המחזור ה12 בסרייה A :: זלטאן מכריע את הדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Joel Gion, ‏12/11/10.

1. Joel Gion Member

משחקי עבר משמעותיים מהעבר הקרוב

משחק העונה ב2000-2001, קאפלו מחלץ נקודה לקראת הישורת האחרונה וממשיך לסקודטו היסטורי

ה4-0 הרומאי ב2003-2004, משחק שכבר מזמן הפך לקלאסיקה

הנקמה היובנטינית בניצוחו של זלטאן כעבור שנתיים

ניצחון שחור-לבן בעונת החזרה לסרייה A הודות לבעיטה חופשית של דל פיירו

עוד כדור חופשי של דל פיירו, עוד ניצחון של יובנטוס

השער האחרון בקריירה של נדבד חותם רביעייה יובנטינית נוספת באולימפיקו

בתחילת העונה שעברה נראה היה שאף אחד לא יצליח לעצור אותו. ה3-1 בכיכובו של דייגו

המשחק שחרץ את גורלו של פרארה. ריסה מעניק לג'אלורוסי ניצחון ראשון על יובה מאז 2004

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://img294.imageshack.us/img294/8306/capturelf.Xxx

הדרבי המילאנזי הגדול, דרבי המדונינה מספר 273 ישוחק במוצאי יום ראשון בסטאדיו ג'וזפה מאצה (הסן סירו) וישודר בערוץ הספורט בלי להכביר במילים בואו ניגש ישר לעניינים...

http://www.liga-mistru.com/images/sta_milan.Xxx

http://www.lega-calcio.it/media/scudetto_inter_115x170.Xxx

זה לא הזמן הכי טוב בעבור אינטר להגיע לדרבי אבל כמו שאומרים זה עלול להיות דווקא הזמן הכי מתאים שיש. שני המחזורים האחרונים היו לא טובים עבור הנראצורי ובמיוחד בעבור האוהדים שלא זוכרים מתי הקבוצה שלהם סיימה בתיקו מול קבוצות כמו ברשה ולצ'ה בעבר הקרוב. בעוד האוהדים דורשים את ראשו של בניטס ובעוד מוראטי מנסה להרגיע את האוהדים הזועמים שלא מרפים מהגעגועים למוריניו, אינטר מנסה להסתדר עם משבר הפציעות שפוקד אותה כמו את רוב הקבוצות הגדולות בליגה בעת האחרונה. החדשה הטובה ביותר היא החלמתו של סניידר מהתשישות שפקדה אותו, יחד איתו יחזרו לסגל ז'וליו סזאר וקמביאסו. סזאר וסניידר יחזור היישר להרכב בעוד הארגנטינאי בינתיים על הספסל ונכון לעכשיו סאנטון לא מתוכנן לפתוח למרות ההערכות המוקדמות ובמקומו יורכב קורדובה דווקא.

http://www.football-italia.net/pics300/beniteznews01.Xxx

" כל העולם יסתכל במשחק הזה. באיסטנבול הבנתי מה זה הדרבי המילאנזי. כולנו יודעים מה היא החשיבות של המשחק וכל העולם יסתכל בזה" הבהיר הספרדי., "חוויתי דרבים בספרד ובאנגליה אבל אין שום דבר שמתקרב לזה. באיסטנבול הבנתי מה המשמעות של הדרבי המילאנזי כאשר אוהדי אינטר ישבו איתנו והבנתי שמחר בערב בקהל ישבו איתנו אוהדי ליברפול. אנחנו לא נהיה שמחים אם המשחק יסתיים בתיקו כי אנחנו רוצים לנצח. הדרבי מגיע בתקופה הטובה ביותר עבורינו כי זו יכולה להיות נקודת המפנה של העונה שלנו. ז'וליו סזאר וקאמביאסו לא כשירים במאה אחוזים לשחק אבל הם זמינים למשחק הקרוב. האם נשחק במערך היהלום? זה תלוי במי שיהיה כשיר קרוב למשחק." באשר לשמועות על הצבתו של מטראצי בהרכב בניטס סיפר שכל דרבי צריך תשוקה ולמרקו יש כזו, באשר לזלטאן ציין שהוא מקווה שיהיה לו יום רע במיוחד.

http://www.lega-calcio.it/media/scudetto_milan_115x170.Xxx

דווקא כאשר עשה רושם שהוא חוזר לכושר שוב הוא נפצע. הברווזון עלול לעולם לא להתפתח לברבור בגלל הפציעות שלא מפסיקות לפקוד אותו. פאטו שוב נפצע בניצחון 1-3 על פאלרמו והוא ייעדר עד תחילת 2011, החדשה הרעה הזו מצטרפת לפציעה של אינזאגי שחזר לכותרות בכל העולם עם הצמד מול ריאל מדריד שהעלה אותו לפסגת הכובשים בכל הזמנים של אירופה. סופר פיפו כבר לא יחזור לשחק העונה אבל הבטיח לאוהדי מילאן שהציפו את האתר הרשמי שהוא יחזור לשחק בעונה הבאה. לנוכח מצוקת החלוצים אלגרי מתלבט בין רונאלדיניו לבין רוביניו כאשר העדיפות היא לראשון ולא ברור אם סיידורף והגאושו ישחקו מאחורי זלטאן שיהיה בחוד לבד או האם הוא יתופקד כחלוץ נסוג. בהגנה אבאטה צפוי להמשיך לקבל קרדיט אבל זמברוטה בכוננות לתפוס את מקומו.

http://www.football-italia.net/pics300/allegrinews.Xxx

אלגרי יקווה מחר ליום טוב לשם שינוי של רונאלדיניו בהיעדרם של אינזאגי ופאטו אבל הוא יצטרך את זלטאן ביום טוב באמת כדי לנצח מחר. " אפילו ללא הפציעות זלטאן מאוד חשוב לנו, עם ההופעות הטובות, הבישולים והנצחונות." באשר לקבלת הפנים שיקבל האקס נראצורי אמר "אני בטוח שהוא יקבל מחר "קבלת פנים חמימה" מאוהדי אינטר אבל יש לו כעת אחריות גדולה אף יותר מאחר והוא החלוץ המרכזי היחיד שיש לנו אבל התוכניות הטקטיות שלנו לא ישתנו מאחר ונמשיך גם מחר לשחק עם שני חלוצים. לקראת המשחק רמז המאמן שרונאלדיניו ייפתח ככל הנראה כחלוץ נסוג במקום רוביניו. וקינח עם קצת מחשבות אישיות לקראת הדרבי הראשון שלו. " זה הולך להיות משחק הדרבי הראשון שלי, אנחנו עדיין בתהליך של שיפור והמקום הראשון עוזר בעיקר לביטחון העצמי שלנו. אני לא מסכים שאינטר של מוריניו הייתה יריבה יותר מאיימת כי אלו שתי קבוצות עם מאמן שונה וגישה שונה לכדורגל".

כמה משחקים מן העבר שקשה לנו לשכוח::

יון דאל תומאסון ה- :aaa8: מחזיר את מילאן לתמונה בדרבי השני בעונת 2003-4

קאמבק גדול של מילאן לא יכולת ליכולת מצויינת של אינטר.

אינטר משפילה את מילאן עד עפר, השיער של לאונרדו נשאר כמו שהיה.

אחד המשחקים הזכורים ביותר לכל אוהד מילאן, השישייה המפורסמת.

http://img73.imageshack.us/img73/4433/61502123vd3.Xxx

אינטר-
    סזאר; קורדובה, לוסיו, מטראצי, קיבו; זאנטי, סטאנקוביץ', אובי, סניידר; אטו, מיליטו.

מילאן-
    אביאטי; אבאטה, נסטה, ט.סילבה, אנטוניני; גאטוזו, פירלו, אמברוזיני; סיידורף; רונאלדיניו, איברהימוביץ'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/11/10
  3. Joel Gion Member

Fiorentina: Boruc; Comotto, Gamberini, Kroldrup, Pasqual; Santana, Donadel; Cerci, Mutu, Vargas; Gilardino

Cesena: Antonioli; Lauro, Benalouane, Von Bergen, Nagatomo; Schelotto, Colucci, Parolo; Jimenez, Giaccherini; Bogdani

הרכבים התקפיים מאוד של שני המאמנים שמנסים בעיקר לייצב את הכסא הרועד שלהם, עדיין 0-0 שם.

4. Jose Mourinho Member

אני הייתי מכניס גם את ה2-3 של אינטר משער ניצחון של אדריאנו על הראש של בובוגד ויירי בתוספת הזמן...

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

LE FORMAZIONI UFFICIALI

Juventus (4-4-2): 30 Storari; 43 Sorensen, 19 Bonucci, 3 Chiellini, 6 Grosso; 23 Pepe, 4 Melo, 14 Aquilani, 8 Marchisio; 18 Quagliarella, 9 Iaquinta.

Roma (4-3-1-2): 27 Julio Sergio; 77 Cassetti, 29 Burdisso, 5 Mexes, 17 Riise; 23Greco, 16 De Rossi, 30 Simplicio; 94 Menez; 9 Vucinic, 10 Totti.

ללא שינויים מהבוקר, פרט לסורנסן שמועדף על פני סליהאמיצ'יץ'.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש פה פוטנציאל רציני למערך 3-5-2 מצידה של יובנטוס. שווה לעקוב אחר המיקום של סורנסן (ימשוך שמאלה ולא יעלה יותר מדי להתקפה), פפה (ישב לווצ'יניץ' על הצוואר כשרומא מחזיקה בכדור) וגרוסו (ידחוק את מרקיזיו למרכז השדה כשיובה מחזיקה בכדור).

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק סביר ויכולת פושרת מספיקה לנצחון קטן. בוגדאני זה לא בוריילו, ובכלל ההתקפה של צ'זנה כבר תקופה לא מרשימה כפי שהיתה בתחילת העונה. אז החלק האחורי היה בסדר. בקישור פרט לדונאדל (כרגיל) ולצ'רצ'י שעבדו קשה ונכון היתר היו די חלשים, ד'אגוסטינו שנכנס גם היה מעל לבסדר (בתקווה שכבר במשחק הבא יוכל לעלות הישר מהתחלה). מוטו היה טוב עד שנפצע (מקווה שלא רציני), אבל מעל כולם ג'ילארדינו. השמש בשמי פירנצה! יאללה רצתי לקעקע את הדיוקן שלו על החזה לפני שיובה-רומא מתחיל.

8. Carlo Zampa Member

אני כבר כמה ימים ממש בציפייה למשחק הזה, ולא בגלל שזה חשוב לטבלה, אני פשוט לא סובל את יובנטוס. אין קבוצה שאני רוצה לנצח יותר מאשר יובנטוס.
    אני יודע שנקבל בראש בגלל שכתבתי את זה אבל פשוט לא יכלתי להתאפק.
    אני מקווה שמרכז ההגנה יצליח להתמודד עם החוד שלהם, זה המפתח לניצחון.

FORZA ROMA !!!!

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש משחק חדש לצטט למחזור הזה בעונה הבאה, פשוט משחק נהדר ואיזה גול!

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יובה עולה ליתרון, רומא מנגד ממש לא משכנעת עד עכשיו. תוצאה מוצדקת.

11. kadm Member

פנדל ברור לטובת רומא על מקסס שלא נשרק

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  12. FelaKaT Member

לא יודע עד כמה זה פנדל ברור, אבל מה שברור זה שהפנדל שנכבש לא היה.

בסה"כ משחק טוב עד עכשיו.

13. Carlo Zampa Member

גראנדה קאפטינו!!!!!
    הוא שיכנע את השופט שהייתה יד, ואחרי השחיטה של קייליני על מקסס השופט מחזיר לרומא פנדל מוצדק.

התחלה טובה של המשחק, יובנטוס בקושי נגעה בכדור, רומא החמיצה כמה מצבים ולא ניצלה ואז נרדמה קצת ונתנה לאקווילאני להשתלט על המשחק.
    מנז גורם לי להרבה עצבים עם האטימות שלו, הוא פשוט לא מבין שלפעמים פס פשוט יתרום יותר מאשר לעבור שחקן. פעמיים הוא הרס התקפה עם דריבלים לשום מקום. ועדיין הוא השחקן הכי מסוכן בהתקפה של רומא, הכישרון שלו פשוט מדהים.

אני מאוד מקווה שראניירי לא יכנע ויכניס את בוריילו, הוא פשוט לא תורם כלום במשחקים גדולים. שישמור אותו לאודינזה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  14. kadm Member

למרות זאת נראה לי שאין השנה משחק שהוא סיים בו 90 דקות וכל העונה אני האומר שהוא השחקן הכי טוב שלנו.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי לא היה פנדל על מקסה, אבל הפנדל שרומא קיבלה אכן היה מוצדק.

אני באופן אישי נהנה מהשלישיה אקווילאני (הגיע הזמן שיחזור ללבוש כחול), קוואליירלה ויאקווינטה וחושב שרק השער הזה בתוספת הזמן ימנע מראניירי להכניס את בוריילו כבר במחצית.