המחזור ה23 בליגת העל: כפ"ס עושה את הבלתי יאמן.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/2/06.

1. Apu Member

גדול!! :aaatv:

2. משוגע בירוק Member

אחחח כל מחזור אני מתמוגג מחדש על ההחלטה הגדולה בהיסטוריה לא להביא את הזקן לקבוצה שלי.. פשוט שחקן מטומטם הוא צעק לשופט אפס ובן זונה ומגיע לו להיות מורחק ליותר ממשחק אחד...

3. Raulito Madridista

התיקו של מכבי תל-אביב הוריד מאוד מהסיכויים שלה להפעיל לאופ"א, אולי היא תצליח דרך הגביע למרות שלא נראה לי(זה לא שהיה לה הרבה סיכויים לפניכן). אם ברקוביץ קרא לשופט "אפס" מגיע לו לשבת ביציע עם טון קאנן שלו. מאשימים את כולם חוץ מעצמם. נצרת עילית קרובה לתחתית היא הייתה חייבת לנצח את האין הגנה של מכבי. ניצחון של אחת מנציגות פ"ת, ונצרת עילית תראה את הקו האדום מקרוב. מכבי תל-אביב מצידה תגמור עונה בינונית במרכז טבלה. גם אם היא תרצה לאינטרטוטו היא לא תגיע. קאנן שיפר ממש במעט את מכבי. הוא לא כזה גאון, פשוט בבית"ר היה לו סגל טוב. הוא מאמן סביר, עדיף על קלינגר, אבל קשה מאוד לאמן עם הסגל הלא מאוזן של מכבי. שחרור קאקו היה טעות גדולה.

מקווה מאוד שהפועל תתחיל כמו שצריך את הסיבוב השלישי - ניצחון. סכנין לקחו לנו 4 נקודות וזה יהיה מבזה אם לא ננצח אותם. עומר פרץ שהיה מצויין בסיבוב הראשון, נרדם לחלוטין ולא מספק את הסחורה. דגו צריך לפתוח על הספסל, הייתי רוצה לראות את אובוקה באגף במקומו. יש לפתוח עם פרץ\אוגבונה, בייחד עם ברדה. יבוריאן שיהיה מחליף, לא חלוץ גדול בכלל אלא חלוץ עם משחק ראש סביר. הפער מבית"ר הוא 2 נקודות אני לא רוצה לחשוב מה ייקרה אם לא ננצח. סכנין ירדה לקו האדום והיא חייבת את הנקודות, אבל גם אנחנו.

בני יהודה נגד הפועל פ"ת זה משחק מעניין. לכתומים יש סגל נהדר בחלק ההתקפי, ראינו כבר מה שני הביטונים+בטורינה+עובד, שווים. הבעייה אצלם זה ההגנה האיטית והבלמים החדירים. גמאן לא חזר לכושר שאפיין אותו ובצדק הוא לא משחק כמעט. להפועל פ"ת גם יש שחקנים טובים בחלק ההתקפי. אם זה חסן, טמוז, שבחון, שחקנים ששווים גולים. אני חושב שהכתומים ייקחו את הנקודות, וניצחון שלהם יכניס אותם לקרב על גביע אופ"א. ניצן שירזי עושה עבודה טובה בקבוצה הזאת.

מכבי חיפה נגד כפר סבא... לדעתי ברור מי תנצח כאן. יש מצב בהחלט, שכפר סבא תשחק טוב ותגיע למצבים, אך כמו כפר סבא תפסיד בהתקפה של גול מסכן. לא רואה סיכויי שחיפה לא מנצחת. קולאוטי שלא בשיאו העונה, ייצטרך לספק את הסחורה. מארבייטמן כנראה לא מצפים כבר לכלום. אלי אוחנה צריך לשחק לדעתי עם 3 קשרים דפנסיבים. גם תיקו טוב לו(מצויין לו, למרות המצב הבינוני של הקבוצה). כפר סבא צריכה עוד 20 נקודות לפחות להישאר ליגה. אסור לה להפסיד.

מכבי נתניה נגד אשדוד.... הייתי הולך עם נתניה, בגלל הביתיות, ובגלל שהיא ממוקמת לפני אשדוד. ניצחוןש ל נתניה יציק קצת למכבי ת"א, הפער ביניהם ייצטמק לשלוש נקודות.

למרות הניצחון של מכבי פ"ת במחזור האחרון, בית"ר הרבה יותר חזקה ממכבי, ולמרות שזה טדי אני חושב שהיא תנצח. פ"ת תצטרך את דוברובין , שיהיה ביכולת של המשחק הקודם. גולן חייב להיות נייד ולהבקיע למצבים שפ"ת תגיע. בית"ר תשלוט במגרש, אבל פ"ת תגיע למצבים והיא צריכה לנצלם.
    טועמה, תנצח אותם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

4. משוגע בירוק Member

המשתמש ReL 17

המשתמש ברק רום

חח בואו נרביץ מרתון ציטוטי קדם-עונה.. כמה טיפשים היינו אז...

5. Raulito Madridista

אחי, אתה זוכר גם שאייל ברקוביץ ורן בן שמעון(לא בטוח שזה הוא, אולי התבלבלתי), התערבו על 700,000 שקל, כאשר אייל אומר שמכבי ת"א לוקחת אליפות, ורן בן שמעון אומר שחיפה תיהיה אלופה.

טוב הבעיות שהיו במכבי ת"א ידועות.... אחוזי ההצלחה של הקבוצה עם קלינגר ירדו ל40% לאחר שבעונת האליפות זה היה 70%. שחרור ראובן עובד ואלי ביטון היה אחת מהטעויות. תראו איך הם פורחים בבני יהודה. דוארטה באמת איכזב, אבל הכי מאכזבים זה אייל ורוסו. ואני ידעתי שזה לא יילך חלק במכבי.

6. דוקטור Member

מאיר לוי כרגיל שופט מה שהוא לא רואה, והוא לא ראה מה היה. הוא רק שמע את אלקיים צורח ונופל. אנחנו בחיים לא ננצח כשהוא השופט.
    אבל הבעיה היתה בקבוצה שבמקום לקרוע לבולגרים של איווניר את הצורה הסתפקו בגול אחד ולא מימשו את יתרונם במגרש.
    מאיר לוי גמר את הסוס. היו לו כמה שנים טובות הגיע הזמן שיניח את המשרוקית. שיפוט מגוחך שלו היום. על כניסה לכדור שולף צהוב, מקיצוצי רגליים הוא מתעלם. יופי מאיר...

אה ועוד משהו, אם הייתה לנו הנהלה נורמלית דוארטה היה אורז את המזוודות לברזיל כבר במחצית. אפסססססססס.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/06
  7. George Best Member

לא רק דוארטה, אלא השחקנים הבאים(וסליחה לכל ה"מקופחים" ששכחתי לציין):

רוסו
    ברקוביץ'
    בג'ירי
    חיים
    דיין
    דמיטרזה
    תמיר כהן
    יחיאל
    גונזאלס

רק נמני, שפונגין, מסיקה ולירן כהן וגם שטראובר שמציל את מכבי ברוב המשחקים, ראויים להישאר.

8. שגיא Guest

היחיד שראוי לציון לטובה העונה, מלבד נימני כמובן, זהו יובל שפונגין. אני מודה שבהתחלה הטלתי ספק ביכולותיו של המגן הצעיר אבל ממשחק למשחק הוא מוכיח אחרת והוא נמצא במגמת עלייה מתמדת. היחיד במכבי. ראיית משחק טובה, יכולת פריצה וחדירה לא רעות בכלל, שליטה טובה בכדור והמון המון נחישות. מגן גדול צומח במכבי, רק שזה הדבר היחיד שצומח שם. כל השאר נובל.

9. דוקטור Member

הייתי מחליף את יחיאל במסיקה.
    ומזכיר את מישאלוף וליאור ז'אן (איזה שחקן הוא!) ברשימת הנשארים.

10. George Best Member

את מישאלוב שכחתי, בהחלט ראוי להישאר.
    מסיקה לא שחקן גדול, אבל הוא נלחם והוא בכלל לא רע.
    יחיאל על הפנים, את ז'אן הייתי משאיר רק בגלל גילו הצעיר.

11. דוקטור Member

הייתי אומר שכבר לא משנה מי ישאר או ילך אבל העונה גמורה, מכבי לא תרד ליגה ולא תלך לאירופה מהמקומות הראשונים ככל הנראה. צריך עכשיו לדאוג לעונה הבאה ואני מקווה מאוד שמה שההנהלה עושה בוילה של רכיב כל פעם זה רציני. אולי ניקח גביע אבל צריך לחשוב הלאה.

12. M_T_A Member

אפשר להאשים את השופט, אבל למה בכלל מכבי צריכה להגיע למצב שהיא לא מנצחת בגלל שופט?
    כל המחצית השניה לא עשינו כלום, והכי עיצבן אותי שבהתקפה בדקה ה90 שפונגין היה לבד ואף אחד לא בא לעזור לו. אז מה אם אתם 9 שחקנים? אתם רוצים לנצח לא?~!

אבל חפיף כבר התרגלנו...

13. נדב מיכאלי Member

התוצאה משקרת.
    לנצרת עילית הגיע לנצח היום ,הם היו יותר טובים ממכבי תל אביב.
    אני מקווה מאד שבני לוד ינצלו את המשבר שיש במכבי תל אביב וידיחו אותם מהגביע מוקדם מהצפוי

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בני-יהודה-הפועל פ"ת(14:45,שבת) בלומפילד .

אז לא רק סיבוב חדש מתחיל,גם הליגה שלנו מתחילה,או יותר נכון חוזרת,לקיים משחק מוקדם בשבת. השבוע במפגש הזה נראה את בני יהודה המרשימה מול הפועל פ"ת הלא יציבה.

בני-יהודה מתחילה את הסיבוב השלישי במקום ה-4 עם 36 נקודות והיא רחוקה רק 4 נקודות מהפועל תל-אביב שבמקום השני והמקום בגביע אופ"א.

אין ספק שבני יהודה מתבססת כאחת מהקבוצות החזקות בליגה. הזהובים הרשימו בשבוע שעבר בתיקו 2 בטדי מול המיליונרים של בית"ר ירושלים,ובאמצע השבוע אף העפילו לשמינית-גמר גביע המדינה לאחר ניצחון על הפועל אשקלון(0-2).

לרשות המאמן ניצן שירזי, יעמוד סגל מלא מלבד הבלם, יאיר אזולאי, שהורחק במשחק הגביע באשקלון.

ארנסט אטצ'י ישוב מחר להרכב הקבוצה על חשבונו של אזולאי המורחק. הקמרוני נעדר במחזור שעבר בגלל צבירת כרטיסים צהובים.
    המאמן ניצן שירזי ימשיך לדבוק בהרכב שסיים בתיקו 2 במחזור שעבר בטדי, ומשמעות הדבר היא שאלי ביטון, למרות שני השערים שכבש במשחק הגביע באמצע השבוע מול אשקלון, יישב על הספסל.

אטצ'י: "כל המשחקים בליגה קשים ולא משנה מול מי אנחנו משחקים ומה המצב של היריבה בטבלה. אנחנו מכבדים כל יריבה ועם אומרים שאנחנו פייבוריטים זה על הנייר בלבד.נצטרך לבוא מוכנים ונחושים ולתת מעצמנו את הכל כדי להשיג ניצחון שחשוב כל כך למועדון".

הרכב המשוער: וינסנט אניימה, אלי אברבאנל, יניב אלול, ארנסט אט'צי, רוני גפני, אימורו לוקמן, הרוויה קובצ'ביץ, אסי בלדוט, ראובן עובד , מאטה בטורינה ומשה ביטון.

http://images.one.co.il/images/d/gg74053.Xxx
    חוזר להרכב.אטצ'י.

מול הזהובים משכונת התקווה תעמוד הקבוצה מעיר המלאבס,שנמצאת בתקופה כלל לא יציבה.הקבוצה מרוחקת רק 2 נקודות מהקו האדום,וזה למרות תיקו המרשים שלה במחזור שעבר - 1-1 בבלומפילד מול הפועל תל-אביב. לאחר מכן הודחה הקבוצה של ניר לוין ממשחקי הגביע לאחר הפסד למכבי חיפה(1-0).

בקבוצה היו טרודים השבוע בעיקר בניסיונות הרגעה לאוהדים הממורמרים,שאף הגיעו לאימון המסכם בקיבוץ עינת בכדי למחות על יכולת הקבוצה בשבועות האחרונים. בתום האימון ביקשו האוהדים לדבר עם המאמן ניר לוין ונענו לכך.המאמן אמר שיעשה את המקסימום כדי שהקבוצה תשתפר.

לרשות לווין יעמוד למשחק בבלומפילד רפי כהן שהחלים מפציעה ברגלו,אך עם זאת נראה כי סילביה צ'אבלינה יועדף על פניו בין הקורות.

גיא שמיר, שהיה פצוע בשבועיים האחרונים, יחזור לסגל אך לא צפוי לפתוח.

הרכב משוער: סילבייה צ'אבלינה, אורי אוזן, זאב חיימוביץ', איגור גיזלוב (גל כהן), דליבור ויסקוביץ', רביד גזל, דניאל היידמן, יוסי שבחון, ארז אליאב, איביצ'ה זולייביץ', טוטו תמוז.

http://images.one.co.il/images/d/gg27647.Xxx
    בעיות עם האוהדים.לוין.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/06
  15. ReL Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

יצאתי טמבל