המחזור ה-5 בבונדסליגה: באיירן מביסה את פרייבורג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏8/9/11.

1. shlomydavid מנהלים

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולחשוב שהרטה עוד פגעה בקורה 3 פעמים.

3. Andrei Kanchelskis Member

בורוסיה מנשנגלדבאך היא בהחלט חידוש מרענן לצמרת אם אכן תמשיך ביכולתה הנוכחית, למרות שאני מתקשה לראות אותם זוכים באליפות אני חושב שחזרה של מועדון פאר כזה לצמרת הליגה אחרי הרבה מאוד שנים של דעיכה זהו מחזה מרנין ומרגש מאוד והלוואי והם ישארו בה...

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/11
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טעויות השיפוט האלו פשוט הורסות את הכדורגל.
    חוותי את זה עם שטוטגארט בברלין (פנדל שרק חמור עיוור יכול להחמיץ).
    היום צהוב שני שאפשר היה להבליג בו לפקהארט הצ'כי של נירנברג. עכשיו אמור להיות קל יותר לקלן לקחת את הנקודות (למרות שהיא עדיין בפיגור).

שיפתרו את הבעיה הזאת כי הטעויות הללו מוציאים את החשק מהכדורגל!

5. werder bremen Member

וולפסבורג : Hitz,Hasebe,Schafer,Kyrgiakos,Madlung,Josue,Trasch,Ochs,Mandzukic,Jonsson,Lakic.

שאלקה : Fahrmann,Hoger,Howedes,Matip,Fuchs,Holtby,Papadopoulos,Farfan,Raul,Draxler,Huntelaar.

6. itay7 Member

מישהו מוכן להסביר לי את מדיניות הרכש של מגאת'? ההגנה של וולספבורג נראית כמו מה שהיא, הגנה של קבוצת תחתית. למרות זאת שער נהדר של ראול ובישול לא פחות יפה של פארפאן.

7. Der Rotbart Member

אבל בסוף - כמו שאומרים - הזאבים ניצחו 2:1 ונתנו למגאת' קצת אויר לנשימה.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא יש לו שני מגינים טובים מאוד רק משום מה אוקס משחק קשר ולא מגן. גם מדלונג הוא הרבה יותר ממה שמעריכים אותו. יש לו קשר אחורי נהדר בדמותו של ז?וזואה וגם השוודי החדש היה היום טוב. טראש היה(שוב) פחות מבינוני.
    מהצד של שאלקה זה בכלל לא מובן. ר אלוהים יכול להבין מה בדיוק רגניק רוצה. מה השיטה שלו ואיך בדיוק הוא חושב להשיג משהו עם ההעמדה הזו. מעבר לזה, וכמה שאני משתדל, לא דרקסלר ולא הולטבי מצליחים להפיל אותי מהכיסא. שני אוברייטדים בצורה מטורפת. לפחות עד היום. מה שכן, רחמנות על ראול. כמה הוא רץ כמה הוא מתמאץ וכמה הוא מנסה. אבל בשיטה הזו ובתיפקוד הזה זה לא מתאים לו. סתם בזבוז של שחקן יוצא מן הכלל.