המחזור ה12 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏9/11/06.

1. נעם Member

לפי הלייב טיקר שבאתר של הבונדסליגה ברמן הייתה יותר מסוכנת ופעלה יותר לאורך המשחק.
    הגול שנפל אחרי הדקה ה53 המוקדמת הפך את המחצית השנייה למחצית שכולה ברמן.
    אני לא ראיתי את המשחק אבל זו ההתרשמות שלי.
    וכמה בעיטות חופשיות הלכו לזבל... לא מתאים לורדר

איך היה השער של קלוזה?

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/06
  2. dani12 Member

אין הגנה!
    לקבוצה שמתיימרת להעפיל בליגת האלופות לשמינית הגמר על חשבון בארסה,אז עם ההגנה הזאת הם יגיעו גג לרבע גמר גביע אופ"א.
    היחיד שתיפקד היה קלוזה.
    מנגד דורטמונד עשו את שלהם.התגוננו יצאו למתפרצת וגול.
    וואלדז נתן משחק טוב נגד האקסית,טינגה עשה עבודה טובה והציל גם שער וגם הילד הזה בן ה19 שכחתי את שמו היה טוב.
    אבל מעל כולם זהו ווידנפלר ששיחק משחק ענק,מקווה בשבל דורטמונד שהיכולת הזאת תהיה עיקבית.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כן ראיתי את המשחק והשתדלתי להגיד את הדברים בצורה הכי אובייקטיבית. גם אחרי הגול (השני) דורטמונד לא הסתגרה, אלא רק אחרי הדקה ה - 65 בערך. בסביבות היציאה של שאהין.
    אני גם לא מסכים עם דני. למרות 3 הגולים אני חושב שההגנה הייתה בסדר גמור (יחסית). הגול השלישי היה ממתפרצת בדקה ה 80+ כשכל ברמן היו בהתקפה. השני היה מקרן (אז זה בטח לא אשמה של ההגנה לבד) והראשון נבע מאיבוד כדור במרכז המגרש ומסירה אדירה של שאהין לואלדז.
    כל הקבוצה (חוץ מקלוזה - אכן גול ענק. קיבל כדור ועבר את וורנס פעמים ועוד שחקן ובעט מתוך הרחב. האבל גם חוץ מהגול הוא היה טוב מאוד) לא הייתה טובה וזה נבע משיתוקו המוחלט של דייגו שכל הנגיעות שלו בכדור (כמעט) היו סביב עיגול האמצע (כל הכבוד לקרוסקה). וזה בדיוק למה אני לא אוהב קבוצה שבנויה על שחקן אחד.
    בכלל כמו שאמרתי ברמן ב - 3 משחקים אחרונים (את השניים הקודמים ראיתי מחצית מכל אחד) לא משחקים טוב. אם באיירן היו משחקים כזה גרוע איזה ביקורות היו כאן.

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבאיירן יחד עם שאר קבוצות הצמרת יכולים להיות מאוד מעודדים מהתוצאה הזאת, קודם כל זה הראה את הנקודות הרכות של ברמן ואת חוסר האונים של בלמיה עם חלוצים מהירים, ואני בטוח שעם בעוד משחקים הקבוצות היריבות של ברמן ישחקו כפי שההתקפה של דורטמונד שיחקה, אז ברמן תמשיך להפסיד נקודות.

הדבר השני שאני מאוד שמח ממנו, זאת העובדה שחלק גדול מהלחץ של באיירן ירד אתמול עם ההפסד של ברמן, כי אם ברמן הייתה מנצחת את דורטמונד אז הפער היה עומד על תשע נקודות ואם באיירן לא הייתה עומדת בלחץ הפער היה נשאר כהלכתו, לכן אינ בטוח שבאיירן תבוא היום לביי ארינה שיש עליה קצת פחות לחץ, ולא כפי שהיה עם ברמן היו משאירים את הנקודות בבית.

5. dani12 Member

מה שלא יהיה,באיירן לא יוצאת עם 3 נקודות מהביי ארנה היום.

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם כל כך מדויק לקבוע דבר כזה עכשיו, מצד אחד באיירן מגיעה במשבר שההרכב של מגאת' לא החלטי ויש הרבה שינויים בהרכב וזה בהחלט יכול מצד אחד ליצור בלבול, אך מנגד ריענון קצרצק שיכול בסופו של דבר להשתלם היום.

עוד משהו שאינ מעודד ממנו לפני המשחק, זה השברירוית של לברקוזן שאני מעריך שבאיירן מסוגלת לעקוץ אותה ולצאת עם מלוא שלושת הנקודות מהביי ארינה.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא מבין מאיפה איך אתה מצליח להאמין ככה אופיר. אין סיכוי שנראה שינוי מקיר לקיר ביכולת של הקבוצה פתאום, זה חייב להיות בהדרגה (אם בכלל זה יקרה). משחק חוץ קשה, במצב שלנו, יהיה קשה לראות 3 נקודות. בואו נודה, באיירן צריכים רק לא להפסיד היום, ותיקו אולי ישקף (אם נתחיל להראות כמו קבוצה לשם שינוי).

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכדורגל יש שתי קבוצות, וגם מהצד השני של המתרס לא משחקת אימפריית הכדורגל של אברמוביץ' אלא באייר לברקוזן קבוצה שהולכת לאיבוד עונה אחר עונה, קבוצה שברירית ולא יציבה ובמהלך קסם אחד של שחקן בסדר גדול של שווני או מקאיי יש לבאיירן סיכוי לצאת עם הנקודות.

כמה שזה נשמע ביזארי עכשיו, באיירן היא תמיד באיירן ונכון שלאחרונה היא לא מייצרת את הכדורגל שאנחונ רגילים ודורשים לראות ממנה, אבל במשחקים שכאלה באיירן יודעת להתעלות על עצמה, ודווקא היום יש לי תחושה טובה.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בנתיים מחצית בלברקוזן (איזה קהל נפלא).

http://www.sport1.de/media/redaktionell/bilder/sportarten/fussball/bundesliga/salihamidzic-weiss_Aufmacher.Xxx

חסן היה טוב בלי קשר לגול. באגף שמאל הוא פורח כמו בימי היצפלד (נו טוב כמעט). שווינשטייגר במרכז הקישור, רעיון מעניין של מגאת'. אני עדיין חושב שוואן בומל עצוב להיות תקוע באגף, למרות שהוא היה חלק מהגול. לא ממצא ת'יכולת שלו באגף ימין, כי הוא יכול לתרום לקבוצה הרבה יותר.

שאלקה כבר 0-3, וכל אלו שחזרו ואמרו מתחילת העונה ששאלקה תחת סלומקה זה לא זה, אז אני ממשיך לומר שסלומקה מאמן מצויין. היום עם אפשרות לראות את המקום הראשון בטבלה לאחר מי יודע כמה זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/06
  10. Raulito Madridista

משחק אדיר היום בין לברקוזן לבאיירן מינכן, ראיתי את המחצית השנייה אך תקציר כולל של כל המשחק. ניצחון חשוב מאוד של באיירן, הפער שלה מברמן הראשונה הוא רק שלוש נקודות בלבד, וזה יכל להיות תשע באיזשהו אופן, כך שהמצב לא נורא כל-כך ויש אור בקצה המנהרה. הקבוצה היום שיחקה טוב והייתה עדיפה מלברקוזן. פליפ להאם תרם בכל עלייה שלו קדימה להתקפה, במחצית השנייה הוא לא עלה מספיק לטעמי. סליהמידיץ כבש שער יפה מאוד והיה טוב באגף שלו, שוושטיינגר גם נתן משחק טוב לדעתי. ואן בומל אם תשאלו אותי בינוני בערך. אוטל יכל לעלות טיפה יותר קדימה שהקבוצה חטפה כדור. קיצור, כל פעם שבאיירן הגיעה לתקוף עם מספיק שחקנים, היו מהלכי כדורגל. השיוויון של לברקוזן הגיע מכלום, הדיפה לא טובה של קאן לדעתי, אבל החיפוי של באיירן על הפנים. לברקוזן כבר עשתה מהלך, היו דקות טובות שלה, היה לה אחד בלונדיני מנהל משחק לא רע בכלל, אבל מעט מדיי. השער השני שלה היה ביזיון גדול בהגנה, מתוך מאה כדורים כאלה, 99 לא מגיעים לחלוץ. סניול ניסה לזום בהתקפה וזו הסיבה לחזרה של באיירן לדעתי, עלה למעלה מאוד מאוד. מקאיי גם היה בסדר, ניסה וניסה, איים, הוא החמיץ מצב טוב, בגלל שנכנסו בו, חבל שהשופט התעלם, גם מספק עבירה על שוושטיינגר ברחבה. פיזארו כבש צמד גדול וניצח את המשחק, השער השני שלו אולי באשמת השוער המצויין בוט, שהגיע לכדור, הבעיטה הייתה לאמצע, אבל מקרוב מאוד. לברקוזן גם תרמה למשחק אך יכלה לתקוף יותר, הזמינה את באיירן לרחבה אחרי ההיתרון שלה - טעות. הניצחון צריך להרים מוראלית את באיירן, שום דבר לא סגור. נקודות רעות.. שוב שני שערי ספיגה. היה נחמד לראות את שול משחק, חמוד, מחייך, מאגאת, תן לנו יותר דקות של שול! הוא קרוב לסוף גם ככה.

למה שום דבר לא סגור? כי ברמן עדיין קבוצה פראיירית עם מרכז הגנה פרוץ לחלוטין ועם מגנים בינוניים, אי אפשר כל משחק לספוג שלושה שערים ולסמוך על ההתקפה האדירה שתבקיע ארבע. קלוסה כבש שער יפה, מבצע אישי, אבל החמיץ פעמיים, ברמן לא הפסיקה ללחוץ אך החמיצה והחמיצה וספגה, ההגנה שלה לא שומרת טוב במצבים נייחים וזה לא יישתנה, צריכים לדאוג גם להגנה שם, אני מצדיע לדורטמונד על כך שניצחה באחד המגרשים הטובים ביותר והקשים בעולם, הניצחון קירב אותה יותר לצמרת והיא במקום השביעי. ברמן סופגת עדיין 1.3 שערים במשחק, זה מעל 40 גולים בעונה, לאלופות זה לא יספיק ולא נגד בארסה בקאמפ נואו, לשאף יש עבודה.

שטוטגארט עוד לא שיחקה והיא יכולה לעלות למקום הראשון. יש לי תחושה שהאנובר לא תאפשר לה.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בכדור כזה חזק, לא חושבים על לאן ילך הכדור, ורק על לעצור אותו. החיפוי אכן בעייתי. דמיכאליס מאכזב, ולוסיו בדרך לקבל חוזה ארוך מאוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

שול אדיר, אבל רק ל 20 דקות. מה לעשות הוא לא בשביל הרכב ראשון נכון להיום.

זה נכון, אבל גם באיירן קצת פראיירים. אנחנו עדיין לא נראים טוב למרות שיש שיפור כלשהו. המשחק היום היה כולו נשמה.

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גראנדה באיירן! פשוט להתפעל מהאופי שהקבוצה הזאת הציגה היום, 10 דקות לסוף, הקבוצה סופגת שער שני שמבשר לה שעשו עליה "מהפך" ובתוך שלוש דקות מבקיעה שתי שערים והופכת את הקערה לחלוטין.

אחרי שנרגעתי קצת מהמשחק צריך להסתכל על שני צידי המתרס. נתחיל כמובן בצד החיובי: באיירן חזרה ובגדול למאבקי הצמרת והפער מברמן רק שלוש נקודות, אחרי משחק קשה מאוד לפחות על הנייר באיצטדיון כמו הבאיי ארינה ומול קבוצה כמו לברקוזן. אפשר גם להתעודד מהאופי שעליו דיברתי, והדבר אולי הכי חשוב שאפשר לצאת מעודדים ממנו זה שבאיירן זה באיירן, ווינרית לוחמת שלא מוותרת, אה וגם סניול חזר לעצמו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .

בצד הפחות טוב נוכל למצוא באיירן שברירית עם המון ליקויים בהגנה כאשר היום רשמית אפשר לומר שגם דמיכליס לא פחות רע מלוסיו ושתיהם דיי מכה, למזלינו ואן בויטן, לאם(איזה שאפתן הבחור) ווילי חזרו לעניינים אחרת זה היה יכול להיגמר רע. אה ואגב לא מבין את כל הקטע הזה של השינוי מערך ושינוי הרכב ממשחק למשחק, מה נהיינו ליברפול?

13. MHFC Member

משחק פשוט נהדר היה היום בביי ארנה במיוחד במחצית השנייה, לאחר שבאיירן עושה את הבלתי יאומן ומנצחת 3-2 בדקות הסיום את באייר לברקוזן ורושמת ניצחון נוספת עליה בביי ארנה, (ניצחון 12 של באיירן לעומת 11 ניצחונות של באיירן בלבד).
    מחצית ראשונה לא מרשימה במיוחד של באיירן והיא מצליחה לרדת למחצית עם יתרון 1-0, לאחר שואן בומל עם כדור עומק נהדר לעבר מקאיי שהשאיר לסאליאמיצ'יץ ועשה 1-0..אומנם באיירן לאחר השער לא השכילה ולא לחצה על לברקוזן שלדעתי הייתה מעט עדיפה על פני באיירן במחצית זו, כי חוץ מהשער של באיירן, באיירן לא הגיעה לעוד מצבים סמוכנים ליד השער, למעט הבעיטות של לאם מאחורי הרחבה..
    במחצית השנייה לברקוזן באה נחושה למצוא את שער השיווין ועשתה את זה מהר מכפי שצפוי, עדיפה לא מספיק טובה של קאן לאחר בעיטה של בארנטה, וקיזלינג קבע שיוויון, אז למרות שהמון היו מאשימים כאן את קאן בספיגה, אני מאשים את ההגנה של באיירן שלא שמרה על קיזלינג שמצא את עצמו חופשי וכבש. באיירן לא הייתה במחצית הזאת כלל למעט ה-10-15 הדקות האחרונות, באייר לברקוזן המשיכה ללחוץ, אבל לא לחץ ליד השער של באיירן, אלא אפשר להגדיר את זה שהיא שלטה במשחק ללא עוררין. בדקה ה-80 דה אוליברה כבש את שהער השני לזכות לברקוזן ואני כבר הייתי בטוח שבאיירן לא תצליח לחלץ פה תיקו, אז זהו שהיא הצליחה לנצח דימקכליס שהיה אשם בהפסד להאנובר ביום רביעי כבש בנגיחה והשווה ופיזארו בדקה ה-86 העניק ניצחון לבאיירן.
    אומנם באיירן ניצחה, אבל היא ממשיכה לא להרשים, לא היה מנהיג היום על המגרש, מישהו היה חסר ולדעתי זה היה שוונשטייגר שהיה מאוד אנונימי, לפחות ממה שראיתי הוא היה לא מעט פעמים חופשי והוא לא קיבל דכורים.
    אני רוצה גם לתת דעה לגבי השיפוט, היה מאוד מסריח בשיפוט של השופטים היום, המון שריקות היו צריכות להישרק לזכות באיירן והן לא נשרקו.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לצערי הרב הם חזרו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    לא יודע מאיפה, היה כבר נראה שהבווארים מוותרים על המשחק אז מגיע הגול של המחליף של לוסיו ( יוחזר לוסיו לאלתר!).

לגבי שאלקה, תפסו את מיינץ בתקופה שהכל לא הולך שם, קוראני לפחות כבש צמד.

תוצאה מפתיעה מאד באולימפיק שטדיון, המהפך שבוכום ביצעה לפני תום המחצית מראה פשוט על חוסר אופי של הרטה, ככה יהיה קשה להרטה להתברג בטופ של הליגה. מרסל קולר כמו ברט ואן מרוויק אתמול יכולים לנשום לרווחה אחרי שעשו תוצאות יפות במחזור.

מה יהיה עם המבורג, שוב משחק לא רע, הפעם גם כבשו ראושנים ומחדל בהגנה איפשר לגלדבך לאזן. חבל מאד מבחינתם.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

המזל בדקות האחרונות של המשחק תמיד עם הבווארים !!
    ראו גם בהיסטוריה !!
    כן נכון,הגיע לבאיירן היום לנצח בגלל כדורגל טוב יותר ומתוחכם יותר.
    בלברקוזן שמחו יותר מידי לאחר הגול השני ולכן חטפו חזק בראש וחבל.