המחזור ה13 בסרייה A :: מפגש צמרת באולימפיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/11/11.

1. 亚历山大帕托 Member

http://i44.tinypic.com/2iw3xtz.Xxx

2. cazzo Il Capocuoco

כנראה ראית ראי אינטרנשיונל, אני מאמין שזאת הייתה טיציאנה אלה.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה זה ראי אינטרנשיונל... אבל אם אתה מתכוון לערוץ אז ראיתי בספורט 5 הרגיל

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נותן לפאטו ליהנות מהספק עד פגרת החורף. אם עד אז הוא לא משתפר, החל מינואר הוא צריך להיות אופציה רביעית אחרי איברה, טבז ורוביניו. אני יודע שאנדריי יקפוץ ושיגידו לי שרוביניו מחמיצן עלוב וכו' וכו', אבל רוביניו שחקן שמשפר את המשחק ההתקפי של הקבוצה (הזרימה של המשחק ההתקפי והנעת הכדור אם להיות ספציפיים), בעוד שפאטו חי על הבלחות שנובעות מהאיכויות האתלטיות שלו. הוא נתקע כל הזמן במקומות לא טובים, לא יודע מתי לעלות, מתי לרדת, מתי למסור, מתי לתת ספרינט - אני לא חושב שאני מכיר עוד שחקן שהיחס בין היכולות הפיזיות/טכניות שלו לבין היכולת השכלית שלו על המגרש כל-כך קיצוני. רוביניו, למרות כל ההחמצות והשטויות, לא רואה אותו ממטר. לא בטוח אם עצמאית, אבל לבטח בתור אחד מ-11 השחקנים שמרכיבים את הקבוצה. משולש התקפי של KPB-איברה-רוביניו זה משולש שכמעט בלתי אפשרי לשמור עליו. משולש התקפי של KPB-איברה-פאטו זה לא משולש - זה שחקן אחד דינאמי, עוד אחד יוצר, ושלישי שאף פעם לא פנוי למסירה. זה כבר נהיה מגוחך.

בלי קשר, משהו שחשבתי עליו לאחרונה. מ-1 עד 10, עד כמה הזוי לטעון שהנדאנוביץ' השוער הטוב בעולם כיום?

5. 亚历山大帕托 Member

קשה לי, אבל לאור המשחקים האחרונים של פאטו, אני נאלץ להסכים עם זה...

מה, אתה טמבל?

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היית כותב בשחור את מה שכתבת בצהוב, ובצהוב את מה שכתבת בשחור. הרבה יותר הגיוני.

אפילו ברכבת הוא מצליח להתנתק משאר הקבוצה למרות שהוא כביכול משתתף באותה פעילות. תראה איזה טמבל הוא נראה במושב היחיד. כמעט נגח בדופן של הקרון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/11/11
  7. zoharco Member

מסכים לגבי פאטו. גם כשהוא כבר כשיר (שזה אחוז קטן מהמשחקים) הוא לא נותן ערך מוסף לקבוצה. ממוצעים יפים יש לו אבל לא מעבר. אישית הכי אהבתי את המשולש ביניו-קסאנו-זלאטן אבל לצערי לא נראה שנהנה ממנו שוב (מקווה שאתבדה)

* אגב, לא יותר הגיוני להעביר את זה לדיון של מילאן? סתם הערה

8. cazzo Il Capocuoco

איזה מוזיקה ממוסחרת....הפכו גם את הסאנפונה לכסף!