המחזור ה20 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏1/2/07.

1. Nevermore Member

רק 3 ב-3 מחזורים האחרונים.

2. איתיוש Member

איזו עונה עלובה נותנת באיירן. באליפות היא כנראה לא תזכה, אבל הראש שלי בכלל במקום אחר: מחר, 18:00, וסטר סטדיון: קרב ישיר על המקום הראשון (ורדר ברמן נגד שאלקה). מלבד נירנברג, לשאלקה יש את ההגנה הטובה ביותר בליגה (19 ספיגות בלבד). ואילו אצל ורדר ברמן, הסיפור הוא שונה: הקבוצה הבקיעה העונה 52 שערים, מאזן עצום פשוט, ואלו נתונים שהופכים את המשחק הזה לעוד יותר מעניין ומרתק.

3. רפאל Member

טוב אוליי אני אנסה להכניס תקצירים לאינטרנט...

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כניראה שהמבורג הולכים ליגרום לי ליסבול עד סוף העונה,ולמרות התוצאה המתסכלת הזו אני עדיין חושב שהמבורג לא תירד,זה בטוח,ואולי אפילו תצליח ליתפוס מקום טוב באמצע (ואני יודע שעכשיו זה נישמע הזוי).

ודרך אגב,מה אני אוהד המבורג היחידי בפורום ?!?! אני בודד פה..

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/07
  5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי זה ינחם אותך לדעת שיש אוהד 2 חברים כאן שאוהדים קבצות בליגה השניה. הראשון זה גל אוהד קלן, והשני זה יוני ג'ינוזולה אוהד 1860. עוזר במשהו?

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אפשר להכליל אותי ואת לירן בתור מחבבי הליגה השנייה .
    לירן עם יינה ואני עם קובלנץ.

אחלה ליגה באמת..

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זה לא ממש עוזר כשהם לא ממש מגיבים..או מגיבים מעט בעוד בכול מה שקשור להמבורג.
    בכול אופן זה לא ממש משנה,כולנו פה חובבי כדורגל גרמני,וזה מה שחשוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב מחזור מצויין. למרות שתי תוצאות 0:0. בשני המשחקים האלה יכלו בקלות להיכבש גם 4 שערים. פרנקפורט שיחקו מצויין היום ורק השוער של מנייץ מנע מהם להבקיע כמה גולים. גם מיינץ החמיצו הזדמנויות טובות. קוטבוס יצאו מקופחים מה 0:0 שלהם. היו להם המון החמצות.
    איזה שער של הברזילאי החדש של הרטה. רק 15 דקות ראשונות בליגה ואיזה בומבה. גם ג'ילברטו מתגלה כשחקן נהדר לאט לאט. מצד שני עוד משחק טוב של אלכסנדר לאאס, אבל מה זה עוזר לו.
    לברקוזן מוכיחה שוב שעדיף לנו שלא תגיע לאירופה. איזה חוסר יציבות. אחרי שני משחקים מצויינים (אחד נגד ברמן בו לא הגיע להם להפסיד) הם חוטפים שלישיה מוולפסבורג הלא התקפית. מייק האנקה עם שני שערים מצויינים וכמה כייף לראות את קיסלינג פותח ומבקיע.
    אאכן מתדררת והאנובר אחרי חמישיה נגד הרטה כובשת עוד 4 (במשחק שלא הצלחתי לראות את התקציר שלו בגלל מזג האוויר הסוער).
    גלדבאך במשחק פשוט ענק. מרסל יינסן שחזר השבוע מפציעה ארוכה כבש. אבל בקלות יכול היה לכבוש עוד כמה. גם אינסואה במשחק שני רצוף טוב מאוד.

דרך אגב לשער השנה נבחר שער של אוליבר נוייוויל במשחק אימון נגד גלטסארי.

9. נעם Member

חברה אני לא מאמין שזה ככה אבל מחר יש לי מבחן ענק ואין לי זמן לסקר את ברמן שאלקה אם כי אני אצטרך לנסות לראותו באינטרנט - שוב אני ממש מצטער ואני מקווה שלא ירבו מקרים כאלו. אני נותן למישהו אחר את המושכות .

aufgehts werder!

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://img476.imageshack.us/img476/1633/dortmundstuttgartx10920yl2.Xxx

[Fussball-Bundesliga, 20. Spieltag
    BORUSSIA DORTMUND - VFB STUTTGART
    Sonntag, 4. Februar, 17.00 Uhr (Signal Iduna Park

http://img472.imageshack.us/img472/8152/17qd3.Xxx-בפעם האחרונה דורטמונד ניצחה את שטוטגארט 3-1 משני שערים של מרקוס ברז'נסקה ואלכס פריי.
    דורטמונד חוזרת הביתה אחרי הפסד שקבע כי בורוסיה דורטמונד ממשיכה עם אותה המנטליות
    שלה שאומרת "דורטמונד,ללא יציבות" ניצחון על באיירן הפסד למאיינץ פשוט מסביר הכל .אין
    שום שאננות זוהי פשוט בורוסיה דורטמונד,יש לקבוצה את כל הכלים הדרושים על מנת
    להגיע ולהשתייך לחלק העליון של הטבלה [ראה ניצחון על באיירן 3-2 וניצחון 3-1 בברמן).
    אחרי הפסד הראשון מול מיינץ כמאמן בורוסיה דורטמונד, נשאלת השאלה כיצד מתכנן רובר לנצח את שטוטגארט עם יכולת חלשה כמו במיינץ ??
    הטעויות מהמשחק במיינץ בעיקר השאננות הציבה מכשול בדרכה של הבורוסיה, אלא הלקחים העיקרים אותם מסיק רובר מההפסד במיינץ והוא יודע שע"מ לחזור למפעלים האירופים חייבת הקבוצה שלו להתייצב.
    בהשגת היציבות בונה רובר על סבסטיאן קל שנסע עם הקבוצה ונכח בסגל הקבוצה במשחק האחרון מול מיינץ, קל אומנם יהיה גם בקאדר מול שטוטגארט, אך בשביל לפתוח בהרכב זה עוד מוקדם מדי בשביל הקשר הגרמני הבין לאומי.
    בקבוצה מקווים שפציעתו של אלכסנדר פריי תחלוף במהרה, אך הוא עדיין נמצא בסימן
    שאלה לגבי המשחק הקרב מול שטוטגארט.יחסרו לקבוצה אייבי סמולארק וגם כריסטיאן וורנס
    שעדיין לא חזרו מפציעתם .בשלושת המשחקים האחרונים מול שטוטגארט בבית לא הצליחה לכבוש
    אפילו שער אחד .פיליפ דיגן עדיין עומד על 4 צהובים וקיבל מרובר הערה שינסה לשחק רגוע יותר.

http://img464.imageshack.us/img464/1810/11wp5.Xxx - ב 1991 חגגה שטוטגארט את ניצחון החוץ הגבוה ביותר שלה נגד דורטמונד, בהצגת תכלית וכדורגל שוטף הביסה שטוטגארט את דורטמונד האגדית של אז 0-7 ודאגה לסנסציה יוצאת דופן. " זה כיף להיזכר בניצחון כזה מרשים במיוחד שזה קרה באחד המגרשים המפחידים באירופה " אומר מריו גומז אחרי שראה את תקציר המשחק ומוסיף " קיבלתי צמרמורת אחרי שהחל מהדקה ה60 שמעו רק את אוהדי שטוטגארט שרים במגרש הזה שמסמל מעל לכל את דורטמונד, זה בהחלט מדרבן אותנו בשביל אלפי האוהדים שמלוים אותנו למשחק, אנחנו רוצים גם לפצות אותם על ההפסד בנירנברג ועל התמיכה שלהם" . גומז שקיבל השבוע זימון ראשון לנבחרת גרמניה ,וקומפלימנט נהדר מיואכים לאוו " כל פעם שעקבנו אחריו הוא הרשים אותנו ", מגיע למשחק עם מאזן מצויין של 10 שערים, 6 בישולים כחלק בלתי נפרד מהקבוצה של שטוטגארט. איתו מקווה שטוטגארט לנסות לנקום על תוצאת המשחק הראשון וההפסד הביתי.
    ארמין פה לא מרוצה מההגנה הרכה של שטוטגארט שספגה כבר 6 שערים בשני משחקים, כחלק מהשינוי הוא הכניס להרכב כבר ביום שלישי את לודביק מגאנין במקום ארתורו בוקה להרכב, מהלך שהוכיח את עצמו מצויין. בנוסף מקווה פה שהבלם הצרפתי הנהדר שלו מתיו דלפייר יהיה כשיר במאה אחוז ויחזור לכושר שלו מהסיבוב הראשון, גם מיירה הקפטן קיבל שטיפה קלה מפה. מי שלא יוכל לעזור למאמץ ההגנתי הוא שחקן נבחרת גרמניה הצעירה זוואדר טאסקי שמושעה בשל צהובים. גם סמי קדירה שנמנה אף הוא בסגל הנבחרת הצעירה של גרמניה יעדר מהמשחק בשל פציעה. ארמין פה יחליט קרוב לתחילת המשחק האם לפתוח עם דה סילבה שמאכזב מאד במחזורים האחרונים או אולי לשתף את גנטנר או פרנרוד השבדי על חשבונו.

82000 צופים עשויים לגדול ליציעי הווסטפאלן שטדיון ומקווים כמונו למשחק כדורגל פתוח והתקפי כמו שהורגלנו מהקבוצות הללו במחזורים האחרונים.

הרכבים משוערים :

http://img69.imageshack.us/img69/6228/schemastuttgart11703414fq6.Xxx

* תודה רבה ליוני אוהד דורטמונד שהשתתף בסיקור

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/2/07
  11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.williswappen.de/werderbremen.Xxxhttp://www.williswappen.de/fcschalke04.Xxx

ורדר ברמן - שאלקה 04

ווסר שטדיון 18:00 ברמן

אם יש קבוצה אחת שיכולה לעצור את הדהירה של ברמן, זו שאלקה (זה נכון גם הפוך). המשחק היחיד שבו ברמן לא כבשה היה כמובן במשחק מול שאלקה, והיום החניכים של שאף יחפשו נקמה בעודם נלחמים גם על האליפות. הקבוצות מבחינתם בעונת שיא לכל דבר. קוראני שכבר עם 8 שערי ליגה העונה כבש מהם 5 עם הראש (כולל אחד בניצחון 0-2 על ברמן), וזה יותר מכל שחקן בונדסליגה אחר העונה. ברמן הציפו את הליגה במבול של שערים (52), והכי הרבה בעיטות לשער (266). תומאס שאף זוכר לטובה את שאלקה, כאשר ניצח אותם במשחקו הראשון כמאמן במאי 1999 בתוצאה 0-1.
    הלחץ כולו על הכתפיים של שאף וברמן במשחק העונה היום שיפתח היום בווסר שטדיון בברמן. הכחולים שיגיעו מגלזנקירשן עשו את שלהם במשחק הקודם אצלם בבית, ועכשיו הם עולים כשאין להם מה להפסיד במגרש מאוד קשה. ברמן מנגד חייבים את המשחק הזה לעצמם, והדבר לגמרי לא פשוט כשמרכז העוצמה ההגנתי בקישור יעדר דווקא מהמשחק החשוב ביותר (פרינגס ובאומן). "במשחקים גדולים כמו אלו, כשהראשונה פוגשת את השניה, צריך דריכות שיא" אומר תומאס שאף ומוסיף "לומר שאני שמח מהמצב אני לא יגיד (העדרות), אבל אנחנו מסוגלים לעלות הרכב מספיק תחרותי. יש לנו קישור מאוד גמיש שיכול להציג רמה גבוה." אמר שאף במסיבת העיתונאים. טים ויזה לא עבר את מבחן הכישורת למשחק. השוער נפצע קלות במשחק בלברקוזן, וריינקה בן ה 38 יחליפו בעמדה מס' 1. פרנק באומן הקפטן גם הוא פצוע, ויחסר מאוד לברמן בשמירה על לינקולן הברזילאי. פרינגס שצבר 5 צהובים יחסר גם הוא לקישור המאוד מחובר של ברמן, שתשחק היום עם הרכב כמעט חדש לגמרי.

http://www.werder-online.de/bilder/galerie/relaunch_klein/teamrudelschalke130.Xxx

בשאלקה מגיעים למשחק כאשר הלחץ כל כולו על המארחים. הכחולים יודעים מנקודת מבטם שהפסד בברמן באמצע העונה לא סוגר את מאבק האליפות. מירקו סלומקה מאמן שאלקה לא נרתע מלשחק התקפי כמו שקבוצתו עושה עד כה, ויעלה עם כל הביטחון והעוצמה המוכרת. ההפתעה הגדולה כנראה תבוא כנראה ממרכז הקישור. לינקולן הברזילאי הנפלא יעלה למשחק במטרה לדחוף את המשחק של שאלקה קדימה, ואולי גם להביא את האליפות במו רגליו במשחק ראש בראש מול דייגו מהעבר השני. לינקולן שהיה מעט פצוע לאחרונה התאמן אימון מלא ואמר: "אני יודע שיש עוד זמן למשחק, אבל אני כבר רוצה להיות על הדשא!" אמר בהתלהבות רבה לקראת משחק העונה. המאמן סלומקה לא מספר דברים מחדר ההלבשה, ונותן כמה מילים על הארוע: "אני חושב שזה נפלא להיות בסיטואציה שכל גרמניה ומדינות נוספות בעולם עם העיניים לכיוון שלנו." אמר המאמן שכבר ניצח העונה את ברמן בצורה דורסנית במשחק שנגמר בצניעות בסופו של דבר רק 0-2 "אנחנו נחפש את ההזדמנות לנצח גם בברמן" הוסיף המאמן בן ה 39. רפינה וקוביאשוילי עדיין בסימן שאלה גדול מאוד למשחק, שלגבי ההחלטה אם ישחקו או לא, תינתן אחר ורק שעה לפני שריקת הפתיחה. המאמן סלומקה לא רוצה להראות את הקלפים שלו לפי האתר הרשמי של שלאקה: "לא תעדו מה יהיה עד השריקה." אומר סלומקה בפרוש לעיתונאים.

ההרכבים:

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/2007/02/04/vorschau-bundesliga-werder/bild-aufstellung-gross.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/07
  12. אבו Member

תודה על הפיריוויו סלע, הייתי צריך אותו(בסופו של דבר הימרתי על ברמן בווינר).

חבל שאין שידור, ועוד יותר חבל שבאותה שעה יש משחק אחר...שאני, מה לעשות, בתור אוהד מושבע של הפרמייר ליג לא יכול להפסיד אותו(ליין, טוטנהאם-יונייטד).

בכול מקרה, למי שאין לווין, המשחק משודר באינטרנט בערוץ CCTV5. יש את הערוץ בכול התוכנות, הנה לינק שבתוכו לינקים למשחק:
    http://www.myp2p.eu/Matches/Match2.htm

13. רפאל Member

שער במספרת לשאלקה שמובילה בצדק.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

איזה גול מדהההההההההיייייייייםםםםםםםםםםםםםםם של שאלקה!!!!

לינקולן עובר שחקן באגף (לא שמתי לב את מי), נותן כדור ללבונקרנדס שנותן מספרת צדדית יפיפיה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/07
  15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דייגו דפק נפקדות היום, או מה הקטע?????
    איפה הוא???

והדני הזה לא כובש ממיליון מצבים של מאה אחוז אבל ממספרת הוא מכניס.
    פרינגס חסר כ"כ לברמן!