המחזור ה16 בסרייה A :: קראסיץ' מכניע את לאציו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏10/12/10.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ואת זה אומר אדם שנדלק מהשנייה הראשונה על שחקן שכונתי וערס כמו הנסיך המקסים העונה לשם בואטנג שעד לפני 2 משחקים לא תרם לקבוצה יותר מדי חוץ מהמראה הגנגסטרי שלו והעבירות המגעילות שלו. תסתכל על התיקול המגעיל והמאוחר שלו על מקסי לופז ובעיקר על התיקול המכוער והאגרסיבי שלו על באלאק עוד מתקופתו באנגליה. אבל היי, העיקר שקראסיץ' הוא מגעיל מיסודו. בסדר.

ובכלל, מאיפה קבעת בדיוק ש"קראסיץ' מגעיל מיסודו"? אני מניח שתמיד תזכיר לכולנו איזה שחקן מגעיל קראסיץ' בגלל אותה ההתחזות המגעילה והחד פעמית שלו מול בולוניה.

2. 亚历山大帕托 Member

http://i53.tinypic.com/24osin8.Xxx

3. cazzo Il Capocuoco

אני לא פה כדי להכנס באוהדי יובנטוס, אבל היום אחרי שקאבאנדה עשה עבירה על האס הסרבי, הביאנקונרי לא קיבלו את הבעיטה החופשית שמגיעה להם מהשופט טאליאוונטו מכיוון שנוצרה לו תדמית כזאת של צוללן.

4. AS R Member

שבוע הבא מילאן- רומא, משחק מאוד מעניין, ההזדמנות של רומא לחזור לעניינים, אבל מילאן בכושר מצויין כשהרכש שלה בהתקפה מתחבר סוף סוף (בואטנג, זלאטן, רוביניו). האם בוריילו ינקום במילאן שזרקה אותו ?

5. Joel Gion Member

קשה לי להבין איך אוהד של קבוצה שהתברכה בכמה מהפרובוקטורים הגדולים במשחק מטיף לאוהדים של קבוצה אחרת. במקום להזכיר לנו כל שבוע מחדש כמה קראסיץ' זבל של בן אדם, תראה מה כתבתי עליו אחרי המשחק מול לצ'ה. כן, גם לי מפריעה התאטרליות המוגזמת שלו ולמרות זאת - אתה לא באמת מצפה שאני אחשוב על זה אחרי כל שער שלו, נכון? אני מציע שבפעם הבאה שאתה רוצה לבקר אותו ו/או אותנו על ההתנהגות הבלתי ספורטיבית שלו, תיזכר בתגובות שלך אחרי שערים של אינזאגי או תדמיין לעצמך איך תגיב כשבאלוטלי יכריע משחקים לזכותכם.

:aa1: מחזור נטול תוצאות תיקו, 7 ניצחונות ביתיים ושניים של נאפולי ומילאן בחוץ.
    :aa1: שימו לב לננה שכובש שלושער אדיר ומעניק לדונאדוני ניצחון שלישי בארבעה משחקים (עד ההגעה שלו אחרי המחזור ה12 קליארי זכתה רק ב11 נקודות).
    :aa1: אחרי פתיחת עונה יחסית רגועה, טוטו די-נטאלה חוזר למקומו הטבעי בראש טבלת המבקיעים. על הדרך הוא גם מוליך את אודינזה לשיפולי הצמרת ורחוק ממאבקי התחתית שהיא התרגלה אליהם בעונה שעברה. קרדיט מגיע גם לגוידולין שעושה עבודה נפלאה בקבוצה עד עכשיו.
    :aa1: מחזור מלא בטעויות של שוערים. האנדנוביץ', סטורארי, מוסלרה וקורצ'י עם שגיאות לא אופייניות (טוב, טיפה אופייניות במקרה של האורוגוואי). למזלם של השניים הראשונים הקבוצות שלהם ניצחו בכל זאת, השניים האחרים לעומתם היו הסיבה הישירה להפסדים של קבוצתם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/12/10
  6. שלו Guest

אמש צפיתי בברצלונה - סוסיאדד עקב התקלות בשידור משחקה של יובנטוס, יס הורידו את הערוץ מהאוויר באיזשהו שלב והחזירו אותו כשהתקלה נפתרה. הכדור החופשי של דל פיירו = אומנות. קראסיץ' זו אחת ההחתמות הכי טובות של יובנטוס בשנים האחרונות, שחקן מצויין. מה שעשה את השער שלו עוד יותר דרמטי ממה שהוא זו העובדה שאם השוער של לאציו לא היה נוגע בכדור רוב הסיכויים שהוא היה מוחרק ע"י הבלם של הקבוצה מרומא שהיה ראשון מאחוריו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/12/10
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהלך נהדר של אטו, שמזכיר את הכושר מתחילת העונה, ויותר מכך, המהלך היה שוב שילוב של מיליטו ואטו, עם אסיסט נהדר...

והנה עוד מהלך ענק של אטו, הכנסת כדור גדולה לפאנדב, שלא כהרגלו, מפרגן למיליטו שכובש שער קליל.

15 דקות, 0:2, להמשיך כך.

עריכה:

איזה משחק מטורף...מיליטו יוצא (בגלל פציעה), צ'זנה תופסת את הגנת אינטר במערומיה, 2:2 משום מקום...הגול הראשון של השוער לדעתי, השני היה גול מצוין האמת, ששבר את מלכודת הנבדל.

אינטר הרגישה שהמשחק אצלה בכיס...וזה מה שקורה

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/11
  8. Muurad Member

איזה אססיסט של חימגול.. חבל שראנוקיה לא יכול לשחק, מטראצי על הפנים.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאטראצי נוראי...ממש נוראי, בדיוק אמרתי את זה לחבר שיושב איתי פה, שהוא חייב לפרוש.

אבל קיבו כובש ממש על סף ההפסקה, שער שאכן מגיע לו, אחרי הניסיון הקפצה הגדול שחולץ מהקו, מגיע לו לכבוש, הוא נותן משחק טוב היום לטעמי. 2:3 במחצית, נקווה שזה יחזיק, כי יתרון של שני שערים אחרי 15 דקות כמו שראינו, לא החזיק.

10. Muurad Member

וזה כבר האססיסט החמישי של מאיקון מאז שליאו הגיע.

לגבי מטראצי הוא משחק כי אי אפשר לשחק עם ראנוקיה היום(הוא כבר שיחק במחזור 16 עם ג'נואה), למרות שאני הייתי שם את קיבו בלם, או משחק עם קוצ'ו בלם במקום מטראצי, הוא פשוט לא ברמה הזו יותר.. הוא דמות מובילה בחדר ההלבשה, אבל עם כל הכבוד הוא רק מזיק לנו על המגרש, שישאר על הספסל.

11. Muurad Member

איזה שופט בדיחה.. כרטיס צהוב שני ואדום לצ'זנה על בעיטה לשער אחרי השריקה.. צריך להגיד לו שלא לכולם יש אינסטינקטים של סופרמן.. פשוט בדיחה האדום הזה.

וליאו מוציא את ביאביאני שבכלל נכנס כמחליף בדקה ה-22 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx מסכן הילד.. אבל הוא לא יודע להשתלט על כדור.

ועכשיו קיבו לדעתי נגע ביד ברחבה והוא לא שורק לפנדל.. מסכנים צ'זנה באמת.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד, ביאביאני, לא הייתי לוקח אותו למכבי. אני לא מבין ממה מתלהבים ממנו? מה הוא מוסיף למשחק? לא ראיתי ממנו שום דבר, בשום משחק של אינטר, האמת? שגם בפארמה לא ראיתי בדיוק ניצוצות כלשהם שהצדיקו איכשהו מקום באינטר...

היה יד, אבל מצד שני השופט נתן לצ'זנה את היתרון והשחקן שלהם החמיץ.

האדום - פשוט ליצנות של השופט. ע"פ החוקה, 2 הצהובים היו במקום, אבל עם כל הכבוד, החוקה ב-2 המקרים האלה היא מטומטמת, כי לא כל נפילה ברחבה היא התחזות למטרת הטעיית השופט ולא כל בעיטה בדיוק כשהקוון הרים את הדגל היא בכוונה...

אגב, עוד לא סיימנו משחק תחת ליאונרדו עם שער נקי...דאגה לקראת ראשון ואודינזה המצוינת...בעיה.

1. מילאן 41
    2. נאפולי 37
    3. לאציו 37
    4. אינטר 35 *
    5. רומא 35
    6. יובנטוס 34
    7. פאלרמו 31
    8. אודינזה 30

* משחק חסר.

13. Muurad Member

לקחת את ה-3 נק' ולברוח.. משחק על הפנים שלנו, במיוחד ההגנה... 4-3-3 זה לא בשביל הליגה האיטלקית זה אני אמרתי מזמן, רק 4-3-1-2, זה כמו קוד בסרייה א'.

הכי חשוב זה ה-3 נק', למה משנה איך למה וכמה.