המחזור ה - 9 : לבאנטה מוליכת הטבלה !!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/11.

1. riquelme1 Member

לא להאמין, פנדל למיורקה אחרי 20 שניות, תומר חמד עם הרביעי שלו העונה בפנדל(!).

אוי אתלטי..

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אחרי 20 שניות השופט החליט להתעלל בנו ולתת למאיורקה פנדל הזוי ומפגר... סליחה באמת שאלוהים ברא לבני האדם ידיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

מחצית נוראית בזכות השופט עם החלטות בזויות (לדעתי לא צריך לשרוק לפנדלים בכלל) ומזלו שהקבוצות יורדות בשיוויון... יש לנו מחצית שלמה לשחק רגוע ולעשות את המהפך ואני מקווה שהשחקנים ימשיכו את היכולת שלאחרי שער השיוויון ולא יתנו למאיורקה מתנות ששוב נתחיל לרדוף וניכנס ללחץ מיותר (משום מה זה הזכיר לי את המשחק מול אספניול בשנה שעברה גם פנדל שלא היה גם היריבה לא עוברת את החצי ומצליחים להשוות לקראת סוף המחצית)

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא היה לנו סיכוי היום. לא אכפת לי כמה דייגו חרא, אם השופט שונא אותו, שלא ישפוט. והאמת, מה שהיה, לא נקרא שיפוט. כל השנאה הזאת כלפי דייגו, כל השריקות נגד מריו...
    אצלינו טוטו סאלביו ממשיך להיות המועמד שלי לפנות את המקום לדייגו קושטה בפברואר. והטמבל הזה החליף את אחד השחקנים החכמים. חבל שמנסאנו איבד סבלנות.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק כל כך מעצבן ומתסכל..אפשר להשתגע מהקבוצה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

בנוגע לשיפוט באמת חבל כבר להוציא אנרגיות על דבר כל כך מעצבן ומבזה, נמאס כבר מהדברים האלה

דווקא החילופים עצרו את המומנטום והחלישו אותנו...לא מובן לי איך לא משנה מי מוחלף מאריו נשאר על המגרש, מה כבר הוא עושה יותר טוב משאר השחקנים שמגיע לו להישאר?!?

5. Valencianista Member

ההרכב שלנו מול אתלטיק:
    גואיטה; מיגל, רויז, קוסטה, מת'יו; טופאל, באנגה; פיגולי, קאנאלס, ג'ונאס; סולדאדו;

הרכב די משני שלנו - קוסטה מחליף את רמי, ג'ונאס את אלבה ופיגולי את פאבלו.
    סך הכל רוטצויות טובות, מה שכן אני בכלל לא מחזיק מפיגולי (איך הוא נמצא בקבוצה שלנו בכלל..) ומקווה שיצא כמה שיותר מהר ובמקומו יכנס פאבלו או פיאטי.

AMUNT

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסלו לבילבאו שער חוקי...מצחיק שנדב יעקובי רואה את ההילוך החוזר שומע את השדרים הספרדיים ועדיין לא בטוח ואומר שהיה אופסייד כשבבירור רואים שאין נבדל

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

טיאגו לא משחק קשר אחורי, בטח לא לבד. זה או מריו, או גבי.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

או אסונסאו או קוקה... וכולם אגב עדיפים על מאריו

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אסונסאו מבקיע פעם ב-5 שנים, קוקה עדיין צעיר מדי בשביל להחזיק את כל האמצע. ואם שני מאמנים שונים לגמרי מחזיקים ממריו, יש בו משהו שאתה לא רואה.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שמאריו לא מוסיף כלום לקבוצה..לא מבחינת הנעת כדור ולא מבחינת קשר אחורי גרזן/תיקולים ובקיצור מבחינה הגנתית... זה לא רק אני שחושב ככה אלא הלך הדברים בקהל שגם לא מבינים ולא אוהבים את מאריו

מחצית 0:0 במסטאיה, ולנסיה פתחה טוב אבל אחר כך דווקא בילבאו היתה זאת שסיכנה יותר את השער גם כבשה שער חוקי ופעם נגיחה לקורה, מישהו רשם פה פעם שלג'ונאס אין מזל ולקראת סוף המחצית שוב הוא פגש את הקורה ולא את הרשת

11. Civil Anti Madridista

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנסיה ניצלת מהפסד בדקה ה90 מגול ענק של סולדאדו... לולנסיה לא הגיע להפסיד ותיקו יותר משקף את המשחק הזה כי גם בילבאו החמיצה לא מעט ובאה בשביל לנצח, דווקא בדקות שולנסיה שלטה בילבאו ניצלה טעות של פאבלו וכבשה..אחלה משחק היה במסטאיה

13. xavi6 Member

אתה סותר את עצמך. אתה אומר שפאציו לא נגע בכדור, אבל בטוח לא נגע באיניסטה, אבל לאחר מכן אתה אומר שהוא נגע באיניסטה אחרי שהכדור לא היה. זה נראה כאילו לא משנה באיזה מצב אתה תטען שאיניסטה צלל. אני אביא לך במפגש הבא בחנוכה משקפיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי הטענה שלך שמי שכובשת שווה צדק...אני באמת לא חושב שאתה מאמין בזה. קבוצה שתקפה ובעטה 50 בעיטות לשער הפסידה 2-0 לקבוצה שכבשה פעמיים נניח מקרן ובעטה למסגרת פעמיים. אתה באמת חושב שלקבוצה הזאת הגיע לנצח? הרי בוא נודה בזה, אם המצב היה הפוך וריאל הייתה משחקת אתמול הייתם צועקים שנעשה פה אי צדק ספורטיבי.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבאנטה מובילה 3-0 במדריגל משערים של חואנלו וקונה ובדרך למקום הראשון

15. riquelme1 Member

אני לא רוצה להשמע כמו משבית שמחות, ואין ספק שמגיע ללבנטה כל הכבוד על מה שהיא עושה עד עכשיו, פעמיים 3-0 נגד ויאריאל ומאלאגה, ניצחון הירואי על ריאל מדריד, באמת מרשים, אבל לא יקח עוד הרבה זמן והם יחזרו למקום הטיבעי שלהם, אמצע טבלה ומטה, כל דבר מעבר לזה זה הפתעה ענקית, בינתיים הם צוברים נקודות שיעזרו להם בהמשך.

חשבתי שלואיס גארסיה עשה עבודה ענקית איתם, אבל המאמן הנוכחי עושה עבודה אפילו טובה יותר, ואנחנו מגלים עוד מאמן מוכשר.

ויאריאל העונה ממשיכה להיות פח זבל, והיא עם ניצחון אחד ב9 מחזורים(!), שלא נדבר באלופות עם 3 הפסדים ב-3 משחקים, נכון הם קיבלו בית קשה ביותר, אבל גארידו איבד לגמרי את הקבוצה העונה, צפיתי עונה קשה לצוללת הצהובה שלא הביאה מספיק רכש, בעיקר לא להגנת הפח שלהם.

המצב של אתלטיקו לא הרבה יותר טוב, נכון שהפנדל של מיורקה אתמול לא היה ולא נברא, גם הפנדל על פלקאו היה גבולי והשופט החזיר, אבל השופט זה לא תירוץ, הקבוצה עם 2 ניצחונות ב-9 משחקים לא מתפקדת בכלל.

ראול גארסיה אתמול כובש את שערו הרביעי העונה, סטיסטיקה טובה יותר מכל קשר שיש לאתלטיקו העונה, כמו הרבה דברים הזויים שקוראים בקולצ'ונרוס בשנים האחרונות גם העזיבה שלו היא אחת מהם, לא פחות טוב יותר מכל קשר שיש לאתלטיקו בסגל.

סביליה שעדיין בלי הפסד, בפתיחת עונה הכי טובה שלה ב-66 שנה האחרונות, אפילו סביליה הגדולה של אמצע העשור הקודם לא פתחה עונה כל כך טוב, הקרדיט בעיקר למלרסינו(וחאבי ואראס וההגנה כמובן).

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/11