המחזור ה15 בליגת העל:הפועל וחיפה נפרדות ב0-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/12/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נו פה לא נחשב, ושם לא פייר. לא נראה לך ילדותי?
    אני אגיד לך למה נוצרת לך התדמית הזו- מעט מאוד גולים של חיפה (העונה!) מובקעים ממסירה חכמה בין 5 שמגיעה לחלוץ שכובש בעקב, ואני אגיד לך למה- העליונות של חיפה על הליגה בצורה כל כך דרמטית בימי רוני לוי נובעת מהניצול הנדיר (ביחס לשאר הקבוצות) של "מצבים רגילים", שזה מזכיר גם את יובנטוס, דרך אגב. הקבוצה כובשת הרבה במהלכים מסודרים, ימינה שמאלה אחורה קדימה, ואז כדור רוחב או הרמה לנגיחה ושער, או בעיטה מרחוק לפינה. מה שנקרא "שער לפי הספר", כשמהלך יצירתי הוא יצירתי בדיוק בגלל שהוא לא בספר. קצת חפרתי פה על עניין פשוט אבל ככה זה. מדי פעם הגול הוא כן יצירתי, כמו הכדור של רפאלוב (אל תתחיל לספר לי סיפורים, הוא עבר בין 3 שחקנים על 60 מטר והשאיר שחקן מול שוער. לא צריך כדור בין 9 שחקנים כדי שזה יהיה כדור יפה), או כמו הבישול של בוקולי לקולאוטי בגול השוויון נגד נתניה בתחילת המהפך.

מאוד אובייקטיבי מצידך לשים שני שחקנים מבית"ר ברשימת היצירתיים בליגה. בעיקר כשאת הדקות של ברוכיאן העונה אפשר לספור על האצבעות של שנינו, ואת הפסים שהוא העביר רק על האצבעות של יד אחת שלי (וגול מרהיב ממש אני חייב לומר). פעם אחת הוא שם גול מהחצי כי לשוער נפלו העדשות מגע בקצה הרחבה או משהו כזה, וכבר עשו ממנו פלה.
    גם מליקסון נתן העונה כולה 3 בישולים (בוקולי עם 7 גולים ו-5 בישולים, קטן עם 5 גולים ו-4 בישולים) ומתוכם רק זכור לי הבישול לאסולין נגד כפ"ס שאפשר איכשהו לכנותו יצירתי.

הסטט' מ-ONE.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

1) קודם כל אני מציע לפני שאתם מתנגחים שקודם תסגרו ביניכם מהי בדיוק "יצירתיות" כי לאף אחד מכם אין מושג על מה השני מדבר.
    2) שחקן יצירתי הוא לא בהכרח שחקן ששם 50 גולים ו-20 בישולים בעונה, זה לא משנה אם ברוכיאן שיחק משחק אחד או 20 משחקים בעונה, הוא שחקן יצירתי, לא?

3. אלי מתחן Member

יכול להיות שבאמת המסירה הייתה גאונית, אבל קשה עלייה בתור דוגמא כי ההגנה שהכדור הזה חדר הייתה ללא אף בלם, ככה שזה לא הכי מסובך לספק כזה כדור בכזה משחק.

4. TariboWest Member

שטויות, זה לא משנה בלם או מגן-רפאלוב העמיד שחקן מול שוער במסירה שחתכה 3 שחקני יריב.
    בדיוק כמו שמליקסון עשה מול ה"הגנה" של הפועל כפ"ס.
    יש במכבי חיפה שחקנים יצירתיים, אבל יש מישהו שמעדיף לא לשתף אותם.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרך כלל כל כדור ששחקן יצירתי מוסר מושתת על טעות בהגנה ככה שעל כל גול אפשר להגיד
    שאם הבלם היה קופץ יותר גבוה אז הוא היה לוקח את זה...כל הרעיון הוא שרפאלוב ראה את קולאוטי וידע
    למסור לו בין 3 שחקנים..

אני לא אתווכח על מי יצירתי ואיך ולמה כי תכלס זה מעניין לי את התחת...זה סתם נשמע עוד משהו שהאוהדים של הקבוצות האחרות מנחמים את עצמם בינתיים.

6. אחי נצרת Member

בני סכנין:

היום(חמישי) ישודר בשעה 21.00 בערוץ עשר,סרט "אהבת חיי" שצולם על קבוצת איחוד בני סכנין ברגעים קשים,יפים,סרט המסקר את הקריירה של סכנין בליגת העל עד היום.
    כל הכרטיסים של המשחק ביום ראשון אוזלו וצפויי שיהיה המגרש העירוני בסכנין מלא עד אפס מקום.

7. ReL Member

אתמול זה שודר

8. אחי נצרת Member

שיבוצי השופטים ומועדי המשחקים למחזורי הליגה :

ליגת העל מחזור 16:
    6.1.06 בני יהודה - הפועל פ"ת (בלומפילד, 15:30) תומר כהן.
    7.1.06 מכבי נתניה - הפועל נצרת עילית (נתניה, 17:00) רמי בן יצחק.
    7.1.06 מכבי ת"א - מ.ס.ע אשדוד (בלומפילד, 17:00) לירן ליאני.
    7.1.06 מכבי פ"ת - הפועל ת"א (פ"ת, 19:05) אסף קינן.
    7.1.06 מכבי חיפה - הפועל כפ"ס (קריית אליעזר, 19:05) אלי חכמון.
    8.1.06 בני סח`נין - בית"ר י-ם (סח`נין, 20:50) אלון יפת.