המחזור ה20 בליגת העל: פ"ת של מכבי!.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏2/2/06.

1. Melixon 15 Member

למה זה שדוידוביץ לא הסכים להאריך את החוזה שלו לעונה הבאה גורם לחיפה להקפיא אותו?
    יש לו חוזה עד סוף העונה שיתנו לו לסיים תקופה בחיפה בכבוד..

2. נדב מיכאלי Member

מדהים איך פגעת בדיוק בתוצאה שהיתה במשחק ולטובת כפ"ס.
    כל הכבוד ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה בדיוק?אנחנו לא חייבים לו כלום...
    הסיבות שכולם עוזבים את חיפה או רוצים לעזוב את חיפה זה עסקים...הרי הכל עסקים..כסף..
    אז מבחינת העסק ששמו מכבי חיפה עדיף לקדם עובד שיש לו עתיד במועדון מאשר עובד ששנה הבאה
    לא ימשיך..

4. uriazu Member

תודה חחח
    חבל לא שמתי על זה מאצ'

יבואה באמת שחקן טוב, מהיר מאוד אבל חסר לו קצת טכניקה
    יכול להיות הגשם הפריע לו. ואתה באמת צודק בן לוז לא צריך להיות באגף כי שם הוא לא יכול מצוין כמו שהוא באמת עושה, אבל לא משנה עם זה באגף או לא רואים שהוא השחקן המשפיע של כפר סבא ובאמצע הוא ישפיע עוד יותר.
    אבי כנפו ליד בן לוז יוצרים צמד התקפי מצוין בעלי יכולת כידרור מצוינת אבל כנפו לא מוסר כל כך טוב והוא גם לא מוסר כל כך בזמן והוא גם לא כל כך יציב, לכן הוא כבר לא בהפועל (וחבל....)

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי פ"ת-הפועל פ"ת(שבת,18:00) האורווה.

גבירותי ורבותיי,ליגת העל מציגה: הדרבי החם של המלאבס. עד לא מזמן מכבי הייתה הבכירה של העיר כשהפועל ראתה רק את הגב של הלוזונים. אבל היום,לדרבי המלאבסי חוקים משלו,והפועל נמצאת מעל אחותה כאשר הקרב הוא לא רק על הכבוד הפתח תקוואי,הוא גם על ההשרדות בליגת העל.

הפועל פ"ת מגיעה לדרבי כפייבוריטית שלא כמו בעבר. הקבוצה של ניר לווין ממוקמת במקום ה7,עם 23 נקודות,שש נק' מעל הקו האדום ששמה נמצאת כאמור,אחותה הקטנה.

הקבוצה של ניר לוין מגיעה אחרי שלושה משחקים ללא הפסד, כאשר במחזור שעבר היא הרשימה כשהנחילה למכבי חיפה האלופה את הפסדה הראשון העונה,1-3 וזה עוד אחרי שהצליחה לחזור מפיגור.

גם לאחר האימון המסכם שנערך אתמול, עדיין לא ברור אם המגן הימני אורי אוזן יהיה כשיר למשחק.
    במקרה של היעדרות המגן, יחליף אותו ככל הנראה דניאל היידמן.

אלנתן סלמי, שכניסתו מול מכבי חיפה שינתה לגמרי את פני אותו משחק, צפוי לחזור להרכב על חשבונו של ארז אליאב.(שלא התאמן באופן סדיר במשך השבוע עקב פציעה).

בין הקורות יערוך ככל הנראה סילביה צ'אבלינה את הופעת הבכורה שלו.

רביד גזל: "אני מקווה מאוד שננצח ונמשיך לעשות את העבודה שלנו בצניעות, כמו בשבוע שעבר מול חיפה.לגבי מיקומה של היריבה העירונית אמר גזל: "זאת קבוצה טובה מאוד למרות המיקום שלה. אני בטוח שיהיה משחק קשה מאוד".

הרכב משוער: סילבייה צ'אבלינה (רפי כהן), דניאל היידמן, איגור גיזלוב, זאב חיימוביץ', דליבור ויסקוביץ', רביד גזל, עומר בוקסנבוים, יוסי שבחון, מנור חסן, אלנתן סלמי, טוטו תמוז.

http://images.one.co.il/images/d/gg72494.Xxx
    צנוע.גזל.

כשאנחנו חוצים את הכביש לצד השני של העיר,המצב עגום הרבה יותר. הקבוצה של הלוזונים לא מצליחה לצאת מהתקופה הרעה,כאשר אחרי הניצחון החשוב על נתניה הגיעה עוד הפסד בשבוע שעבר, ועוד למ.ס. אשדוד,יריבתה לתחתית של פ"ת.מכבי ממוקמת במקום ה11,מתחת לקו האדום,עם 17 נקודות בלבד.

כדי לנסות ולצאת מהמצב הקשה אליו נקלעה הקבוצה התחזקה השבוע מכבי פ"ת בבלם הברזילאי ג'ובאניני (לשעבר במכבי תל-אביב) ובחלוץ נבחרת קמרון לשעבר,פטריק סופו. שניהם אינם צפויים לפתוח בהרכב.

גיא לוזון מתכנן לעלות במערך סופר התקפי על מנת להכריע את המשחק לו מייחסים חשיבות עילאית במכבי. כמובן שמעבר להשגת הנקודות, חשובה גם העלאת המוראל והמוטיבציה להמשך המאבקים הקשים בתחתית. בקבוצה אף טוענים שהדרבי מהווה עבורם אולי את הצ'אנס האחרון להימלט מהתחתית. הפסד כלל לא רשום בלקסיקון של הלוזונים.

הקפטן מוראד מגמאדוב:"זה דרבי וכל דרבי מעניין, אבל הפעם אני חושב שהמצב הקשה שלנו בטבלה מחייב שננצח לפני כל היריבות עם הפועל.התכוננו בצורה טובה, הביאו שני שחקנים חדשים ואני מקווה שזה יביא את השינוי. אני לא יכול לומר כרגע אם התחזקנו וזה יעזור, אבל מה שבטוח זה ששחקני הרכש טובים ככל שיהיו לא יצליחו לעזור לנו לבד. נצטרך כולנו לתת את המקסימום בכל משחק".

הרכב משוער: אוהד כהן, איסמעיל עאמר (נאור פסר), מוראד מגמאדוב, שי בנאי (ג'ובאניני), קובי גנון, סולי צמח, קלדיירה, כפיר אדרי, סלים טועמה, סטניסלב דוברובין (אמיל אמבמבה), עומר גולן.

http://images.one.co.il/images/d/gg69414.Xxx
    דרבי לוהט.מגמאדוב וחבריו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/06
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הפועל ת"א-הפועל נצרת עילית (שבת,17:00) בלומפילד.

שתי קבוצות עם בעיות ומטרות שונות לגמרי יפגשו על כר הדשא בבלומפילד. הפועל ת"א,עם ההנהלה ועם כל ההכנות לעידן גרנט,מנסה בתוך סבך הבלאגן בקבוצה להשיג את המקום השני. נצרת עילית מצידה מתחילה להריח תחתית ומעוניינת מאוד לצאת מהאזור הזה.

לגבי הפועל ת"א-הקבוצה השאירה לפחות זמנית את משבר הניהול מאחוריה(הנהלת האדומים התכוונה להתפטר השבוע מתפקידה אבל דחתה את הדבר לפחות במספר ימים.),ותתייצב מחר למשחק בניסיון לשמור על המקום השני אותה החזירה לעצמה בשבוע שעבר אחרי הניצחון בכפ"ס.

לסגל ולהרכב של האדומים ישוב ככל הנראה ג'ון פנטסיל, ששהה כחודש עם נבחרת גאנה בהכנות לאליפות אפריקה ובאליפות עצמה. פנסטיל חזר ארצה ביום חמישי בבוקר וכבר התאמן עם הקבוצה.

במתחם וולפסון היו השבוע גם כאלה שאפילו שמחו על הדחתה של גאנה מהאליפות, מה שאיפשר לפנטסיל לשוב לחיק הקבוצה.

לפי האימונים האחרונים נראה כי עומר פרץ ימשיך בהרכב. לצדו בחוד יפתח, כפי הנראה, אליניב ברדה, בדיוק כמו בשבוע שעבר בכפר-סבא. איליה יברויאן ואיבזיטו אוגבונה יפתחו על הספסל.

גם ביו אדמפי, שפתח בשבוע שעבר בכפר-סבא, ישוב כנראה לספסל. אסי דומב, שהיה מורחק, ישוב להרכב. וואליד באדיר, שפתח בעמדת הבלם, יחזור (לשמחתו),לעמדת הקישור האחורי, העמדה שללא ספק מועדפת עליו.

הרכב משוער: שביט אלימלך, ג'ון פנטסיל, אסי דומב, שמעון גרשון, יגאל אנטבי, וואליד באדיר, יוסי אבוקסיס, ברוך דגו, גיל ורמוט, אליניב ברדה, עומר פרץ.

http://images.one.co.il/images/d/gg71315.Xxx
    ממשיך לקבל אשראי.פרץ.

אצל האורחים מנצרת עילית המצב רחוק מלהיות ורוד. הקבוצה קטעה בשבוע שעבר רצף של שלושה הפסדים כשסיימה ב-1:1 נגד בית"ר 014 ירושלים, אבל הבחורים של מוטי איוניר נמצאים כבר שישה משחקים ללא ניצחון,כשבהם הקבוצה כבשה רק פעמיים. הקו האדום מרוחק ממנה חמש נקודות בלבד.

איוניר יצטרך להסתדר מול הפועל תל-אביב ללא שניים מכוכביו הבולטים העונה-המגן אבישי ז'אנו והקשר איתי שכטר המוצהבים.

את מקומם ימלאו אשרף סולימן, שחוזר מהרחקה, ואורן זיתוני, שנעדר מההרכב בשבועיים האחרונים משיקולים מקצועיים. איוניר עשוי לעלות עם חלוץ אחד - זולטן פולופ. הרכש החדש של הקבוצה,גיורגי חריסטוב, יפתח ככל הנראה על הספסל אך צפוי להשתלב במהלך המשחק.
    ולדימיר קוקול, שחוזר מפציעה, עשוי להיכלל בסגל אבל עדיין לא ברור אם איוניר ישתמש בו במהלך 90 הדקות.

הרכב משוער: אושרי לוי, אשרף סולימן, אלירן אלקיים, עמי אזולאי, דודי פדלון, אורן זיתוני, חיים בנון, איגור ינשבסקי, שחר סימן-טוב, גיז'רמו ישראלביץ', זולטן פולופ.

http://images.one.co.il/images/d/gg71224.Xxx
    חוזר להרכב. זיתוני.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/06
  7. John Barnes Member

מכבי נתניה- מכבי ת"א

19:00, הקופסא

מכבי נתניה מגיעה למשחק הזה לאחר ההפסד בשבוע שעבר לבני יהודה, שעירער את היציבות במועדון והוכיח שנתניה עדיין מועמדת לירידה. השבוע היה מאוד סוער בנתניה, כאשר עיסקת יאמר כמעט והתפוצצה (שוב). אך בעיקר בגלל חמודי בריק,המגן השמאלי, שביקר את עטר על גבי המקומון, וכנראה סיים את דרכו בקבוצה. אסי וסיהון, שהורחק במפגש הקודם מל התל אביבים, יתפוס את מקומו, גם ישראל זביטי יחזור להרכב.

הרכב משוער: אבי פרץ, עופר טלקר, גולן חרמון, דקל קינן, אסי וסיהון, טל בנין, אמיר טגה, ישראל זביטי, איבראהים עבדול-ראזק, אלן מסודי ופפי קימוטו.

הצהובים מתל אביב מגיעים לקופסא לאחר משחק הניצחון על בני סכנין בשבוע שעבר, שהותיר את הקבוצה בלתי מנוצחת בעידן קאנן. לטון קאנן צפויים שוב חיים לא קלים בבחירת ה-11 שייפתחו כאשר אבי סטרול מוצהב, וסאלם אבו סיאם, משה מישאלוב, וג'ובאני רוסו פצועים ולא ייקחו חלק במשחק. גם שלושת הזרים שהצטרפו השבוע למכבי לא ישחקו, שכן הם עדיין לא נמצאים בכושר משחק. קאנן מתלבט,כרגיל, עם איזה חוד לפתוח הפעם, עקב החולשה המתמשכת בחוד ההתקפה התל אביבי. תמיר כהן,שחוזר מעונש הרחקה, ואבי יחיאל שחוזר מפציעה, יחזרו להרכב של מכבי.

הרכב משוער: לירן שטראובר, ליאור ז'אן, כריסטיאן גונזאלס, אבי יחיאל, יובל שפונגין, תמיר כהן, ארז מסיקה, לירן כהן, אבי נמני, ז'וזה דוארטה (רועי דיין), אופיר חיים (אייל ברקוביץ').

http://images.one.co.il/images/d/gg70069.Xxx
    עטר- יקווה לניצחון על הצהובים מתל אביב

8. John Barnes Member

מכבי חיפה- בני יהודה

19:00, קריית אליעזר

בפעם האחרונה ששתי הקבוצות הללו נפגשו, זה נחשב למשחק העונה. בני יהודה, עם 5 ניצחונות רצופים ובמומנטום אדיר, רצתה לנצח את האלופה ולקרוא תיגר על האליפות. אך הודות לשופט ולמיכאל זנדברג, בני יהודה הפסידה. מאז חיפה המשיכה לדהור לעבר התואר, ובני יהודה תסתפק בעלייה לאינטרטוטו.

האלופה מגיעה למשחק הזה לאחר ההפסד המפתיע בשבוע שעבר להפועל פ"ת. ההפסד לא נלקח קשה מדי אצל הירוקים, שעסוקים כבר בהכנות לעונה הבאה. ניר דוידוביץ', שסירב לחתום על חוזה חדש אצל יענקל'ה, יירד כנראה לספסל, כאשר תום אלמדון תופס את מקומו בין הקורות. גם קלמי סבן יראה קצת דשא, וייפתח ע"ח של אלון חרזי, כך לפי האימון המסכם של הירוקים.

הרכב משוער: תום אלמדון (ניר דוידוביץ), קלמי סבן (אלון חרזי), רפאל אולארה, אריק בנאדו, אדורם קייסי, חבייר דירסאו, עידן טל, מיכאל זנדברג, גוסטבו בוקולי, רוברטו קולואטי ושלומי ארבייטמן.

הכתומים מגיעים למפגש עם האלופה לאחר 3 ניצחונות בארבעת משחקיהם האחרונים, שהוציאו אותם מתקופה לא קלה. בבני יהודה מעודדים מהחזרה לכושר של משה ביטון, והחלוץ צפוי לפתוח ע"ח כפיר אודי. הבשורות הלא טובות לבני יהודה מגיעות מכיוונו של אלי אברבנל הפצוע, שלא יתלבש למשחק. ניצן שירזי מתלבט בסוגיית ההרכב הפותח, עם ההעדפה למערך "זהיר" של 3 קשרים הגנתיים.

הרכב משוער : יהב יולזרי, איציק עזוז, יניב אלול, ארנסט אטצ'י, רוני גפני, אימורו לוקמן, הרוויה קובצ'ביץ', אסי בלדוט (קובי דגא'ני), מטה בטורינה, ראובן עובד, משה ביטון (כפיר אודי).

http://images.one.co.il/images/d/gg64669.Xxx
    אלמדון- יערוך את הבכורה?

9. Raulito Madridista

קודם כל, מגיע כל הכבוד לאלי אוחנה. רואים שיש שינוי בקבוצה, היא יותר מדוייקת, ואולי שיפור קטנטן בהגנה. אבל, צריך לבדוק את זה נגד קבוצה יותר רצינית. כפר סבא חייבת ניצחון שבוע הבא, אם יגיע הפסד אז היא לא עשתה כלום. לנצח משחק אחד בחודש לא ישאיר את הקבוצה ליגה.

אני חושב שהפועל פ"ת פייבוריטית ברורה לנצח בדרבי, אבל יש לי הרגשה שהיא תפסיד. ההגנה לא מסודרת, טועמה גולן ודוברובין מסוגלים להבקיע שערים. מה גם שפ"ת קבוצה לא יציבה, ומכבי פ"ת לא ניצחה כבר הרבה זמן. ניצחון של מכבי פ"ת מחזיר אותה מעל הקו האדום ומוריד את סכנין. אם הפועל פ"ת מנצחת יהיה לה הרבה נחת, והם לא ייתקרבו לתחתית.

אני חושב שמכבי נתניה מסוגלת לנצח את מכבי ת"א בקופסה. יש לה את אלן מסודי, עבדול ראזאק ואמיר טארגה שהם שחקן שמאוד מסוכנים ליד השער. למכבי אין הגנה כמו שצריך, הם עוברים לאט מהגנה להתקפה. יובל שפוגין הצעיר הפתיע אותי לטובה ודווקא אני חושב שהוא ייתן משחק טוב. מכבי ת"א בסה"כ השתנתה, אבל היא משחקת עם הרבה מזל ולא תמיד יהיה לה אותו. ברקוביץ לא יכול לשחק ולכן אופיר חיים כנראה ייפתח בהרכב. הייתי מנסה אותו ואת דוארטה פעם אחת, ואת נמני מאחוריהם, אם קאנן רוצה לשחק התקפי התקפי. עבור רוסו, יותר טוב שהוא לא בסגל. העונה הזאת כבר סיוט עבורו.

נצרת עילית מעצבנת אותי, ניצחה אותנו פעמיים בטוטו, לקחה לנו 2 נקודות בביתה והגיע הזמן לנצח אותה. אסור לתת לבית"ר ירושלים לעבור אותנו. כבר חודש אנחנו משחקים חרא וזה לא מקובל. כאשר משחקים עם ברדה עומר פרץ וורמוט בהרכב, חייבים להבקיע מהר ולפרק אותם, לקבוצה אין הגנה. אסי דומב חוזר להגנה, ויהיו פחות טעויות.

בקשר למשחק של מכבי חיפה, לדעתי הם ינצחו. ההפסד בשבוע שעבר היה נדיר וזו הבעייה, שאם קבוצה לוקחת ממנה נקודות זה לא קורה הרבה זמן. לבני יהודה יש שחקנים מוכשרים, ואם בלדוט ואודי יישחקו, וגם באטורינה אז אולי יהיה משהו. בסה"כ היא הייתה קרובה להוציא נקודות בפעם הקודמת. לוקמן חייב לתפוס יום טוב בקישור האחורי שם. אני ממלית על הרכב התקפי, כמו ששיחקה הפועל פ"ת. אם תשחק הגנתי, חיפה התקשו אבל ייכבשו, והקבוצה שלך לא תניע כדור ורק תזמין את חיפה אלייה. אם תשחק התקפי אולי תוליד משהו במתפרצות. בצדק דווידוביץ יורד לספסל. מה הוא רוצה אני לא מבין. 170 אלף דולר זה מספיק ביותר, לשוער. על מה גם הוא רוצה שידרוג? ואני אוסיף ציטוט של שחר:"על מה ניר רוצה שדרוג? על מאלמו? על רוזנבורג?"
    לא ייקרה כלום אם ניר יעזוב. תום שוער מוכשר.

10. אלי מתחן Member

לא ברור לי מה אתם כל הזמן מדברים על מזל, מזל בא פעם אחת, פעמיים מקסימום. שלקבוצות של מאמן מסויים יש "מזל" כל הזמן, כנראה שזה לא רק זה.

11. Zanetti Member

למכבי ת"א הולך להיות היום משחק קשה מאוד בקופסא,מעבר לכל הבדיחות של מזל שמזל,ההגנה שלנו לא
    משהו בכלל,הקישור האחורי של מכבי גם לא מראה ניצוצות,והקופסא הוא אחד מהמגרשים הביתיים ביותר
    בליגה שלנו.
    בסך הכל אני שואף לניצחון אבל זה לא יבוא בקלות,אני מקווה שטון לא יעשה את הטעות של שבוע שעבר עם ברקו,
    ויעלה מצידי עם עוד קשר אחורי במקומו וישים את נימני לייד דוארטה כי ברקו לא שווה כלום.

12. כפר סבא בנשמה! Member

לא רוצים כדורגל יפה!!! רוצים מלחמת השרדות!!! מה נתן לנו הכדורגל "היפה" של אלישע? 10 נקודות..
    אהבתי את הנחישות בחצי השני ,אבל אם לא נמשיך במומנטום הנצחון הזה לא שווה כלום..

13. כפר סבא בנשמה! Member

היה נדיר!
    אח שלי תחזור ליציע התגעגענו :aaa021:
    ואגב שלאלו שטוענים שאין לנו קהל תשאלו את הבחור הזה כמה אלפים היו מלווים את הקבוצה רק לפני עשר שנים..עד שטביב הגיע..כל הנדנדה החלה ,הריסת הזהות המקומית וחוסר תקווה ושאיפה.
    אם היום אחרי כל זה אנחנו עדיין מביאים 1000-1500 ואף למעלה ..זה נס.חוץ מזה שזה עדיין עולה על קבוצות כמו אשדוד מכבי פ"ת ונצרת.ואם יהיה מאבק הישרדות רציני כפר סבא תביא במשחקי הבית 4000-5000 אוהדים

14. אלי מתחן Member

ממש שמח בשביל כפ"ס, הם קבוצה חביבה מאוד, משחקים כדורגל התקפי ולדעתי רק חוסר מזל הביא אותם לאיפה שהם היום.
    יותר מבשביל כפ"ס אני שמח בשביל אוחנה שאני מקווה שיצליח להשאיר אותם בליגה ולהתחיל לבנות את המוניטין שהלך לו בשלוש שנים בבית"ר.
    ולא פחות מאשר בשביל כפ"ס ואוחנה אני שמח שסכנין הפסידה, מי יתן וכפ"ס תעקוף אותם ואת מכבי פ"ת ותישאר בליגה על חשבונן.

15. משוגע בירוק Member

בושה וחרפה שאין שידור של הדרבי הפתח תקוואי שבהתחלה חשבתי בכלל שיש מצב שישדרו אותו בערוץ 10 ביום ראשון...