המחזור ה12 בסרייה A :: זלטאן מכריע את הדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏12/11/10.

1. FelaKaT Member

גם אם שורקים על זה - פפה היה מחוץ לרחבה.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שמדובר בקלאסה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

הפנדל על מקסס לא היה, הראו במדויק עכשיו בשידור חוזר, מקסס התחיל את הנפילה לפני שקייליני יצר מגע וזה גם בקושי. בקיצור, השוויתם בקלאסה.

3. AS R Member

ברור לאוהד יובה מתוסכל..
    נגיעת יד ברורה במכוון על מנת למנוע את הגעת הכדור אל השער. אין יותר פנדל מזה אם השופט רואה את זה.

4. Carlo Zampa Member

קייליני לא נגע בכדור, הוא פגע ברגליים של מקסס והפריע לו לתנועה שהוא כבר לבד מול השוער. אני חושב שזה פנדל.
    חילוף טוב של רוזי וקאסטי. קאסטי היה נוראי היום.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה, הכדור של טוטי נשלח במהירות עצומה לראש של פפה. זו תגובה אינסטינקטיבית של הגוף ש-90% מהשחקנים סובלים ממנה ועצם העובדה שפפה היה מחוץ לרחבה (או ממש על הסף) וביחד אלה נסיבות שלא מאפשרות שריקת פנדל.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיילני נגע בכדור ולא יצר מגע עם מקסס, בשידור שלי היו 10 הילוכים חוזרים של המהלך. מקסס נפל הרבהההה לפני שקייליני התקרב. ברגע שזה יגיע ליוטיוב אני אעלה לכאן.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יכול להסביר לי מה השחקנים רוצים מהשופט ביד של פפה?

את ההכשלה של מקסס צריך לראות שוב פעם. ממבט ראשון נראה שהיה מגע בינהם ומקסס הוא לא חובב ברצלונה וגם לא אחד שנופל בקלות.

רומא שלטה במשחק עד השער של יובנטוס אבל היתרון הכניס את יובנטוס להתלהבות (משהו שראניירי צריך ללמד את השחקנים של) והיא הייתה טובה יותר בחלק השני של המחצית.
    בסה"כ משחק מצויין של שתי הקבוצות.
    ביובה - אקווילני פשוט רמה אחת מעל שאר השחקנים בקבוצה שלו. קווליארלה גם כן מרשים מאוד וההגנה מאוד ממושמעת.
    ברומא - מנז כרגיל עושה טרור להגנת היריב, גרקו שוב פעם מרשים, טוטי עם שער ראשון העונה בליגה.

טראורה במקום גרוסו (שהיה די טוב), רוזי במקום קאסטי שכנראה הפציעה שעבר עדיין מטרידה אותו.

כרגע 6 שחקני בית של רומא על המגרש, 4 ברומא, 2 ביובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/11/10
  8. Carlo Zampa Member

קייליני הזה רוצח בתחפושת, השופט עם פנקסנות ברורה אחרי שנתן יותר מדי כדורים לרומא על מצבים של 50-50.

9. Muurad Member

הפנדל שנשרק נכון ב-1000%, פפה היה בתוך הרחבה ראו את זה בהילוכים החוזרים, ולא משנה אם זה תגובה אינסטנקטיבית, היד שלו הייתה ממש רחוקה מהגוף ומנעה מהכדור להגיע למסגרת ואולי להכנס, פנדל ברור.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  10. 亚历山大帕托 Member

יד מושטת בתוך הרחבה. פנדל מוצדק.

רגע הפגיעה:

http://img59.imageshack.us/img59/1829/screenhunter01nov132320.Xxx

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שדל נרי מיהר מדי עם החילוף של דל פיירו במקום יאקווינטה. כמו כן, אני באופן אישי, הייתי מכניס את בוריילו במקום מנז, על אף שהצרפתי באמת היה השחקן הבולט בשורות הג'יאלורוסי. מעבר לכך אין תלונות. משחק טוב ומהנה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטי היה עייף וכניסה של בוריילו במקום מנז הייתה מחייבת אותו לרדת לקישור, שם אחרי מספר דקות היה נגמר לו הדלק.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנז לא ירד לקישור, אלא שיחק יותר קרוב לרחבה של יובנטוס (בצד שמאל), גם טוטי באותה מידה יכל להמשיך לשחק קרוב לרחבה. בכל אופן, גם כשטוטי עייף הסיכוי שיכריע את המשחק גבוהים בהרבה מאלה של מנז.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להגיד. משחק כדורגל ברמה גבוהה כיאה לקבוצות שלקחו בו חלק, עם קצב והגנה וטקטיקה ומה לא. היה כיף לצפות כאוהד ואני בטוח שגם האוהד הניטרלי נהנה מאוד.

גם דל נרי עצמו הבין את זה עם ההכנסה של אמאורי מספר דקות לאחר מכן.

נ.ב- צ'רלטון, זה סופי. ניצחתם. חווית השידור היום הייתה סיוט מתמשך. הרווחתם עוד 50 שקל בחודש. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטי ביחד עם ווצ'יניץ' ובוריילו באותו הרכב הוא טרקוורטיסטה מהסוג הישן (רק שבוריילו במקום באטיגול וווצ'יניץ' במקום דלווקיו), עמדה שדורשת ממנו לנוע ללא הפסקה ובמצב שנוצר בנוסף לגיל שלו, הוא פשוט לא היה מסוגל לעשות זאת.

הפערים בין קאסטי לרוזי הם עצומים והחילוף פגע מאוד במשחק של רומא. סימפליסיו (חלש מאוד) וגרקו נגמרו אחרי פחות משעה (שניהם לא שיחקו תקופה ופתאום נוחתים עליהם 3 משחקים בשבוע). מווצ'יניץ' ציפיתי שיקח על עצמו את המשחק, גם כי הוא נח נגד פיורנטינה וגם כי זה עדיין משחק גדול והוא היה בלתי נראה. מקסס פשוט תענוג, גם טוטי,דה רוסי ומנז היו טובים מאוד. בריגי עדיין לא כשיר והספרינט היחידי שעשה היה לעבר דל פיירו בסיום המשחק כדי לבקש את החולצה שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/11/10