המחזור ה23 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏22/2/07.

1. נעם Member

תאימנו לי... לא מגיע לברמן לנצח את המשחק הזה, והאליפות גם לא מגיע להם אחרי כזה דבר קורץ.
    להפסיד אפשרות להגיע ל4 נק' הפרש בדקה האחרונה כאשר שאלקה מפסידה...
    אין הם גם שיחקו גרוע וגם לא הגיע להם.
    אני פשוט מתוסכל...
    אהה ועדיף פאסאנן (אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל זה נכון) על נימאייר, שגיא כהן יכול בקלות לעבור אותו על הקו.
    לעזאזל, אפילו מגרשווילי עדיף!

2. Brian the Lion Member

איזה יופי , באייר מנצחים אאת שטלקה בדקות האחרונות עם שער אלוהי של קיסלינג , בדיוק 3 ימים אחרי שהעפילו לשמינית גמר אופא
    תאמינו לי משהו לא בסדר בקבוצה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתאום הכל נראה קצת אחרת.

מנואל נוייר (שוערה הנהדר של שאלקה) מפסיד בפעם הראשונה בקריירה שלו במשחק בקבוצה הראשונה ודווקא במשחק הכי קל שהיה לו. לברקוזן בכלל לא הגיעו לשום מצב ובסוף קיסלינג במבצע אדיר. בכלל סקיבה שיחק היום בלי חלוצים עד הדקה ה - 75 (ברבארז ופרייר הם לא חלוצים אמיתיים) ויכול להיות שהוא מתחיל להתכונן לשמינית הגמר. זה היה משחק טיפוסי למשחק שמשחקים במפעל אירופי. בכלל אם אני סקיבה אני בבעיה גדולה. איך אפשר להחזיר את יורג בוט להרכב (שוער מצויין, אדם גדול וקפטן) אחרי תצוגה כזאת של אדלר? המצטיינים שלי רולפס ואדלר.
    עכשיו נראה את שאלקה. בלי לינקולן שהשתולל בסיום והורחק לאחר סנוקרת לפנים של שניידר ובלי לובנדקרנס הפצוע ואולי גם קרסטאיץ' וביום שישי הבא הם בהמבורג. הולך להיות מעניין.

דרך אגב. אתמול פרנקפורט מפסידים עוד משחק שלא הגיע להם להפסיד. פשוט כואב לי שהקבוצה הזו תהיה כנראה בליגה השניה בשנה הבאה עם שחקנים נהדרים כמו שטרייט, אלקס מאייר, טורק ועוד כמה.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אתה מתוסכל ?!? אתה בגביע אופ''א,לקחת את גביע הליגה,אתה עם הפנים לראש הטבלה ואתה מתוסכל?!

מה אני צריך להגיד אז ?!? אל תהיה אוהד הצלחות אחי,תן להם את הזמן.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, כמה מילים על המחזור שהיה.

FCB:

כפי שראינו דיין מוקדם להספיד את באיירן מינכן, נכון הניצחון אומנם לפי התוצאה לא כ"כ משכנע, אבל מה שמעודד ההגנה היתה טובה, היכולת היתה טובה, פולדי היה נהדר, פיזארו פעלתן, ואן בוייטן נכנס אט אט לתפקיד של באלאק, והיצפלד מבצע רוטציה שבאיירן מאד צריכה ( לא קרה כלום שמקאיי ישב על הספסל).
    לא מעודד, היכולת של שוויני והשער המצמק שהחזיר את וולפסבורג למשחק. בסיכומו של עניין המשחק הזה חייב היה להסתיים בפער של שני שערים לפחות.
    לא יודע ממה בדיוק התלהבתם מלל, בלם הוא לא, בשבת הוא היה לא רע, אבל זה לא הבלם שייצב את ההגנה הבווארית. גרליץ לעומת זאת הראה ניצוצות של השחקן שאנחנו זוכרים ממינכן 1860.
    שוב באיירן רק 3 נ"ק ממקום שמעפיל לליגת האלופות ורק 9 נ"ק משאלקה.

דורטמונד: תענו אותי, תאיימו עליי עם אקדח, תהרגו אותי, למרות זאת אני לא יבין מה הולך עם הקבוצה הזאת. בהנובר היא היתה לפחות במחצית הראשונה בעדיפות גדולה, החמצות מדהימות ושוב אנקה גדול אחד. במחצית השניה ההתפרקות, 4 שערים משום מקום, ואז פתאום שאנחנו כבר מצפים לשער החמישי, דורטמונד נזכרת להילחם על כבודה וכובשת שני שערים, ואם אתם שואלים אותי עוד כמה דקות וגם השלישי היה נופל. הפוטנצייאל שם, אבל כפי שאנו רואים אצל ואלדז העסק פשוט לא עובד. פריי הנהדר לא יכול לבד.
    קראתי בפורום של דורטמונד את הרצון של האוהדים לא לראות יותר את מטצלדר לובש את המדים הצהובים, הטעויות הכרוניות שלו במשחק האחרון העלו את הסעיף לאולטראס הצהוב שחור שמתחנן בפני ההנהלה לא להאריך את חוזהו של מטצלדר. איך שמטצלדר נראה במחזורים האחרונים ( מחזור אחרון ציון ב"קיקר" 5.5 ) דורטמונד תהיה מפגרת אם תציע לו חוזה של מיליונים, דיי עידן נגמר, וכפי שנראה גם למטצלדר לאט לאט נגמר.....

ברמן: עדיפות ברורה על גלדבך, אבל שלא הולך לא הולך, אני לא הייתי מספיד אותם, עוברת עליהם תקופה לא קלה, מה עוד שבמשחק האחרון הם נאלצו לתמרן בעמדת המגן הימני (אובומויילה ופריץ פצועים). מה שלא ברור לי למה שולץ לא משחק.

שאלקה: זה היה ברור שזה יגיע והנה זה מגיע, ועכשיו פתאום בשאלקה מנסים קודם כל להרגיע את הרוחות. לא רק ההפסד הוא מה שמעכיר את המצב רוח של ה"מלכים הכחולים" אלא מצבת הנעדרים שמתארכת מיום ליום...
    סורן לארסן חזר להתאמן אבל עדיין לא כשיר ובטח שלא בפורמה, אסמואה ולובקרנדס עדיין פצועים, בהגנה פנדר פצוע ואליו מצטרף החל מאתמול קריסטאיץ' שיעדר תקופה ארוכה. גם קובייאשווילי לא בקו הבריאות ואל זה מצטרף ההרחקה של לינקלון.
    זה האדום השני שהוא מקבל העונה בגלל התפרצות זעם, אז בגביע הליגה נגד באיירן הוא קיבל 4 שבועות השעיה, הפעם זה יהיה יותר, ככל הנראה 6 שבועות.
    ואם כל זה לא מספיק, הרי שביום שישי מגיעה המבורג המתאוששת ( 3 ניצחונות רצופים).
    הפער בפיסגה ירד ל 4 נ"ק וקוראני בשני המשחקים האחרונים חלש. עכשיו זה הזמן של שאלקה להוכיח אופי ולהראות את הלב הכחול שלה עליו מדברים האוהדים.

שטוטגארט: נכון 0-0 מאכזב בבית נגד הרטה, אבל שמשחקים נגד קבוצה עם הגנה של 10 שחקנים קורה שלא כובשים. בשטוטגארט מרוצים! העובדה שקבוצה כמו הרטה מגיעה לשחק על נקודה מראה על הפחד ששורר בבולי מפני הצעירים הפראים החדשים של שוואבן לנד. מול הרטה בלי פרדו, בלי הקפט מיירה ובלי דה סילבה שנחשבים ל3 בנקרים בהרכב השוואבי לא היתה רחוקה הקבוצה מניצחון שבהחלט הגיע לה. השער של מריו גומז שנפסל בדקות הפתיחה היה שער חוקי. נכון הכדור שיחק בידו, אבל כפי שאמר מבקר השופטים " אי אפשר לזהוות כוונה של החלוץ לשחק עם היד ולכן השער היה חייב להיות מאושר!" אם השער החוקי הזה היה מאושר אין לי ספק שהיינו רואים את הבונקר של הרטה נפרץ.
    לא נורא ביום רביעי נקווה השופטים לא יעשו שטויות!

הנובר ודיטר האקינג: שהאקינג מאמן טוב ראינו כבר באאכן, שהוא מאמן גדול אנחנו רואים עכשיו בהנובר. החליף בתחילת העונה את פטר נויוורר שהנובר קבוצה מתפרקת, במקום האחרון בטבלה, עכשיו שהיא מרוחקת 3 נ"ק בלבד מגביע אופ"א ובכלל לא חושבת על מאבקי ההישרדות אנחנו גם מקבלים אישור. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לדיטר האקינג!

יורגן קלופ ומיינץ: הקבוצה החמה של הסיבוב, 16 מתוך 18 נ"ק מדברים שפה ברורה, נכון כרגע הכל הולך למיינץ ובמיוחד לחלוץ החדש שלה מוחמד זידן ( 6 שערים ב 6 משחקים), אבל כבר אחרי המשחק עם התברר פציעתו של הקשר הקולומביאני סוטו וההרחקה של אנדראסן מבינים במיינץ שלמרות המסע המופלא רק 4 נ"ק מפרידים בינם לבין ליגה 2 ומכאן שבמיינץ חייבים להיות זהירים. אבל בהחלט מילה טובה לקבוצה החמה של הליגה ( מקום ראשון בטבלת הסיבוב השני).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/07
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה הערות לירן.

א. לך וגם לעוד כמה שטועים כל הזמן. הכינוי של שאלקה קוניגס בלאו או באנגלית רויאל בלו (ותסלחו לי שאין לי כוח לכתוב בלועזית) הכוונה היא לסוג של צבע שהוא הצבע של המועדון - כחול מלכותי שכאמור זה סוג של צבע כחול להבדיל משאר הכחולים (בדיוק כמו שיש כחול טורקיז, כחול בהיר או אדום ארגמן) ולא כל הפירושים שנותנים להם בתירגומים.

ב. קוראני לא היה חלש. זה שהוא לא הבקיע לא אומר שהוא היה חלש. הוא הגיע למצבים וגם הכין מצבים לאחרים. רק מה לעשות לברקוזן גילו שיש להם שוער מחליף לא רע (בלשון המעטה).

ג. השער של מריו גומז היה לא חוקי בעליל. נכון שלא הייתה כוונה אבל לא רק כוונה משנה. מספיק שהוא קיבל יתרון מזה שהכדור פגע לו ביד כדי שזו תהיה יד בלתי חוקית. ואי אפשר להגיד שהוא לא קיבל יתרון. בלי שהכדור היה פוגע לו ביד הוא לא היה מגיע למצב הזה.

מעבר לזה. לכל קבוצה יש עליות וירידות. שאלקה אולי מתחילה לחוות את שלה עכשיו. השאלה כמה זמן זה ימשך ובאיזה מצב היא תהיה (לעומת הקבוצות האחרות) כשזה ייגמר.

אני לא ראיתי שבאת בטענות לנירנברג או וולפסבורג או לברקוזן כשאלו באו לסגור משחק מול באיירן או אתמול מול שאלקה. אבל עכשיו תתחילו להבין איך זה מרגיש להיות פייבורטים. פתאום הדברים נראים קצת יותר קשים.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה הערות נדב:
    1. מבקר השופטים אישר את טענות שחקני שטוטגארט כמו שכתבתי למעלה. מבחינתי זה ההוכחה הכי גדולה שהשער היה כן חוקי לעליל.

2. כנראה שלא ראית או שלא התמקדת בבונקר של הרטה. 75 אחוז מהמשחק הם התגוננו עם 10 שחקנים, שרק פנטאליץ נשאר למעלה. הם לא סיכנו ממש את השער של שטוטגארט פרט אולי לשני חצאי מצבים. זה מה שנקרא בונקר. ועצם העובדה שאתה טוען שוולפסבורג או נירנברג (כבודן במקומן מונח) משחקות ככה מראה שאתה קצת לא אובייקטיבי. יש הבדל בין לשחק טקטית הגנתי לבין לשחק בונקר. בעוד נירנברג או וולפסבורג שיחקו הגנתי וניסו לנצח הרטה באה לקחת רק נקודה. בושה וחרפה אם אתה שואל אותי. לכזה דבר אני מצפה מקבוצה מהליגה השלישית שמשחקת נגד שטוטגארט, לא מקבוצה ששואפת לייצג את גרמניה באירופה.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לגבי מטצלדר,נכון אנחנו לא רוצים לראות אותו לובש את מדי הקבוצה בעונה הבאה ובטח שבטח לא את סרט
    הקפטן הוא מבזה אותנו,מבייש אותנו ומביך את הסמל שלנו לא מגיע לו.המועדון כבר החל בתהליכים כידוע לכם
    עם החתמתו של הייקו וסטרמן בעתיד אך כלום כרגע לא בטוח.אצלנו ביוניטי החליטו לפעול כנגד הארכת החוזה
    של אדון מטצה שילך ללברקון.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, ווסטרמן יותר קרוב ליריבה הגדולה שלכם שאלקה מאשר אליכם.
    לעומת זאת ג'ובאני פרדריקו הקשר ההתקפי האדיר של קרלסרוהה על הכוונת שלכם ( 13 שערים בליגה השניה).

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קודם כל עכשיו החתמנו את הפולני החדש מויסלה הפולנית בלצ'קובסקי קשר ימני מצוין עם הרבה מאוד טכניקה.
    לגבי ג'ובאני פדריקו (לא פרדריקו),בוא ותראה את הקבוצות שרוצות אותו אז כך שכלום לא סגור :
    -ברמן-בוכום-המבורג-הרטה ואנחנו גם.

אצלנו מכינים כרגע את הבסיס לעונה הבאה במקרה ווידנפלר יעזוב אז אלינו יגיע מארק ציגלר לשער אך עדיין
    לא בטוח בתור השוער הראשון.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא איטלקי במיקרה?

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הוא גרמני עם אזרחות איטלקית !

13. נעם Member

אחי אני הכי לא אוהד הצלחות בעולם אבל אני אוהד כדורגל יפה ואטקטיבי.
    כשהקבוצה שלך סופגת כמו מסננת אז אתה מתוסכל, כשהקבוצה שנראתה כל כך טוב לפני חודש לא מצליחה לחבר מסירה מסוכנת אחת לחלוצים שלך אז אתה מתוסכל.
    אני מתוסכל בעיקר מדרך המשחק ולא מחוסר המזל, יותר מזה אני פשוט מודאג.
    ברמן לא משחקת טוב נקודה! מול שאלקה אכיזבנו בגדול וכך גם מול שטוט' המבורג וגם מול גלאדבך.
    איזה אופי יש לקבוצה שלך אם בדקה 93 כשכל המשחקנים שלך בהגנה וזוהי ההתקפה האחרונה ליריבה היא סופגת שער ח'אווה?
    ראיתי מה דריבליסטים מהירים סטייל אינסואה עושים להגנה שלנו, ראיתי שאין לנו שחקנים חוץ מוואמה ודייגו שיודעים לרוץ עם כדור (אני חולה על דריבליסטים וכל כך חסר לי זידאן היקר שזאת אוליי הייתה טעות העונה באירופה לשחרר אותו).
    ראיתי את פיטר נימאייר, והתאכזבתי קשות! בכורה כל כך אומללה ופתיחה בהרכב סיוטית לגרמני הענק.
    ראיתי שרוב המצבים שלנו זה ששחקני הגנה לוקחים אחריות ומפציצים מכל כיוון.
    מתוך מתוך 18 נק' אפשריות מכל המפעלים לקחנו רק 4, זה מאזן של קבוצת תחתית.
    שבוע אחרי שבוע יש לנו הזדמנות לצמצם את הפער ואין אף אחד שלוקח מנהיגות ומוציא אותנו מהבוץ.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    שמע אוליי לדורטמונד קשה לאללה, אבל פה מדובר על מאמן חמור (בעצם 2 מאמנים).
    סגל כמו שלכם שווה לפחות מקום 2-3.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. תקרא שוב את מה שאתה כתבת כשציטטת את המבקר. הוא אמר שלא הייתה כוונה אבל הוא לא אמר שהגול היה גול חוקי. ברגע ששחקן מקבל יתרון מנגיעת היד אין משמעות לכוונה או לאי כוונה לכדור ירוי או לא.

2. לא הסברתי את עצמי נכון. במחזור האחרון התכוונתי רק ללברקוזן שהיו אפילו יותר פסיביים מהרטה (ראיתי את שני המשחקים בשידור חי ומלא). בעניין נירנברג וולפסבורג התכוונתי למשחקים שלהן מהסיבוב הקודם נגד באיירן. בכל מקרה זה לא משנה. אתם (שטוטגרט) צריכים להתחיל להתרגל למעמד של קבוצת צמרת שבו הרבה קבוצות שבאות אליך הביתה משחקות על תיקו והעיקר לא לספוג. אם זה מוצדק או לא זה ויכוח אחר. אני גם חושב שאם בהרטה כולם היו בריאים, הם היו מנסים קצת יותר לתקוף.

15. נעם Member

דרך אגב נדב מה אתה אומר על וואמה?
    שוב עם משחק מצויין וגם ענה לך לגבי סוגיית הבעיטות שלו..
    אין שאלה, ששולץ יעבור לימין אם פריץ לא נמצא.