המחזור ה26 בליגת העל- בית"ר והפועל נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏23/3/06.

1. נדב מיכאלי Member

HITMAN -לקורנפיין היו 2 מצבים למסגרת ,בעיטה אחת הוא הדף יפה ובגול של טל חן הוא אשם ,כרגיל בכדורי גובה הוא לא מסוגל לצאת כמו שצריך.

2. mr.shmactics Member

האם אתמול סוף סוף התגלה הבלוף שנקרא עומר פרץ?
    או שאתם צריכים עוד שנתיים כדי לקבל את ההוכחה

שחקן אנטי כדורגל ואם הוא לא היה בשטרסבורג בזכות אבא שלו בכלל לא היה עולה לבוגרים

3. אלי מתחן Member

היטמן אין שום קשר בין הציונים שלך למה שקרה על המגרש.
    יואב זיו היה חלש, לרואה גם כן ודווקא פרננדס היה השחקן הכי טוב של בית"ר על המגרש.

איקר מה אתה ילד קטן? אין שום סיבה להישאר שעה אחרי המשחק בשביל לחפש מכות.
    ד"א, אתה יודע איזה עמית קיבל מכות?

4. פלג Member

משחק צמרת ותוצאה צפויה- זה מה שהיה אתמול בבלומפילד. לי אישית היו הרבה ציפיות בדבר ניצחון לזכות בית"ר לאור היכולת הטובה שלה במשחקים האחרונים. המשחק לדעתי שוחק במחציות, הכוונה המחצית הראשונה היתה יותר של בית"ר עם יותר מצבים לשער, דגש על המבצע האישי הראוי לשבח של אגנזו. המחצית השנייה היתה יותר של הפועל, אך בית"ר הוציאו נקודה כשהשוו בזכות גרשון.

5. בית"רי מלידה Member

לא נראה לי שהוא מתכוון לעמית שנעצר לפני שנתיים בחיפה.

6. Raulito Madridista

טוב חברים להגיד הרבה על המשחק הזה אין, משחק צמרת שקול שהיה ברור מה ייקרה בו. הפועל כבשו גול מכלום אבל חטפו משאננות כאשר יצחקי נותר לבדו ויכל להתקדם עוד. מזל רע לגרשון שדווקא הוא הסיט את הכדור, בכל מקרה משחק מצויין של גרשון הוא הראה שהוא מספר 1 בארץ ולדעתי בנבחרת העונה יש לו מקום, גם קשטן יכול לחשוב עליו בקשר לנבחרת. אנטבי נתן משחק לא רע שעזר בשמירה על לרואה, טל חן חוץ מהגול היה בינוני לא הצליח לבלום מספיק לטעמי. באדיר לא מספק את היכולת שציפו ממנו, אבוקסיס גרשון ואנטבי מנעו מבית"ר להגיע למצבים. הפועל את הגול הצליחה להבקיע אבל לפני 4 שנים היא הייתה שומרת על זה בתור 1-0 קטן, אני לא חושב כבר שהם ישיגו את המקום השני. פרננדז היה מספר אחד על המגרש מצד בית"ר, יום חלש לאגאנזו שחיכה רק להתעמט עם שחקני הפועל ולבוא בטענות לשופט.
    קשטן מנע מהפועל להגיע למצבים, מבחינת המערך זה היה נראה התקפי אבל זה יצא רע, ורמוט השחקן הכי כשרוני בהפועל הוא היה חייב לפתוח.

7. Melixon 15 Member

אני לא חושב שהאשמה היחידה בשער נופלת על קורנפיין, ידוע שהוא חלש בכדורי גובה אבל אבוטבול נתן כדור פשוט מצויין (אגב, שיחק טוב אתמול) בדיוק לאן שצריך כדי לבלבל את השוער וההגנה.
    אם אתה זוכר בדיוק מה קרה שם או שתראה את השער שוב תראה שאנסומבו אמור לשמור על טל חן והוא פשוט החליט "להמר" שטל חן לא יגיע לכדור והוא עוזב אותו.
    עוד שחקן שלדעתי אשם הוא אמסלם שעומד בדיוק במקום שממנו טל חן מוציא את הנגיחה ופשוט לא עושה כלום, מסתכל עליו.

האמת, שהשער שלנו בא מאוד מפוקס אבל אהבתי את האופי ויצחקי הוא בדיוק שחקן כזה שלא מוותר ולא אכפת לו שכולם נכנסו לשוק מהגול הוא ילך וישים את זה ברשת של אלימלך.

עוד דבר שאהבתי מאוד שפרננדז עשה בפתיחת המשחק אתמול וגם בחיפה הרבה זמן לאורך המשחק הוא הלחץ המטורף שעושים שחקני ההתקפה של בית"ר בפתיחה - אגאנסו, לרואה ויצחקי רצו פשוט כמו מטורפים ואגאנסו אפילו שחט את אלימלך בגליץ' למזלו זה נעלם מעיניו של מאיר לוי.
    אסולין גם עשה עבודת לחץ מצויינת ופתח באגרסיביות את המשחק שלו מול חיפה
    האגרסיביות הזאת שמחדיר פרננדז בשחקנים פשוט עושה את העבודה, אהבתי את זה מאוד
    וככה זה גם צריך להיות, שקבוצות יפחדו לבוא לשחק נגד בית"ר וגם בטדי, כמו בימים ההם..

8. Engel Del Madrid Member

ומאיפה אתה יודע??? אני לא מכיר תשם משפחה שלו יש לו קעקוע של הסל של המדינה על הגב בצד שמאל למעלההה..... קיצר פוצצו אותו אחרי זה הוא הרים קרש לדפוק לשוטר הרגענו אותו ואחרי זה תפסו את כולנו בתחנת הדלק וגם שם פוצצו אותו עד שהוא הכניס לאיזה שוטר אגרוף ועצרו אותו ובשביל שלא נתערב שלחנו עלינו סוסים ואופנועים כמו הומואים פחדנםים מסריחיםם

אה ובקשר למיסטר ג'ו מה אתה מזין תשכל איזה לחפש מכות??. כל אוהדי הפועל אחרי מה שהם עשו בנוער שילמדו לדבר יפה ושלא יהיו גברים אחרי גדרות כי למי שבינתים יש ביצים לפתוח אותם חיפשו אותם בכל העיר והם ברחו והתחבאו מאחורי שוטרים כמו כוסיות

9. אלי מתחן Member

לי נראה שהם פשוט הלכו לבית.
    קיוויתי שהימים שבהם האוהדים שלנו הולכים כמו משועממים בכל יפו לחפש כל בנאדם שלבוש אדום בשביל להרביץ לו נגמרו.
    בסוף יצא שרק אוהדים שלנו קיבלו מכות משוטרים, ובמזל אין עצורים. זה היה שווה את זה?

אתה אמרת לא אני

10. FelaKaT Member

היו עצורים והיה אוהד הפועל שפתח את הראש.

הוא אמר שהם לא חיפשו מכות אלא הלכו "לנקום" על מה שהיה במשחק נוער.

11. אלי מתחן Member

אני לא בלשן, אבל כשאתה הולך ומחפש אנשים להרביץ להם, זה נקרא לחפש מכות.

12. FelaKaT Member

אם אדם בא אליך, הרביץ לך וברח ולאחר מכן אתה מחפש אותו זה נחשב שאתה "מחפש מכות"?

13. אלי מתחן Member

לא, זה נקרא לחפש בנאדם ספיציפי.
    אם אתה הולך ומחפש ללכת את המכות, והבנאדם לא בדיוק משנה לך אז זה נקרא לחפש מכות.

העניין הוא שאם לא הייתי מכיר אנשים שהסתבכו קשה בגלל כל האלימות הזאת לא היה איכפת לי, אבל תאמין לי שבימים שהייתי יותר מעורב הרבה מאוד מהחברים שלי נעצרו וסתם נדפקו להם החיים. היום יש אוהדים שלא מסוגלים ללכת למשחק בטדי כמו בני אדם כי השוטרים נכנסים בהם בכל הזדמנות וכאלה שמסוגלים להגיע ל3 משחקים בעונה כי מרחיקים אותם אחרי זה על שטויות.

14. FelaKaT Member

זה בדיוק מה שהם עשו אתמול, חיפשו אדם ספציפי.

המשטרה נטפלת לאוהדי בית"ר, זה לא דבר חדש. אני מקווה שהמחאה החדשה תשנה משהו בגישה של השוטרים כלפי אוהדי בית"ר.

15. אלי מתחן Member

אני בטוח שאדם ספיציפי, בכל יפו הסתובבו אולי יקלטו אותו במקרה מסתובב.
    אני לא איזה עיתונאי שלא יודע מה קורה, תאמין לי שאני מכיר את המשחקים בבלומפילד מספיק טוב בשביל לדעת מה קורה אחריהם.
    אני רק אומר שהאלימות הזאת מטומטמת, ראית איך זה נגמר בשביל עמית שהזכרת או בשביל הרבה אוהדים אחרים (בית"רי מלידה יודע למי אני מתכוון)