המחזור ה17: נצחונות קשים לברצלונה וריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏2/1/11.

1. xavi6 Member

מדובר בשחקן צעיר, שהרשים בכל נבחרות הנוער של ספרד, וגם בולנסיה יש לו מספרים לא רעים. אני לא חושב שהוא כלומניק כמו שעושה ממנו עמי, או אדון מוטי איווניר...

2. Muurad Member

לא שהוא לא שחקן טוב כי הוא כן, אבל אני מסכים פה עם עמי.

ההייפ וההתלהבות שהייתה ממנו בשנים האחרונות מוגזמת, הוא לא שחקן _כזה_ טוב, ולדעתי אוברייטד.

3. xavi6 Member

איזה הייפ היה ממנו? הוא לא שיחק נראה לי דקה במונדיאל. אני כולה ראיתי כתבה אחת עליו לפני 3 שנים נראה לי.

4. פריד טאהר Member

דווקא ביום שקאקא סוף סוף חוזר למגרשים ואמור לערוך משחק בכורה העונה מאז פציעתו ברבע גמר המונדיאל נגד הולנד , יוצאת ההודעה המהממת שהיגואין מסיים את העונה ויחזור למגרשים רק בעונה הבאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    --
    נמאס כבר מכל הפצצעיות האלו , שנה שעברה איבדנו את רונאלדו קאקא ופיפי כל אחת והתקופה שלו( כמע ולא שיחקו ביחד) והעונה (קאקא ועכשיו היגואין) .. פשוט פייייישששש מזל

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/11
  5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני בדעה שמאטה הוא שחקן מוערך יותר מדי (מוערך יותר מדי=מקבל יותר מדי קרדיט בהרכב,זומן למונדיאל)

לא חסרים דוגמאות על שחקנים שעברו את כל מחלוקות הנוער של מדינתם ובסופו של דבר לא ממש הצליחו, ככה שזה לא מדד לשום דבר...משנה שעברה יצא לי לראות את רוב משחקי ולנסיה ולמעט משחק או שניים אני לא זוכר באמת משחק שמאטה אשכרה היה טוב בו ותרם לולנסיה כמו הקרדיט שהוא מקבל...

ולנסיה טעו בזה שלא מכרו אותו לברצלונה כשעוד הציעו להם הצעה מאוד גבוהה שלא באמת שווה את הערך שלו ובמקומו היו מביאים שחקן אחר שהיה מועיל יותר

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ההרכב למשחק היום

דה חאה-אויפאלושי,גודין,פראה,פיליפה-אסונסאו,טיאגו,מרידה,ראול גארסיה-קון,קוסטה

אולי היה עדיף שקיקה יעלה עם פליפה בתור קיצוני ומרידה מאחורי קון במקום דייגו קוסטה ככה לפחות יהיה לנו מישהו על הספסל שיהיה אפשר להכניס...עם ההרכב הזה אין לנו שום שחקן התקפי שאפשר להכניס.

משחק שאני מאוד מקווה שנעבור אותו בשלום, צריך לשחק בסבלנות ולנצל כל חצי מצב שנגיע אליו..אני מקווה שלא יהיו פאשלות בהגנה ושלא יחלקו מתנות לסנטאנדר לשנה החדשה..חייבים לנצח היום ולהיצמד לולנסיה

:aaarse:

מחצית מאוד חלשה, המון כדורים ארוכים בלי כתובת..מאז שטיאגו(המצטיין מתחילת השנה) נפצע ויצא הקבוצה הפסיקה להניע את הכדור בצורה חכמה ומסתמכת על הברקות של קון ודייגו קוסטה..חבל שקון בדקה השניה קיבל מצב מול השוער לא ידע לכבוש ולשחרר המון לחץ...יהיה קשה לכבוש..מקווה למחצית שניה טובה יותר

7. riquelme1 Member

אם אתלטיקו לא תביא קיצוני אחד לפחות בינואר היא בבעייה חמורה, לפתוח עם ראול גארסיה כקשר ימני זה לא יותר מבדיהה עצובה, וגם מרידה הוא לא קשר ורואים את זה שכל המשחק הוא נכנס לאאמצע מהאגף.

אין איזון במשחק של אתלטיקו, יש רק רייס ואת דעתי עליו כבר אמרתי מזמן, אתלטיקו חייבת עוד קיצוני אחד, העזיבה של סימאו היא קריטית להמשך העונה.

ואם אפשר לראות את האפס דייגו קוסטה, זה גם יתרום.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט בושה מה שקורה במועדון הזה...חוראדו וסימאו עזבו ושום דבר לא בא במקום וכרגיל אנחנו רק נחלשים....

קיקה צריך לענות על המון שאלות..איך לעזאזל הוא בונה כזאת קבוצה לא מאוזנת?? איך הוא מרשה לשחרר שחקנים ולא להביא שום דבר במקום?? שחקן כמו קוקה שהיה צריך לרשום את ההופעה העשירית שלו היום משחק לראשונה ומראה שבמקום האפסים שמביאים לנו יש מחלקת נוער נהדרת...

איזה מחזור גרוע בשבילנו..סביליה,ולנסיה וויאריאל מנצחות ואנחנו לא כובשים....

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

טיאגו היה שחקן ההתקפה הרביעי שאיבדנו. מרידה בסדר, קושטה בסדר, ולרה בסדר, אבל שלושתם ביחד על המגרש זה כבר לא בסדר.
    סנטנדר חבורת פחדנים שלא ראויה להיות בליגה הראשונה. אדריאן בהתנהגות מזכיר את מוניטיס. אין לו ממי ללמוד?

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קון הלך יותר מדי ראש בקיר וככה אי אפשר לשחק..במקום פס לצד ולהיכנס לרחבה הוא מנסה יותר מדי לעבור את כל העולם...

טיאגו כבר אמרתי השחקן הכי טוב והכי חשוב,אין לו תחליף בקבוצה..אבל עדיין גם עם הרכב שכל כך לא מאוזן היינו צריכים לנצח וזה פשוט מעצבן התיקו הזה

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מאיורקה עשו להרקולס בי"ס לכדורגל, לא שזה קשה לעשות בי"ס שמולך עומדת הגנה כמו של הרקולס בראשות השוער הבינוני והלא יציב. מישהו צריך לספר לסנדואה שהוא משחק בליגה הבכירה, עושה רושם שהוא עוד לא קלט את זה. כריסטיאן שעלה כמחליף היהי קצת עדיף על חבריו, פריצלר נלחם אבל לא תרם הרבה עם הכדור ואבל אגילאר ממשיך את התקופה הנוראית שלו.

הסגל קצר ולא מספיק טוב, מעט פציעות וההרכב נראה ככה כשעל הספסל אין הרבה פתרונות מלכתחילה ועכשיו בכלל. אין כסף לרכש. חייבים לפתור את הבלאגן עם דרנתה, למרות שהקהל לא רוצה לראות אותו יותר.

המצב לא מעודד.

משחק טוב למספר 7 של מאיורקה, בכלל קבוצה מאורגנת שמשחקת הגנה טוב מאוד.

12. הקפיטליסט משער 2 Member

אתלטיקו מדריד של אתמול היתה קבוצה אימפוטנטית. רוצה רוצה, אבל לא ממש יכולה. ובזה אשמה ההנהלה.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד חששתי מהמשחק הזה ולצערי מה שהיה צפוי לפני המשחק קרה בדיוק במהלך המשחק...

העיקר אצלנו יודעים לצאת בהצהרות..אבל לחזק את הקבוצה או לפחות לא להחליש אותה לא מסוגלים