המחזור ה17 בליגה הלאומית: ב"ש מנצחת את הרצליה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏13/1/06.

1. HBSFC Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/06
  2. ברוק Member

בינתיים 2-1 להרצליה

3. idans Member

אתה מתכוון לבאר שבע

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כל קבוצה בליגה הזאת יכולה לנצח כל קבוצה.הליגה הזאת היא ליגה שווה בין 12 קבוצות.זה מה שאמרנו מהמחזור הראשון,וזה עוד יותר מה שאפשר להגיד אחרי המשחק הזה.
    ככה זה.

5. עכו_בדם Member

איזה נקמהההההההההההה בלבול הביא לשיימן,בלבול מאמן טוב מאוד,חבל שלא בא לעכו.

6. הרצליה Member

המשחק הכי חלש העונה ללא ספק.
    רמי יכול להישאר שם-אידיוט!!! וטולדו יכול להצטרף אליו.
    דיוויס חלש=כל הקבוצה חלשה.

טוב מאוד שקיבלנו את הסטירה הזאת, אחרי שכולם העלו אותנו ליגה אחרי המחזור ה-16.

לא סוף העולם הפער עדיין משמעותי אבל אולי עכשיו השחקנים יגיעו טיפה יותר מרוכזים.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נדב,תעשה לי טובה,כל בן אדם נורמלי אמר פה שזאת הליגה הלאומית והכל יכול לקרות כל אחד. אז שני אנשים אמרו את השטות הזאת שהרצליה עלו,"אתם זילזלתם",אל תכליל,בדיוק 2 אנשים אמרו את זה. כל בן אדם נורמלי שמכיר את הליגה הלאומית יודע שהליגה הזאת היא הכי משוגעת ושום דבר לא גמור.וזה מה שאנשים אמרו פה. אז תשאיר את ה"אני כתבתי" לעצמך.לא חידשת כלום.

8. HBSFC Member

עמית למה דיויס שיחק בכלל?

9. הרצליה Member

כי יש לו ארבעה צהובים.

אתה רוצה טכני? קח טכני.

10. ranvv89 Member

אני אמרתי לך כבר מאתמול שחבל על האוטובס
    ב"A היו צריכים לנצח יותר משתיים אחת
    השופםט לא ראה פנדל ואלומידה הסתום מול שער ריק וופדידה ועודד פוללל החמצות לעומת זאת הרצליה סתם קבוצה לא משוה רק ניצחו כמה משחקים בפוקס ברצף
    חפיף הם לא יעלו בטוח

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באר שבע משחקת עם רגל אחת כל העונה, משחקת ללא שום דחיפה ממתחילת העונה ונמצאת במצב מצויין.
    באר שבע היא הקבוצה הכי גדולה בליגה הזאת ומבחינת הסגל היא הקבוצה הכי טובה. מי שמזלזל בקבוצה הזאת בסוף העונה יאכל את הכובע. אם האוהדים היו נמצאים עם הקבוצה מתחילת העונה הליגה הייתה רואה רק את העשן של הקבוצה הזאת. עד לא מזמן נראינו באמת זוועה וכל משחק הייתי יותר ויותר מזועזע.עד שמרקו בלבול בא ובאמת עשה שינוי (חוץ מההבאה של ג'וקיץ' שאני לא מבין אותה). אין לי ספק שאנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה המגעילה הזאת ואם נשחק טוב והשחקנים יהיו מחוברים אנחנו עולים בטוח וכל זה ללא האוהדים, אני לא רוצה לדבר מה יקרה אם האוהדים שלנו יתחילו להופיע העונה.

הפעם האחרונה שהרצליה הגיעה לווסרמיל הייתה בעונת העלייה הקודמת שלנו, 2 הקבוצות היו בפורמה אדירה ובצמרת הליגה, במיוחד הרצליה שבאה בכושר שיא. הסיפור של אז היה שונה לגמרי, בסביבות ה-7,000 אוהדים היו במשחק הזה (כמובן שכולם של באר שבע כי הרצליה לא מסוגלת להביא יותר מ-200 איש למשחק חוץ) ואני לא אשכח את הניצחון הזה. דקה 5 אבו לאבן 1-0 בבעיטה חופשית אדירה ואחרי 30 שניות אליניב בקדה עושה את השני במתפרצת, נגמר העניין. סתם נזכרתי במשחק הזה לפני המשחק היום.

אל תזלזלו בבאר שבע

12. HBSFC Member

אחחחחח איזה משחק זה היה

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

ליגה מצוינת? אולי מצוינת מבחינת המתח והתחרותיות, מבחינת האיכות והיכולת, ליגה חלשה מאוד!!!

קצת הגזמת.
    כל הכבוד להפועל באר שבע, נתנו משחק מצוין, אבל הגזמת.
    באר שבע היא הקבוצה הכי גדולה בליגה ועם הסגל הכי טוב בליגה?
    תראה מה ניצחון אחד עושה לכם. קודם כל אין מה להשוות בין הפועל ב"ש לבין הרצליה או ק"ש, אפילו הפועל חיפה בלי להשוויץ עולה על באר שבע.
    "אם השחקנים יהיו מחוברים אנחנו עולים בטוח". אתה מסיק מסקנות מהר מדי, אל תשכח שאתם עדיין רחוק מהמקום ממנו עולים ליגה.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקשיב. אנחנו פשוט גרועים מתחילת העונה אתה מסכים איתי?
    כל זה ותראה כמה אנחנו קרובים לעלייה. אתה מבין את האבסורד? אם היינו משחקים כמו היום כל העונה (שזה גם לא השיא) היינו מקום 1. אבל אין אם בכדורגל ועדיין לא מאוחר. יש מספיק זמן לתקן את הפתיחה ולחזור למקום הטבעי שלנו. זה לא רק הניצחון הזה על הרצליה שכולם עשו ממנה בלתי מנוצחת זה בכלל, הכושר לאחרונה.

תנסה לחשוב איך לעזאזל אנחנו נמצאים במצב יחסית טוב למרות שהייו גרועים מתחילת העונה ותבין אותי, שכדאי שכולם יתחילו לפחד.

15. idans Member

אמת.
    לבאר שבע יש את הסגל החזק בליגה.

אתם יכולים לכתוב פה את הסגל??