המחזור ה27 בליגת העל- ברקו וחיפה נפרדים בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏30/3/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואו, אני לא מאמין שכפר סבא שוב ניצחו, פשוט להצדיע להם, אני עדיין מאמין שהם ירדו, 4 נקודות זה לא פער שנסגר בכזאת קלות, אבל בכל מקרה כיף שהם מכניסים קצת עניין לפחות באיזה שהוא מקום בליגה הזאת.

2. Raulito Madridista

כל הכבוד להפועל ת"א על השער בדקה ה-90 זאת הפעם השנייה העונה שאנחנו מנצחים בדקה הזו בפעם הקודמת זה היה נגד חיפה זה מראה על קבוצה שמשחקת 90 דקות קבוצה שלא נשברת מהר, ושלומדת מטעויות, בוודאי ממקרה כפר סבא. סוף סוף הפועל ת"א הציגה משחק טוב ואניימה אחרי ההפשלה נגד חיפה הציג יכולת טובה. אם יש מגיע בכדורגל אז הגיע להפועל ת"א לנצח היום, ניצחון שלישי על בני יהודה העונה עם הפרש שערים של 7-0, מאזן נפלא. כל הכבוד לאיבזיטו אוגבונה על השער ועל הקור רוח בדקה ה-90, למרות שהוא לא תורם כלום בתור קשר הוא צריך לנצל מצבים הוא הרי חלוץ ושם תפקידו לשחק. קרדיט לשי אבוטבול על משחק טוב שלו הוא עושה אחלה עבודה במקום יוסי אבוקסיס. משחק מעולה היום ליגאל אנטבי שימשיך ככה, חבל שמעטים המשחקים שהוא משחק ככה, לחשוב שפעם היה לנו את המגן השמאלי מספר 1 בארץ.
    הפועל ת"א מעפילה למקום השני איזה יופי. כל הכבוד.
    מנגד בני יהודה תמשיך לדהור למקום הרביעי, ולא תגיע לגביע אופ"א העונה, חסר לה שחקן הגנה טוב. בלי באטורינה בני יהודה הרבה יותר חלשה, עובד היה נהדר היום אבל לא יכול לבד.

אלי אוחנה הרשים אותי היום כפר סבא נתנה משחק מעולה והייתה שווה יותר מ1-0. איציק קורנפיין מגלה יכולת טובה מאוד העונה אחרי שנתן שנתיים ככה של בינוניות לדעתי, הוא הציל העונה פנדלים לבועטים טובים כמו שמעון גרשון, עידן טל, הוא הדף היום גם לשלו מנשה. בית"ר הציגה יכולת טובה מאוד בזמן האחרון , חשבתי שהיא תדלג גם על כפר סבא, אבל הקבוצה של אלי אוחנה יכולה לעשות את זה, נצרת עילית חלשה ואני מאמין שלשחקנים שם אין בטחון, הפער הוא לא גדול כלכלך בסה"כ 3 נקודות. סמואל יבואה ובן לוז וכמובן שליו מנשה הם המרכיבים הבולטים בהשתפרות של הפועל כפר סבא. כל הכבוד לאוחנה, מחזור הבא הם חייבים לנצח, ואם שם תבוא הנפילה אני לא חושב שכפר סבא תישאר.
    בית"ר חוזרת למקום השלישי.

מכבי נתניה מחמיצה הזדמנות לעבור את מכבי ת"א. סכנין הייתה הרבה פחות טובה אבל השיגה שיווין מכלום.

3. קינג לדלי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

4. Arsenal fan Member

נו, לפחות כפ"ס. מהספרס אין כבר למה לצפות(יחי שירר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ).

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה, הרגע ראיתי שהפער הוא בעצם 2 נק' בלבד, הכל פתוח אם ככה, מאחל לכפר סבא בהצלחה, סכנין ונצרת עילית אף פעם לא עשו לי את זה והגיע הזמן שיהיה משהו מפתיע כבר

6. FelaKaT Member

כל הכבוד לאוחנה, מגיע לכפ"ס להישאר.

יש לבית"ר את הקהל הכי מסריח בארץ. יותר מזה של מכבי ת"א ויותר מזה של מכבי חיפה.
    האימפריה לא תחזור.

7. burning soil Member

כפ"ס ממשיכים להדהים... יש להם עוד מספיק משחקים בכדי להשאיר את עצמם בליגה.
    שימו לב אגב לחלוץ הגנאי יבואה,מדובר בשחקן הנחשב לפוטנציאל רציני ביותר.
    ועכשיו אוהדי בית"ר יכולים להגיד שהם מעדיפים את פרננדז על קאנן?

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/06
  8. אלי מתחן Member

שמתי לב אליו כבר ממזמן, מזכיר את טוטואנה עם המהירות, רק הרבה הרבה יותר טכני ממנו גם אם קצת יותר איטי.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה גול של טוטו תמוז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

אירופה ומיד... ואני אהיה אסיר תודה אם מישהו יביא לי את הלינק לשער הזה.

10. idans Member

הייתי במשחק בטדי, כל הכבוד לכפר סבא, יבואה שחקן גדול.
    הקהל של ביתר קהל כזה זבל ומגעיל, הוא פשוט בלי סבלנות ומלחיץ את הקבוצה שלו, ורק בגללו הם הפסידו היום.
    אפילו כשחבר שלי עלה למשחק הראשון שלו השנה בבוגרים (בגביע הטוטו) ובנגיעה הראשונה הוא איבד, ישר הקהל הזבל הזה מתחיל לקלל, רבאק שחקן נוער פעם ראשונה בבוגרים במקום שתתנו לו קצת בטחון, תעודדו קצת..הם מקללים...עם קהל מלחיץ כזה (עם כל הכמות, ועידוד היפה) ביתר לא תצליח!
    ואחרי זה מתפלאים למה ביתר לא מנצחת בטדי.

ועוד משהו טוטו תמוז שחקן גדול, אתם פשוט לא מבינים כמה.

11. אלי מתחן Member

אז עדיף לא להגיע בכלל?

12. ManUtd Fan Member

באמת, כל הכבוד לכפ"ס על הנצחון על בית"ר. מגיעה להם להישאר בליגה, ולפי דעתי הם יעשו את זה. הם שיחקו, לפחות מהרגעים שאני ראיתי כמו קבוצת צמרת לכל דבר, שיחקו כדורגל יפה מאוד. באמת כל הכבוד להם, ואני מקווה בשבילם שישארו בליגה.

13. Spanish Weapon Member

כבר נמאס מפרננדז וגאיידמק.
    ספורט5+ פותח בכותרת ראשית באתרו שבו מצוטט פרננדז כאומר "נמאס לי , בסוף העונה אני עוזב" לאחר שבסיום המשחק ספג קללות ממס' אוהדי בית"ר.
    ציפיתי ממאמן שהגיע מהליגה הצרפתית , ששם וודאי לא מחלו לו על הפסדים , לגלות קצת איפוק ובעיקר כשמדובר בקומץ.
    נמאס כבר, כמה תשומת לב הוא עוד רוצה?! די , נמאסת.

14. הרצליה Member

עד יום שני יופיע בynet.

15. קינג לדלי Member

זה לא הקטע...
    אם שמת לב גם במשחקים קודמים שטיפה לא הלך הקהל של ביתר הלחיץ את השחקנים ופרננדז הסתובב וסימן להם לא להלחיץ.
    אנשים שבאים מהכדורגל האירופי לא רגילים לטימטום של אוהדי הכדורגל .

קהל עושה הולה נגד הקבוצה שלו ? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx