המחזור ה19 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏7/2/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באמת "קצת" הגזמת יוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל אופן חצי שעתיים מפרידות בין הבווארים לאליפות כבר עכשיו...

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מחצית מעולה בין ברמן לבאיירן! פשוט כדורגל סוחף,אין מה להוסיף... אולי רק לבקש מסקו שיראה את המשחק ויחליט להוציא ג'ובות על דייגו...

3. T0XiN Member

פשוןט חתיכת משחק !
    איזה קצב מדהים ואווירה שחבל על הזמן.
    באיירן שלטה במשחק ללא ספק עם התקפה מתפרצת של ברמן שהביאה לגול עם ביצוע מרהיב של התקפת ברמן בסיום של דייגו.
    לוקה טוני היום פשוט איכזב אותי גם להחמיץ פנדל וגם מצב של אחד על אחד עם ויזה ומאוד חבל שנפסל השער...
    היום ראינו עד כמה מרק ואן בומל חשוב,לקיחת כדור במרכז והתחלת מתקפה שהביאה לגול של זה רוברטו + עצירת מסוט אוזיל ממצב של אחד על אחד מול אוליבר קהאן כאשר כל הגנת ברמן נמצאת בהתקפה ובמרכז המגרש.
    טוני קרוס עשה כמה דברים יפים ,יש לו אחלה של מסירות ורובן גם מדוייקות מאוד.

בקיצור ברמת המשחק המשחק היה מעולה,מהצד האישי הייתי שמח לראות את באיירן לוקחת את כל הנקודות היום כי פשוט הגיע לה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/08
  4. Mehmet Member

אם טוני היה קצת יותר מדויק, היינו יוצאים מהמשחק היום כשידנו על העליונה. גם הפנדל שהחמיץ, וגם המון הזדמנויות אבודות במחצית השניה.

אבל גם ככה, עדיין יש פער 3 נקודות מברמן, ואם לפני הפגרה היו אומרים לי שזה יהיה הפער אחרי שני משחקים, בכיף הייתי קונה.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בשורה התחתונה הליגה חייה וקיימת.
    שימו לב לטבלה:
    1. באיירן 40 נ"ק
    2. ברמן 37 נ"ק
    3. שאלקה 35 נ"ק
    4. לברקוזן 34 נ"ק
    5. המבורג 34 נ"ק

בין מקום 1 ל5 רק 6 נ"ק, שבוע הבא באיירן יוצאת למשחק חוץ קשה מאד בהנובר ( לטעמי) איבוד נ"ק שם וניצחונות של שאלקה ברמן ושות והכל מתחיל להיראות מאד צמוד.
    ברמן עשתה את מה שהיתה אמורה לעשות, ניצחון לא רק שלא הגיע לה גם לא היה בכלל אופציה בהשתלשלות העניינים ובהרכב הנוכחי.

ושימו לב לשאלקה, 2 ניצחונות רצופים מתחילת הסיבוב ועוד על שטוטגארט ודורטמונד לא קבוצות של מה בכך ופתאום מדברים בגילזנקירשן על אליפות ואתם יודעים מה הם מארחים עוד את באיירן והם נראים מאד יציבים. אני כבר לא יודע מי מאיים על באיירן יותר ברמן או שאלקה. רותח!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/2/08
  6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלמלא טים וויזה היה ניתן להכריז על באיירן כעל אלופה כבר היום.

אולי זאת הכרזה דיי טפיית ונכון שנורא קל להגיד בדיעבד, אבל טים וויזה לקח היום שתיים שלושה כדורים שהיו עושים 3,4-1 בקלות רבה למדי. חבל, אבל אפשר גם להסתכל על חצי הכוס המלאה וזו היכולת של באיירן היום שבהחלט שווה לפחות לטעמי אליפות. נהנתי לראות את באיירן חסרת ריברי להזכירכם ואני משוכנע שאם באיירן תמשיך לשחק ביכולת הזו האליפות בהישג יד.

יום חמישי משחק חדש, משחק חשוב בגביע אופ"א וחייבים להמשיך.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ויזה? אולי. שופטים? גול אחד לקחו על בטוח. 1-2 לבאיירן בדקה ה 75 למשחק משער יפיפה של לוקה טוני ומשום מה הקוון מרים דגל.

לא נורא באמת שאחרי כדורגל כמו שבאיירן הציגו היום אפשר להרגיש נהדר. נראים כמו אלופים לכל דבר וטעות השיפוט נסלחת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יכול לדעת בודאות שטוני היה מבקיע אם וויזה היה ממשיך לשחק יש סיכוי שהוא היה עוצר גם את זה ביום שכזה.

אבל בהחלט הבווארים יכולים להסתכל קדימה בגאווה.

9. Mehmet Member

מצד שני, אל תשכח את הפנדל שלא ממש הגיע לנו.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא היה לו סיכוי. עצר את הכדור על החזה ובום לפינה, שום סיכוי לאף שוער.

מה גם שזה השריקה הייתה בדיוק בזמן הבעיטה. ויזה מהזוית שלו (הוא לא עומד בזווית) חשב גם כן שזה נבדל, אך נאדה. כולם עומדים בשוק ממסירה ענקית ושער ענק.

העיקר שכולם ראו מי בעלי הבית פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

הפנדל לא נוצל לכן כאן טעות השיפוט בסופו של דבר לא השפיע על המשחק. הוגן למדי.
    במקרה טוני השיפוט הצליח לשנות את התוצאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/2/08
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, האובייקטיביות ממנו והלאה.
    מעניין שאת עניין הפנדל שלא היה לא ציינת, טוב נו מה ציפיתי. תמשיכו לפנטז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולכם אופטימיים ושמחים, אז אני אסתכל על הצד הפחות טוב.
    מעל הכל, כמובן לוסיו. חשבנו שזה השתנה, אבל לא. חוץ מויזה השחקן הכי טוב בברמן היום היה לוסיו. בגול רוזנברג עובר אותו כאילו הוא קונוס, אחרי זה דייגו מחליק על הדשא קם ועובר אותו כאילו הוא קונוס וזה קרה עוד כמה פעמים במשחק ושוב הרחקות מופרעות של הבחור. שהכדור פוגע לו אי שם ועף לכיוון בלתי מובן. כרגע זכורים לי שני מקרים כאלה.
    גם סניול לא היה טוב. גם הוא אשם בגול. למה לוסיו צריך לצאת להיות מגן במקומו ולמה לוקח לו כל כך הרבה זמן לחזור להגנה (בגול)? המון כדורים ארוכים והגבהות שלו ואף אחד לא מגיע לשחקן באיירן. אני מתגעגע ללל (שלא לדבר על יינסן).
    גם היצפלד מרגיז אותי. אני כבר לא מדבר על החילוף הקבוע של שוויני. איך הבחור יקבל ביטחון אם לא משנה מה הוא יעשה הוא יהיה הראשון לצאת? מה היה אלטינטופ יותר טוב משוויני היום? לא ברור לי.
    מרגיז אותי החילוף הקבוע של קלוזה. באופן קבוע קלוזה יוצא ופולדי נכנס. גם ביום שטוני לא פוגע, מחמיץ פנדל ונעלם המון ובכל זאת קלוזה יוצא וטוני נשאר. מתי הוא ראה שיש שילוב מוצלח בין פולדי לטוני? אני לא זוכר כזה. המשחק היחידי שפולדי היה טוב היה כשטוני ישב ופולדי שיחק עם קלוזה נגד בולטון. שלא לדבר על השילוב המצויין ביניהם בימי הנבחרת העליזים (לא מדבר על אוסטריה). לא יקרה כלום אם פעם החילוף יהיה אחר וננסה משהו אחר. פעמיים שלוש פולדי עם טוני ופעם פולדי עם קלוזה. מי יודע, אולי יצא מזה משהו טוב? הרי מפולדי וטוני עוד לא יצא כלום, אז בוא ננסה משהו חדש. יותר גרוע מכלום לא יכול להיות.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נדב, קלוזה לא פוגע כבר תקופה ארוכה ביותר. טוני תמיד מסוכן ותמיד כובש (גם היום תאכלס יש לו שער).

אני חייב לציין שהורגש ביותר חסרונו של ריברי. אף קשר לא מסוגל לרוץ ולעבור שחקנים אחד אחרי השני כמו שריברי עשה. המשחק של באיירן קצת תקוע יותר בגלל חסרונו של הצרפתי. אז אומנם לפעמיים הוא מגזים קצת ולא מוסר בסוף, אבל לרוב כל המהלכים בהם יש שערים או במיישרין או בעקיפין עוברים דרך ריברי.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא פנדל ועל גומז היה פנדל? וואו אתה אובייקטיבי. חביבי ויזה עשה גליץ' לתוך הרגליים של טוני כשהכדור בכלל לא באזור של הרגליים וויזה אפילו לא קרוב לכדור. אם זה לא פנדל אז אין שום פנדל.

כשטוני על המגרש וכל הכדורים הולכים אל טוני (רובם בכדורים ארוכים מקו האמצע) אז קלוזה לא מורגש. מעניין, שבנבחרת הוא כן מורגש וכשטוני לא על המגרש הוא כן מורגש.

אם לא היינו שולטים במשחק בצורה כל כך ברורה היית יכול לטעון את זה. אבל הקישור שלט ועשה מה שרצה והגענו להמון מצבים, כולל פנדל, כולל גול שנפסל בטעות וכולל עוד כמה מצבים מצויינים (כמו בעיטה מפגרת של אלטינטופ ישר ליידים של ויזה כשהוא כמעט לבד מולו). אז אף אחד לא היה חסר. רק קצת ריכוז של טוני או של הקוון או של אלטינטופ. מה שכן, ריברי היה חוגג היום. אבל את זה ידענו מראש.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אם אני אהיה כנה לא ממש ראיתי את המשחק, אני התבססתי בדברי על הדיווחים שכולם אמרו שלא היה פנדל.
    אני מבטיח יותר מאוחר להביט שוב.
    והיה ועוד איך פנדל על גומז, פרידריך העגלה לקח לו את הרגל!