלל זה חיפה השיגה בסיבוב השלישי רק 5 נק' .
    היה לי ברור שמכבי תל אביב לא תנצח עוד פעם את חיפה.
    משחק באווירת סוף עונה.

12. לא מצאתי כינוי Member

משחק עם הנעת כדור דיי סטטית ומשעממת.
    היה משחק דיי אפור,חיפה הייתה יכולה יותר ללחוץ על הדוושה אבל לא עשתה זאת.
    ד"א אני כמעט בטוח שרוני לוי החליט סופית שעד סוף השנה הוא ייבש את ארבייטמן על הספסל,כנראה שנמאס לו ממנו סופית. הדרך שלו לבית"ר חזרה נראית סלולה מתמיד.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שזה לא ככה באמת,ארביטמן הוא חלוץ העתיד של הכדורגל ומן הסתם שהייתי רוצה אותו אצלנו..

המשחק באמת היה גרוע..אבל לירן...זה משחק רגיל [ואפילו מעל הממוצע] בליגת העל...
    מה לעשות ככה נראית הליגה שלנו למרות כל הכסף...

14. w2k1 Member

הלוואי... שיעזוב ושיביאו את טוטו תמוז... שחקנים כאלה לא מקצוענים לא מתאימים למערכת של חיפה, הוא אשכרה מתאים לבי"תר כמו כפפה, שחקן אהבל ....

בקשר למשחק..... משחק איום של חיפה, הנעת כדור מפגרת לרוחב של חיפה שעברה מזמן מהכדורגל המודרני..... קבלת החלטות גרועה של כמה שחקנים כמו רפאלוב , קולאוטי,ודרסאו....
    מגרלשווילי פשוט זוועה... בוקולי היה עסוק בתקלים עם ברקוביץ' , טל פסיבי בצורה מרגיזה, היחיד ששיחק
    פחות או יותר היה זנדברג וגם לו היו כמה פאשלות מביכות...
    בקשר להופעה של שטראובר.. זה פשוט בדיחה, הרחקות של ילדה בגן... פוזות של בלרינה כאשר קולאוטי בעט לו לאמצע אולי קצת בעוצמה אבל בכל זאת, ופוקס שלו בבעיטה של זנדברג שהוא פשוט נשכב והכדור פגע בו... עלק הופעה טובה שלו, זה שהוא לקח את הכדורים שהוא היה צריך לקחת לא הופכים אותו לגדול, פשוט בגלל הקונספרציות של איינשטיין נגד חיפה טיפחו אותו ותו לא.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול אחרי הגול הסתכלתי על ברקו-ביץ'.
    כמה עצוב...שחקן שהיה כל כך אהוב עלינו ואפילו לא צובט לי בלב שהוא כובש נגדנו..
    אפילו שקובי גנון משחק נגדנו צובט לי בלב..
    איך תוך כמה חודשים האידיוט הזה הצליח להרוס שנים על גבי שנים