המחזור ה21 בליגה הלאומית: הרצליה מנצחת את הכח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏10/2/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה תענוג היה היום לחזור לוסרמיל אחרי המון זמן .
    הרגשתי שאני באותם ימים של המשחקים שלנו בשנה של לופא בליגת העל , נמצאים בפיגור חוזרים ממנו לניצחון מתוק.

קארלוס צ'אקאנה נתן היום את המשחק הכי טוב שלו העונה בכל שלושת הקבוצות ששיחק ,איזה שחקן מדהים , היום הרבה בזכותו שלוש הנקודות האלה וגם בעיקר המיקום של יחיאל צגאי שנתן את שני הגולים.

מסכן אולמידה כל מה שהוא מנסה לא הולך לו, חבל חבל והקהל גם לא תורם לשחקן הזה , כנראה שהוא צריך להמשיך הלאה לחפש קבוצה אחרת פה הוא לא התאקלם מספיק.

אחחח איזה כייף , איזה שבוע טוב הפועל ,תודה תודה !
    תחזירו אותנו לימים היפים שלנו בליגת העל !

2. ברוק Member

נמאס כבר מכל האוהדים שקוראים לבן שמעון להתפטר! נמאס! תתביישו לכם!
    רק בזכותו אתם לא מועמדים לירידה השנה.. צריך להחתים אותו להרבה מאוד שנים..
    גפ אני לא הבנתי את החילוף של קובריג' אבל ידעתי שלבן שמעון יש את הסיבות שלו וצדקתי (כמו שחץ אמר)...
    לסיכום:
    הופעה פשוט מזעזעת של הפועל היום, שום יצרתיות בהתקפה, אין הנעת כדור נכונה, ומעל הכל שחקנים עומדים במקום ולא עושים תנועה...
    עד דקה 30 ככה הפועל שיחקה לא רע בכלל... הניע אתה כדור יפה אבל מרגע לרגע זה נהפך יותר למשחק של 0-0...
    האדום של רעננה לדעתי עשה רק רע.. כי רעננה הסתגרו וצופפו את ההגנה והפועל נכנעה לצפיפות גם היא... דקה 75 8 שחקנים בהתקפה כולם מחכים באמצע כמו דבלים לכדור בלי לעשות תנועה..
    היחידים ששיחקו טוב היום הם אברהם קובריג' קלבר וקצת בוזגלו..
    מהרגע שאקוש יצא לא היה קישור להפועל חיפה.. אי אפשר לסמוך על רמי עמאר שיחזיק את הקישור הוא פשוט לא שחקן.. אני לא מעלה שמקללים שחקנים וזה אבל לא היה יותר שמח ממני כשהוא קיבל אדום, הדבר היחידי טוב שהוא עשה היום היה לקבל אדום!

ציונים
    קובי שאלו 6- לא היה לא הרבה מה לעשות, אבל כל כדור גובה שלו, כרגיל מצוין..
    עידן בלסטרה 5- איבד הרבה מאוד כדורים בהתקפה ועשה כמה חורים בהגנה..
    נתן שקורי 6- שיחק לא רע בכלל, לא עשה טעויות, לא הרגישו בחסרון של יובלדיו
    רועי סבג 6.5- כרגיל מצוין, בלי טעויות, כל כדור גובה פוגש את הראש שלו, תענוג של בלם..
    מאיר בן מרגי 5.5- כמו בלסטרה משחק מאוד פושר
    רמי עמאר 4- 20 דקות הראשונות עוד משחק סביר, אבל לאחר מכן פשוט ביזיון, מאבד כל כדור, לא משחק נכון, משתעשע שעה עם הכדור, היתרון היחידי הוא שהוא לא ישחק שבוע הבא...
    אקוש קובריג' 6.5- שחקן מצוין, כל מסירה שלו מדויקת בול, בעיטות חבל על הזמן, יש לו שמאלית קטלנית רק חבל שהוא קצת איטי ולא מעורב מספיק....
    דודו אברהם 7- השחקן הכי טוב על המגר שהיום, מקבל כדור מוסר מהר, מסתכל מי פנוי.. מגיע לקבל כדורים!!
    אסי בוזגלו 6- פה ושם מהלך או מסירה טובה אבל משחק יותר מדי אחורה ולא מעורב מספיק
    קלבר רודריגז 6.5- הרבה פריצות יפות, הטריד הרבה את רעננה אבל מיעט לבוא לקבל כדורים
    יוסי ג'אנח 5.5- לא עשה תנועה, איבד הרבה כדורים, משחק חלש..

3. הרצליה Member

ואני נזכר שלאחר המחזור ה-3 הצהרת שהוא הקשר הטוב ביותר בלאומית.

4. מכבי הרצליה בדם (עומר מכפר יונה) Member

וואלה היום מהדקה ה40 היינו 10 שחקנים מול 14!!
    שתי הקוונים עיוורים והשופט כזה אידיוט שילך לשפוט בליגה ב'!!! אבל כנראה שהוא שופט בלאומית רק בגלל הפרוטקציות של אבא!!!

חוצמזה, היום מכבי הרצליה הראתה שהיא קבוצה ווינרית ושאנחנו הקבוצה המתאימה ביותר לעלות ליגה!!!
    יניב לוזון היה טוב מאוד וגרם לכולנו לשמוח במחצית הראשונה עד הדקה ה40 שהשופט הוציא למלכה אדום!!! שופט אפס!!!
    אייל טרטצקי היה היום פשוט מעולה!!! הוא חד וחלק שחקן נשמה!!! אוהבים אותך אייל!!!
    ראדי אנחנו אוהבים אותך!!! גרמתה לכולנו לחייך היום!! ועכשיו כל השבוע שלי יהיה שמח בגלל זה!!!!!
    רגב וולק היום שיחק טוב מאוד לדעתי...היו לו 2 שגיאות אבל הם לא גרמו לשער של היריבה...וולק היה היום בסדר גמור ואני שמח שככה!!!
    חיים מלכה היה חסר היום מאוד אחרי האדום אבל לא נורא חיים שבוע הבא יש נגד מכבי באר שבע...לא קבוצה קשה אבל אסור לזלזל...אני מאמין שנעבור אותם גם בלי שחקן משמעותי כמוך!!! אוהבים אותך חיים!!! והשופט עשה לך עוול ענק שהוציא לך אדום...זה עבירה של צהוב!! אפילו לא!!

קיצר חבר'ה...הקבוצה שלנו היא הקבוצה מספר 1 בליגה הזאתי...יש לה את המאמן מספר 1 בליגה הזאת והוא גם יכול מאוד להצליח בליגת העל ואני מאמין שפרדי יגיע גם לאירופה בעתיד כי הוא באמת מאמן דגול!!!

מכבי הרצליה...עשיתם לי את השבת...וגם את כל השבוע הקרוב!!!
    אוהב אותכם!!!
    אתם האוויר לנשימה שלי!!!

מכבי הרצליה אימפריה.

*
    תגדיל את מה שצריך להגדיל,תדגיש את מה שצריך להדגיש,אבל אל תהרוס לנו את העיינים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/2/06
  5. Paolo Maldini שחקן ותיקים

משחק סביר של הפועל.
    ניהול משחק רע מאוד של בן שמעון, אני לא הולך לקלל אותו אבל חבל, כי יכולנו לנצח את המשחק הזה בקלות.
    10 שחקנים מדקה 30, נו באמת. במקום לפתוח את המשחק לאגפים, לפרוש את כל השחקנים על כל שטח המגרש, כל השחקנים עולים למעלה, מצטופפים ואיתם גם שחקני רעננה, ככה אי אפשר לפתח משחק, בטח ובטח כאשר כל השחקנים שלך עומדים.
    ההונגרי החדש אקוש קובריג מצוין.

לגבי השופט, דניאל בר נתן.
    אני בדרך כלל לא מאלה שמתלוננים על שופטים, לדעתי זה תירוץ עלוב ובריחה מהמציאות, אבל
    הפעם השופט הזה הצליח לעצבן אותי כמו שלא עיצבן אותי שופט הרבה שנים.
    כבר מההתחלה הוא לא מצא חן בעיני, מתנשא, חושב את עצמו 2 דרגות מעל השחקנים.
    במחצית השנייה הוא היה פשוט קטסטרופה, לאו דווקא כלפי הפועל, אני ראיתי בבירור פנדל אחד
    לטובת רעננה ואחד/שני פנדלים לטובת הפועל, שלא נשרקו.
    גם האדום לרעננה לא היה מובן, הוא נתן 2 צהובים בהתקפה אחת או משהו כזה.
    בדקות האחרונות של המשחק הוא בכלל שיגע אותי, התקפה אחר התקפה טעויות בסיסיות
    בשיפוט.
    זה לא הגיוני שמה שאני רואה מהיציע הוא לא יראה 10 מטר מהמקרה, וזה לא פעם ולא פעמיים.
    אני שונא להשליך עצבים על השופט, ואני יודע שהתפקיד הזה קשה, אבל דניאל בר נתן נתן היום תצוגת שיפוט ברמה שלא מתאימה לליגה הלאומית.
    אני את זה מסרתי כבר לקרוב באיגוד השופטים ובימים הקרובים ימסר לי איזה ציון נתן המבקר (קליין ככל הנראה).

6. idans Member

קברתם אותנו עם כל אוהדי הרצליה אני כבר לא מבדיל מי זה מי

7. הרצליה Member

גם אני לא עידן.

8. ברוק Member

אוהדי רעננה, מי זה מספר 7 הכושי שלכם?
    שחקן לא רע בכלל
    גם מספר 5 עם הקוקו.. נראה לי תומר תייר לא?

9. idans Member

חח קצת כבוד.

5 נראה לי פריד טאהר

10. הרצליה בנשמה! Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ככה זה אימפריה אח שלו

11. אבי סנדור Member

כן 5 אם הקוקו זה פריד טאהר ו 7 זה אנטוניו דוס סנטוס

12. יחי Member

תומר תייר בכלל נמצא עכשיו אצלנו בקרית שמונה...אחלה שחקן.
    זה עם הקוקו מהרצליה זה פאריד טאהר.

13. הרצליה Member

פריד טהאר לא קשור להרצליה, הוא הגיע לרעננה מהפועל אשקלון.

14. ברוק Member

בקיצור שניהם השחקנים הכי טובים של רעננה..
    ובכלל לא יודע מה רעננה עושה במקום האחרון, קבוצה לא רעה בכלל

15. idans Member

מחר משחק מאוד קריטי, נצחון ולא נצטרך להאיבק בתחתית, הפסד ובית שאן סרט מלחמה 2.