המחזור ה2 בליגה הלאומית: ק"ש מושלמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏7/9/06.

1. ~Man-Utd~ Member

סתם לידע כללי.
    בקשר לויכוח שהיה פה על האוהדים.
    יש פה כמה שדיברו שטויות, הפועל אשקלון ידועה בכך שיש לה קהל נפלא, וזה בכלל לא בעיה להם להביא 5000 צופים, אך כמו שאני מכיר את הקבוצה והאוהדים שלה זה תלוי מאוד בהצלחה שלה.
    לפני שני עונות כאשר הקבוצה עלתה לליגה הלאומית, היה לקבוצה ממוצע צופים של כ-3500. אתם קולטים מה זה, כמות צופים גדולה מאוד ועוד בליגה ארצית.!
    במשחק שקבע את העלייה לליגה הלאומית (שלוש מחזורים לסיום אם אני לא טועה) היה קרוב ל-6000 צופים.!
    אני לא אשכח את הימים בהם אשקלון שיחקו בליגת העל, היה פשוט תענוג, אשקלון הייתה בין חמשת הקבוצות שמביאות הכי הרבה קהל למגרשים. כל הפרשנים, שדרים, ובכירי כדורגל בישראל אמרו לאחר ירידתה של הפועל אשקלון לליגה הלאומית שפשוט חבל על כזה קהל...
    דרך אגב, איך אפשר לשכוח את חצי גמר גביע המדינה לפני כשנתיים, אשקלון הביאו לאיצטדיון רמת גן כ-9000 צופים.
    כיום הסיפור הוא קצת אחר, האוהדים השרופים של הפועל אשקלון לא רוצים להגיע למשחקים עד שהקבוצה תגיע לליגת העל (חלק מהם אפילו נדרו נדר על כך. לדוג' רוז'ה חטב שהופיע בחדשות הספורט כאשר אשקלון הגיע לחצי גמר גביע המדינה), הם פשוט מאוכזבים מהקבוצה ומהניהול הכושל בה בשנים האחרונות.
    אני אישית מבטיח לכם שאם השנה הפועל אשקלון תאבק בצמרת, אתם תראו קהל מדהים, שלא שייך לליגה הזו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/06
  2. MATAN233 Member

ברורו מאד שמדובר פה באוהד אשקלון

3. ~Man-Utd~ Member

נו ו... אם אני אוהד של אשקלון?
    זה אומר שמה שרשמתי לא נכון?.. או מנופח מדיי?

4. MATAN233 Member

אתה מדבר כאילו זה לא קבוצה שאתה אוהד

5. קרית שמונה Member

אחי נצרת אני מחפש אותך דבר איתי באי סי..

6. עד המוות הפועל Member

אוהדי אשקלון
    באמת חכמה לשפוט קבוצה בימים כמו שהפועל חיפה עוברת.
    כנסו לפה
    http://www.gate-5.com
    ישר בעמוד שנפתח יש סרטון (לפני שלוחצים על כניסה). הכל (חוץ מהפריצה של הקהל למגרש מעונת האליפות) הם תצוגות מ4 השנים האחרונות.
    מתי שתגיעו לרמה הזאת (פחח ממש) אז תוכלו לדבר. (ולא, צעיפים מניילון ורימוני עשן בשקל זה עדיין לא הרמה הזאת)
    עד אז - ששששששששששששששששש

אה, ויש לנו כרזה חדשה:
    http://img62.imageshack.us/img62/7918/untitled2nw0.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/06