המחזור ה15 בליגת העל:הפועל וחיפה נפרדות ב0-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/12/05.

1. EL Capitan Member

מיסטר ג'ו קול, אף אחד לא נהנה לראות 0-0 מגעיל בין ליברפול לצ'לסי, אבל המחצית הראשונה לא הייתה בכלל משו דומה לזה כמו שאתם מנסים לתאר, עם שתי מאמנים טקטים וזהירים.

וציטוט מאד חכם שלך- "מכבי חיפה האלופה הכי אפורה שהייתה כבר הרבה שנים, אין לה שחקן אחד ברוטציה שיש לו יצירתיות". אין לה שחקן אחד יצירתי? :/

אני הייתי מאד מרוצה מאיך שהפועל נראתה במחצית הראשונה. משום מה יש הרבה שמסכימים עם הדעה הזאת, אבל יש גם הרבה ששוב אומרים שקשטן הוא בונקריסט (למרות ששוב אני יגיד, קשטן תמיד מפיק את המיטב מחומר השחקנים שעומד לרשותו) ושהיה משחק מגעיל.

2. אלי מתחן Member

תן לי שחקן אחד במכבי חיפה שאפשר להגיד עליו שהוא משנה משחק במסירה אחת מתוחכמת.

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לא היה משחק כזה גרוע...סך הכל היה קצב, היו מצבים, לפי מה שזה נשמע בטלויזיה היה עידוד טוב ואווירה של משחק עונה. גם אני יצאתי מהמשחק עם הרגשה של משהו חסר-גול, אבל להשוות בין זה לבין צ'לסי-ליברפול? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx הגזמתם.

לדעתי מכבי חיפה (ולא חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ) צריכים להיות מרוצים מהתוצאה, 0-0 באחד המשחקים הכי קשים של העונה, מול קשטן, תוצאה לא רעה בכלל, בהתחשב שהם לא נואשים לנקודות, האליפות בכיס מאוקטובר.

לגבי הפועל, לדעתי הם היו צריכים לנצל לפחות אחת מכל ההזדמנויות שהיו להם, ההחמצה של דגו היתה הכי קריטית, במשחק כזה עם הגנות חזקות מאוד חייבים לנצל מצבים שכאלה, כל הכבוד לדוידוביץ' על משחק מצוין (גם אלימלך היה טוב מאוד).

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

עידן טל, בוקולי.

5. אלי מתחן Member

אף אחד מהם לא יצירתי, כל הפעולות שלהם הן עניין של טכניקה גבוהה, לא של יצירתיות.

6. ReL Member

זה נכון אין להם שחקנים כמו , מסודי , מליקסון .

הם בפיזיות , הנעת כדור, והגנתיות גוברים על כל הליגה

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בא נלך איתך על משהו אחר...
    תחזור לעונת האליפות של הקבוצה שלך לפני כמה שנים....
    תן לי שחקן אחד יצירתי ?? אז נוכל להשוות ותראה כמה אתה נשמע מגוחך...

עידן טל לא יצירתי, זנדבג עגלה, קטן היה גם עגלה, בוקולי לא מתאים לליגת העל
    במילה אחת פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

8. אלי מתחן Member

אל תכניס לי מילים לפה, זה ששחקן מסויים הוא לא יצירתי לא אומר שהוא לא שחקן טוב.
    מתי ראית את עידן טל מעמיד שחקן מול שוער כמו שעומר פרץ עשה אתמול? מתי ראית שחקן כלשהו של חיפה עושה את זה?
    גם בעונת האליפות הרביעית של בית"ר לא היה לה שחקן יצירתי או גאון כדורגל, אולי רק אבוקסיס. ההבדל הוא שהיא הייתה קבוצה מלהיבה בהרבה ממכבי חיפה, ראה ממוצע שערים למשחק.

9. ReL Member

בטח שלעידן טל יש יכולת להעמיד שחקן לבד מול השוער , עידן טל הוא הקשר הטוב בליגה , גם הגנתי וגם התקפי , מין סוג של ג'רארד כזה .

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת אלעד, קודם כל מההחלקה (מעין גליץ' כזה שניה לפני ששחקן ירוק לוקח לו) של עומר פרץ אתמול לא הייתי מתרשם והופך אותו לשחקן יצירתי. פרץ שחקן טוב וכשרוני ולדעתי יגיע רחוק, אבל זה גם לא התפקיד שלו לעשות כאלה דברים, תפקידו להיות בצד השני של המסירה. שחקן יצירתי, אם אני מבין את כוונתך, זה יוסי בניון למשל? אם לזה אתה מתכוון אז אין היום לחיפה שחקן כזה, ובכלל בארץ לא חושב שיש היום מישהו בסגנון של בניון. מה שכן, אם ניקח רק מחזור אחד לאחור, במשחק של חיפה שבטוח ראית, אולי תצליח להזכר איך יניב קטן שולח את קולאוטי מול קורנפיין במצב של אחד על אחד, או את ליאור רפאלוב, שחקן ספסל, שולח כדור על 60 מטר לאותו קולאוטי בין כל ההגנה כדי שיכבוש את ה 0-3. אם תרצה להמשיך, אנבור בזכרונותיי...

11. EL Capitan Member

אם זה ככה, אז אין לנו כמעט שחקנים יצירתיים בליגה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

מכבי חיפה קבוצה מצוינת עם מודל של קבוצה אירופאית. לאוהדי חיפה אין הרבה מה לבוא בתלונות לרוני לוי, על הקבוצה שהוא מעמיד על המגרש ועל אטרקטיביות הקבוצה. עם שחקנים מעולים ועם אופי התקפי כמו זנדברג, קטן שעזב היום, עידן טל, קולואטי ובוקולי מכבי חיפה משחקת מצוין והתקפי. מה לעשות שאתה מוליך את הליגה ואתה יודע שאתה לוקח אליפות, קשה שלשחקנים תהיה מוטיבציה להביא משחקים גדולים ואטרקטיבים, גם אם הקהל ירצה ככה. מכבי חיפה קבוצה מספיק אטרקטיבית ואף אחד לא יכול להגיד, שהיא לא ראויה להיות אלופה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא מעוניין להכניס לך מילים לפה, אבל להבא שקול בדיוק מה אתה אומר,
    יוסי אבוקסיס?!??! , לא יודע אם לצחוק או לבכות אחרי שאמרת שטל לא יצירתי..בקיצור אתה סותר את עצמך.....
    העיקר אוהדי ביתר מתנפחים ברגע שמשהו מזכיר מילה לא במקום על הקבוצה שלהם,אבל להגיד מכבי חיפה שנתנה השנה הצגות אפורה זה מותר, שיבושם לך מר בחור.

13. Daniel_Harush Member

אחד המחזורים היותר מאכזבים השנה
    ציפיתי למחזור טוב עם הרבה שערים ומשחקים טובים אז סבלנו מ3 משחקים משעמים נטולי שערים (אולי חוץ מחיפה-הפועל)

14. Yaniv11 Member

לחיפה אין שחקנים יצרתיים?חח הצחקתם אותי מזה שחקן יצרתי יש לכם מושג בכלל?
    שחקן יצרתי זה שחקן שעושה מהלך יצרתי כמו מבצע מיוחד וכדומה..
    זנברג לא יצרתי?
    טל לא יצרתי?
    בוקולי לא יצרתי? הוא סופר יצרתי ורק אתמול היו לו כמה מהלכים של שחקן מאוד יצרתי !!!!
    בלי קשר לנושא ההיתי אתמול במשחק ובדקת דומיה לחייל שנהרג היו אוהדים ערבים של חיפה(8 אוהדים)
    שישבו בלי בושה ולא מספיק זה הם צחקו המזדינים אני כאוהד חיפה נגעלתי מזה ורציתי להרוג אותם!!

15. אלי מתחן Member

אתה לוקח את הבישול של רפאלוב, מול בית"ר עם 9 שחקנים ובלי אף בלם בסגל, בתור דוגמא? נו באמת. קטן וקולאוטי היו ב2 על אחד מול קורנפיין, זאת לא כזאת בעיה להשאיר אחד את השני לבד מול השוער.
    ראית איך נראה משחק ההגנה של בית"ר, בשנייה הראשונה של המשחק חוץ של קייסי מצא את ארביטמן לבד מול השוער. המשחק הזה לא דוגמא.

ולקחתי את המסירה לא את עומר פרץ בתור דוגמא. יש לנו שחקנים יצירתיים בליגה, מסודי, מליקסון, ברוכיאן, ברקוביץ', ורמוט. בחיפה אין אף שחקן שיכול לעשות פעולה לא צפוייה ומתוחכמת מצטער להגיד.
    ולכל מי שתקף אותי, אני בטוח שאתם אלה שהצבעתם בסקרים של שישי חי ובועט לאבי נימני בתור בועט החופשיות הטוב בליגה, אחרי ששם בעיטה חופשית אחת ב10 השנים האחרונות ובעידן טל בתור המוסר והבועט במקום השני הכי טוב. אתם חיים מדימויים, עידן טל שחקן מעולה אף אחד לא יגיד שלא, אבל כמו כל השחקנים במכבי חיפה הוא מהיר, חזק, טכני אבל לא יצירתי מי יודע מה. ברגע שעומדת מול מכבי חיפה קבוצה שלא עושה טעויות, כמו הפועל ת"א אתמול, אין אף שחקן שיוכל להפתיע את ההגנה של היריבה עם מהלך לא צפוי, לעומת ורמוט בצד השני שעשה למכבי חיפה הרבה בלאגן. כנראה שבשבילכם שחקן שיודע להרים ולבעוט הוא יצירתי.

רוזנר, אבוקסיס בשיאו היה שחקן יצירתי הרבה יותר מטל זה בטוח, תסתכל קצת על קלטות אליפות של בית"ר ותראה מה הוא היה שווה בזמנו.