המחזור ה2 בליגה הלאומית: ק"ש מושלמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏7/9/06.

1. *הפועל-רעננה* Member

משחק יוצא מן הכלל של רעננה היום! לחץ מטורף של 90 דקות. הנעת כדור מצוינת ותנועה בלי סוף!
    מאוד נהניתי מהמשחק היום!
    באר שבע היו חלשים מאוד היום, אבל הרבה בזכות רעננה עם הלחץ שלה שלא נתנה לבאר שבע לפתח משחק ואחרי ההרחקה הם פשוט נשברו ואם רעננה היו רוצים קצת יותר זה היה נגמר הרבה יותר מ- 2-0!
    ג'וני טננבאום מגן יוצא מן הכלל... השקיע המון במשחק! גם משה אבוטבול היה לא רע באגף השני.
    לינדר ושמש ניהלו את המשחק מצוין במרכז השדה.
    גיטא עדיין לא הראה את מה שאוהדי עכו אומרים עליו. מה שכן, הוא בחור פיזי מאוד ומהיר מאוד!!!
    מרטינז גומז לא עשה הרבה במשחק הזה, אבל המיקום שלו היה מצוין פשוט, ופעמיים בזכות המיקום הוא כבש שני גולים (פעם אחת מכדור חוזר ופעם אחת מנגיחה לא טובה של סנדור, שהוא המשיך לרשת).
    שנים שלא ראיתי את הקבוצה כל כך נמרצת וזה מה שהביא לניצחון היום!
    אחלה שבת לכולם! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. עד המוות הפועל Member

לכל משחק יש גם את הגומלין שלו.
    הפנקס פתוח והיד רושמת.

3. Love Is Red Member

יש לכם קבוצה טובה אבל שוער גרוע אבל כפי שאמרת אם לא הייתם כל כך נמרצים אז לדעתי היינו מנצחים ד"א לדעתי לשחקן שלנו לא הגיע לו לקבל את הכרטיס האדום אלה לשחקן שלכם גיא קוואז שלפי מה שהבנתי נכנס בו (בשחקן שלנו מיקוצ'אדזה) בצורה חזקה מאוד ואז מיקוצ'אדזה נתן לו קטנה והשופט המפגר (חלים זטמה) הוציע אותו בכל אופן שיהיה לכם בהצלחה במשחקים חוץ מהמשחק הבא שתשחקו מולנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/9/06
  4. *הפועל-רעננה* Member

תודה רבה! גם לכם!
    לדעתי רן קדוש לא שוער גרוע.
    הוא צעיר מאוד ואני צופה לא עתיד טוב דווקא. הוא חסר ניסיון עכשיו ועושה פה ושם טעויות. אבל יש לו כשרון!
    ת'אמת שאני לא ראיתי מה קרה עם הכרטיס האדום (בדיוק הכדור עף מתחומי המגרש לכיוון הכביש... והסתובבתי לראו תבאיזה אוטו זה יפגע הפעם...) אני הבנתי שהשחקן שלכם הביא לו מרפק. הקוון ראה את מה שקרה ודיווח לשופט.

5. HBSFC Member

חחחחחחח חזקקקקק ביותררר :aaarofl: :aaagath:

6. הרצליה Member

אוי,מעניין מאוד מה היה קורה עם הפנדל של הפועל חיפה היה נכנס, כמה חבל שלא שידרו את המשחק הזה.

7. אבי סנדור Member

האמת שבכלל לא היה תיקול חריף הוא הלך חלק על הכדור ויכול להיות שהוא פגע בו
    בכל מקרה את המרפק לא ראיתי (גם אני עקבתי אחרי הכדור) אבל הפנים של כוואז היו ממש אדומות

האמת שאני לא כלכך מרוצה מאיך שהמשחק יתנהל משה אבוטבול היה לטעמי ממש גרועה והוא הרס תמשחק ומחצית שנייה לדעתי ביזיון קבוצה שמשחק נגד 10 שחקנים לא יכול לשחק מחצית שלמה בחצי שלה ולצאת למתפרצות כאילו היא נגד מנצ'סטר

לסיכום יש שחקנים טובים מאוד כמו גיטא לינדר וטננבאום גם רן קדוש בכלל לא עושה בעיות

אבל מה שכן יש מאמן גרוע...

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/06
  8. *הפועל-רעננה* Member

למה מאמן גרוע?
    העמיד את הקבוצה יפה מאוד... כל אחד היה בתפקיד שלו.
    לאבוטבול וטננבאום היו לא מעט חורים אבל זה בגלל שהם תמכו הרבה בתקפה.
    אלי כהן העמיד את הקבוצה יפה מאוד ואל תשכח שסופר, סנטוס ומלכה לא פתחו היום (שחקני הרכב בשנה שעברה ושחקנים חשובים)
    אני לא יודע למה אתה לא מרוצה? לקראת סוף המשחק, כששתי הקבוצות השלימו עם התוצאה, רעננה לא כל כך שיחקה ומסרה איזה 3 דקות את הכדור בלי שבאר שבע יגעו בו.
    גם ג'אנח לא פתח והוא שחקן מצוין לטעמי.
    צאלח וכוואז הפתיעו אותי מאוד במרכז ההגנה.

9. לא מצאתי כינוי Member

מעניין כמה זמן לנדאו יחזיק אצל זינו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    איך שזה נראה כרגע באר שבע לא נראית טוב, בדיוק כמו בשנה שעברה שהיא התחילה עם רצף התיקואים המטורף. לדעתי לנדאו לא יחזיק יותר מ5-7 מחזורים אצל זינו.

10. XabiAlonso Member

3000? בקושי גירדתם את ה-800 אם בכלל...
    מחיפה באו 100 צופים.
    ושוב, בקריית אליעזר הנקמה תגיע!! (גם במגרש וגם מחוצה לו, רק הבעיה שאתם תביאו בלחץ 2 אוהדים אם בכלל, ככה ש..).

אבל זו כולה רק התחלה הליגה ואין ממה להלתהב.. הלגיה הזו כ"F הפכפכה שאי-אפשר לדעת מה יקרה בסוף..

11. אבי סנדור Member

אני לא מרוצה כי קבוצה צריכה לתקוף שהיא ביתרון מספרי ולא להתגונן ואלי כהן לדעתי לא חושב מספיק על החילופים שהוא עושה היום זה היה שהוא הוציא את אושרי גיטא היחיד שנלחם ועשה צרות בהתקפה ואני לא שוכח את החילוף שנה שעברה שהוא הוציא את דוס סאנטוס אחרי שהוא כבש שתיים נגד הכח והוא היחיד ששיחק ואז חתפנו שתייים בראש בגלל שהוא שמר על התוצאה אותו דבר היום אם ב"ש לא היו משחקים פחות שחקן היא הייתה כובשת ואולי אפילו מנצחת...
    ואבוטבול לא הצליח להוציא מסירה אחת מדוייקת שלא נדבר על ההרמות
    וגם הקשר

12. הרצליה Member

סנדור בהפועל רעננה לא צריך כדורגל צריך מלחמה, ואם אתה מנצח 2-0 את הפועל באר שבע שהיא אחת הקבוצות החזקות בליגה הזאת, אתה יכול להיות מרוצה.

13. אחי נצרת Member

מיץ בשאכליות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

מה זאת אומרת?
    אפילו אם הוא שחקן טוב,אז מה עשה עבירה,לא להרחיק אותו?

אז אם כך,אז חבל שווין רוני מקבל אדום כל חודש !

אז השפוט מפגר בגלל שהרחיק את השחקן שלכם?!
    ואם היה ממשיך הייתם מנצחים?!
    ואוהדי רעננה יגידו שהשופט עשר !

תדע:אף קבוצה לא בנוייה עם שחקן אחד!למרות שהוא טוב!!
    אז אם כך,אז מה שבוע הבא תפסידו בגלל שהוא לא ישחק?!

בכל מקרה,וכל ההערה שלי...
    תנו לשופטים לעבוד,ולא על כל שריקה להתלונן,ולא על כל הרחקה להתגונן,גם כן לא על כל פנדל משתגעים לשבוע!! אם היה או לא..

שיהיה בהצלחה..לשופטים..וגם לכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

שבת שלום

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/06
  14. הרצליה Member

הקבוצה משחקת עם שחקן פחות, בוודאי שזה משפיע.

15. Love Is Red Member

אני לא אמרתי שהשחקן הזה היה עוזר לנו כל כך אני התכוונתי שהשיטה הייתה נשארת כמו שהיא ולא היה בלגן בגלל ההרחקה ואני אמרתי על השופט שהוא מפגר בגלל שהוא לא היה צריך להוציא אדום אלה רק צהוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/9/06