המחזור ה-8: באיירן נעצרה בהופנהיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏30/9/11.

1. johnnie walker Member

כמה טיפש יכול שחקן להיות?

דקה ראשונה של משחק שום סכנה וברגפרדה הדביל נותן להם פנדל מתנה,
    יופי עכשיו 90 דקות צריך לרדוף אחריהם. יש את איגי יש את ווסלי ואפילו פריץ שעדיפים
    עליו בתור קשר אחורי, איך הוא ממשיך לראות הרכב בכלל.

עריכה: לא יאמן, ברגפרדה 3 ורדר ברמן 1

שער ראשון מפנדל שלו שער שני מאיבוד כדור סתמי שלו שער שלישי משבירת קו נבדל שלו..
    שלושה שערים באשמה ישירה של שחקן אחד בודד,
    האם זאת ההופעה הגרועה ביותר של שחקן בהיסטוריה של הבונדסליגה? כנראה שכן.

אם הוא ממשיך לראות הרכב במשחק הבא שאף צריך לתת לעצמו מכות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/11
  2. aloneli Member

לא ייאמן שאחרי התיקו של באיירן עוד הגדלנו את הפער בצמרת.
    כמו שאמרתי קודם האנובר בבית קבוצה אחרת ממשחקי החוץ שלה,ברמן כרגיל לא מתרכזת בהגנה כל כך ואבדלואה ידע לנצל זאת(יש לו את זה).

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/11
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

4. riquelme1 Member

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבקשתו של חבר יקר אני רושם כמה מילים על המשחק של שטוטגרט בלאוטרן ביום שישי.
    שטוטגרט לא שיחקו מבריק, בלשון המעטה. נראה שלבאדיה מנסה למצוא את הנוסחא המתאימה לקבוצה ומה שהוא ניסה לעשות היה לשחק עם שני חלוצים פורגבנייק וקקאו כשהארניק הופך לקשר ימני והיינל עבר להיות מס' 6 ליד קוויסט. שני השינויים האלה לא היו הצלחה יוצאת מן הכלל, למרות שאת השער השני בישלו ביחד שניהם ואת הראשון היינל בישל תוך כדי מאבק באחד מקשרי לאוטרן. אז, לכאורה זה עבד, אבל הבעיה היא שלאוטרן מאוד מאוד לא משהו וקישור אחורי שכולל את היינל לא יחזיק נגד קבוצות נורמאליות יותר. הארניק לא ממש מצא את עצמו כקשר ימני ומשום מה (וזה מאוד מפליא אותי) פרוגבנייק לא מוצא את עצמו בכלל, למרות שזה המקום הטבעי שלו. גם קקאו זה לא משהו, למרות הגול, ואולי באמת הפריחה שלו הייתה רק בזכות זה שגומז שיחק לידו. יש כאלה שפשוט שחקן מסויים לידם מעלה אותם בכמה רמות.
    בולארוז בישל שער והבקיע שער. אבל בשני השערים שטוטגרט נהנתה מנגיעה קטנה של מגן לאוטרן שהזיזה את הכדור מהכיוון שלו. פעם אחת זה גרם לכדור להגיע לקקאו מול שער ריק ובפעם השניה זה הכניס את הכדור לשער.
    בצד של לאוטרן, הקבוצה מאוד מאוד נאיבית. היו להם החמצות נוראיות, היה גם מצב ששכטר ועוד שחקן עברו בדאבל פאס את השוער ובכל זאת לא הבקיעו. טיפרט היה טוב יחסית, אבל זה לא ממש מספיק. מרקו קורץ מוציא שם מים מהסלע. באמת שאין לו ממש כלים ובכל זאת נראה שלאוטרן לא תרד.

6. aloneli Member

באמת שללאורטן יש סגל חלש מאוד אולי אפילו הכי חלש בליגה.אתה אומר שלאורטן לא תרד?לפי מה שאני רואה מהקבוצה הזאת זאת תהיה הפתעה אם היא תצליח להישאר בליגה.
    מכל המשחקים של לאורטן שראיתי השנה היא הייתה חלשה מאוד,פרט לכמה דקות טובות נגד מיינץ'.
    לדעתי המבורג תשתפר עוד ואוגסבורג גם לא פחות טובה ממנה.לאורטן יכולה להישאר אבל לדעתי היא מועמדת מרכזית בירידה לליגה השנייה,ככה שאני לא יודע מאיפה אתה כל כך בטוח שהיא הולכת להישאר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/11
  7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בטוח בכלום וגם לא אמרתי שאני בטוח שלאוטרן לא תרד.
    מה שכן, ראיתי יותר משני משחקים שלהם ויותר מרק שערים של המשחקים האחרים ואצל לאוטרן אני רואה קבוצה. אמנם קבוצה עם שחקנים פחות טובים, אבל בכל זאת קבוצה. ובעייני כשיש קבוצה השלם בה הוא יותר מסה"כ החלקים. מה גם שאותו המאמן עם פחות או יותר אותו הסגל העמיד קבוצה לגמרי לא רעה בעונה שעברה ויש לו ולקבוצה את הנסיון.
    לאגסבורג, עיר שאני מאוד מאוד אוהב, אין לצערי לא קבוצה ולא נסיון וגם המאמן שלהם לא מי יודע מה.
    מה שכן, אם מסתכלים על המועמדות הפוטנציאליות לשחק נגד הירידה, אכן התחרות דיי מצומצמת וקשה. הרטה וגלדבאך שהיו אמורות על הנייר להיות כאלה, רצות כרגע טוב מאוד ואוגרות הרבה נקודות. ולדעתי גם לא סתם. יש שם גם שחקנים טובים ויש שם גם מאמנים נהדרים שיודעים להעמיד קבוצה. המאמן של קלן עושה רושם שהוא יודע משהו או שניים ווולפסבורג באמת לא אמורה להיות שם. קשה לראות את מנייץ יורדת, אבל זה לא בלתי אפשרי. אני חושב שטוכל הוא אוברייטד רציני. ובכל זאת יש שם קבוצה לא רעה. פרייבורג היא סימן שאלה דיי גדול.
    כנראה שיהיה לא קל בתחתית העונה.

8. Civil Anti Madridista

אוהדים שכבו במהלך משחק כדורגל' שניים מהצופים ב-0:0 בין באיירן להופנהיים התייאשו מהצפיה במשחק העקר, ופנו לעסוק בפעילות פוריה יותר. עד ראייה: "הם פשוט הורידו את המכנסיים"

http://one.co.il/Article/188084.html

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

9. skyday20 Member