המחזור ה15 בליגה הלאומית:הרצליה מנצחת בעכו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏30/12/05.

1. עכו_בדם Member

חחחחחחחח בואנה תמיד אמרתי שאתם קבוצה טובה,אפילו אם תראה את ההודעה שלי בקשר למאמן הגרוע ושקובי חסן לא יציל את עכו,
    יש לכם שחקן כושי,סוס משהו טוב כל הכבוד לכם על הניצחון זה היה מגיע לכם אפילו 4-0 המאמן שלנו גרוע רק שים לב דקה 23 הוא עושה חילוף המונגול הזה ולא היה כלום להאגן איזה זין..מאמן דפוק.. וגם המטומטם הוציא את השחקן הכי חם של עכו רפי כהן הוציא אותו,איזה מטומטם..

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/05
  2. הרצליה Member

אני לפחות מרוצה בעיקר מהמחצית הראשונה, כי למעט משחק הגנה כמעט מושלם שסיכל כל ניסיון התקפה עכואי למעט ההזדמנות של רפי כהן לא ראיתי הרבה מהמחצית השנייה, בגלל האיצטדיון הגועל נפש הזה(קבוצה שרוצה לעלות לליגת העל לא יכולה להרשות לעצמה דבר כזה!)

דייהו דיוויס, השחקן הטוב בהרצליה לדעת רבים ואפילו הטוב בליגה לדעתי, פועל שחור(תרתי משמע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ), שקשה לראות את העבודה שהוא מבצע אבל קשר אחורי כזה לא נראה הרבה זמן בליגה הלאומית ואני נזכר עוד שלופא רצה לשחרר אותו לאחר המחזור ה-15 בעונה שעברה.

ואני מזכיר לך שוב ללא ארבעה שחקני הרכב+אמולה אחד.

3. ozi Member

עמית, איך חיים מלכה היה? שער ראשון סוף סוף. ציפיתי שהוא יגיע מוקדם יותר.

4. הרצליה Member

שקט ויציב כרגיל.
    השער היה שער שכיח קרן של אבו לאבן ונגיחה לפינה השמאלית, זה לפחות מה שראיתי ממרחק של קילומטר.

5. ozi Member

הפועל חיפה – הפועל ירושלים (שבת, 15:00)
    לאחר מספר תוצאות טובות שהרחיקו אותה מהתחתית, חזרה הפועל חיפה למומנטום שלילי עם 3 משחקים ללא ניצחון. במשחק האחרון מול הפועל ב"ש, 2 הקבוצות הציגו משחק איום ונורא, שזכה לביקורות חריפות מכל עבר. בחיפה יכולים לפחות להסתפק בעובדה שבוס יואב כץ הפסיק להיות ספק הכותרות השליליות של הליגה, ושקט תעשייתי שורר במועדון. למשחק בשבת חיפה תגיע בהרכב מלא למעט החלוץ הפצוע ויטלי לדנייב. בסיבוב הקודם קיבלו חיפה את הפועל ירושלים עם מאמן חדש על הקווים, שייע פייגנבוים, והפסידו לו ולקבוצתו 3:1. גם הפעם הם מקבלים את הקבוצה עם מאמן חדש על הקווים, יאיר אסייג. אחרי שהזכירו גם את טון קאנן כמועמד לקבוצה הירושלמים, חזר לבסוף ויקטור יונה לברירת המחדל של אסייג. את שייע הוא פיטר דווקא לאחר ניצחון חשוב ומפתיע על עכו, כנראה בגלל היכולת הדלה שהציגה הקבוצה באותו המשחק. למעשה, סביר שאלמלא הרחקתו של פטי נימבה, הקבוצה מעכו הייתה מנצחת את המשחק. ירושלים, שבמחזור הקודם סגרה רצף של 7 משחקים ללא הפסד, התרחקה סוף סוף מהקו האדום, תנסה בהזדמנות אולי האחרונה שלה, להיצמד לצמרת.
    הרכבים משוערים:
    חיפה: שאלו, בלסטרה, יובלדיו, סבג, בן מרגי, עמאר, שקורי (סיבוני), אברהם, בוזגלו, אבידור, ג'נאח.
    ירושלים: והבה, עמר סלמן, ביטון, פסו, סולטן, טלסניקוב, עזו, סטי, בראטו, עבדול עזיז, טובי.

עירוני ראשון לציון – הפועל אשקלון (שבת 17:00)
    הקבוצה החלשה בליגה, ראשון לציון, תנסה למשוך אליה חזרה את אשקלון שברחה מעט מהתחתית. מאז התמנה אבי פיטוסי למאמן של ראשון, הקבוצה השיגה תוצאות לא רעות, ביניהן ניצחון חוץ על הפועל ב"ש, ותיקו אצל המוליכה הרצליה במחזור הקודם. הקבוצה מעיר היין נמצאת בתקופה לא רעה, ולמרות שלא התחזקה במהלך הפגרה, מאמינה ביכולתה לנצח את המשחק.
    אשקלון תגיע למשחק ללא אלי לוי, שמושעה בגין צהובים, וללא הבלם יוני רוזנפלד ששוחרר מהקבוצה. אי וודאות קיימת גם סביב שיתופו של השוער הניגרי רוטימי סאנדיי. השוער טוען שהוא פצוע, אבל בקבוצה מעריכים כי מדובר בהתחזות שלו, בניסיון לצאת לאליפות אפריקה (משמש כשוער נבחרת ניגריה) מוקדם יותר. אם לא ישחק, השוער אשר אלחרר יחליפו. אשקלון מגיעה למשחק בתקופה הכי טובה שלה העונה, בה צברה 9 מתוך 12 נקודות אפשריות, כשניצחון נוסף יכול לקדם אותה לכיוון הצמרת, ולפתוח פער של 7 נקודות מהקו האדום.
    הרכבים משוערים:
    ראשון: קדוש, בן סימון, אלברט, סבג, נוסאום, שום, גבאי, פטלק, ורד, אברהם, אוקורה.
    אשקלון: אלחרר (סאנדיי), שם טוב, חדד, אוסטרוביץ', נחמיאס, כחלון, אופיר, כבדה, בן סעדון, אהרון, אמברוס.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/05
  6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק נחמד עד עכשיו,הפועל חיפה כבר יכלו לשים חמישייה אם לא היו להם החמצות נוראיות.

בירושלים רק ברטו משחק ואו שאיכשהו יצא לי לראות רק משחקים גרועים מאוד של עזיז או שהוא פשוט
    שחקן גרוע שלא מתאים לליגה א',אפילו בעיטה הוא לא יכול לתת...

7. ברוק Member

3-0 הפועל חיפה! פשוט משחק ענקקק המשחק הכי טוב של הפועל העונה... וכל הכבוד ולדעתי האמת רוב הקרדיט מגיע לבן שמעון שמשבת לשבת מעמיד את השחקנים טקטית מצוין.
    יש נעת כדור, מסירות חכמות, לא איבודי כדור סטמיים שראינו שנים שעברות- יש קבוצה סוף סוף!
    אני מאמין שמה שחסר להפועל זה חלוץ ישראלי וקשר התקפי ואפשר להיות אופטימיים מאוד!
    ציונים:
    קובי שאלו 6.5- הרכש הכי טוב של הפועל חיפה העונה! לא עושה בעיות, יציב, לוקח כל כדור בשקט, כל הכבוד!
    עידן בלסטרה 6.5- מתפתח לנו פה מגן ימיני ברמה מאוד מאוד גבוהה... גם הגנה שקטה וטובה. גם קורא את המשחק טוב אבל הכי חשוב- לא פוחד לעלות להתקפה באגפים!
    רועי סבג 6.5- הגיע אלמוני ועושה את העבודה השחורה בהגנה ביחד עם יובלדיו
    איבוס יובלדיו 6.5- כנ"ל מה שאמרתי על רועי סבג... שיהם מאוד יציבים ומחזיקים את ההגנה
    מאיר בן מרגי 6.5- מאז שבן שמעון הסיט אותו לעמדת המגן השמאלי הוא משחק נהדר, גם מדי פעם עולה להתקפה
    נתן שקורי 6- גול נהדר! המסירות שלו יותר מדויקות ממשחקים שעברים אבל עדיין נעלם לדקות רבות
    רמי עמאר 5- לא הרגשתי אותו על המגרש בכלל, עשה את העבודה ההגנתית שלו בשקט אבל לא הצטרף בכלל להתקפה
    דודו אברהם 4- אמור להיות עושה המשחק שלנו, אמור בזבוז כי הוא אדיש, לא משקיע וחבל כי הוא שחקן לא רע
    אסי בוזגלו 7.5- משחק נפלא של בוזגלו היום, עושה תנועה, מפרגן לחברים , נותן מסירות גאוניות ומחליט את ההחלטות הנכונות, כל הכבוד!
    יובל אבידור 7.5- כל הכבוד לילד הזה , מהיר בצורה בלתי רגילה, גם כן מפרגן.. צריך לשפר קצת את יכולת הסיום ואת הפיזיות שלו ואז נראה באמת שחקן שיכול להגיע רחוק!
    יוסי ג'אנח 7- מאוד נייד, עושה תנוע הנכונה, שיפר את הדריבל שלו וגם מהיר מאוד אבל משום מה מתבלבל מול השוער בזמן האחרון ולא מצליח למצוא את הרשת

שלישיית ההתקפה של אבידור-ג'אנח-בוזגלו פשוט מצוינת! שלושת השחקנםי האלו חייבים אבל חייבים לפתוח בהרכב- אני לא מאמין שהבעיה של הפועל היא בהתקפה לפחות לא לפי המשחק הזה
    שבוע טוב ואדום לכולם! :aaarse:

8. *הפועל-רעננה* Member

אסי בוזגלו מלך... מקווה שהפועל חיפה יעלו ליגה רק בשבילו כי מקומו של בוזגלו בליגת העל...
    בהצלחה...
    יופי של משחק!

9. HBSFC Member

איפה בוזגלו גדל?

10. ברוק Member

ליעקב בוזגלו יש 3 בנים- שלושתם משחקים כדורגל
    מאור, אסי, ו... מי השלישי? ברח לי השם...

עדכון:
    הפועל באר שבע ניצחה 2-1 את עירוני קריית שמונה לאחר מהפך של באר שבע שמלווה בכרטיס אדום

11. *הפועל-רעננה* Member

מאור אסי ואוהד.
    אסי ואוהד שיחקו ברעננה.

12. HBSFC Member

נס חנוכה

נצחון ביתי ראשון להפועל ב"ש העונה!
    לא להאמין

13. ברוק Member

זה בא בזמן מצוין!
    תודה לכם.. שבוע של שקט יהיה לי במקום השני

14. הרצליה Member

חתיכת משחק יש לנו בשבוע הבא.
    הצהובים של פרדי נגד האדומים של רן בן-שמעון.
    נקווה למזג-אוויר טוב ואני מאמין שנראה מעל ל-1500 צופים.

יהיה משחק מעניין מאוד וקשה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/05
  15. Paolo Maldini שחקן ותיקים

המשחק הכי קשה העונה, הקבוצה הכי טובה בליגה בחוץ, אני אהיה מרוצה מאוד מתיקו.

תגידו, הראו היום את האבוקה בטלויזיה?