המחזור ה17 בליגת העל: הפועל מארחת את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏13/1/06.

1. EL Capitan Member

משחק אחד וכבר מאמן בונקריסט. אבחנה חדה, ג'ון ברנס. רונאלדיניו כמו הרבה שחקנים צעירים לא ישר מקבל את המקום הקבוע בהרכב, ואז הוא היה צעיר עדיין ואנחנו לא יודעים מה היה שם, ככה שאי אפשר לשפוט את פרננדז על זה.

לרואה הוא קשר צרפתי טיפוסי, שחקן שהוא בינוני כמעט בהכל (ביחס לרמה אירופאית). אני לא מתלהב ממנו יותר מדי, אבל רואים שהטכניקה שלו והטאץ' בכדור הוא משו שאנחנו לא רגילים אליו בארץ.

2. John Barnes Member

אתה אומר "אנחנו" ומוריד אותי לרמתך, לא מתאים מר קפיטנו. רונאלדיניו בעצמו, שידוע כאחד שד"כ לא מבקר אנשים, אמר בצורה מפורשת וברורה כי מיסייה פרננדס כמעט הרס לו את הקריירה. הציטוט "שיחקתי כחלוץ בודד, ואז בימין, ואז בשמאל" שנאמר ע"י המאסטרו, מסכם את העניין.

משחק אחד? כבר משחק שלישי ברציפות שהפועל משחקת בונקר לתפארת שנות ה-60, ובפעם השניה משיגה את מה שרצתה (תיקו). קשטן, שאבוקסיס לא בסביבה, מבסס את המשחק ההתקפי שלו על בעיטות חופשיות- בפעם הקודמת נגד בית"ר זה הלך לו לא רע, היום לא.

3. אלי מתחן Member

השופט היום היה מעצבן בצורה לא רגילה, שורק לכל דבר קטן על הפועל, כל פעם שהם קיבלו כדור במרחק של הרמה הם נפלו וקיבלו שריקות.
    ולא שכחתי את ההתעלמות מפנדל ברור על אסולין ומהמסירה של ההגנה לאלימלך שתפס ביד.

4. Engel Del Madrid Member

עכשיו חזרתי מהשחק תאמינו לי איזו חוויה, השופט בן זונה ימות אמן בתאונההההה
    כל דבר שרק להפועל בן אלף שרמוטות נשארה לפחות דקה בתוספת זמן והזין הזה שרק בדיוק בהתקפה של בית"ר ישרף אמןןןן

יוסיייי אבוקסיס רציתי שתדעעע כמה שונאים את הפועל בבירהההה
    אני שונא הפועל אני שונא הפועל ת"אאאאאא

5. Alexander Hleb Member

כמה טיפוסי.
    2 תגובות מנוגדות
    כל אחד בטוח שקיפחו את הקבוצה שלו
    השופט שרק רק לטובת הפועל
    ובאותה היד
    השופט שרק רק לטובת בית"ר
    זה כמו הויכוח בין אוחנה לעבאס סואן לפני שבוע

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/06
  6. אלי מתחן Member

אם לא שמת לב שנינו אוהדי בית"ר...
    ועכשיו אלימלך עם הבדיחה של השבוע "אסולין רץ עם הפקקים קדימה"

7. בית"רי מלידה Member

שביט היה צריך לחטוף כרטיס על נסיון ההכשלה שלו...מצד שני טוב שהשופט נתן יתרון.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

הגול של הבועל - זה משהו שעובדים עליו הרבה באימונים היסודיים של דרור.

כל הרמה של ברדה - מלמיליאן.

לא קל לי להוציא את זה , אבל הבועל טובה מבית"ר, לפחות בשלב הזה של העונה.התלכיד והמשמעת שלהם טובה, ואני אומר זאת למרות הגול של פנדליאור.

מגיע להבועל סגנות השנה.

בבית"ר משחקים יופי, רק יותר מדיי לרוחב - שמישהו יזכיר להם שכדורגל משחקים לאורך.

כמה איכפת ללב לבייב מהבועל ראינו אתמול...קבלו את סמי סגול מהדורה ב'.

ודרך אגב: קטיה חמודה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/06
  8. ManUtd Fan Member

חחח הוא בועט בו והוא מתלונן אחר-כך לשופט, פשוט אין גבול לטימטום. חבל מאוד שבית"ר לא ניצחה את הפעול, כי את הפועל אני לא סובל. חבל מאוד.

9. EL Capitan Member

על העקיצה הקטנה הזאת אני לא יעבור בשקט, רק מודיע לך... (וחבל, לא רציתי להכנס איתך לשום דבר אישי, ולא אמרתי שום דבר שיגרום לך להגיד לי משו כזה)

ודיברתי על קשטן? התכוונתי לפרננדז, שהביא אתמול בונקר מגעיל. ואתה אומר שהפועל שיחקה אתמול בונקר??? טוב, מה יש לי עוד להגיד? סליחה שהורדתי אותך לרמה שלי.

10. Engel Del Madrid Member

הפועל שיחקה בונקר?!? פחחחח פרננדז עלה עם שלושה בלמים ורק בדקה 85 הכניס את בן שושן במקום אסולין ואת טוטואנה בדקה 70 או משו לא הסתכלתי בכל מקרה סתם דפקט המניאק הזה יש התקפה רק שני שחקנים וחצי עולים מזה החרא הזה צריך את קאנן בעניינים האלה

11. EL Capitan Member

בבקשה, אוהד בית"ר אומר לך את זה. אבל שוב, אם אתה אומר, אתה צודק, כי אתה ברמה יותר גבוהה ממני...