המחזור ה15 בליגת העל:הפועל וחיפה נפרדות ב0-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/12/05.

1. John Barnes Member

הפועל ת"א- מכבי חיפה

20:50, בלומפילד

"משחק העונה" "ההזדמנות האחרונה של הליגה" זועקים בתקשורת, שממאיסה את עצמה בכל יום שעובר. הרי את אותן הכותרות ראינו גם במחזור הקודם, וגם כשבני יהודה אירחה את האלופה, וכולנו יודעים איך זה נגמר. אם לא תהיה הפתעה מרעישה, נשמע את הכותרות האלה שוב כשאיזשהי קבוצה בליגת העל תצבור רצף של ניצחונות ותפגוש את מכבי חיפה, כשכולנו יודעים איך זה ייגמר, חוץ מכמה חכמולוגים בתקשורת.

הפועל מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד מביך בקופסא, במחזור שלפני הפגרה. ההפסד קטע רצף של 9 משחקים ללא הפסד, שהוביל את האדומים למקום השני במרחק של "רק" 13 נק' מהאלופה. בפגרה לא שמענו יותר מדי על האדומים, חוץ מזה שאבוקסיס החלים לגמרי מפציעתו וייפתח הפעם,ושדרור קשטן לא מתכנן שינויים נוספים בהרכב.

הרכב משוער: שביט אלימלך, יגאל אנטבי, שמעון גרשון, אסי דומב, ג'ון פנסטיל, וואליד באדיר, יוסי אבוקסיס, ברוך דגו, גילי ורמוט, איליה יבוריאן, עומר פרץ.

מכבי חיפה מגיעה למשחק הזה לאחר שרמסה את בית"ר י-ם במחזור הקודם, במה שאמור היה להיות משחק העונה, שקבע כי מכבי חיפה תישאר בלתי מנוצחת גם אחרי 14 מחזורים. בפגרה התעסקו בקבוצה בעיקר במה שקורה מעבר לים, עם המעבר של קטן לווסט האם, והמבחנים הלא מוצלחים של דוידוביץ' בסנדרלנד. נפוצו שמועות גם על מעבר של עידן טל לחו"ל בסוף העונה, אך כנראה מדובר בעוד "טריק" של סוכנו, בדרך לחוזה מנופח אצל ארקדי, גם מיכאל זנדברג נמצא במצב דומה. מכבי חיפה תגיע לבלומפילד עם ההרכב החזק שלה, כשמיכאל זנדברג וחאבייר דירסאו חוזרים ל-11, אחרי ריצוי עונש הרחקה במחזור שעבר.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, רפאל אולארה, אריק בנאדו, אדורם קייסי, עידן טל, חאבייר דירסאו, מיכאל זנדברג, גוסטבו בוקולי, רוברטו קולאוטי ויניב קטן.

http://images.one.co.il/images/d/gg70193.Xxx
    רוני לוי בדרך לעוד ניצחון

2. בית"רי מלידה Member

איזה פקקים בתל אביב...

גם באחד על אחד, וגם קבוצתי - אין להבועל מה לחפש נגד חיפה.

תיקו ומעלה לחיפה.

3. Raulito Madridista

טוב, משחק העונה היום. אני לא מצפה ליותר מדי מהפועל, ואני גם חושב שיש מעל 85% שנפסיד.
    בכתבה המצויינת ש John Barnes הכין, הוא שכח לציין שקטן יישחק היום בפעם האחרונה במדי מכבי חיפה. אם מישהו מחיפה ייתן גול או משחק גדול, אז אני מקווה שזה יהיה קטן.

יניב קטן עשה התקדמות עצומה. אני זוכר אותו בשנים הפחות טובות שלו, שהיה הוא כישרון מבוזבז. הליגה באמת קטנה עליו, ובאותה הזדמנות אני ייאחל לו הצלחה במדי ווסטהאם.

שוב בקשר למשחק, אז זהו משחקו ה-700 של קשטן בליגה הבחירה. אין יותר טוב מאשר להשיג ניצחון, ועוד על הקבוצה הכי טובה בארץ. על מנת לנצח, חייבים לנצל כל הזמדנות, ולהיות פקטור במרכז המגרש. בנוסף, יום טוב של אנטבי באגף(אני כבר רואה את בוקולי מדלג מעליו), ויום טוב של שביט, כמו בדרבי, יעזור מאוד. קשטן חייב לשחק התקפי היום. לא אהבתי את הצבת יבוריאן. הוא פשוט גרוע. ברדה עדיף עליו. מעניין לראות את הפועל מנסה לשחק התקפי. ורמוט ופרץ הם היחידים שיכולים לתת הברקות. אולי גם אבוקסיס ובאדיר עם איזה מסירה. דגו בינוני, אני לא מצפה ממנו לכלום. על מנת לגמור במקום השני ועל מנת להראות שהפועל באמת הולכת על אירופה בכמו ב4 שנים היפות שלה בין 1999-2003, חייבת הפועל לשחק התקפי היום ולהשיג ניצחון.

קבוצתי נכון, אבל באחד על אחד מצאתי לפחות 2 מצ'אפים שהפועל ת"א לוקחת::

שביט אלימלך - ניר דווידוביץ. אלימלך שוער יותר טוב. העונה הוא חטף הכי פחות. נתן תצוגה נגד מכבי, ושהוא בכושר אף שוער לא מגיע לרמה שלו. אם היה לו יותר "יחסי תקשורת" וסוכנים יותר טובים, הוא היה באירופה כבר ב2001, אחרי עונת השיא בדאבל.

שמעון גרשון - אריק בנאדו. גרשון הוא הבלם מס' 1 בארץ. הוא יכצ לצאת לאירופה כבר לפני כמה שנים, אבל הוא נשאר וזה בסדר. העונה ובעונה שעברה גרשון היה והוא פנטסטי, כמו בעונות הטובות של הפועל וכמו בעונת הדאבל. בחלק ההתקפי, אפשר לראות, שתמיד שגרשון רוצה, הוא עובר שחקן. גרשון בולם מצויין, נוגח בין הטובים בליגה, וקשה מאוד לעבור אותו. יהיה לקטן קשה איתו, ולגרשון קשה עם קטן. בנאדו בשיאו לא היה כמו גרשון בשיאו.
    ישנן כאלה שטוענים שהוא איטי... על מה ולמה? תנו לי בלם אחד שיותר מהיר ממנו בליגה. ובידיעות פעם רשמו שהוא שווה 100 אלף דולר... עוד בדיחה עלובה. הרבה יותר. פי 4 וחצי לפחות.

סביר להניח שהם יישלטו במשחק. אני אתאכזב מתיקו כי לא ניצחנו מלא זמן את חיפה, אבל גם חיפה ייתאכזבו.

לא נורא. אני כמעט בטוח שהפועל לא יעשו בושות כמו בית"ר בהפסד שלהם 3-0. הרי קשטן לא יציב את ורמוט בלם או את דגו...

4. ReL Member

להיפך רק בגלל זה הם צריכים לחשוש , אם הם משחקים טוב ומפסידים שבוע אחרי שבוע מה יהיה כשהם ישחקו גרוע?

ככה בדיוק יורדים ליגה . ועוד דבר , איזה כיף אם מכבי פתח תקוה תרד ליגה? אין לה זכות קיום בליגה עם 100 אוהדים

5. משוגע בירוק Member

:aaarofl: :aaarofl:

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

גרשון הוא הבלם מספר 1 בארץ? קודם כל בנאדו עצמו לא רואה אותו... שיחזור לשיר הטמבל הזה.. הוא מגושם כל הגולים שקיבלנו בנבחרת כמעט היו בגללו (כשהוא שיחק, עובדה שהעדיפו את בנאדו לפניו), במשחק נגד פולין ראו בדיוק מה הוא שווה... עאלק מהיר.. שילך לשיר..

6. M_T_A Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

אוי זה היה טוב :aaarofl:
    שמעון גרשון בלם גרוע. דבר ראשון הוא כן איטי ומגושם. מאוד איטי ומגושם. אפילו הבלם השני שלכם אסי דומב מהיר יותר.
    הוא עושה מלא טעויות בסיסיות במשחק שעלו לנבחרת בלא מעט נקודות במוקדמות המונדיאל.
    במשחקים הביתיים מול צרפת ואירלנד זה היה פשוט מדהים, הוא חזר על אותה טעות בדיוק בהפרש של 4 ימים, הוא אפילו לא חשב להפריע למוריסין וטרזגה. לא רצה לסכן את מיתרי הקול כנראה...
    במשחק מול פולין הוא השאיר את החלוץ שלהם חופשי לגמרי לנגיחה מ3 מטר שבפוקס פגעה בקורה.
    היה מת להיות חצי מהרמה של בנאדו.
    שחקן אוברייטד בצורה מטורפת ואצל אוהדי הפועל בצורה מצחיקה.

גם אלימלך לא יותר טוב מדוידוביץ'. אלימלך הרבה מעבר לשיא והוא היום שוער של לתפוס משחקים כמו בדרבי. דוידוביץ' שוער מצוין ויציב. אז התפלק לו כדור מול מאלמו, לאלימלך לא התפלק מול חיפה בסיבוב הקודם.

נמאס כבר מהניסיונות העלובים לייצר עיניין במשחק הזה. חיפה 3 רמות מעל הפועל ומעל כל הליגה וזה פשוט לא ילך בעונה המתה הזאת. תעירו אותי שנה הבאה.

7. Apu Member

תמשיכו לדבר, סבבה, רק תעיפו מבט בטבלה ותראו מי ספג הכי מעט שערים בליגה, כולל 2 פנדלים ושער עצמי.

8. number 1 Member

אחרי המשחק היום חיפה תהיה מי שסופגת הכי מעט שערים, ותבליט את גמלוניותו של גרשון.
    אגב, אסי דומב, לעומתו, לדעתי הוא אחלה בלם עם משחק ראש מעולה

9. hai Member

מ.ס. אשדוד -בני-יהודה(15:30,שישי) י"א - את המשחק בין אשדוד לבני יהודה לא ראיתי אבל אני יכול להגיד לכם שאחרי ההפסד לאשדוד בני יהודה בתקופה רעה והיא מאכזבת אותי כל פעם מחדש היא צריכה להתרענן ולחזור לשחק כמו שהיא שיחקה לפני המשחק נגד כמבי חיפה אחרי המשחק נגד חיפה ירד לכל החשקנים הביטחון ומדי שבוע זה רק הולך ומתגבר , אני אישית מקווה שכבר מהמחזור הבא בני יהודה תתחיל להתאושש כי היא קבוצה שראויה להיות בצמרת ליגת העל ולא מרכז טבלה ומטה.

בית"ר 014 ירושלים- מכבי פ"ת(19:05,שבת) - אחרי כל הביקורות הקשות נגד פרננדז הוא הגיע לביתו החם [טדי] והראה לכולם מה הוא יודע הרכיב הרכב מצויין ההרכב הטוב ביותר שיכל לעלות איתו [חוץ מהרכבתו של עזו בהרכב] ביתר נראתה מצויין כמו שכל אוהד ביתר היה רוצה לראות אותם וסולומון בכלל היה ענק ביתר משבוע הבא הולכת להיות הרבה יותר טובה מכיוון שלרואה יוכל לשחק לרשותה ואולי גם מיטרסקי נראה מי יהיה איתו בכל מקרה ביתר לא מתכוונת לוותר על המקום השני ואני מקווה היום שהפועל יפסידו לחיפה ואז ביתר שוב תוכל להתחרות עם הפועל על המקום השני אבל במקרה וחיפה תפסיד אז האליפות תהיה פתוחה לכולם וביתר תוכל לרוץ אליה יחד עם הפועלל וחיפה והכל יהיה פתוח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/1/06
  10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לשפוט את פרננדז. במשחק הראשון שלו הוא קיבל בחוץ את היריבה הכי קשה שהוא יכל לקבל, אתמול הוא קיבל בבית את היריבה הכי קלה שהוא יכל לקבל (מלבד הפועל כפ"ס). בשבוע הבא יש משחק בסכנין, שמצד אחד בית"ר עם 5 שחקני הרכב שחוזרים, אבל מצד שני משחק במגרש לא קל ונגד קבוצה שבניגוד לפ"ת כן נלחמת. בקיצור, בשבוע הבא יש משחק מצוין כדי לראות מה הצרפתי מפיק מהקבוצה שלו אחרי בערך חודש בתפקיד + ז'רום לרואה, הבייבי שלו יפתח מול סואן במרכז המגרש. יהיה מעניין.

11. EL Capitan Member

למה היית צריך להזכיר את זה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

טוב לי לראות שחקן התקפי עם כשרון שסוף סוף מממש את הפוטנציאל שלו. ואני מדבר על ברק יצחקי. כבר מהעונה שעברה שמתי עליו עיין, אבל ראיתי שאוהדי בית"ר לא ממש מעריכים אותו וגם אוחנה למרות הזדמנויות שנתן לו, הושיב אותו לרוב על הספסל. העונה הוא כנראה התגבר וסוף סוף רואים ממנו משו.

12. איציק צחור Member

באמת אין הרבה אוהדים שמדברים כ"כ על יצחקי, כולם עסוקים במליקסון ובסוף עונה שעברה בברוכיאן,

בסוף עונה שעברה יצחקי התחיל להראות מה יש לו, ומאוד התאכזבתי שבתחילת העונה הזו לא נתנו לו קרדיט להמשיך, עד שנתנו לו הוא נראה רע וחסר ביטחון, אבל עכשיו הוא סוף סוף ממשיך את הפריצה מעונה שעברה,

אני מקווה שנמשיך לראות אותו פורח, מגיע לו.

ברוכיאן שנה שעברה התחיל פריצה, גם לא קיבל קרדיט, אבל בניגוד ליצחקי עכשיו שהוא מקבל נראה רע מאוד.

ואופיר עזו מאז שבא פשוט משחק רע, הוא בנאדם נשמה, לקח אותי אגב טרמפ לבית כמה פעמים אחרי אימונים מבית וגן למרות שאינו מכיר אותי אישית,

אבל הוא פשוט לא מצא את עצמו בבית"ר, רואים שהוא חסר ביטחון, הרכש המבוזבז.

בתחילת העונה הפועל כפ"ס, הפועל פ"ת ואם אני לא טועה גם מכבי פ"ת רצו אותו, חבל שלא השאילו אותו אני מאמין שזה היה עוזר לו.

13. הרצליה Member

ואסולין בדרך החוצה.
    אפשר לברך אותכם?

14. Apu Member

נו באמת, תיהיה רציני, תכתוב תגובה לעניין ולא "אתה תראה".. עדיף שלא היית מגיב וזהו.

15. Raulito Madridista

מייד בתום המשחק, הנה התגובה שלי למשחק העונה::

אני בטוח שהרבה אנשים שראו את המשחק, לא נהנו ממכבי חיפה, אלא מהפועל ת"א::

ממשחק טוב של עומר פרץ, גילי ורמוט, ברוך דגו, וכל החלק ההגנתי.

גרשון נתן היום משחק מושלם בחלק ההגנתי. אנטבי? הפתיע אותי בגדול. נתן משחק כמו בימי אופ"א העליזים.

הפועל ת"א יכלה עם עוד קצת מאמץ לתת גול. דוידוביץ ביום טוב לקח כמה מצבים. לדוגמא הבעיטה הגדולה של אבוקסיס. החמצה נוראית לדגו שלא הצליח להבקיע. היה איזה מצב שורמוט נתן כדור רוחב וזה פגע ביבוריאן. פשוט בושה של חלוץ. שחקן התקפה צריך להיות מוכן להכניס את הרגל או את הגוף על מנת להבקיע. הוא יכל לתת גול. אוגבונה פיספס כדור טוב בדקה ה-91, וגם בעט כמו טמבל 2 דקות אחרכך במקום למסור.

בסה"כ, חיפה נתנה משחק גרוע, וזה מצויין שהיא לא הצליחה לנצח. הפועל יכלה להשיג יותר, אבל ניהיה מרוצים מהתיקו. חוזרים למקום השני, עוצרים את חיפה, לא סופגים.

יניב קטן היה חלש במשחקו האחרון בארץ, וזה אודות לגרשון שסגר אותו טוב. משחק טוב גם לדומב.

עכשיו מה שנותר, זה לנצח את מכבי פ"ת, הקבוצה הכי מרגיזה בליגה. הלוואי ותרד ליגה(סליחה סלים).
    תמיד הם מפסידים, ואז פוגשים את הפועל ומצליחים להוציא מהם נקודה. הפועל חייבת להשיג מקום 2, כי היא שווה את זה.