המחזור ה-7 בליגה האיטלקית: דרבי ד'איטליה, הפעם באמת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏4/10/19.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

טוב, לא נוכל. בגלל זה ניצחנו משחקים בלי בארלה וסנסי בהרכב העונה, כי לא נוכל.

@DRORIKO חיזוק לרוטציה זה בדיוק מה שצריך, כזה שיתאים בפרופיל לשיטה הקיימת. לא וסינו ולא גליארדיני מתאימים לתפקיד הזה.

2. VAR Member

אם היה לי שקל על כל פעם שפתחתם עונה בצורה הזאת וסיימתם אותה בזחילה, הייתי יכול כבר לממן לכם את שחקני הרוטציה שאתם זקוקים להם בקישור.

itzik.miro ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנצ׳לוטי עד עכשיו לא עשה קסמים, הבעיה שלו היא שמשווים אותו לסארי (שכן עשה קסמים). בתכלס הסגל של נאפולי לא שווה מאבק על אליפות (אין לו שום יתרון על הסגל של רומא למשל - ותקציבית הם גם נחותים מהם - ובוודאי גם מאינטר ויובנטוס).

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תדמיין שבפחות מחצי מהמחיר ובמחמישית מהמשכורת היה אפשר להביא את זאפאטה...

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לילה טוב לכולם

6. AS R Member

מרגיש שהמומנטום עכשיו התחלף ואינטר תתקשה לחזור לרצף הניצחונות שהשיגה לפני המשחק הזה, כדי שתוכל להיות בתמונת האליפות.

נאפולי כרגע נראית פחות טובה מאטאלנטה, שאם תמשיך ביכולת הזו אין סיבה שלא תאתגר גם את אינטר על המקום השני.

7. DRORIKO Member

מרגיש לי שיש שם איזשהוא שובע. יצא לי לפני שבוע לראות את המשחק שלהם נגד ברשיה, הם אמנם ניצחו אותו אבל נראו כמו חיקוי דהוי של עצמם. זה נראה שהשחקנים השתעממו ממשחק הצירופים ומהעוד דאבל פס ועוד דאבל פס. זאת אומרת הם עדיין עשו את זה אבל בלי יותר מדי חשק. נגד גנק זה הידרדר עוד יותר וגם את הדאבל פאסים כבר לא ראינו. הייתי בטוח שאם מרטנס יכנס הוא יתן זריקת עידוד אבל הוא היה כבוי כמו שאר הקבוצה. לזה תחבר את הפסד היום ולקליארי לפני שבועיים. בנוסף צריך לדבר על לוזאנו שהיה אמור להזרים דם חדש להתקפה ועד עכשיו רחוק מלספק את הסחורה.

8. SerieA Il Capitano

ראשית ברכות לאוהדי יובנטוס על הניצחון. אני חושב שטוב לסרייה אה שיש מספר קבוצות חזקות בליגה ושבעת המחזורם עד כה הראו סיבות לאופטימיות בעניין זה (למרות שנאפולי לדעתי נראית נורא ואיום).

לגבי אינטר, צריך ראשית לזכור שמה שהספיק לאליפות ב-2012 לא יספיק לאליפות ב-2020. אסמואה זה לא מספיק טוב, ד'אמברוזיו זה לא מספיק טוב וגם וסינו זה לא מספיק טוב. אבל כל הנ"ל רק גורם לי להתרגש יותר, מכיוון שאני מדמיין כמה טובים יהיו בארלה, סנסי וברוזוביץ' בעוד שנתיים? מדובר על טריו ששיחק בקושי ארבעה משחקים וחצי יחד וגרם הרבה בעיות לקבוצות כמו ברצלונה ויובנטוס.

חבל על פציעתו של סנסי וצודקים חברי הפורום שהעירו על הפער העצום בין יכולתו לבין מחליפו החיוור מתיאס וסינו. וסינו, אינו שחקן רע. הוא פשוט חסר ערך מלבד יכולתו לנגוח שערים חשובים מפעם לפעם, אך אתמול היה פשוט חסר ערך.

הלחץ הגבוה של יובנטוס היה מעולה ולא היו לנו השחקן שיידע לפרק אותו כמו שסנסי היה עושה, לו היה על המגרש. כמובן, סנסי איננו מסי, דה בריינה או רוברטו באג'ו, אבל הוא יודע לקחת את הכדור לעומק ולרוץ איתו בזריזות, דבר שאין לנו אף אחד שיכול לעשות ברמה הזו.

אני לא חושב שלא נוכל לנצח משחקים עם גליארדיני בהרכב. נוכל, השאלה למה זה יספיק.

ד'אמברוזיו לא עשה מספיק בעיות אתמול ליובנטוס ויכל לעשות הרבה יותר. אבל זה השחקן, אין מה לעשות. הוא לא מספיק טוב התקפית למרות שאני מחבב אותו מאד.

לאוטרו היה פשוט נהדר אתמול ואילולא קונטה היה כה מאוהב בלוקאקו, האחרון היה צריך לפנות את מקומו לפוליטאנו. לוקאקו למרות שחירב לנו מספר התקפות, הוא נייד מאד. יכול לקחת את הכדור ממחצית המגרש ולרוץ קדימה בעוצמה רבה. אני מניח שהוא ולאוטרו ישתפרו יחד. וזה נכון שיכולנו לרכוש את זפאטה, אבל הוא כבר בן 29 ואני עוד לא ראיתי שחקן שיוצא מהחממה של גאספריני ומשחק היטב. וגם עליו היינו משלמים בסביבות 45 מיליון.

באשר ליובנטוס, שיחקה היטב ומשחק הלחץ היה מושלם. למעשה יובנטוס ראתה מה סלאביה פראג עשתה ושדרגה עשרות מונים. ברנרדסקי בתור כלבויניק היה מעולה. פיאניץ' ניווט את המשחק היטב וקוואדראדו באגף עשה הרבה בעיות. השילוב בשלישייה הקדמית יכול להיות קטלני אם היגוואין אף הוא יוכל לשחק עם שני האחרים.

בסך הכל היה משחק מהנה. עם סנסי זה היה יכול להיראות אחרת, אבל הוא הרי לא יוכל לשחק 38 משחקים, ונצטרך לנצח גם בלעדיו.

במחזור הבא נוסעים לסאסוואלו למפגש מול היריבה השנואה (עליי). לא יהיה קל ודה זרבי מאמן מאד חכם. חובה לנצח.

itzik.miro, חייל שוקולד ו-EO11 אוהבים את זה.
  9. SerieA Il Capitano

לגבי השיפוט -

1. לא ראיתי את הפנדל שלנו אז אין לי מושג אם היה מוצדק.
    2. היו שריקות לשני הצדדים שיכלו להישרק ולא להישרק, אבל לא הרגשתי קיפוח לאחד הצדדים.
    3. יובנטוס ואינטר, שתיהן, באו לשחק ולא לעשות הצגות או צלילות.
    4. שמחתי לראות משחק כדורגל בלי בושידו.

אולי כי כל הנ"ל הוא במחזור השביעי ולא ה-34, אבל היה נחמד לראות את זה אתמול.

קצת מתרגש לראות את נבחרת איטליה עם בארלה וסנסי בהרכב. לא היה לנו, אוהדי אינטר, את זה המון המון שנים. בהקשר זה, התפקוד של ברנרדסקי אתמול מאד מעניין. ייתכן שמאנצ'יני יוכל להיעזר גם בו בתפקיד כזה.

אם לאוטרו לא יעזוב לברצלונה בקיץ, אנחנו נהנה ממנו מאד, להרבה זמן. לא חושב שזה יימשך מעבר לקיץ 2021, הוא יחליף את סוארז.

ולבסוף... אשרי המאמין, הבלם המחליף שלנו איננו אנדראה ראנוקיה! ברוך הנמצא אלסנדרו באסטוני.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/19
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברור שאינטר תאבד נקודות מתישהו, ומבחינתי עדיף במשחקים כאלה מאשר נגד בולוניה או אודינזה בבית. השאיפה שלי היא שנשמור על הנקודות במשחקים שאנו פייבוריטים, ככה נישאר בצמרת ולא נקלע למאבק על מקום 4.

11. Raulito Madridista

אני לא מודד את אינטר רק לגבי מאבק אליפות וחושב שתפור עליה אגב מקום שני העונה - אני מודד אותה גם בליגת האלופות ועל השילוב בין אירופה לליגה שלא היה מוצלח כמובן בעונה שעברה. התיקו נגד סלאביה פראג היה מאכזב אבל בורוסיה דורטמונד למשל, היריבה הבאה - בכאוס אמיתי, אפשר לנצל את זה ולהעפיל לשמינית הגמר וזה חשוב לאינטר אחרי שנים. מעבר לכך, אחת השאלות מבחינתי היא האם אלכסיס סאנצ'ס עוד מסוגל ליצור מצבים (רלוונטי רק למשחק הבא כמובן) ויכול להוסיף קצת יצירתיות לקבוצה הזו. מאכזב להפסיד בבית ועוד בדקות האחרונות אבל ההפסד הזה הוא לא טרגדיה.

לגבי יובה - אני חושב שדה ליכט עדיין קצת חיוור אבל אולי השנה יובה תנצח בזכות התקפה לשם שינוי? וברצינות - צרות של עשירים לסארי, כל החלוצים בכושר טוב. מריח שדיבאלה אחרון בהיררכיה אבל לא בפער ניכר, הוא נתן את התשובה שלו אתמול. אני עדיין מחכה למחמאות להיגואין. וגם לרונאלדו אפילו שממש לא היה בול עץ שרק דוחק גולים (חשובים). הוא הצליח בהמון דריבלים אתמול ונתן משחק של וורלד קלאס אמיתי גם בלי שייספק מסירה בין שלושה שחקנים ויבשל שער.

12. DeRossi16 Member

לרומא אין בלם אחד ברמה של מנולאס שלא נדבר על קוליבאלי , אין קשר אחד ברמה של אלאן או פביאן רויז או קיצוניים ברמה של לוזאנו/אינסינייה ובשאר העמדות הן פחות או יותר אותו הדבר. הרמה שונה לחלוטין בין נאפולי לרומא... אני לא יודע מאיפה הבאת את זה שתקציבית הם נחותים מרומא. לאינטר ונאפולי יש סגל קצר יותר משל יובה , אבל מבחינת הרכב ראשון נאפולי נופלת אולי רק מיובה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.imgur.com/B7Acz5Z.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/19
  14. DeRossi16 Member

כי סך משכורות הברוטו של רומא גדול ב6 מיליון משל נאפולי? נו באמת...

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקנתי, ב 22 o_O