המחזור ה 8 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏16/10/08.

1. johnnie walker Member

ברמן ברמן,

אנחנו כנראה הקבוצה היחידה בעולם שיכולה שיכולה לעשות מהפך בדקה התשעים ואחת ועדיין
    להספיק לקבל את השוויון...

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

משחק גדול אתמול בין בורוסיה דורטמונד לורדר ברמן, מחצית ראשונה איומה של כדורגל, אך המחצית השנייה עשתה אתה שלה בגדול. כדורגל נהדר מצד שתי הקבוצות, בורוסיה דורטמונד עם התקפות מהירות ומתפרצות שיכלו לגרום למשחק להיגמר מהר, אך החטאות רבות. מוהאמד זידאן עם שער חשוב מאוד, יחל לבנות לעצמו את הביטחון עכשיו לאט לאט ונקבל את זידאן שקלופ כל כך אוהב. דייגו אתמול לא יכל לעשות כלום, הגנת דורטמונד סגרה אותו ולא נתנו לו לעשות כלום. בסה''כ משחק כדורגל נהדר, נהנתי מאוד.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אין לך מה לנכס את זה שלא ראו כלום מדייגו אתמול להגנה שלכם. בנתיים, כל העונה, מאז שחזר מהאולימפיאדה דייגו לא מראה כלום.

ב. לקרוא למשחק עם 6 שערים שכל אחד יותר טעות של ההגנה מהשני משחק טוב. נו, מילא. אולי משחק מעניין, אבל בהחלט בזיוני. חלק מהמשחק זה גם לדעת לעשות הגנה. אף אחת מן הקבוצות האלה, אם תמשיך לשחק כך, לא תגיע לשום מקום לא באירופה (גם בעונות הבאות, לפחות לגבי דורטמונד) ולא בליגה.

4. Karel Poborsky Member

ההגנה של ברמן היא באמת גרועה מאוד עד כה,לספוג 19 שערים ב-8 מחזורים זה בהחלט דבר לא טוב המראה על נזילות גדולה מאוד בהגנה מישהו שם בהנהלה ובצוות המקצועי צריך להתעורר ולעשות משהו שכן ביכולת הגנתית כזאת ברמן תתקשה להגיע רחוק בליגה ובאירופה,הקבוצה חייבת להתחזק בצד ההגנתי בטרם תגיע למצב בו תקרוס ויהיה קשה לבלום את המפולת....

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/08
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מציע לך לקרוא את הדיונים שלנו בעניין ברמן בשנתיים האחרונות. הביזיון בהגנה זה לא דבר חדש, האיכוות בהתקפה גם לא דבר חדש. ועל מי ברמן מוציאים כל שנה בקיץ בהרבה כסף? חלוצים. זה התחיל מסונוג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx והשנה זה פיזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ושנה הבאה יהיה איזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx אחר.

6. Karel Poborsky Member

זה מזכיר את איך שנראתה מנצ'סטר יונייטד לפני בואו של ריו פרדיננד בקיץ 2002, קבוצה דורסת שמבקיעה כמויות עצומות של שערים בעונה(בסביבות ה-90) אבל סופגת ללא הכרה שערים,45 בממוצע כל עונה.

7. C-J Member

1-1 במשחק ממש יפה בין המבורג לשאלקה.

באיירן נותרה במרחק 5 נקודות בלבד מהמקום הראשון.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, 1:1 מוצדק. המבורג שלטה ללא עוררין במחצית הראשונה (למרות החמצה וחצי גדולות של שאלקה) ואילו שאלקה שלטה ללא עוררין במחצית השניה (למרות החמצי וחצי גדולות של המבורג). טרוכו ממשיך את התקופה הנהדרת שלו. ירולים היה מצויין היום. משחק מאוד קצבי עם לא מעט הזדמנויות.
    שני דברים לגבי קוראני. א. הוא לא היה מבריק היום, אבל מרגע שהוא יצא לשאלקה לא היה שום משחק התקפה. כלומר, שאמנם הוא לא כבש ולא הגיע למצבים, אבל הוא עושה המון עבודה מסביב. ב. מישהו יודע למה שרקו לו בוז כל פעם שהוא נגע בכדור?
    ועוד עניין אחד - רפינייה פשוט מגעיל אותי מיום ליום.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אתה גם יודע למה שרקו לקוראני בוז...אני מציע לך למקרה ושכחת להיזכר בפרשת הנפקדות שלו...

ונדב איך התרשמת משטוטגארט למרות ההפסד הצפוי ( בכל אופן 18 שנים כבר לא ניצחנו שם..)?

10. samoel Member

סוף סוף יצא לי לראות קצת ליגה גרמנית אחרי תקופה ארוכה (בעצם ראיתי גם איזה משחק של ברמן נדמה לי מול שאלקה) ועוד שתי קבוצות שאני אוהב. עם מאמנים שאני אוהב. המשחק אמנם לא היה הכי משהו בעולם. מאוד לא תכליתי, במיוחד באיירן. קרלסרוהה עשו את המוטל עליהם ואפילו בחלקים של המשחק תקפו ויזמו. אבל אני רוצה לציין את אחד השחקנים האהובים עליי .
    בסטיאן שווינשטייגר - אתמול הוא היה בכל מקו אפשרי על המגרש, חשבתי שקיימים כהמ שווינים, זה לא היה נורמאלי, בצד ימין ובצד שמאל, בהגנה , בהתקפה במרכז המגרש, מגיע להזדמנויות , יוצר מצבים. פעיל מחלץ. פשוט תענוג. כמה כיף לראות את השחקן הזה במיטבו, והודות למי? יורגן קלינסמן שנותן לו חופש פעולה. אני חושב שהגרמנים שבינכם צריכים להודות לקלינסמן הוא נותן לשוויני להיות השחקן הפוטנציאלי הגלום בתוכו. באיירן תתחבר אין לי ספק, והכיף שלי לראות את זה קורה כששווייני יהיה זה שיוביל אותה.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתכוון בגלל סיפור הנבחרת?

חוסר יציבות. אתמול שוב חורים במרכז ההגנה. גם כאן זה דיי מתחיל מהקישור ההגנתי שלא סוגר טוב. אבל, חייבים להודות שלשטוטגרט הגיע לפחות תיקו, אם לא ניצחון. כמו שכתבתי, הרטה שוב גנבו ניצחון שלא מגיע להם. לטעמי, פה ושטוטגרט חוזרים לימים היותר טובים מלפני שנתיים. אני לא בטוח שזה יספיק לאליפות או מקום בליגת האלופות (העונה הליגה מאוד מאוד חזקה וקשה, המבורג ולברקוזן השתפרו מאוד, שאלקה חזקה כתמיד, פתאום יש את הופנהיים שאי אפשר לדעת כמה זמן זה ימשך להם, דורטמונד זה לא דורטמונד של דול וגם הם יודעים לעשות צרות, וולפסבורג קבוצה קשה וחזקה וכמובן ברמן ובאיירן) ובכל זאת רואים דברים טובים. צריך לעבוד על המשכיות ועל החלק ההגנתי. בלי זה שום דבר לא שווה כלום.

לא קשור לקלינסמן ולא כלום. גם בנבחרת הוא משחק ככה כבר כמה זמן. במיוחד שבאלאק איננו. גם בבאיירן הוא נהנה מהפציעה של ריברי, אז גם מרגישים אותו יותר בחלק ההתקפי. ואולי, זה גם שהוא קצת התבגר וקיבל ביטחון (או שהסבירו לו שהוא צריך להיות יותר הציר המרכזי). תמיד היה לו את זה, רק שלצערנו (גם בנבחרת) הוא עשה את זה כשלא הייתה ברירה וכשהכוכב הגדול היה איננו. אתמול הוא עשה את זה גם כשריברי היה על המגרש וביום שבת ורביעי הקודמים נגד רוסיה ונגד וולס גם כשבאלאק היה על המגרש.

12. Lars Ricken Member

זה ממש לא רק קלינסמן,באותה מידה אני יכול להגיד על יואכים לאוו שהוציא ממנו הרבה מאוד ביורו האחרון.
    בניגוד לשחקנים אחרים,יש לו כדורגל והוא רוצה להוכיח את עצמו מחדש כל פעם.

13. samoel Member

אני רוצה להזכיר לכם שזה התחיל מקלינסמן במונדיאל והמשיך עם לאוו.
    אני אחדד את הנקודה, לדעתי שווינשטייגר מרגיש חופשי לשחק תחת קלינסמן ולהוציא את כל כולו. ואני עקבתי אחריו ביורו אני מודע לזה שזה ככה כבר תקופה. אבל זה ידוע שקלינסמן מאמין בשווינשטייגר ואני חושב שזה עושה הכי טוב ובאיירן תהנה מהאמונה בו(היא נהנת כבר עכשיו כשלפעמים הוא היחיד שמתפקד )

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בדיוק לזה אני מתכוון. גם הוודרס הבלם הצעיר והמוכשר ( וגם הווינר) של הקבוצה אמר בריאיון אחרי המשחק שהוא לא מבין את שריקות הבוז לקוראני, וכי אף אחד לא נכנס לראש שלו ולא יודע מה עבר עליו.

אני לא רוצה לחשוב בכלל מה היה קורה אם השבוע שאלקה וקוראני היו מתארחים בשטוטגרט ( נראה לי הוא היה נשבר).

האמת מסכן, הוא קורבן שגם אשם במידה מסויימת אבל לא רק הוא.

15. דנידין Member

מצד אחד אני נגעל מתופעות כאלו, מצד שני חייבים להגיד שאפשר להבין. לכל האוהדים בכל הליגה יש חיבה אחת משותפת שמאחדת את כולם ( לצד הבונדסליגה) וזה הנבחרת. ברגע ששחקן בגד בנבחרת ( אם הוא צודק או לא זה כבר דיון אחר) הוא מקבל אות קלון.

חבל לי על קווין, חבל לי על מה שהוא עובר, אבל באיזשהו מקום הוא יכול להאשים אך ורק את עצמו.
    לגבי המשחק מול המבורג, בחוץ מול הקבוצה בכושר הטוב בליגה להוציא נקודה זה בסדר גמור.
    ואיזה ווינר ההוודרס הזה, מקווה שרוטן הבין וגם יישם את העניין במשחקים הקרובים, הוודרס IN קריסטאיץ' קשישא RAUS.

ואיזה ליגה צמודה ומרתקת, אין דברים כאלו!