המחזור ה-38:: פרישה משולשת ומרגשת עם שיא שערים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/5/09.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה קצת מוגזם. היה מתקבל על הדעת אם ספאלטי היה פותח עם כמה שחקנים צעירים כמו שברסה עשתה אתמול אחרי שסיימה את העונה. היו הרבה עצבים במשחק שלא מובנים לי ושני שחקנים (טוטי ומקסס) שלא הפסיקו לדחוף את הקבוצה קדימה גם אחרי שהובילו 3-1.

מנז - בחיים לא ראיתי כזה פריג'ידר, כל שחקן בגילו שהיה מסובב כדור מחוץ לרחבה לפינה הרחוקה של השער היה חוגג ומשתולל, מנז לא העלה אפילו חיוך.

טוטי - חזר מפציעה, חזר לכושר מצוין אבל...העונה נגמרה. העיקר שיספיק לכבוש עוד 27 שערים ולעקוף את באג'יו.

ארטור - נתן כמה הצלות מדהימות וספג שער באשמתו בתור פיצוי. לך תבין שוערים ברזילאים, רומא ספגה 9 שערים ב4 המשחקים האחרונים וההרגשה הכללית אחרי המשחקים האלה שארטור שוער מוכשר מאוד.

קאסטי - עוד משחק לא טוב שלו. אני יודע שספאלטי אוהב את השחקן שיכול למלא 4 עמדות במידת הצורך אך אחריי הפציעה שעבר, הוא לא אותו שחקן. רכישה של מרקו מוטה היא בגדר חובה לדעתי.

ווצ'יניץ' - מלך!

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה מוגזם? זה לא היה משחק לפרוטוקול. רומא לא רצתה להיות הקבוצה המלוכלכת שהורידה את בולוניה ליגה בגלל מחסור בפייר-פליי וזה לגיטימי/רצוי. כל הכבוד לה.

3. Jose Mourinho Member

באלוטלי?

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

באלוטלי סתם חסר רגשות. מנז בכל רגע נתון נראה כאילו הרגע הודיעו לו שהתרסק מסוק על הבית שלו.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אגיד לך מה אני חושב, רק אל תיקח את זה אישית.
    בלוטלי הוא אחד היצורים המבחילים שראיתי מימיי. מוציא לשון לשחקנים מקבוצה יריבה, עושה "שששש" לאוהדים וכל זה אחריי שקיבל פנדל במתנה משופט. הייתי מעדיף להעביר ערב בפאב עם די קאניו מאשר לראות את הגועל הזה במשחקים בסריה א'. מקווה מאוד שאיזה קבוצה אנגלית תגאל אותנו מהערס הדוחה הזה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני בטוח שיהיה אפשר לזהות את הלחץ הזה גם בתקצירים. התגובות של מקסס וטוטי למתרחש במשחק מתאימות יותר למשחק על אליפות. או יותר נכון לקבוצה שנלחמת על חיה. זה היה נראה כאילו רומא היא זאת שנמצאת בדרך לסריה ב' וטורינו סיימה את העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/09
  6. Joel Gion Member

http://oneyearbibleimages.com/amen.Xxx

7. Jose Mourinho Member

קובי, לא שאלתי מה אתה חושב על באלוטלי. התכוונתי נטו למה שאמרת על הסגנון ה"קר" של תגובת שחקן צעיר לאחר שהוא מבקיע. לדוגמה, באלוטלי כבש מועמד בכיר לשער העונה בוולה קולוסאלי נגד קייבו, אבל כולנו ראינו את התגובה וזו לא הייתה בדיוק חגיגה נלהבת.

ודי לקנא(או שבעצם תמשיכו, כיף גדול לראות את זה), שניכם הייתם מתים שלקבוצות שלכם יהיה חלוץ עם היכולות שלו. שחקן כמוהו רק מעלה את הרמה באיטליה.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

לקנא? במקומך הייתי מתבייש ששחקן כזה משחק בקבוצתך האהובה. אדם דוחה ומריר, דומה לקוף שרק ירד מהעץ, בעיקר עקב התנהגותו הגועלית. עם כזאת התנהגות הוא לא יגיע רחוק יותר מאינטר, באחריות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

http://1.bp.blogspot.com/_7pmRaVDVMzs/Sa504FTgC9I/AAAAAAAAA98/DbrvTBD5G9o/s320/balotelli_zittisce_la_curva.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/qleft6.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/09
  9. JR-Riquelme Member

שחקן עם אופי דוחה. לא נותן כבוד לאף אחד,אפילו לא לשחקנים שהוא עוד לא למד מה שהם שכחו(כמו טוטי).
    אבל מבחינת הכדורגל-לדעתי הוא יכול להגיע לטופ. חלוץ עם יכולות כאלה בגיל כזה צעיר זה דבר מאוד נדיר. הבעיטה שלו, החוזק מגיל כל כך צעיר, הקור רוח, החוצפה (גם חיובית וגם שלילית), המהירות, הטכניקה... אני מאוד אוהב לראות אותו משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/09
  10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx בינינו, זה כיף לפעמים ששחקנים מגעילים משחקים בקבוצה שאתה אוהד, אני למשל מת מצחוק כל פעם שאני רואה את באלוטלי מעצבן מישהו.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי שלא תיקח את זה אישית במיוחד בשביל לחסוך הודעות חטיבת ביניים כמו זאת. אף אחד לא דיבר על יכולתו המקצועית. עצוב שאתה בתור אוהד אינטר מנסה להנתער מההתנהגות המבישה של הבבון הזה (חלילה לא בקטע גזעני). בחיים לא הייתי מקבל בקבוצתי שחקן עם אופי של פח אשפה כמו בלוטלי. למזלי, בפעם האחרונה שדבר דומה קרה, ההנהלה ידעה להוציא את הנגע הרע דיי מהר. בחיי שאני לא מבין איך אפשר לסנגר שחקן שיורק לאוהדים שלו בפרצוף ומודיע שאינטר היא סתם תחנת מעבר. איך אפשר לא להתעצבן מיציאות כמו "רונאלדו עוד יבקש את החולצה שלי" אחרי שהפורטוגלי נתן לו שיעור בכדורגל. לא אכפת לי מאינטר ולא מהאוהדים העיוורים שלה שינסו להגן אפילו על עובדי הניקיון שעובדים במועדון. מפריע לי דבר אחד ויחיד, לחשוב שיום אחד היצור הזה ילבש את חולצת הנבחרת.

12. Joel Gion Member

אל תגיד לי למה הייתי מת שיהיה לקבוצה שלי ולמה לא. את פיליפו אינזאגי, שחקן עם אישיות בעייתית ואופי מגעיל הרבה פחות מלקופיף שאתה מגן עליו, לא סבלתי בתקופה שלו ביובה. אותו דבר לגבי האליל והכינוי שלך.
    מעלה את הרמה? יכול להיות. מוריד את הקלאסה? על זה אין ספק בכלל. שילך לבית הזונות הממוסחר באנגליה, תפור עליו.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צחקת גם כשהוא רץ מגרש שלם עד לרחבה של אינטר כדי לבעוט לקאסטי ברגל (הרחוקה מהכדור) בכל הכוח כי הוא עשה עליו עבירה כמה דקות לפני כן? או כשהוא תפס את הפרצוף שלו אחרי שנעשתה עליו עבירה בחלק התחתון של הגוף? הוא מבייש את אינטר וגורם להרבה מאוד חובבי כדורגל לשנוא את הקבוצה.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב, כשאמרתי מגעיל התכוונתי לאמירוה שלו לרונאלדו, או לדרך שבה הוא מעצבן אוהדים ושחקנים של קבוצות אחרות. לגבי משחק מלוכלך בטח שזה לא כיף,ף כי בעיקר זה יפגע באינטר.

עכשיו בסדר ?

15. zakuta Member

אני ישמח מאוד תשימו תקציר של המשחק רומא טורינו לא יצא לי לראות

רומא ניצחו פרוטוקול לא פרוטוקול הם ניצחו כי מגיע להם מה זה משנה אם מנז שמח או לא ?תאמין לי שבפנים הוא שמח הוא מקבל תצ'אנס שלו מעט פעמיים וכשהוא מבקיע הוא בטוח שמח

באמת אין ודאות לגבי העונה של רומא אבל העניינים הולכים ומשתפרים יש כבר הבהרות לגבי תקציב קנייה חוזים וכו'
    בבקשה בבקשה תקציר למשחק של רומא טורינו