המחזור ה20 בליגת העל: פ"ת של מכבי!.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏2/2/06.

1. Apu Member

מגיע לנצרת! איווניר מכביסט בונקריסט אפס! פשוט ביזיון של קבוצה!
    מגיע להם שיתפרקו! אפסים!

2. בית"רי מלידה Member

הם בטוח יתפרקו העונה - הפירוק שלכם יהיה בעונה הבאה.

בשנה הבאה יהיה מאוד שקט בטדי - והרבה רימוני עשן צהובים באירופה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. uriazu Member

נצרת עילית הקבוצה נלחמת על מקומה כהקבוצה החלשה ביותר בליגה, פשוט אין לה כלום, לתקוף היא בטח שלא יודעת, לשמור היא יודעת עד שהיא סופגת גול ואז היא מתפרקת. קבוצה שמשחקת כדורגל אפור ומגעיל וללא שום ספק הכי מגעיל והגנתי בליגת העל ואי אפשר להגיד שיש לנו ליגה התקפית או משהו מיוחד פשוט נצרת משחקת בלי התקפה, כל משחק מחפשת תיקו... דרכה של הקבוצה הזאת ללאומית סלולה.. קבוצה שלא מתאימה בשום פנים באופן לליגת העל.

לגבי המשחק של ביתר-אשדוד, זה המשחק של ביתר, ולמרות שאני שונא את הקבוצה הזאת אני רואה את ביתר מנצחת 4-0, 3-0 ואפילו יותר...למרות שאני בתקווה שאשדוד תעשה משהו אך טדי מלא ושחקני הרכש החדש צריכים להספיק לתוצאה כזאת שבנוסף לניצחון אדיר זה יהיה גם ניצחון חשוב לביתר שהפועל לא תברח לה בקרב על המקום השני ובמיוחד לתפוס פער 5 נקודות מבני יהודה ולהתרחק עוד ממכבי תל אביב.

משחק קריטי לעונה של ביתר.

4. EL Capitan Member

רק לפעמים? איינשטיין ורן בן שמעון הם ממש "צמד חמד".

וכחסיד של הליגה הספרדית, אני יכול להגיד לכם דבר אחד- אל תצפו ליותר מדי מאגאנסו. אני לא יודע אם אפשר להגיד עליו אפילו שחקן טוב בקנה מידה של הכדורגל הישראלי, אבל לכו תדעו מה הוא יעשה בביצה המקומית שלנו. מה שבטוח, קבלת הפנים וכל הרעש של שחקן שמגיע מהליגה הספרדית לליגה שלנו היה לשווא, כי כוכב יותר מדי גדול הוא לא יהיה. ואני בטוח שגם פרננדז יודע את זה, ורק בגלל שלא נשאר יותר מדי זמן בחלון ההעברות, הוא הביא את האופציה שנראתה לו כהכי טובה שיש בשוק עכשיו. וצריך לזכור- אגאנסו בא כמושאל לבית"ר. נסכם- בוא נגיד ככה, שקולואטי יותר טוב ממנו (ואל תראו במשפט הזה זילזול לעברו של קולואטי).

5. אלי מתחן Member

עדיף ספסל בליגה ספרדית או ספסל בבוקה?

6. TariboWest Member

חאלס עם ההשוואה המטומטמת הזאת, היא לא משקפת שום דבר.

7. uriazu Member

אחי, מה הקשר יש הרבה קבוצות בליגה ספרדית שבוקה הרבה יותר טוב מהם
    אחד מהן היא ראסינג סנטנדר ובאמת במצב כזה עדיף להיות מחליף בבוקה מאשר ראסניג סנטנדר
    זה לא קשור על איזה ליגה אתה מדבר

השוואה פשוט מטומטמת

8. אלי מתחן Member

אני המטומטם?
    אתם משווים שחקן שעם כל הכבוד מחוץ למדינה ישב על הספסל של בוקה, ולא בתקופה ששחקנים כמו פאלרמו או ריקלמה היו שם ובין שחקן שהיה שחקן הרכב בליגה הספרדית שאותו ד"א, לא ראיתם ולו פעם אחת בכדורגל הישראלי.

9. John Barnes Member

בית"ר י-ם- מ.ס אשדוד

20:50, טדי

אין צורך להכביר מילים במצב שכרגע נמצאת בו בית"ר י-ם: טירוף. השבוע נחתו בקבוצה, סוף סוף, ה"כוכבים הגדולים" וה"שמות המופצצים", אך כאשר מסתכלים מקרוב מגלים כולה שחקני ספסל בליגה הספרדית הראשונה (אגאנסו) והשנייה (אלברמן). זה לא ימנע מטדי להיות כמעט מלא היום, בחגיגה של כדורגל.

בית"ר מגיעה למשחק הזה לאחר התיקו מול נצרת עילית בבוע שעבר, שסגר עוד שבוע ללא ניצחון. פרננדס החליט "לסגור חשבון" עם מי שכביכול גרם לתיקו הזה, והשאיר את עמרי אפק, תומר חליבה ואופיר עזו עד לא מזמן באנקרים בהרכב הירושלמי, מחוץ לסגל. המנג'ר הצרפתי ייהנה מחזרתו של איגור מיטרבסקי לסגל,ודוד אמסלם יחזור לעמדתו הטבעית בכנף שמאל. גל אלברמן יערוך את הבכורה שלו, וכנראה שגם אגנסו, הכל תלוי במערך בו יעלה לואיס פרננדס.

הרכב משוער: איציק קורנפיין, תומר בן-יוסף, איגור מיטרבסקי, יואב זיו, דוד אמסלם, ז'רום לרואה, מזואה אנסומבו, גל אלברמן, מאור מליקסון, ברק יצחקי, ליאור אסולין (דוד אגאנסו).

אשדוד מגיעה למשחק הזה לאחר הניצחון הנאה בשבוע שעבר על מכבי פ"ת. יוסי מזרחי יכול לנשום לרווחה, כאשר סמי אדג'י יחזור לעמדת השוער ע"ח בן ישי החלש. יוסי מזרחי מתלבט בין טובול לאוצ'ה שריף בעמדת הבלם לצד אלמושנינו. במקרה ששריף יקבל את הקדריט, טובול ייפתח כמגן שמאלי.

הרכב משוער: סמי אג'יי, אמיר אלקריף, אייל אלמושנינו, אדיר טובול (אוצ'ה שריף), מאור פרץ (אדיר טובול), יוסי אופיר, עמנואל אביידה, דוד רביבו, בלסינג קאקו, חאבי גונזאלס, שי הולצמן

http://images.one.co.il/images/d/gg74961.Xxx
    אלברמן- יקווה לניצחון במשחק הבכורה

10. uriazu Member

מישהו אמר שאתה מטומטם? אמרתי שהשוואה מטומטמת...
    ולמרות שלא היו לה את ריקלמה ופלרמו השחקן הזה יש לו אליפות בארגנטינה וגם אז בוקה הייתה יותר טובה מראסינג.
    חוץ מזה אוהדי ביתר צריכים לשמוח ששחקן כזה בא גם עם הוא ברמה של קולאוטי.. מה רע? הלוואי להפועל היה חלוץ ברמה של קולאוטי...

11. אלי מתחן Member

מה שאני מנסה להגיד זה שהקביעה שקולאוטי טוב יותר מאגנזו היא מגוכחת.
    הרקורד בחו"ל של אגנזו הרבה יותר טוב מזה של קולאוטי, ומול ההגנות בארץ לא ראינו את אגנזו, אז איך אפשר להגיע למסקנה מי יותר טוב מביניהם?
    אני לא אמרתי שאגנזו טוב יותר, כי לא ראיתי אותו ולו פעם אחת משחק.

12. ReL Member

אולי פשוט תפסיקו להתווכח ובואו נראה אותו על המגרשים בישראל?

13. uriazu Member

אני יודע שזה לא כל כך קשור למחזור אבל שאלה
    מתי מתקיים הטורניר של הקבוצות הרוסיות/אקראיניות בארץ?

14. TariboWest Member

הערב הוא מתחיל בשעה 21:00. חבל שאין שידורים...

15. burning soil Member

שים לב לנושא הזה:

http://www.asoccer.co.il/forum/index.php?showtopic=12570