המחזור ה17 בליגת העל: הפועל מארחת את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏13/1/06.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חבר'ה,אנחנו קצת גולשים מהנושא של הדיון,והוא המחזור הנוכחי.

לחזור בבקשה לתלם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/1/06
  2. אלי מתחן Member

לופא מאמן את בני סכנין, שהאוהדים שלה הרסו באותו זמן מכוניות, זרקו בתחילת המשחק חזיזים על השוער שלנו ואבנים על האוהדים שלנו. טבעי שיוציאו חלק מהעצבים על משהו שמייצג אותם.
    יש לך עוד משהו לשאול?

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טבעי אצל הבבון המצוי[אוהד בית"ר] לא טבעי אצל אדם נורמלי...
    יש לי עוד הרבה לשאול אבל זה לא הדיון...אתה מוזמן לענות לי תשובה נורמלית בקשר ללופא על בדיון של בית"ר,התשובה שנתת ממש לא מספקת...זה רק מראה לי עדיין שהאוהדים של בית"ר חיות.

4. EL Capitan Member

טוב, תפסיקו את הדיון, למה מכאן כל אחד שהוא לא אוהד בית"ר יכול להראות את השנאה שלו אלייה, בגלל שיש לה את קהל האוהדים הכי מלוכלך בארץ (ניסיתי, אבל לא מצאתי מילה יותר עדינה).

5. בית"רי מלידה Member

כמובן שלא ראית ולא שמעת את השלכת החזיזים על איציק קורנפיין....נו, טוב, על בבון בית"רי עם תואר שני במנהל עסקים זה מותר...רק על "נציג המיגזר" זה אסור...

חבל שלא התמודדת על מקום בכנסת ברשימת חד"ש , למרות שהיתה עלולה להיות לך תחרות קשה עם טלי פחימה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. אלי מתחן Member

אני רוצה לראות את אבי נימני מגיע למקום מלא באוהדי מכבי חיפה, ומתקבל בפרחים.
    זה הכל.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא גננת רבותיי,אזהרה אחרונה לפני שאני יתחיל למחוק פה הודעות.

מה שלא קשור למחזור הנוכחי,לא בדיון הזה.

8. EL Capitan Member

ואחרי שהוא חזר למכבי, אני רואה ליד הבית שלי מה שנקרא "כתובות נאצה" על קירות- "אבי נימני גרמני נאצי בוגד" (וליד זה- בית"ר אימפריה, ככה שזה לא אוהדי הפועל).

עריכה: ארז, סליחה, לא ראיתי את ההודעה שלך. אבל מה רע שנדון גם בזה כאן?

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כי זה דיון המחזור,יש הרבה דיונים שאפשר לעלות בהם את הנושא הזה.בדיון הזה,לא.אנחנו לא פותחים דיוני מחזור כדי שתדנו בדברים שמקומם בדיוני היום-יום.

ועד כאן הנושא הזה.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שעוד מעט יש משחק די מעניין..מי תהיה מקום 2 בליגה...

את ההמשך העברתי לדיון של בית"ר ואני מאמין שגם שם ביתרי לא יענה לי למה הם תקפו את לופא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בכל מקרה בקשר למחזור...פרננדז פוגש היום את היריבה הכי רצינית שלו ולדעתי זה מבחן לפרננדז..
    סוף סוף הסגל שלו לא עולה בהרבה על הסגל של הקבוצה היריבה,רק בקצת..
    ולדעתי הפעם קשטן יראה לו מאיפה משתין הדג הישראלי[מהחמסה...]

11. EL Capitan Member

מבחן גדול לפרננדז? תראה, אם בית"ר תנצח להלל את פרננדז לא יהיה במקום, וגם אם בית"ר תפסיד לרדת עליו רק בגלל ההפסד הזה זה לא יהיה חכם. פרננדז בא לקבוצה במצב שהוא לא בנה אותה, והוא מנסה לעשות את מה שהוא יכול. הוא, למשל, שונה מאד מטון קאנן. הוא מאמן שמאמין בכדורגל הרבה יותר פשוט וזה קל מאד לראות את זה. הוא צריך לבנות את הקבוצה מההתחלה ולהפוך אותה לקבוצה מאומנת היטב, ואז יהיה אפשר לשפוט אותו באמת.

מהעונה הזאת לא יהיה אפשר להגיד הרבה דברים על פרננדז. אצלנו אוהבים לרדת על אנשים, והוא כן עשה טעות עם ההרכב המוזר ההוא מול מכבי חיפה. אבל כמו שהוא אומר, הרזומה שלו מדבר בעד עצמו. צריך לתת לו כבוד על הישגים אדירים, כמו חצי גמר ליגת האלופות עם PSG, מקום שני עם אתלטיקו בילבאו בליגה הספרדית ועוד. רק בעונה הבאה, שתתחיל המלחמה האמיתית, יהיה על מה לדבר.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

OK אולי לא מבחן,יותר כמו בוחן,אחרי זה נשכלל לו את זה יחד עם שאר המבחנים ונראה את הממוצע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

וברור שלא צריך לא להעיף אותו לא להלל אותו אחרי המשחק הזה[לפחות לא יותר מדי] אבל זה עדיין
    איזה משחק שמראה משהו.
    בקשר לבנייה,יש לו שחקנים מספיק טובים בשביל המקום ה-2,גם היה לו מספיק זמן להביא חיזוקים קלים
    פה ושם והוא עשה את זה קצת.

13. EL Capitan Member

לפעמים מדהים אותי כמה אני יכול לפי הרכבים, לדעת מה המערכים שמתכננים המאמנים, ולפיהם מה שיהיה במשחק. זה היה הבונקר הכי פשוט והכי טוב שראיתי אי פעם בכדורגל הישראלי. בונקר עם 5 בהגנה, אנסומבו כקשר אחורי, ומליקסון, אפק ולרואה בקו אחד באמצע, כשאסולין בודד בחוד.

פרננדז יודע כדורגל, והוא כנראה הבין שהפועל היא קבוצה ממושמעת, שאין לה יותר מדי כלים בהתקפה שיכולים לפרוץ בונקר שמשוחק נכון (ורמוט ופרץ זה לא מספיק, וגם אותם 5 בהגנה ובבונקר כזה, אין בעיה להסתדר). לבית"ר יש כלים מצוינים למתפרצות כמו שאמרתי כבר, עם אפק, לרואה, מליקסון וגם אסולין המהיר. רצף של טעויות לא ברורות של דגו ואלימלך, שבמקום לא לבעוט בכדור שביט ניסה לבעוט ברגל של אסולין, הובילו לשער של בית"ר ול1-0.

אז אמרתי שמפרננדז לא יהיה אפשר ללמוד עליו הרבה העונה, זה נכון, אבל היום למדנו עליו פרט קטן, שלו לא אכפת להשיג תוצאות גם אם זה בצורה מגעילה. קשטן במחצית השנייה חייב את אובוקה על המגרש, אבל גם צריך להזהר, כי עכשיו פרננדז עושה 1 ועוד 1, ויכניס כנראה במקום מליקסון (שהוא לא מרוצה ממנו ובצדק, הוא השחקן האחרון שצריך לשים למשימות הגנתיות) את טוטואנה, כשעם 2 חלוצים כה מהירים כמו אסולין וטוטואנה יהיה יותר קל לעקוץ.

ואי אפשר שלא להגיד מילה יפה על המפגן נגד הגזענות של אוהדי הפועל. כנראה בגלל לבייב, האוליגרכים, הצרפתים, האנגולים, אברמוביץ' וגאידמק, זה נעשה במגוון של שפות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. ReL Member

לרואה כל כך שחקן טוב שזה מעצבן שהוא לא בא לידי ביטוי

15. John Barnes Member

גם רונאלדיניו בכבודו ובעצמו לא בא לידי ביטוי אצל פרננדז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx 2 מאמנים בונקריסטים+ הקצב של הליגה הישראלית+ מאיר אינשטיין ורב"ש= הסיוט הכי גדול של אוהדי הכדורגל בארץ. תיקו יגרום לקשטן לגמור מרוב אושר, וכפי הנראה אותו דבר יקרה בצד השני. הפועל שוב מספקת "משחק ברמה אירופאית".