המחזור ה18 בליגת העל: סכנין מדהימה את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏19/1/06.

1. עד המוות הפועל Member

חחחח עזוב אותך בני יהודה לך למסיבות =]]]

2. אלסנדרו דל פיירו Member

ברור שמסיבות עדיף לפחות אתה נהנה מאשר לראות את הקבוצה שלך אוכלת חמישיה מהקומוניסטים
    או מפסידה בגלל קובי דג'אני עדיף מסיבות בנות את החברה מאשר לראות הפסדים..
    אבל מה שלא יהיה ואיפה שאני לא יהיה תמיד יש לי מקום בלב בשביל בני יהודה!
    ואני תמיד יוותר בשבילה על הכל.
    פשוט אין כבר חשק ללכת למשחקים עדיף לראות בבית ולשמור את הכסף למסיבות כמו שאתה אומר!
    אבל כשמדובר בבני יהודה מול מכבי אז אין מצב אני מפסיד את זה אם לא ללכת למשחק אז חובה לראות בטלויזיה!

3. TBH Member

0-2 בני יהודה
    האם המזל של מיסטר קאנן יעזור גם הפעם?

4. נדב מיכאלי Member

כניראה שכן
    שניה אחרונה לסיום המחצית הראשונה ,פנדל ,2-1 לבני יהודה .
    מי כובש?שוב נימני.
    אני רוצה תיקו במשחק הזה.

5. שגיא Guest

זה רק ממחיש את העליבות של מכבי. אתה רוצה תיקו? ממה? ממשחק מול קבוצה שמייצגת שכונה קטנה מתוך העיר של הקבוצה שלך? זה פתטי.

עם כל המזל של קאנן, מכבי תל אביב בכלל לא אמורה להגיע למצב שבצורה גורפת, משחק אחרי משחק היא נקלעת שוב ושוב לפיגור. בטח לא מקבוצות שעל הנייר לפחות, אמורות להיות פחות טובות ממנה.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רק חבל שגיא שנדב הוא אוהד בית"ר בכלל.

7. שגיא Guest

סורי. התלבלתי אז.

בכל מקרה, זה לא הופך את מכבי לפחות עלובה.

8. שגיא Guest

וגם עכשיו, למרות שלא ברור איך ולמה, מכבי תל אביב מצליחה שוב לחזור מפיגור 2-0 מוקדם. ארז מסיקה , שפתח במקום ברקוביץ', הישווה למכבי תל אביב בדקה ה84.

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

שובו של התחת? הפעם הוא רק של קאנן.

10. שגיא Guest

אתה יודע רק מה ההבדל?

התחת של אברם נקלע לפיגור מול קבוצות טובות ממנו, בניגוד גמור לישבן ההולנדי של קאנן.

11. אלסנדרו דל פיירו Member

וואי משחק מעצבן כזה משחק מבולגן בחיים שלי לא ראיתי..
    לבני יהודה היה יתרון ונצחון ביד ניצן עם חילוף של טירון (מוטי ששון) כאשר הוא יכל היה בעצם לשחק עם בלדוט במקום גפני להוציא את הבלטה ההיא שנקראת קובאציץ' ולשחק עם ביטון . למה בטורינה היה צריך להשאר על המגרש? חבל.
    לא נורא לפחות נקודה יצאה לבני יהודה מהמשחק.
    בשורה התחתונה תודה רבה לך יהב ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/06
  12. Raulito Madridista

אני כלכך התבאסתי מההפסד של הפועל, אבל זה טוב כנראה שהוא הגיע. הקבוצה לא משחקת טוב כבר שלושה מחזורים. אז היה ניצחון על מכבי פ"ת לאחר מהפך-כל הכבוד, והיה תיקו נגד בית"ר-עדיין המשחק הרע לא נכשל, אבל דיי. אי אפשר שהפועל תשחר כזה גרוע עם השחקנים שיש לה. אסי דומב עם האיטיות שלו קצת מעצבן אותי, למה לא לשלב את טל חן עם שמעון גרשון? אהה מיסטר קשטן?
    עוד טעות לדעתי היא ספסולו של עומר פרץ. אז זיטו נתן צמד בגביע מה קרה? פרץ מנצל מצבים וזיטו פשוט מחמיץ.

המחזור בכללי מאוד מאכזב, בית"ר עולים למקום השני ויהיה קשה לקחת מהם אותו למרות שהפער רק נקודה. חבל שכפר סבא ששיחקה טוב יחסית הייתה חייבת לעשות טעות שתמנע ממנה לקחת נקודות בטדי.

כל הכבוד למכבי ת"א על הקאמבק, אבל שוב, למרות שהיא יכלה לנצח והיא החמיצה את הפנדל, זה היה במזל. בני יהודה כמו אהבלים הלכו אחורה במקום לכבוש את השלישי וסגור את המשחק. הרגיזה אותי התגובה של קאנן, שאמר לאחר המשחק"אם היה לנו מזל היינו מכניסים את הפנדל". אם לא היה להם מזל הם היו מפסידים גם לאשדוד, גם לנצרת, וגם היום.

נצרת עילית ממשיכה להידרדר, ואני לא מבין איפה מוטי איווניר בקטע הזה. פ"ת חוזרת לליגה.

13. נדב מיכאלי Member

בלי ספק המשחק שהיה היום בטדי היה החלש ביותר של בית"ר מתחילת העונה במסגרת הליגה .
    מכאן אפשר רק להשתפר .
    אני מסיר את הכובע בפני כפ"ס שנלחמה ושיחקה לא רע היום.
    לגבי בית"ר :
    פרט ליואב זיו,אמסלם ויצחקי אף אחד לא היה טוב ,בינוני בקושי .
    מזל שהפועל תל אביב נוצחה ,שמכבי תל אביב ובני יהודה סיימו בתיקו -בית"ר לראשונה מעונת 00-01 (עונת גוטמן המקוללת) ניצבת במקום השני.
    פרננדז חייב להביא חלוצים ,אי אפשר ככה.

14. the gunner_14 Member

הוא צריך להביא חלוצים (טטואנה הביתה כנראה) אבל גם במרכז השדה יש שחקן מעצבן במיוחד-אנסומבו שלפעמים אני תוהה מה הקשר שלו בכלל לכדורגל, הוא לא מסוגל לתת פס אחד עם מחשבה ,כל דבר אצלו חייב לעוף במהירות באוויר ללא כיוון(כדור או רגל של שחקן יריב)
    זה נכון שהוא מוסיף אגרסיביות והגנה אבל הוא נמצא בתפקיד קריטי שבו הוא צריך גם לתרום להתקפה.

15. ReL Member

ביתר עם פרננדז היא אנטי התקפה