המחזור ה-39 בסריה A:: זמן הסיכומים והמסקנות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏18/5/10.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שיותם אמר, מייקון היה בינוני מאוד בחצי הראשון של העונה. זה נמשך עד המשחק נגד צ'לסי שבו הוא חזר לעצמו. אך מבחינתי, התרומה שלו בחצי העונה השני, עולה בהרבה על התרומה של כל מגן אחר בעולם.

2. Sempre Inter Member

שחקן העונה: כאילו דה - הנסיך מיליטו! (הכינוי שהודבק לו). נכנס לנעליים של איברהימוביץ' בכזו קלות, מי היה מאמין?! אפילו אני פיקפקתי ברכישה שלו. וגם של מוטה אגב. לא חשבתי שהם מתאימים לרמות של אינטר ושל הצ'מפיונס. סליחה דייגו! GRAZIE DIEGO,PER SEMPRE NEI NOSTRI CUORI

בחירת מאמן העונה: גרנדה מוריניו, יש צורך להסביר???

בחירת השחקן האיטלקי הצעיר של העונה: באלוטלי. סתם, גם אני הולך עם אנדראה פולי, למרות שאין לי מושג מי זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx . ובאמת - אני לא מספיק מעודכן כדי לדעת.

בחירת פריצת/תגלית העונה: הרננדס.
    בחירת החתמת העונה: לוסיו/מיליטו.
    בחירת הבידונה ד'אורו ("פח הזהב"): מונטארי.
    בחירת האובר-אצ'יברס: הקבוצה המצליחה של העונה: אינטר.
    בחירת האנדר-אצ'יברס: הקבוצה המאכזבת של העונה: לאציו.
    בחירת נבחרת העונה (המערך על-פי בחירת הקהל) :

ג'וליו סזאר; מאייקון, לוסיו, סמואל, ריסה; פאלומבו, זנטי, דייגו, סניידר; מיליטו, פאציני.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/10
  3. JR-Riquelme Member

קסאני מגן גדול ותפסתי ממנו עוד מהעונה שעברה שראיתי משחקים בודדים של פאלרמו, באמת טכניקה שכמעט כל מגן היה רוצה וגם הבנת משחק ברמה גבוהה. אבל מאייקון הוא השחקן הכי טוב של הקבוצה הכי טובה באיטליה. ועדיין יש לי רגשות אשם על זה שבחרתי במיליטו. אני נזכר במשחק מול ברסה איך מאייקון החזיק אותם מבחינה התקפית והכל עבר דרכו ובמשחק מול צ'לסי ששם היכולת ההגנתית שלו הייתה דבר שכיף לראות. אם הייתי מכליל את אירופה מאייקון היה שחקן העונה בקלות... אין ספק שזו הייתה חוויה קשה לראות בהרכב שלך את מאייקון בסוגריים.

עוד דבר שאני לא מבין זה איך אמברוזיני בקישור שלך ופיזארו ודה רוסי אפילו לא בסגל?! בעלי הבית של הקבוצה עם הקישור הכי טוב באיטליה.

4. Joel Gion Member

אפילו אוהד אינטר פה (לא לאציו) הסכים שהחצי הראשון שלו היה בינוני, במיוחד ביחס לסטנדרטים הגבוהים שהוא הציב בעונות הקודמות. בחודשים האחרונים הוא באמת בכושר מטורף, אבל גם אני מסכים שבסך הכל הכללי של העונה, קסאני ראוי ל"תואר" לא פחות ממנו (אולי אפילו מאג'ו).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/5/10
  5. JR-Riquelme Member

איך לעזאזל אפשר להשוות? מאייקון השחקן הכי דומיננטי בקבוצה הכי דומיננטית, בישל יותר וכבש יותר ופשוט יותר טוב! חצי ראשון בינוני של מאייקון שווה לחצי אדיר של קסאני. כי בחצי אדיר של מאייקון הוא כובש שער של כדורגל חופים נגד יובנטוס!
    כמו להגיד שקסאנו שחקן השנה בעולם.

6. AS R Member

בחירת השחקן המצטיין - דייגו מיליטו. שחקן המאני טיים של אינטר שהצליח להעלים ביחד עם עוד כמה רכישות טובות את עזיבתו של זלאטן. בלעדיו ייתכן שאינטר הייתה מסיימת את העונה בלי תואר אחד.

בחירת מאמן העונה - הלב אומר ראניירי אבל הראש אומר מוריניו. עונה שיכולה להסתיים בטראבל היא הישג אדיר והיסטורי.

בחירת פריצת/תגלית העונה - פאסטורה.

בחירת החתמת העונה - דייגו מיליטו.

בחירת הבידונה ד'אורו ("פח הזהב") - למעשה כל שחקן של יובה כמעט כול להתפאר בתואר הזה. אני אלך על דייגו.

בחירת האובר-אצ'יברס: הקבוצה המצליחה של העונה - סמפדוריה.

בחירת האנדר-אצ'יברס: הקבוצה המאכזבת של העונה - יובנטוס. גם פיורנטינה הייתה מאכזבת במיוחד.

בחירת נבחרת העונה (המערך על-פי בחירת הקהל) -

ג'וליו סרג'יו
    ריסה - לוסיו - סמואל - מאיקון
    זאנטי - פיזארו - קסאנו
    פאציני - מיליטו - די נטאלה

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/10
  7. Milanista3 Member

שחקן העונה - אל פרינסיפה מיליטו.היה שם מתחיל העונה ועד סופה ולא נעלם במאני טיים כמו רבים וטובים. החל מהרבייעיה שאינטר השחילה למילאן בתחילת העונה ועד ההצגה מול בארסה בסאן סירו ושער האליפות מול סיינה.

מאמן העונה - המיוחד.רחוק משחק אחד מטרבל היסטורי עם הקבוצה שנחשבה עד לא מזמן ללוזרית הניצחית.תוך שהוא מעיף בליגת האלופות קבוצות שנחשבו לפייבוריטיות לזכייה כמו צ'לסי וברצלונה.

השחקן הצעיר האיטלקי - באלוטלי ולא רק בגלל הפן המקצועי . עשה הרבה רעש ובלאגן אבל עדיין הוכיח שיש לו כדורגל ברגליים.

השחקן הצעיר הזר - קבאני(צעיר יחסית) , פאסטורה והרננדז . פאלרמו היא פשוט מושבה לשחקנים צעירים ומוכשרים.הבולט מביניהם זה פאסטורה שקשה לי להאמין שלא יעבור לאחת מאריות אירופה בזמן הקרוב.

תגלית העונה - מבחינתי גם פאסטורה. אין צורך להוסיף.

החתמת העונה - סניידר,בדיוק מה שהיה חסר למוריניו באמצע.

אכזבת העונה - דייגו הגיע בקול תרועה ליובה והנה היינו בטוחים שהיא תהיה במרוץ לסקודטו עד סוף העונה ,ודייגו כמו כל יובנטוס ביכולת גרועה.

הקבוצה המפתיעה - סאמפ, כל הכבוד לקבוצה מג'נואה שנתנה עונה אדירה. יהיה נהדר לראות אותם בליגת אלופות.

הקבוצה המאכזבת - יובה, מתי זה קרה בפעם האחרונה?

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/10
  8. 亚历山大帕托 Member

http://i45.tinypic.com/fuqtrq.Xxx

מחקתי תמונות ישנות משולחן העבודה ונתקלתי פתאום בזאת, ששמרתי מאז לאציו-אינטר ושכחתי להשתמש בה כשהכל נגמר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx