המחזור ה-6: באיירן מינכן מתארחת בפלטינס ארינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏16/9/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המבורג ממשיכה לשקוע...
    זה נגמר רק 0-1 שהדגש הוא על רק.
    גלדבך לא התקשתה לנצח ולמעשה חוץ מפנדל שאולי הגיע להמבורג היא לא עשתה הרבה. שום מאבק, שום רצון, העיקר בכל הראיונות השבוע הם דיברו שהם הולכים לתת את הלב והנשמה. נקודה אחת עלובה מ 18 אפשריות...
    שבוע הבא בשטוטגארט עם או בלי אונינג.
    גלדבך מתברר למדו מטעויות אשתקד ועם פברה הם בהחלט בדרך הנכונה.

ברמן ממשיכה להרשים וגם עם 10 שחקנים מהדקה ה 15 ובלי סוקרטיס שנפצע בתחילה (והוחלף על ידי שמידט) זוכה לנקודה ראוייה בנינברג תוך כדי תצוגת הגנה טובה מאד. זמירות חדשות בברמן?

על לברקוזן אין הרבה מה להוסיף, רק עצם העובדה שפולדי היה בין המצטיינים במשחק מלמדת על המשחק.

2. Muurad Member

כנראה שרק הוא יכול לעצור את עצמו, החטיא עכשיו ממטר מול שער ריק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

והנה פירמינו עם השני שלו :aaa021:. שופט שערורייתי אגב - אולי השוער של וולפסבורג זרק לו מילה ואני טועה, אבל לפחות לפי מה שנראה הוא נתן לו צהוב שני ואדום על זה שהוא מיהר עם בעיטת ה-5 ולא שם את הכדור על הקו, וזה גמר את המשחק סופית כי שחקן שדה היה צריך להכנס לשער.

אלון זה מה שרשמתי עליו כשהגיע. בנתיים הוא לאט לאט עלה ועלה, משחקן שלא מתלבש, לשחקן ספסל, לאחד שמקבל כמה דקות כמחליף ולקראת סוף עונה שעברה הוא תפס מקום של קבע בהרכב וגם כבש והשפיע במשחקים ששיחק והראה שזה מגיע לו.

העונה בנתיים הוא אולי המשמעותי והטוב בחלק ההתקפי הנפלא של הופנהיים יחד עם סאליחוביץ' ובאבל שעד עכשיו בלטו, שאני מאמין שעכשיו עם אובאסי וסיגרדסון שחוזרים לשחק זה יראה רק יותר ויותר טוב.

הוא שחקן ממש ממש מיוחד, האמת שלי בצורה כלשהי הוא מזכיר את ריבאלדו - בגלל הטכניקה והיכולת שלו לשחק גם את המספר 10 כפליימיקר שזו העמדה הטבעית שלו, וגם כחלוץ בשפיץ ולהבקיע שערים - והוא גם מתופקד בעמדות הללו לסירוגין ותמיד מחליף מקומות במהלך המשחק עד כה השנה.
    יש לו פשוט יופי של טכניקת בעיטה בעיקר עם רגל ימין שלו והוא נהדר במצבים נייחים - וגם כמו ריבאלדו הוא ממש מטעה בנוגע למהירות כי הוא נראה כבד, אבל כשהוא מתחיל לרוץ אפשר לראות הוא שחקן ממש מהיר(אגב לא צריך להתפס לשם ריבאלדו כי אני לא משווה באמת, אלא יש סתם קווי דימיון מסיומים כמו הבקעת השערים והקטע עם המהירות - למען הסר ספק הוא לא היה ולא יהיה ריבאלדו)

המסירות שלו פשוט תענוג, ועם היצירתיות שלו הוא תמיד מחפש לשם מישהו מול שוער ולכן הוא יותר פליימיקר מאשר אחד שמבקיע - אבל כאמור מכלול היכולת שלו להבקיע שערים, המהירות והדריבל, הטכניקה והמסירה והיצירתיות הופכות אותו לשחקן מאוד מיוחד ומסוכן במיוחד לילד בן 19. פשוט כיף לראות אותו עם הכדור ברגל כי אתה לא יודע מה הוא פתאום יעשה למגן שלו משום מקום עם הטכניקה והמוח היצירתי שלו.

ממליץ מאוד לשם עליו עין.
    אגב הוא זומן לנבחרת ברזיל עד גיל 20 שזכתה באליפות העולם וגם היה אמור לפתוח ממה שאני הבנתי - אבל הופנהיים לצערי בחרה להשאיר אותו ולא לתת לו ללכת וחבל כי הוא יכל לעשות לעצמו שם באליפות הזו(אולי בגלל זה הוא לא נשלח מי יודע).

בכל מקרה לילד שהגיע מהליגה השנייה בברזיל ככה להשתלב במהירות, אני מאוד מורשם ממנו, למרות שאני מצפה שתהיה ירידה ואי יציבות בזמן הקרוב. צריך גם להגיד כל הכבוד למחלקת סקאוטינג של הופנהיים שלחצה על ההדק והאמינה בו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/11
  3. aloneli Member

תודה על הפירוט שהבאת פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

כמובן ששחקן אלמוני בגיל כזה מבקיע זה מעורר תשומת לב,אני מאמין שאם הוא ימשיך כך הוא יקבל תשומת לב בהמשך העונה מהתקשורת.

מהתקציר אפשר לראות שיש לילד הרבה כשרון.הגול הראשון שלו ענק.

4. Strawberry Fields Member

:aaarofl:

וידאו בבקשה!

5. Muurad Member

האיכות לא כ"כ טובה (אגב איפה אפשר למצוא תקצירים נורמלים לבונדסליגה?), אבל בערך ב 6:05. לזכותו יאמר שהוא יכול להרשות לעצמו עם השער הענק שלו בהתחלה.

6. Strawberry Fields Member

תודה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

המשחק הזה מתמצת את באבל יפה בעיניי. נע בין הספקטקולרי למגוחך והמתסכל. השורה שלך "רק הוא יכול לעצור את עצמו" גם מאוד משקפת את הקריירה שלו.

7. Muurad Member

אין בעד מה.
    ומה שאתה אומר נכון - וגם העבודה שהוא צריך לשחק כחלוץ נטו וכל הזמן תקעו אותו באגף(גם היום לפרקים והוא נעלם מתי שהיה באגף, אבל לרוב השנה הוא שיחק חלוץ מרכזי וגם נתן תפוקה).

תמיד אמרתי שאם בליברפול היו סומכים עליו ומטפחים אותו כמו שצריך בעמדה שלו הוא היה מצליח. נקווה שזה יקרה ם הופנהיים.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרמינו עשה שער ראשון יפה מאוד על טראש והראה בדיוק למה אין לו מקום בנבחרת גרמניה, בטח שלא כקשר אחורי.

לירן, האם שמת לב שהאליל היינל לא פותח כבר משחק שני רצוף?

היו היום 4 אדומים ישירים, שניים מהם לשוערים.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הסברתי גם למה היינל לא טוב השנה, מהסיבה שקבוצה מאד תלוייה בו שהוא משחק, היריב הבין את זה ושומר על עליו כפול אפילו.
    ולשטוטגארט יש השנה בעיה גדולה בחלק ההתקפי.

מה שכן נדב, אתה שם לב לקוויסט?
    קיבלנו טרש משופר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שטראש נראה בשנה האחרונה זה לא חוכמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx (תראה את השער שפרמיניו הקטן בגובה עשה עליו כולל גם נגיחה מעליו).
    מה שכן, כמו שעד עכשיו לא ביקרתי או היללתי את קוויסט, אני אמשיך לא לעשות את זה עד שאני אראה אותו מספיק פעמים.

משהו שרציתי עוד להוסיף לגבי ברמן. האמת חייבת להיאמר הם דיי גנבו את הנקודה מנירנברג. נירנברג מנגד היא אחת הקבוצות שהכי נחלשו העונה (מבחינת הפסד שחקנים - היא הפסידה את שלושת השחקנים הכי מרכזיים שלה) ובכל זאת היא נראית לגמרי לגמרי לא רע, למרות הנאיביות של הסגל הצעיר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לדיטר הקינג.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בהחלט, למרות שעוד קשה לדעת נראה שהם בנו סגל לא רע, ובא לא נשכח שפקהרט החלוץ המרכזי שלהם מושעה והמחליף של אקיצי פצוע (דידבי). וכל זה בלי אלמוג כהן שהשנה לא מוצא את עצמו שם.

מה שכן אני נזכר רק בעונה שעברה ובסיבוב הראשון הנהדר של פרנקפורט ובהדרדרות בסיבוב השני, ככה שעוד רחוק לדעת מה באמת ברמן, שטוטגארט ונירנברג שוות.

בשטוטגארט חייבים להגיד טסקי ומאזה זה מרכז הגנה מצויין (למרות המעידות של מאזה בשני המשחקים הלפני אחרונים), אין לי ספק שלטווח הארוך יש לנו שקט בתחום הזה. רק מגן ימני חדש, אלטרניבה להיינל ודחיקה של קקאו לקבוצה השניה (מה שלא יקרה כי יש לקקאו הייפ לא מוסבר גם אצל לאוו).

היום שאלקה - באיירן והאמת היא שמתאים לי תיקו.

וכמה הייפ סביב משחק טוב של פודולסקי, עכשיו הפלופ יכול לחזור לשינת החורף שלו, בחודש הקרוב כולם עוד יזכרו את המשחק ההוא בלברקוזן...

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/11
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין הוא, שנירנברג כבר הוכיחה בשנה שעברה (או יותר נכון הקינג הוכיח) שלנירנברג יש משהו. יש שם דרך ויציבות. מה שאי אפשר היה להגיד על פרנקפורט של עונה שעברה. זו הייתה חצי עונה נחמדה בלי שום כיוון מלפני זה. וגם מעליב להשוות את סקיבה להקינג.

13. Andrei Kanchelskis Member

בורוסיה מנשנגלדבאך זה מועדון פאר שכבר המון שנים אני מפלל לשובו לצמרת הבונדסליגה, השאלה היא האם באמת התרחש שם תהליך מיוחד שגורם בו לשינויים חיוביים כעת או שמדובר בהצלחה רגעית מפתיעה שאינה מבהירה לאן מועדות פני הקבוצה?,מעניין....

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגלדבאך אין את הכלים להתמודד בצמרת. יש להם מאמן טוב שיודע להעמיד קבוצה. יש להם שחקנים לא רעים, אבל לא מספיק שחקנים שהם שחקנים ברמה של קבוצת צמרת לאורך זמן.
    זה לא אומר שפאברה לא יצליח לעשות השנה מה שעשה עם הרטה אז, וזה אומר לרוץ שנה אחת בצמרת. אבל בלי השקעה כספית מאוד גדולה זה לא יספיק לשמור על המקום לאורך שנים. מה גם שקשה להאמין שרוייס עוד ישחק שם בעונה הבאה.

15. AS R Member

דורטמונד מאבדת היום את האליפות. ברור שזה מוקדם לקבוע זאת אבל זאת פשוט לא אותה קבוצה משנה שעברה.